Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Constanta
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
babanu
mii de multumiri domnului Gaby si de asemenea organizatorilor (Adi si Pufy).
sonykel
mii de multumiri Star Service ... ca asa putini stiu cine e gabi sau despre care gaby e vorba... laugh.gif
BeciAcustic
Asteptam pozele de la membrii reno. Sper ca va placut tot ce sa petrecut acolo, si suprizele si show-ul organizat de STAR SERVICE. Si drumul a fost foarte interesant mai ales cel de intoarcere care a fost mai mult DACIA BENZINA vs. RENO MOTORINA!!!!! smile.gif)
sonykel
da da si castigator benzinarii mai exact mcv 1.6 16v... laugh.gif
elro
Da,nota 10 pt organizare,multa sanatate Domnilor de la Renault Tulcea,care inca o data au dat dovada de mult profesionalism fata de client.

Am o rugaminte,toti cei care au facut poze...sa le "transferam" prin mess,merge mai repede.Propun sa facem o lista,ne adaugam unii pe altii in lista de mess si facem transferul(de virusi) laugh.gif Incep eu lista:

1.ID-ul meu este: rcosmin2004




























Acestea sunt doar o parte din poze(aperitivul),la care mi se adauga si un set de anvelope de iarna icon_mrgreen.gif
BeciAcustic
Am uitat sa mentionez ceva important care l-am postat pe toate cele 3 forumuri:
Cand cineva va spune VENITI CU PORTBAGAJELE GOALE paia sa sa fie....sincer mi-am facut 10000 de draci cu portbagajele la unii .... si eu si baiatul de la service....deba debea se calma sa nu se infurie si sa isi bage piciaorele in TOT. Baiatul acela care la-ti tot vazut cu lista facuta de noi era reprezentatul star service pe partea de piese , nu e un pustan sau "baietica" ala cum l-au numit unii fara lipsa de respect....
iulllyyy
S-au dat pe blat,no comment!
G L G
MII de multumiri domnului Gaby, Star Service Tulcea si de asemenea organizatorilor (Adi si Pufy). Pentru cei care nu au participat o sa-i informam noi din fotografii ce s-a desfasurat. Vor afla si ce au pierdut. Toti membrii care am participat la aceasta activitate (chiar si cei care au fost pasageri) am primit din partea organizatorilor cate un cadou..... si ce cadou... cate un set de jante aliaj sau un set de caucuiucuri ....da adica cate 4 bucati de fiecare. Daca nu credeti o sa va punem fotografii.
[attachmentid=1627567773] [attachmentid=1627567774] [attachmentid=1627567775] [attachmentid=1627567777] [attachmentid=1627567778] [attachmentid=1627567779] [attachmentid=1627567780] [attachmentid=1627567782] [attachmentid=1627567783] [attachmentid=1627567784] [attachmentid=1627567785] [attachmentid=1627567786] [attachmentid=1627567787] [attachmentid=1627567788]
cosminphotog
Prea tare smile.gif Bravo lor, mai rar așa ceva la noi smile.gif
buzasparta
Chiar au dat la toata lumea cauciucuri sau jante?
sonykel
QUOTE(iulllyyy @ 14 Nov 2009, 19:35)
S-au dat pe blat,no comment!
*


poftim??? ce zici? cum adica s-au dat pe blat? banuiesc ca glumesti nu???
Toata lumea a primit cauciucuri , si toti posesorii de logan au primit jante...
iulllyyy
Nu glumesc!Nicio amarata da sapca nu voiau sa-mi dea,a trebuit sa merg sa cer!De unde era sa stiu ca se dau si "cadouri"?Nu mai conteaza...M-am lamurit.
sonykel
te-am strigat de 2ori , daca nu l-ai vazut pe obezu ala mare in dungi cu culoriile ''frantei'' cu o casca in ureche si o statie , in mana , care se rostogolea pe acolo si urla ca la abator , atunci eu ce sa mai zic... sincer imi pare rau ptr tine... dar la apelul de la aqua de 3-4ori nu ai raspuns pe drum nu te-am vazut , nu o sa vin sa-ti dau invitatie sa ti cad in genunchi... sepci cu reno s-au dat la toata lumea cele cu continental la cei care au fost la karate... breloace la toti care au facut drive test...
eu inca cred ca ai ratat judetul , recte reprezentanta...
telim4lulu


1.ID-ul meu este: rcosmin2004

pe care parte a mesei ai stat la restaurant rcosmin?
aveam o " groaza" de intrebari " facute de acasa ptr. tine" tongue.gif
iulllyyy
Nu am venit la aqua i-am zis transmis lui touche ca nu am cum sa ajung.Dar la tulcea am fost de la 9 la 15.Am inteles trebuia sa iau toti barbatii la rand sa intreb cine e din club.Nu ma intereseaza niste amarate de cauciucuri ideea era ca nu s-a dat la toata lumea prezenta.Nu am de gand sa-ti demonstrez daca am fost sau nu pentru ca nu ma intereseaza daca crezi sau nu.
sonykel
sa dat la toata lumea prezenta din club , atat timp cat tu nu ai avut placerea sa te anunti si sa te prezinti , asta e... Oricum ai facut niste afirmatii deranjante domnita... nu cred ca puneai tu mana pe 100si de anvelope cum a facut beci acustic sa le pui la fiecare membru in masina... dar asta e tot timpul nemultumiti... deci daca ai fi lasat putin ifosele de fata ``mare`` si ai fi stat pe langa noi sau pe langa baietii de la reno , ai fi fost o membra fff fericita , dar de orgoliul se plateste...
iulllyyy
Nu te-a jignit nimeni asa ca te rog frumos sa-ti masori cuvintele.
elro
QUOTE(telim4lulu @ 14 Nov 2009, 20:24)
1.ID-ul meu este: rcosmin2004

pe care parte a mesei ai stat la restaurant rcosmin?
aveam o " groaza" de intrebari " facute de acasa ptr. tine"  tongue.gif
*



pai...eu eram cel care avea aparat de fotografiat(eram pe partea cu dantes...mai spre capul mesei)
QUOTE(iulllyyy @ 14 Nov 2009, 20:27)
Nu am venit la aqua i-am zis transmis lui touche ca nu am cum sa ajung.Dar la tulcea am fost de la 9 la 15.Am inteles trebuia sa iau toti barbatii la rand sa intreb cine e din club.Nu ma intereseaza niste amarate de cauciucuri ideea era ca nu s-a dat la toata lumea prezenta.Nu am de gand sa-ti demonstrez daca am fost sau nu pentru ca nu ma intereseaza daca crezi sau nu.
*


...in parcare la aqua,ne intrebam unde esti,chiar si colegul sonykel,ne-a intrebat unde esti wink.gif ,nu stiu cum s-a ajuns la neintelegerea aceasta,dar colegul touche nu am auzit sa zica ceva ca l-ai fi sunat sa zici ca nu poti ajunge in parcare la aqua excl.gif iar la Tulcea eu unul,chiar m-am uitat dupa masina ca cea din poza ta de la avatar...si noi de plecat am plecat pe la 3-4 de la Tulcea.
Timpul nu este pierdut,poti cunoaste colegii la urmatoarele intalniri,si ai sa vezi ca nu sunt asa cum...(ti-ai format tu parerea despre ei/noi).
Daca te ajuta cu ceva,iti voi da si eu nr-ul meu de telefon...

14 Nov 2009, 21:12:
Si un alt aspect...noi cei din clubul Renault Constanta,vrem sa strangem cat mai multi posesori de autovehicule sub sigla Renault,si sa ne marim comunitatea.
Oricine este posesor de Renault,este bine venit la intalnirile noastre(nu se fac discriminari intre fete si baieti(a se citi soferi si soferite)),nu se tine cont de varsta,dar in schimb se cere respect atat pe forum cat si la intalniri.

Un alt aspect...cei din clubul Renault,au cazut de comun acord cu cei din clubul Dacia Logan,sa organizam intalnirile la comun...sub deviza:"Cu cat mai multi cu atat mai bine" smile.gif

De comunicat,comunicam intre noi atat prin intermediul telefoniei mobile,cat si pe messenger wink.gif ,dar de cele mai multe ori,deciziile se iau aici pe forum,unde ne dam cu parerea cum ar fi mai bine pt toti.
Sfatul meu,este sa lasi de o parte ura/dezamagirea... fata de club,pt ca te inseli,cum zici ca l-ai sunat pe touche,puteai sa il mai suni o data cand ajungeai la Tulcea,noi tot la 9 am ajuns...
iulllyyy
Nu l-am sunat , pentru ca nu cunosc pe nimeni(de-aia nici nu am avut cum sa ma bag in seama asa aiurea la Tulcea,nu pentru ca am "aere de fata mare"),i-am dat un pm.Nu urasc pe nimeni.
G L G
Deci a trecut ziua si conteaza ca ne-am simtit bine. De primit a primit toti cei care am plecat dimineata, jante aliaj sau cauciucuri. Frate @yulllyyy colegul pufi m-a intrebat de vreo 2-3 ori daca a mai aparut careva sa stie, dar nu am stiut de tine . A fost o zi minunata, timpul a tinut cu noi, si multumim din nou organizatorilor. Poate hotaram o zi sa ne adunam si facem schimb de fotografii. Sepcute si alte obiecte au impartit chiar si colegii nostri, trebuia sa le iei numai.
[attachmentid=1627567831] [attachmentid=1627567832] [attachmentid=1627567833] [attachmentid=1627567834] [attachmentid=1627567835] [attachmentid=1627567836] [attachmentid=1627567837] [attachmentid=1627567838] [attachmentid=1627567839] [attachmentid=1627567841] [attachmentid=1627567842] [attachmentid=1627567843] [attachmentid=1627567844] [attachmentid=1627567845] [attachmentid=1627567846] [attachmentid=1627567847] [attachmentid=1627567848] [attachmentid=1627567849] [attachmentid=1627567850] [attachmentid=1627567851] [attachmentid=1627567852] [attachmentid=1627567853] [attachmentid=1627567854] [attachmentid=1627567855]
Marea majoritate ne invarteam pe langa masini (numar cu CT)si nu cred ca nu ar fi existat posibilitatea sa ne intalnim si sa avem placerea de a ne cunoaste.
iulllyyy
................

14 Nov 2009, 21:58:
..............
babanu
iuly,tu esti in ultima poza???


14 Nov 2009, 23:05:
..nu mai e ultima
sonykel
ala e fluence ma babanu , ce zana zanelor faci ma tac tac...
iulllyyy
Le-am pus ca sa demonstrez ca eram si eu pe acolo...Ca sa nu imi mai ziceti ca am gresit orasul...
babanu
poate te recunoastem data viitoare....
BeciAcustic
Mie mi sa spus ca nu ai venit.....oamenii de acolo m-au intrebat daca mai este cineva... toata lumea a zis ca a primit si ca e in regula..... Se mai intamplase o mica gresala cu Zapacit dar a spus si sa rezolvat in 2 minute....puteai sa zici sa ma tragi de maneca cand vedeai ca iau masinile din parcare... se rezolva imediat..... Ce sa zic acum....data viitoare......
iulllyyy
N-am nimic cu voi insa o sa renunt la acel service.Am o programare pentru vineri la revizie cu o alta masina dar o sa renunt.O sa le comunic si de ce.
elro
pe fata din a 5-a poza..am vazut-o naughty1.gif
BeciAcustic
Eu zic sa te mai gandesti..... nu generaliza..... nu manji numele nostru acolo si mai ales felul inc are suntem vazuti acolo. Daca nu ti-a convenit ceva macar taci si treci mai departe.... uita si gata.... Plecare era clar la ora 7:00 din Constanta...
Iulikk
Bre (iulllyyy), daca tu nu ai anuntat ca ai venit... a cui e vina? In plus... daca tot ai intarziat.. puteai sa dai un telefon...
elro
Sfatul meu este ca faci o mare greseala,"toti" care am fost prezenti astazi in Tulcea,mergem doar la acel service..DE CE???
1. Esti tratat ca si client,nu ca un "bolnav raios" cum se intampla in Constanta
2.Preturi mai mici
3.Calitatea lucrarii sta pe primul loc
4.Se lucreaza curat
5.Pleci multumit si fara alte "surprize" la masina

Nu are rost sa te superi ca nu ai primit si tu ce am primit noi.Daca aveai nr-ul de telefon al unuia dintre noi,nu era nici o problema,sau macar daca cunosteai pe cineva....aici este vb de lipsa de comunicare excl.gif
cosminphotog
Foarte urât ce văd pe-aici din păcate..... Întotdeauna apare câte-un cârcotaș de-ăsta cu ifose care trebuie să strice ceva frumos, de data asta e o fată din păcate. Iar faza aia cu renunțarea la programare și supărarea pe service mi se pare de un prost gust atâta de evident, încât n-am cuvinte. Eu cred că fata aia s-a ascuns de voi cu bună știință, pentru a avea acum un motiv să se victimizeze, unele persoane fac treaba asta. Păcat că a mânjit cu ra*at o chestie frumoasă. Penibil. Vă rog nu vă supărați că mi-am exprimat și eu o părere sinceră, nu am avut intenția să jignesc pe nimeni.
Iulikk
Pana la urma... faza cu manopera gratis la revizie pentru astia din Constanta mai este valabila? Sau a fost doar ieri?
elro
Ramane in picioare happy.gif
babanu
n-ar trebui sa renunti la programarea de la Tulcea pentru ca daca te duci la reprezentanta din Constanta vei regreta sigur.
touche
salutare colegi!!!

vad ca este destula activitate pe forum,

toti membri au primit cauciucuri sau jenti de logan, sepcile reno s-au impartit in parcare iar cei care au oarticipat la tombola reno, au primit un magnet cu noul clio symbol iar la tombola dacia s-a primit un cd de la kiss fm.


micsorez pozele si le pun pe forum


multumiri celor de la STAR SERVICE si celor care s-au ocupat de organizare , la mai multe intalniri. BRAVO VOUA aplauze.gif
BeciAcustic
Si filmarile?
touche
inca nu am toate filmarile, mai astept filmarea coloanei de pe drum, filmare facuta de glg
G L G
Pentru a ne readuce aminte.....

unEL
QUOTE(iulllyyy @ 14 Nov 2009, 20:35)
S-au dat pe blat,no comment!
*




QUOTE(iulllyyy @ 14 Nov 2009, 21:13)
Nu glumesc!Nicio amarata da sapca nu voiau sa-mi dea,a trebuit sa merg sa cer!De unde era sa stiu ca se dau si "cadouri"?Nu mai conteaza...M-am lamurit.
*




QUOTE(iulllyyy @ 14 Nov 2009, 21:27)
Nu am venit la aqua i-am zis transmis lui touche ca nu am cum sa ajung.Dar la tulcea am fost de la 9 la 15.Am inteles trebuia sa iau toti barbatii la rand sa intreb cine e din club.Nu ma intereseaza niste amarate de cauciucuri ideea era ca nu s-a dat la toata lumea prezenta.Nu am de gand sa-ti demonstrez daca am fost sau nu pentru ca nu ma intereseaza daca crezi sau nu.
*




QUOTE(iulllyyy @ 14 Nov 2009, 21:40)
Nu te-a jignit nimeni asa ca te rog frumos sa-ti masori cuvintele.
*




QUOTE(iulllyyy @ 14 Nov 2009, 22:27)
Nu l-am sunat , pentru ca nu cunosc pe nimeni(de-aia nici nu am avut cum sa ma bag in seama asa aiurea la Tulcea,nu pentru ca am "aere de fata mare"),i-am dat un pm.Nu urasc pe nimeni.
*




QUOTE(iulllyyy @ 14 Nov 2009, 23:10)
Le-am pus ca sa demonstrez ca eram si eu pe acolo...Ca sa nu imi mai ziceti ca am gresit orasul...
*




QUOTE(iulllyyy @ 14 Nov 2009, 23:28)
N-am nimic cu voi insa o sa renunt la acel service.Am o programare pentru vineri la revizie cu o alta masina dar o sa renunt.O sa le comunic si de ce.
*



@iulllyyy
Ce-o sa faci tu girl !!!!
Pai cum sa fii luata in considerare daca nu stia nimeni cine esti?
Vrei sa vina cineva sa-ti faca plecaciuni?
Eu zic ca "trebuia sa te bagi in seama" sau mai elegant ... sa intrebi si sa te PREZINTI.
Daca te uiti pe poze pe acolo stau cu maldarul de sepci si le impart la toata lumea fara discriminare "-ai sapca? -de ce ai sapca?" cam asa se glumea la cate zeci am impartit acolo.
Referitor la cadourile care s-au oferit au fost facute catre membrii cluburilor prezenti acolo, in urma unei liste intocmite de organizator. Daca organizatorul nu a stiut de tine, sa fim iertati.
Ca vrei sa renunti la service, e alegerea ta.
Ca sfat tu pierzi.

Concluzionez:
Greseala este a ta, pt ca nimic nu a fost blat sau altceva. Sper sa accepti asta cu demnitate.




G L G
Culmea e ca si @yulllyyy (nu am descoperit de e fata sau baiat) era trecut(a) pe lista ce o aveau organizatorii, dar nu stiam cum arata Toate insistentele lui Pufi de a afla daca a mai aparut cineva au ramas fara rezultat. Daca se constata ca @yulllyyy e o forumista rog sa-mi lase mesaj si donez sepcuta mea oferita de organizatori, nedesfacuta pentru a rezolva aceasta problema.
elro
GLG.... coolspeak.gif filmuletul cool.gif
CataT
Pot sa ma oftic?? Sper sa nu se supere cineva. sad.gif doh.gif

Bravo baieti!!!!!!!!! respekt.gif

Apropo..., Alex ce faceai astazi pe dreapta, la ora 12.00 in apropiere de podul de la Agigea linga Selgros?? biggrin.gif
elro
CataT,sper sa nu fiu prea rau,dar esti cam scump la vedere happy.gif ,credeam ca te-ai mutat din CT,ca nu mai stim nimic de tine...
CataT
Cosmin ai perfecta dreptate si imi fac mea culpa...., nu ma mut curand din CT, sper sa ne vedem foarte curand.

Cu intarziere multumesc Alex si GLG pentru invitatie!!!
G L G
pentru cei care doresc filmuletul...valabil 10 zile
http://dl.transfer.ro/INTALNIRE_LOGAN__REN...5Nov-0aa827.mpg
CataT
G L G, ca de obicei number one in foto-video coolspeak.gif
touche
cataT@ ai o sapca inscriptionata, este la mine, la urmatoarea intalnirea viitoare o sa ti-o aduc


la agigea era tata , se ocupa de cumparaturi
dantes
Booon...Acu' am ajuns acasa si eu dupa un week-end MULT PREA TARE !!!

Sa incep cu povestirea mea de la inceput...
Pe la ora 1 noaptea intre vineri spre sambata, am ajuns acasa de la intalnirea reno bucuresti...dormit 3 ore...apoi trezit, spalat, aranjat, etc si la ora 5:30 am purces la dum.

Dupa vreo 300km la ora 9:15 intram pe poarta concesionarului DACIA-RENAULT STAR SERVICE din Tulcea, dupa ce m-am tot conversat cu touche ptr. a afla pe unde vine ca gps-ul n-a stiu saracul...

Acolo am dat de inconfundabilul Sonykel care la fel a ramas ca acum 2 ani cand l-am cunoscut prima oara, l-am abordat pe rcosmin care saracu' nu mai stia de unde sa ma ia, apoi usor usor s-a intrat in atmosfera excelenta facuta de concesionar.
Apoi i-am cunoscut pe baietii de la Galati si pe cei care mai erau pe acolo, INDIFERENT ca erau de la DACIAclub, LOGANclub, NSL, sau RENOclub. Nu conta cine din ce club era atata timp cat pasiunea de masini ne-a adus impreuna...

Dupa ce rcosmin a pozat cu TOATE zanele si sonykel avea la degetul mic aproape toate cheile de la masini din parcare, dupa ce unEL a aruncat cu sepci in stanga si in dreapta, reprezentantii concesionarului cu tot felul de materiale promotionale, la un moment dat Sonykel ma pune sa ma trec pe lista ca urla saracu' la toti sa se treaca pe acea lista, care la inceput habarnaveam despre ce era...
Apoi ca e vorba de o lista ptr. un cadou...apoi ca acel cadou e ptr. TOTI cei prezenti, cel putin un set de cauciucuri de iarna...apoi ca acele cauciucuri sunt ptr. logan si ca ne descurcam noi dupa aia ce facem cu ele...Initial nu vroiam sa iau niste cauciucuri care nu imi foloseau, dar la insistente am fost sfatuit sa le iau si m-am gandit ca le dau cuiva care are nevoi... Astfel m-am conformat, m-am scris pe lista, si la un moment dat un baiat de la service mi-a luat masina...
PS: Imi cer scuze ca aveam si geanta de voiaj in portbagaj, dar puii mei trebuia sa ma si imbrac cand vin din buc in cta...iar subwooferul nu-l scot ptr. nimic in lume de acolo tongue.gif

Boon...si ma trezesc ca imi dispare masina....si vorbeam cu sorin_f39, si ...ferrari rulz apropos...si la un moment dat apare si masina mea...o iau o parchez frumos si la discutii...apoi baietii m-au rugat sa le dau un prezon sa comparam diverse...si deschid portbagajul..SURPISE...cauciucurile erau 205/55/16.... ohmy.gif ....
PS: Eu plecasem spre Cta SI ptr. a schimba cauciucurile cu cele de iarna care le aveam la socri in pastrare...

Ptr. cateva momente am ramas speechless... Dupa ce ne-am mai conversat, am halit niste diverse, am vazut niste carate, niste chestii si diverse activitati puse la dispozitie de catre service, impreuna cu baietii de la GL si CT am zis sa incercam un peste... Dupa ce ne-a fost recomandat un restaurant unde se mananca bine, desi fatuca aia de 50 de ani era pe alta lume, am bagat un peste buuuuuuuuuun si o ciorba buuuuuunaaaaa...ca ne-a uns la sufletel... Dupa aceea ne-am despartit si am plecat spre cta in coloana de 5 masini, apoi 4 apoi 6...adica unu la un moment dat a oprit si ne-a ajuns dupa aia, apoi ne-a mai ajuns ADY parca din spate... eu stand sfarsit de coloana ca altfel am un prost obicei sa o iau prea in fata...
Paranteza...vezi bre touche de ce e mai marfa benzina? Baietii erau in fata ta cu benizna si fugeau, iar eu eram ca supozitoru' in fundul tau...

Binenteles, ca seara aveam in program sa schimb cauciucurile, numa' ca au fost altele decat cele programate... Dupa un somn bun, azi am luat-o spre buc, apoi in final am ajuns acasa....

As vrea sa inchei nu inainte de a spune cateva vorbe...
Nici un alt concesionar din Romania al vreunei marci, nu si-a lansat o masina impreuna cu niste cluburi (forumuri) al acelei marci care o comercializeaza.

BA mai mult...
Au pus la dispozitie o groaza de materiale promotionale, care de ex. la Renault Roadshow au fost pe bani..

BA si mai mult...
Au oferit GRATUIT, in scop de reclama, jenti de aliaj si cauciuri de iarna ptr. TOTI membrii acestor cluburi... Din cate am inteles au fost cam 150 de anvelope si vreo 50 de jenti.... NIMENI nu a oferit asa ceva ptr. reclama si ptr. niste membri ai unor forumuri....

NU in ultimul rand, aceste lucruri au fost posibile datorita unor oameni cu ADEVARAT pasionati....adica unEL, Sonykel si BeciAcustic..si cred ca mai sunt si imi cer scuze anticipat daca mai sunt si altii.. FELICITARI !

Ar trebui ca toti sa luam lectii de cum se face o intalnire de acest fel...Ar trebui sa luati aminte cum 3 cluburi s-au unit ptr. a se distra, simti bine si a socializa... Ar fi trebuit ca la o lansare al unei masini care se vrea urmasul unei masini care s-a vandut bine (vorbesc de megane 2 si fluence), sa existe un concesionar, MAI ALES DIN BUCURESTI unde sunt o groaza de concesionari renault si unde e locul unde Renault ar fi putut sa sponsorizeze asa ceva, unde sa invite cluburile (forumurile) care ar putea fi interesate si anume reno, dacia si logan.....

Dar atata timp cat nici macar noi intre noi sa ne organizam o intalnire nationala nu suntem in stare din diverse motive.....ce sa mai zic? (ultima fraza e adresata tuturor membrilor forumului reno care au participat vreodata la intalniri nationale sau care ar fi dorit asa ceva)

Inchei prin a spune ca pe mine, acest concesionar m-a castigat de partea lor, iar ai mei isi vor face reviziile la ei, atata timp cat ofertele lor sunt ca acum sau mai bune decat cele din Cta...
FELICITARI inca o data organizatorilor si la cat mai multe de acest gen!
Duyu
Felicitari si din partea mea! O initiativa de laudat. Daca stiam mai din timp ca se organizeaza asa ceva, veneam si eu, dar din pacate de abia astazi am citit pe forum. Inca o data felicitari si sa speram ca si alti concesionari le vor calca pe urme celor din Tulcea! up.gif aplauze.gif aplauze.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.