Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Constanta
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
uachi
duminica ora14 ma puteti adauga in lista
pentru prima intalnire cu grupul "reno" biggrin.gif
poate se leaga ceva si pentru 1mai.
babanu
te asteptam uachi
BlasterX
Macar vad ca s-a tinut de cuvint, babane !
Felicitarile mele...
CataT
Salut!
Am si eu cateva nelamuriri, ati schimbat cumva ora pentru urmatoarele intalniri, in continuare se fac la gramada RENO, DACIA, LOGAN...?

GLG-ule, ai fost la intalnire, pune si tu ceva poze.
sonykel
te deranjeaza prezenta mea? zi ca daca e nu mai vin...
BeciAcustic
CataT.....am anuntat si pe celalalt topic....Ora se multa la ora 16:00. Intalnirile se tin comune DaciaCLub + RenoClub...nimeni nu are nimic cu nimeni si nu se despart cluburile. Daca vrei sa faci o aroganta cu loganclub nu e nimic dar sa sti ca atat eu cat si sonykel suntem in loganclub dar duminica la ora 16:00 in parcare la new pizzico reprezentam DACIACLUB. Alte intrebari? Apropo....si cosmin a venit azi la intalnirea loganclub....
G L G
Salutare. Intalnirile se vor face la orele 16.00. Oricine e binevenit la intalnire, chiar si cei ce nu detin masini. Cei care nu au participat la intalnirea de astazi nu beneficiaza de una plimbare gratuita cu masina lui sony[attachmentid=1627616641] cumparata in urma vanzarii cauciucurilor radmasa.gif
Ne-am simtit bine, vremea fiind minunata.
[attachmentid=1627616643] [attachmentid=1627616644] [attachmentid=1627616645] [attachmentid=1627616646] [attachmentid=1627616647] [attachmentid=1627616648] [attachmentid=1627616649]
CataT
Sony, ti-am raspuns pe PM.
BeciAcustic, legat de intalniri reno Constanta eu nu citesc si alte topicuri si nici nu fac arogante cu loganclub, nu stiu de unde trageti voi concluziile astea.
Intrebarea nu a fost pentru tine, postam pe topicul la care faci referire dac era cazul, oricum multumesc pentr raspuns, acum am inteles.
Cu respect!
sonykel
bai glg , da-o ma-n ceapa masii de treaba. daia am si parcat separat iar ies acum discutii ca unu si-a tras duster altu si-a tras megane 3.
chiar nu puteai sa te abtii?



Cata T scuza-ne ca am sarit asa , dar am crezut ca oi fi prieten , cu stim noi cine si ai si tu probleme cu prezenta loganurilor la intalnire. radmasa.gif
BeciAcustic
Da......am sarit cam tare.....
Bai.....eu am ramas singurul care nu mia-m cumparat inca masina .... trebuie sa umblu maine prin showroom-uri.....
sonykel
beci lasa ca am vb cu prietenu ala la honda. ti-a pregatit ptr maine un acord la drive test ptr 2-3ore...
CataT
QUOTE(sonykel @ 25 Apr 2010, 19:15)
blink.gif am crezut ca oi fi prieten, cu stim noi cine
*


Fereasca dumnezeu!! popa.gif
babanu
am si eu o intrebare pentr Sonykel.ti-au ajuns banii ....aia sau ai mai completat ceva de la tine?????????.astept raspuns urgent aici sau pe pm.
sonykel
au si ramas laugh.gif
iulllyyy
Pozee:)
elro
GLG....ti-a dat colegul uachi acceptul pt poza de mai sus? tongue.gif
uachi
nu este nevoie de accept pentru o gluma bine venita smile.gif
cand am ajuns va certati, la plecare era PACE
cand am intrat in seara asta pe forum iar va certati,ma duc sa dorm in PACE
cu toate acestea m-am bucurat nespus sa intalnesc persoane pasionate de masinile lor
de 6ani nu am mai retrait acest sentiment(VWKAFER CLUB)
sper intr-un viitor stralucit
nictonic
cosmine, ne dai de gol... smile.gif
babanu
uachi,nu ne certam deloc .asa vorbim unii(dintre noi) mai tare.bine ai venit printre noi.... grouphug.gif
elro
naughty.gif naughty.gif
BlasterX
Cosmine, dar nu e chiar blonda tipa din masina ta !
Un Photoshop, ceva ? tongue.gif
BeciAcustic
Ehe....Cosmine ce ai fi plecat cu ea acasa .... cu tot cu duster..... zi ca nu e asa? smile.gif

uachi o sa te obinuiesti ... asa suntem noi smile.gif ne mai atacam dar in gluma smile.gif
sonykel
care gluma ma , bag cutitu in tine data viitoare laugh.gif
elro
Domnisoara din masina era mai atragatoare decat masina,si da,as fi plecat cu ea acasa...cu domnisoara tongue.gif ,masina am happy.gif
Ca fapt divers...masina am "cunoscut-o" in 5-10 minute(am pipait butoanele,am tras-o de manere,i-am sucit volanul biggrin.gif ),pe cand cu domnisoara,am schimbat cateva impresii si am discutat strict de masina happy.gif

P.S. Au fete frumoase la showroom rolleyes.gif
BlasterX
sony, de la verdele de Paris ti se trage... radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif

Da, Cosmine... Batman, Batman... tongue.gif
sonykel
laugh.gif cosmine cosmine , data viitoare cand ajung la tulcea o sa-i cer un autograf domnisoarei , ii zic sa scrie: uit lov 4 cosmyn laugh.gif
elro
In tine nu am incredere,de unde stiu eu ca o sa fie de la acea domnisoara autograful smile.gif Tu faci manarii laugh.gif
sonykel
vroiam sal pun pe loganu sa semneze laugh.gif
G L G
QUOTE(rcosmin @ 26 Apr 2010, 11:14)
In tine nu am incredere,de unde stiu eu ca o sa fie de la acea domnisoara autograful smile.gif Tu faci manarii laugh.gif
*


Pai ma ia pe mine sa filmez cand semneaza...da te costa o bere (gata nu mai lucrez moca ca se interpreteaza) radmasa.gif
BlasterX
Nu va mai ajunge berea...
Beci zice ca are 3900 de cauciucuri.
Zi-i sa iti dea cate un cauciuc pentru fiecare poza, ca are de unde. radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif

Ia uite...

BeciAcustic - Logan 1.6 MPI - 3900 Anvelope
Restul sunt la service.....poti sa te interesezi de ele.....si postezi tu pe forum.....

De pe topicul cu premiul dirijat... smile.gif laugh.gif tongue.gif
touche
de 1 mai se organizeaza ceva?
elro
cam nimic sad.gif
semit
se mai tine intalnirea? ne vedem acolo
BeciAcustic
Ma gandesc ca nu a avut timp Cosmin sa posteze asa ca o sa scriu eu ca sa nu vii degeaba......

QUOTE(BeciAcustic @ 2 May 2010, 06:32)
Urmatoarea intalnire pe 9.05.2010 ora 16:00 in parcare la New Pizzico. Atentie ora 16:00!!!
*

babanu
pentru cine mai doreste sa mearga la Bucuresti sambata la Renault Cobalcescu mai am 2 locuri disponibile in masina.
BeciAcustic
Te sun eu sa iti dau un cadou pentru AlexV tongue.gif
G L G
... poate fi si o forumista daca e in cele 2 locuri disponibile radmasa.gif
babanu
sau o traseista.......... wacko.gif
BeciAcustic
QUOTE(G L G @ 5 May 2010, 20:47)
... poate fi si o forumista daca e in cele 2 locuri disponibile  radmasa.gif
*




QUOTE(babanu @ 5 May 2010, 22:12)
sau o traseista.......... wacko.gif
*



Barbati insurati...... biggrin.gif
G L G
Coloana pentru plecarea la Bucuresti se formeaza sambata dimineata la orele 06.00 la iesirea spre Murfatlar radmasa.gif Ordinea incolonarii este 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 ohmy.gif 168.gif sofer5.gif
elro
Organizam si noi maine o intalnire pe la ora 16:00 ?
nictonic
maine nu pot sa vin din motive de botez...
iulllyyy
Nici eu nu vin , sunt bolnavioara.sad.gif
G L G
Duminica 09.05.2010 la ora 16:00 .

1. rcosmin
2. GLG
3.
4.
babanu
1. rcosmin
2. GLG
3. babanu

8 May 2010, 22:56:
insanatosire rapida iulllyyy..... console.gif
iulllyyy
Multumesc smile.gif
elro
La mine a intervenit ceva,si nu mai pot ajunge sad.gif
touche
ajung si eu la intalnire
uachi
si eu ma prezint la 16.oo
G L G
Timpul nu a tinut cu noi. Putini da .... poate data viitoare. Am suferit pentru ca colega noastra este bolnavioara.
[attachmentid=1627621033] [attachmentid=1627621034] [attachmentid=1627621035] [attachmentid=1627621036] [attachmentid=1627621037] [attachmentid=1627621038] [attachmentid=1627621040]
Si pentru cei care au uitat sa vina la intalnirea de la Bucuresti.... radmasa.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.