Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Constanta
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
NadaLina
sleep.gif sad.gif fuse ori ba intalnirea ?
bobo77
Nu cred.
touche
din pacate nu a fost
CataT
Se pare ca renourile din C-ta au fost plecate din zona in aceasta minivacanta.
NadaLina
pai la ce vreme a fost... huh.gif cred si eu
lasa... vine vara poate... nu mai ploua si ne intalnim noi biggrin.gif
tzunny
QUOTE(cuza26 @ 22 Apr 2008, 18:06)
pai daca tot e sa fie ceva unificat sa fie si cu o ocazie mai speciala si anume de 1-2-3 mai smile.gif. nu ar fi rau de loc...sa fie asa intre frantuzoaice....
*




QUOTE(touche @ 22 Apr 2008, 22:50)
o sa vin si eu la intalnirile pej, impreuna cu babanu
*




QUOTE(HDG @ 28 Apr 2008, 23:00)
apropo de intalniri ? se mai face vre-o una ? cei de la peugeut ce zic ?
*



Cei de la Peugeot s-au gandit sa facem o intalnire a tuturor cluburilor mono-marca din Constanta la sfarsitul lunii Mai. Sper ca va veti aduna in numar cat mai mare ca sa reprezentati clubul Reno. Vor mai fi PeugeotClub, HyundaiClub, HondaFan, ClubCitroen, LoganClub, etc.
HDG
Fara cei de la opel, ca vorbesc urat despre MEGANE biggrin.gif

[Glumesc ! radmasa.gif ]
touche
pai cand se stie data sa se treaca si in topicul asta, sunt convins ca o sa venim mai multi ca da obicei
bobo77
Si cu daciaclub nu vor sa se intilneasca?...
Uitam mai este si daewooclub.
touche
ar fi frumos sa se intalneasca toate forumurile care au membri in constanta
bobo77
Ar fi frumos, dar foarte greu de realizat, ca sa se intilneasca 7-8 cluburi in primul rind trebuie sa fie toata lumea de acord cu o anumita ora, noi nu am reusit sa facem o intilnire comuna intre 2 cluburi dar 8...
touche
din pacate ai perfecta dreptate bobo
HDG
noi nu am reusit sa ne intalnim astia care postam aici, dar sa ne mai intalnim si cu alte culuburi smile.gif)
sonykel
a avut loc o astfel de intalnire organizata de 4tuning si cand cei de la opel club au realizat ca stau lana Loganuri au plecat vis-a-vis de noi in parcare
babanu
eu propun o intanlire sambata la ora 14.00 in Piata Ovidiu.Vor fi si cei de la dacia club.In acest fel vom fi cu siguranta mai multi.E cineva interesat???
bobo77
QUOTE(tzunny @ 8 May 2008, 13:04)
Cei de la Peugeot s-au gandit sa facem o intalnire a tuturor cluburilor mono-marca din Constanta la sfarsitul lunii Mai.
*


@sonykel-cluburi mono-marca, 4tuning nu este mono-marca.
Babanu esti binevenit la noi, te asteptam.
30 mdc
QUOTE(HDG @ 13 May 2008, 19:39)
noi nu am reusit sa ne intalnim astia care postam aici, dar sa ne mai intalnim si cu alte culuburi smile.gif)
*


banuiesc ca vorbesti in numele tau, nu a altora de pe aici
tu doar te-ai laudat ca vii
touche
daca nu sunt la munca vin sambata, sa ne cunoastem si cu cei de la dacia,
babanu
ne vedem acolo.Mai vine cineva?????
touche
JE
babanu
Si uite asa ne-am cunoscut cu baietii de la dacia club.Se pare ca de acum incolo ar trebui sa unificam intanlirile pt. ca ei vin mereu multi la intanliri si cum noi rar am depasit 4 membrii la intanlire ar fii mai bine sa ne lipim si noi de ei.Baietii sunt super k.Sper sa zica si ei acelasi lucru despre noi si sa ne accepte.

17 May 2008, 18:12:
multumiri speciale colegului STEEL TORMENTOR care ne-a procurat stikere cu reno forum si pe care colegul touche le va distribui la intanlirile viitoare. yupy.gif
touche
prin amabilitatea colegului STEEL TORMENTOR de pe forumul dacia, am primit stickere cu forum reno, culoare alba, mai am 6 bucati. Cine doreste sticker sa ma anunte si le aduc la viitoarele intalniri.


bobo77
Ne-a facut placere ca ne-ati onorat cu prezenta, va mai asteptam si alta data.Imi pare rau ca nu l-am prins si pe babanu in poze.
babanu
chiar asa,nu mai pot de suparare ras hohote.gif
NadaLina
vreau si eu unul dar din pacate nu stiu cand pot sa vin la intalnire unsure.gif
costeloosh
bravo baieti, felicitari. din pacate n-am ajuns, dar fotgografiile voastre m-au pus pe jar. data viitoare fac tot posibilul s-ajung...
touche
veronik iti pastraz si cu prima ocazie cand ai timp si ne onorezi cu prezenta, iti si dau stickerul



de acum incolo topicul cu intalnirile de la constanta se afla si in lista rapida.
NadaLina
multumesc mult, sper ca sapt viitoare sa se intample "minunea" blush.gif ...lipsa timpului liber de sti cum e viata unei femei biggrin.gif
95puf
Subscriu si eu la stiker si la intalnire. Daca e posibil, bine'nteles.
touche
te asteptam la intalniri 95puf
30 mdc
poate puneti vineri seara intalnirea
vin si eu
bobo77
Duminica 1 iunie ora 15, in Piata Ovidiu ne intilnim noi.Cine este interesat este binevenit.
30 mdc
nu vrea nimeni sa se bage vineri ?
maxop09
vin eu daca vrei???
touche
30 mdc
eu nu promit ca vin vineri dar o sa incerc sa ajung, ora 20 in piata ovidiu la statuie este bine?
30 mdc
OK ramane pentru ora 20.00 la statuie
bobo77
V-ati intilnit?
@touche vii duminica?
babanu
eu nu va pot onora cu prezenta doarece sunt in Londra.Va doresc intanliri placute si astept sa scrieti ce sa mai intamplat.multa bafta........
elro
am un stegulet cu sigla forumului...cine il vrea sa zica si ne vedem la urmatoarea intalnire,ca sa aveti idee despre ce stegulet este vb intrati la calatorii si intalniri/intalnirea nationala nr 10(si uitativa la ultimlele pagini) icon_mrgreen.gif wub.gif a fost superba plimbarea,va invit si pe voi la urmatoarea..nu o sa va para rau happy.gif ,nu de alta dar sa am si eu cu cine sa ma intrec pe drum la intoarcere tongue.gif
sadi
rcosmin, sa inteleg ca dj108 nu te-a speriat destul de tare? laugh.gif
touche
cand ne mai intalnim si noi?
elro
QUOTE(sadi @ 2 Jun 2008, 18:41)
rcosmin, sa inteleg ca dj108 nu te-a speriat destul de tare?  laugh.gif
*


blush.gif
babanu
ce se mai aude de viitoarea intanlire??????
NadaLina
pe cand intalnirea?sapt asta ?ora locul?
touche
propun o intalnire sambata ( 21.06) la ora 16 in piata ovidiu. O sa aduc si stickerele. Cine se baga?
NadaLina
eu ma bag.... da nu in piata ovidiu ...este totusi prea departe blush.gif
CataT
Sambata la ora 16 vin si eu, + un prieten cu un CLIO III.
@touche ma inscriu si eu la un sticker.
touche
nici o problema ictranca,
atunci sa stabilim un loc mai aproape si pentru veronik , totusi este singura fata pintre noi biggrin.gif Alte propuneri?
HDG
Mamaia ? Sa fie mai aproape si pt mine ? tongue.gif
touche
in mamaia e ok pentru mine
e bine la on plonje?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.