Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Constanta
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
makelele
pff...inca nimeni nu stie nimic..in caz de se tine da`ti si voi si zice-ti
touche
INTALNIREA - DUMINICA, 19.10, orele 16, inca nu se stie locatia.

eu zic mai bine sa pastram intalnirile comune, in asa fel o sa fim si noi mai multi, chiar nu vreau sa ne intalnim numai 2-3 persoane.

@rambox@ vad ca esi foarte iubit de cei de la daciaclub si logan club tongue.gif
sonykel
touche ti-am raspuns pe PM acum 5min tongue.gif
Locatia este Piata Ovidiu , Duminica 19.10.2008 ora16

16 Oct 2008, 19:34:
Deci cine vine duminca la pizzico , in piata ovidiu , la ora 16???
makelele
Deci o sa fiu si eu prezent :)merem la un suc ceva?sau ce o sa facem sa stiu si eu ce si cum :)mc
sonykel
touche scuzama ca ma bag dar nu esti online asa ca trebe sa lamuresc omu...
deci ce facem: ne intalnim , socializam , discutam , ne imprietenim mai ne ``barfim`` masinile dotariile etc etc... si dupaia intram inauntru la pizzico la un suc o pizza si acolo o luam de la cap mai discutam mai socializam etc etc... oricum e de bine deci vino...
touche
nici o problema sonykel! ne vedem duminica
makelele
ok mc..ramande pe duminik la 16 smile.gif
sonykel
doar 2 veniti??? unsure.gif sad.gif unsure.gif
makelele
hai ma nu mai vine nimeni maine ????
99AIM
Pai nu aveti ditamai gaska de la daciaclub basca cei din loganclub?daca intalnirile erau reno club eram sigur vreo 4-5 veneam si eu cu un coleg,mai anuntam si un vecin cu o Laguna dar asa......PAS
sonykel
ne vedem la 16la pizzico
touche
imi pare rau ca nu am putut sa stau decat 10 minute, a intervenit ceva urgent la munca si a trebuit sa plec...
HDG
Pai da .. te-ai dus dupa tigari ... unde ? la fabrica de tigari ? smile.gif)
sonykel
pacat touche imi era dor de tine cheers.gif console.gif cheers.gif nu te-am mai vazut din vara cred...
hdg u ai fost singuru din reno care a ramas pe baricade pana la sfarsit?
NadaLina
eu acum o ora am ajuns acasa am fost plecata la tulcea ....cum a fost?
unsure.gif rambox care e buba daca se fac intalniri comune reno-logano-dacia?
am fost si la intalnirile reno si la cele comune si sincer cele comune snt mai vesele. imi pare rau ca in ultima perioada nu am mai putut sa vin la intalniri salutari pt baieti wink.gif
99AIM
QUOTE(veronik @ 19 Oct 2008, 20:24)
unsure.gif rambox care e buba daca se fac intalniri comune reno-logano-dacia?
am fost si la intalnirile reno si la cele comune  si sincer cele comune snt mai vesele
*


nici una doar ca eu nu particip la ele,
babanu
si eu abia am ajuns acasa dupa 570 km (am fost la Durau).cum a fost intanlirea????.ceva poze???
HDG
Nu stiu cum se face, ca de fiecare data cand vin la intalniri nu se fac poze biggrin.gif

P.S. A fost super !
sonykel
ne sperii aparatele HDG daia nu se fac poze smile.gif)
chiar asa nu sa facut nici o poza desi andy e fotograf laugh.gif
makelele
cum a fost la intalnire?cate pers au mers?
babanu
unul dintre vechii nostrii membrii (rcosmin) iar ne tradeaza si se duce la intanlirea nationala de la Moeciu fara sa zica nimic nono.gif
touche
asa am fost dupa tigari, dar intre timp au inceput sa sune telefoanele de la munca si a trebuit sa ajung urgent la un client, promit ca data viitoare sa imi inchid telefonul de munca....chiar imi pare rau
sadi
QUOTE(babanu @ 20 Oct 2008, 23:20)
unul dintre vechii nostrii membrii (rcosmin) iar ne tradeaza si se duce la intanlirea nationala de la Moeciu fara sa zica nimic nono.gif
*



ca sa-l scot eu pe rcosmin.. a zis ca merge, chiar in topicul asta tongue.gif


QUOTE(rcosmin @ 10 Oct 2008, 21:57)
nu vine nimeni?
este chiar frumos,ne vedem cu toti forumistii wub.gif
http://www.reno.ro/Intalnire-RENO-NATIONAL...25603-s480.html

sau iar ma duc singur din Constanta excl.gif
*

elro
La "ultima" intalnire la care am participat si eu...prin vara,in care ne-am intalnit si cu colegii de la daciaclub,am fost la clubul elevilor,ne-a gonit politia icon_mrgreen.gif (nu am sa uit)...am vb cu touche si cu tine babanu(si tin minte ca ai zis ca vei veni cu familia blush.gif ),touche a zis ceva de o masina mare biggrin.gif +ATV...eu v-am povestit cum a fost la intalnirea de la Fantanele...

Iar acum am postat despre ce se pregateste,i-am trimis si lui touche un PM,dar presimt ca iar o sa ma duc singur din Constanta happy.gif

sadi,dau un ceai cald smile.gif
babanu
....mea culpa
sonykel
QUOTE(touche @ 21 Oct 2008, 19:42)
asa am fost dupa tigari, dar intre timp au inceput sa sune telefoanele de la munca si a trebuit sa ajung urgent la un client, promit ca data viitoare sa imi inchid telefonul de munca....chiar imi pare rau
*


lasa ca data viitoare dai tu sucul si esti ca si iertat happy.gif
99AIM
QUOTE(rcosmin @ 21 Oct 2008, 21:11)
Iar acum am postat despre ce se pregateste,i-am trimis si lui touche un PM,dar presimt ca iar o sa ma duc singur din Constanta happy.gif

sadi,dau un ceai cald smile.gif
*


Merg si eu, cu familia, numai vineri si samb seara stau,daca vrei putem merge impreuna.
makelele
ce e la fantanele acolo ???
sadi
a fost o intalnire nationala reno.ro
elro
QUOTE(RamboX @ 22 Oct 2008, 05:50)
Merg si eu, cu familia, numai vineri si samb seara stau,daca vrei putem merge impreuna.
*



ok,ramane sa vorbim mai spre sfarsitul lunii noiembrie,dupa 22
babanu
deci nu a fost nimeni la intanlirea comuna???
eu propun sa ne reluam intanlirile bisaptamanale in ziua de vineri la ora 20.00 asa cum erau pana sa facem intanlirile comune.Duminca e mult prea complicat pt. cei cu familii ,etc.Am semnale ca s-ar reintoarce si membrii mai vechi ca 30MDC si Maxop09.Ce zici Touche??????
30 mdc
hai sa ne intalnim vinerea asta
a-si fi si eu disponibil, ora poate fi si mai devreme (18.00 - 19.00) cum s-ar cadea de acord
babanu
Marius poate iei si legatura cu Maxop09.Sa vedem cine mai vine.....
makelele
Sal daca este dupa ora sase pot veni si eu
99AIM
Pe la 19-20 pot veni si eu cu un coleg de servici,touche poate nu ma uiti cu autocolantul....
babanu
pana acum suntem 4 dar speram sa mai creasca numarul.propun ora 20.00 ca sa ajunga toata lumea.ce ziceti????
99AIM
QUOTE(babanu @ 28 Oct 2008, 15:47)
pana acum suntem 4 dar speram sa mai creasca numarul.propun ora 20.00 ca sa ajunga toata lumea.ce ziceti????
*


ok,dar unde ne vedem?
HDG
on plonje jr ?
babanu
da,la On Plonje jr la intrarea in Mamaia
elro
pe ce data huh.gif ,daca este vineri acum pot sa vin
babanu
vinerea asta pe 31.10.
bobo77
Vedeti ca recordul este de 5 persoane, va doresc sa-l doboriti biggrin.gif
30 mdc
si daca nu depasim recordul deranjaza pe cineva?
babanu
......deci ne vedem acolo la ora 20:00 imbratisare.gif
bobo77
QUOTE(30 mdc @ 31 Oct 2008, 07:53)
si daca nu depasim recordul deranjaza pe cineva?
*


Daca nu te-ai prins era o gluma, touche stie despre ce-i vorba, tu o iei cum vrei...
babanu
bobo esti prin Constanta??????
99AIM
Am o sedinta care nu se mai termina....... sorry daca nu pot ajunge,chiar voiam sa vin sa va cunosc.
touche
a fost intalnirea? eu din pacate nu am avut de unde sa intru pe internet, abia acum am acasa si din pacate am si mana dislocata. Am avut un mic accident care s-a soldat cu o dislocare a umarului drept. O sa va povestesc la urmatoarea intalnire la care o sa vin.

babanu
intanlirea a fost super.Si tocmai de aceea vom relua intanlirile comune cu cei de la dacia club.macar ei si apar la intanlirea si nu doar promit.in rest pentru cei care au promis ca vin si nu au aparut ...."multe salutari".
HDG
@babanu nu ma lasa sa cred ca te asteptai sa vina cineva ...

... tocmai de aceea s-a recurs la intalnirile comune, daca nu vine nimeni de la reno, macar stai cu cei de la dacia.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.