Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Constanta
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
HDG
Ai facut 10.000KM ? smile.gif) da, maine la 15 e ok. Spe sa ne strangem mai multi, daca vreti alta ora, anuntati.

Vad ca ai si Megane si Clio, vin-o cu una din ele, sau cu oricare nu conteaza smile.gif
elro
deci ne vedem la ora 15?
babanu
pana la urma v-ati intanlit sau nu????????? unsure.gif
touche
cum sa nu!
am eu fost eu, cosmin si HDG, cam putina lume
elro
Constantenii nu mai zic nimic?o intalnire ceva?eu va intarat dar nu stiu nici eu daca vin duminica....mai vb sau ne sunam smile.gif
touche
eu nu pot sa vin in weekendul asta
twingooo
calimanestiul e pe lista de locatii?centraaaaal, piscina cu apica termaaaaaaalaaaa...
costeloosh
hai baieti, cei care ati mai organizat intalniri la c-ta. cand va mai vedeti? am sa incerc sa fiu prezent...astept informatii
SorinCT
Vine Bush, poate participa si el la summitul Reno.ro
touche
JGA sa inteleg ca daca vine bUsh vii si tu la intalniri biggrin.gif
babanu
poate incercam ceva in weekend daca se indreapta vremea.....
30 mdc
sau poate vineri , as incerca sa vin si eu
SorinCT
Vineri cred ca m-as baga si eu.
dumid
Salut! am deschis un topic in aceeasi sectiune cu scopul de a ne intalni la mare in perioada 1-4 Mai in numar cat mai mare. Ar fi bine sa ne vedem vineri pe 2 mai sau sambata 3 mai. Vad ca ar mai fi doritori de prin Bucuresti. Ce ziceti? Care se inscrie?
babanu
deci cand ne intanlim??????
costeloosh
hai sa ne vedem maine dupa-amiaza, pe la 17 in portul tomis. ce ziceti?
babanu
eu sunt pentru
SorinCT
Pe la 17 nu sunt sigur ca voi putea dar daca va strangeti cativa fac un efort si vin.
bobo77
Daca vreti, duminica 13 aprilie ,ora 14 in Piata Ovidiu puteti veni la intilnirea daciaclub din Constanta.Va asteptam.
30 mdc
QUOTE(dumid @ 4 Apr 2008, 09:01)
Salut! am deschis un topic in aceeasi sectiune cu scopul de a  ne intalni la mare in perioada 1-4 Mai in numar cat mai mare. Ar fi bine sa ne vedem vineri pe 2 mai sau sambata 3 mai. Vad ca ar mai fi doritori de prin Bucuresti. Ce ziceti? Care se inscrie?
*


daca e vineri pe 2 mai eu i-mi anunt prezenta
touche
si eu pot sa vin daca este dupa ora 20
costeloosh
incerc si eu pe 2 mai. programul imi este cam haotic, lucrez in shipping. dar incercam. locul?
babanu
Alex e 2 mai, doar nu muncesti????????????????

@Costeloosh la ce firma lucrezi(dace se poate spune, daca nu pe PM)??.
dumid
Presupun ca ne intalnim dupa 6 seara, deci ii putem astepta si pe cei care vin pe la 8.
touche
dane in mod normal nu ar trebui sa muncesc pe 2 mai dar nu pot sa fiu sigur cu astia de la firma
costeloosh
QUOTE(babanu @ 9 Apr 2008, 23:47)
Alex e 2 mai,  doar nu muncesti????????????????

@Costeloosh la ce firma lucrezi(dace se poate spune, daca nu pe PM)??.
*



tomini trading ( agenturez vapoare )....esti in domeniu?
babanu
nu chiar in domeniu,dar am treaba cu vama si cunosc multi agenti de la mai multe firme.In trecut am fost surveyor la nave de toate felurile inclusiv fier vechi.
cuza26
bine v-am gasit colegi de forum constanteni...smile.gif de 1-2-3-4 mai voi fi si eu pe la mare si cum spunea si colegul dumid ar fi o idee sa ne gasim mai multi...eu as tachina cu ideea unei plaje de pe la navodari....nu stiu exact unde e dar am auzit ca e o plaja cu acces direct la plaja si pentru masini...si ar fi cica destul de parasita...ma gandeam ca daca tot e sa ne gasim mai multa lume poate ar fi o idee....ne vedem undeva pe la 4-5 dupa masa...sa avem timp si de vreun gratarel, fotbal sau ce ne mai taie noua creerii....nu dati cu parul....e doar o idee...daca nu e binevenita asta e....oricum asta tine doar daca e frumos afara.....numai bine...

15 Apr 2008, 03:24:
bine v-am gasit colegi de forum constanteni...smile.gif de 1-2-3-4 mai voi fi si eu pe la mare si cum spunea si colegul dumid ar fi o idee sa ne gasim mai multi...eu as tachina cu ideea unei plaje de pe la navodari....nu stiu exact unde e dar am auzit ca e o plaja cu acces direct la plaja si pentru masini...si ar fi cica destul de parasita...ma gandeam ca daca tot e sa ne gasim mai multa lume poate ar fi o idee....ne vedem undeva pe la 4-5 dupa masa...sa avem timp si de vreun gratarel, fotbal sau ce ne mai taie noua creerii....nu dati cu parul....e doar o idee...daca nu e binevenita asta e....oricum asta tine doar daca e frumos afara.....numai bine...
HDG
Da, intradevar, se poate intra pe plaja, numai sa nu ploua in zilele anterioare ca e prapad, devine inaccesibila, iar daca cineva se aventureaza si trece prin acele baltoci, o sa aiba surpiriza sa i se corodeze foarte repede vopseaua.

Ar mai fi o plaja cea de langa dig, dar pe acolo trece politia de frontiera .. si nu te lasa sa-ti faci de cap smile.gif
elro
sa-mi fie rusine,sunt constantean si nu stiu despre ce plaja vorbiti biggrin.gif tongue.gif
touche
mai e o plaja inspre tulcea daca nu ma insel ( vadu rosu ) din cate stiu eu este cea mai mare plaja pe care poti sa intri cu masina, nisipul este foarte batatorit. Nu am fost niciodata acolo doar din auzite si foto.

Desi cred ca o sa fie foarte aglomerat pe acolo in perioada respectiva
HDG
Touche vorbesti cumva de plaja de la Vadu ? Este langa Corbu, eu unu nu m-as risca sa intru acolo, am ramas intr-un an impotmolit cu dacia, nu vreau sa retraiesc cu meganul aceasi experienta.

@rcosmin este vb de plaja de la navodari, acolo unde s-au construit multe vile, cand vii din c-ta spre navodari pe dreapta, iar cealalta este langa dig-ul din potu Midia, defapt la dig se termina(sau incepe) plaja Navodari.
babanu
eu zic sa ne gandim la o locatie mai "normala" deoarece nimeni nu va avea chef sa stea sa se afume langa gratar cand te poti aseza frumusel la o terasa si sa fii servit.Parerea mea.
elro
buna idee babanu
touche
hdg@ exact de plaja de la vadu vorbesc, cum am spus eu nu am fost acolo, dar mi-au povestit prietenii care faceau gratare pe acolo. Daca se lasa cu noroaie nu e bine deloc ca nu avem 4x4 biggrin.gif

eu in perioada 1-2 vreau sa rezerv o casuta sau vila la costinesti, putem sa ne vedem si in costinesti.
HDG
1-2 voi fi prin vama cred, nu e departe:)
cuza26
doar ce am aflat si eu ca voi fi pe la mamaia de 1-2-3 mai....deci daca va hotarati la o locatie sa postati.....ca sa stim si noi....
touche
in perioada 30 aprilie - 2 mai o sa fiu la costinesti

dar pe 3 mai o sa fiu in cta si propun ,daca sunt doritori, sa ne vedem in mamaia in parcarea de la aqua magic.
tzunny
Baieti, ma gandeam poate veniti o data la intalnire pejo.ro sa facem un schimb de impresii.. Noi stam mai bine la capitolul "Intalniri", le facem regulat, la 2 saptamani, si la ultimele nu am fost mai putini de 12. (La ultima am fost chiar 21 si am stabilit un record)
Bine, ati putea spune ca mai mult conteaza calitatea, nu cantitatea, dar parerea mea este ca unde e cantitate, trebuie sa fie si ceva calitate..
Atasez cateva poze de la intalnirile noastre, poate va conving asa:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Sper ca nu v-am plictisit si ca ne veti onora invitatia.
babanu
super tare,bravo voua.Eu am sa vin cu siguranta la o intanlire si poate mai vin si cu ceva renoisti.Cand se tin ca am uitat???
cuza26
pai daca tot e sa fie ceva unificat sa fie si cu o ocazie mai speciala si anume de 1-2-3 mai smile.gif. nu ar fi rau de loc...sa fie asa intre frantuzoaice....
touche
o sa vin si eu la intalnirile pej, impreuna cu babanu
elro
anuntati-ma si pe mine cu o zi inainte, poate vin si eu
costeloosh
QUOTE(babanu @ 14 Apr 2008, 22:52)
nu chiar in domeniu,dar am treaba cu vama si cunosc multi agenti de la mai multe firme.In trecut am fost surveyor la nave de toate felurile inclusiv fier vechi.
*


serios? si eu am facut draft survey, si chiar am fost declarant vamal candva, dar agenturarea mi se portiveste de minune. poate ne cunoastem si inca nu stim...
babanu
foarte posibil....desi portul e mareeeeee.
babanu
baieti fara excese, ca nu mai incapeti la volan si nu mai puteti veni la intanliri valuri.gif
HDG
apropo de intalniri ? se mai face vre-o una ? cei de la peugeut ce zic ?
dumid
Salut! Mai este un pic. Sper sa fie vremea buna. Ati hotarat ceva concret. Cand si unde? Eu o sa mai am acces la forum doar maine. Acasa nu mai intru iar joi ma indrept spre Ct. Tinem legatura prin telefon Dane, ca sa stiu dc intervine ceva.
babanu
K Dumi.Vb la tel.Mai da-mi te rog o data nr tau sa te sun.multumesc.
30 mdc
NU A-TI HOTARAT NIMIC?
zi, ora?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.