Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Constanta
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
mihai_dorin
Frumoasa actiunea, din pacate eu eram si cautam calorifere in Cta cand voi va distrati sad.gif , asta e..am pierdut ceva frumos.

Insa nu pot sa nu remarc ceva....numai figuri pe voi cu proiectoarele alea aprinse, credeam si eu ca cei de pe forum sunt mai dezghetati la cap decat altii.. sad.gif
sonykel
dantes m-ai ``uns`` la suflet... ai descris fff bine ce si cum sa intamplat si ti-ai dat seama cu adevarat de amploarea evenimentului, mi-a facut placere sa ne revedem dupa 2ani (era o seara de un frig crancen in ajun de craciun...)
imi pare rau ca nu am stat la un pahar de vorba dar dupa cum ai zis ma ratacisem intre chei...
Mihai_dorin la mersu in coloana se iarta proiectoarele aprinse si avarii
PS la 6:30 cand am inceput sa ne strangem era ceva ceata...


PS. nici acum nu am stiut ca voi ``reno-isti`` cu megane a-ti primit cauciucuri pe dimensiuni. Bravo Star Service...
dantes
Dap...au fost la dimensiune...iti dai seama ca eu habarnaveam de absolut nimic...si surprizele s-au tinut lant...oricum..mult prea marfa!

Stiu pe unde o sa fiu in jurul Craciunului si anul asta wink.gif
touche
cauciucuri de megane au fost numai 2 seturi, din cate am inteles, unul este la dantes si al doilea la mine.


dantes , ai dreptate in legatura cu motorina, dar crede-ma pe cuvant ca nu sunt un pasionat al vitezei , iar cei 80 de caluti deocamdata imi sunt de ajuns, chiar ma intrebam de ce nu ma depasesti. Inca ceva... vad ca ai talent si de povestitor, felicitari pentru post si sper sa ne vedem mai des, cand mai vi in CTA da un semnal.
BeciAcustic
Dantes sa sti ca ADY acela care zici tu ca te-a ajuns din urma era inca de la inceput in coloana dar eram chiar in fata si m-am oprit pentru ca pasagerul meu avea o nevoie fizica....si apoi am revenit in "cursa". Asca ca fapt informativ smile.gif
Catalinmodena
Super initiativa.Sper doar ca si alti concesionari sa invete de la cei din Tulcea!
sonykel
nu ai sa vezi la ceilalti concesionari asa ceva , deca daca D-l Gabi avanseaza si in alte judete , daca nu Star Service Tulcea ``Rulzz``...
babanu
bravo GLG ,esti tare de tot cu filmarile alea.sa moara dusmanii......
sorin_f39
Sincere FELICITARI celor care s-au ocupat cu organizarea evenimentului. Am inteles ca este o premiera, sper insa sa nu ramana singura actiune de acest gen.

Apoi, chiar mi-a facut placere sa cunosc si sa vorbesc cu cativa co - forumisti. Sper sa mai avem ocazia! Este foarte interesant sa vorbesti fata in fata cu oameni cu care schimbi posturi aici pe forum si pe care realizezi apoi ca practic nu ii cunosti deloc (desi prima impresie se formeaza aici si este in majoritatea cazurilor gresita).
Nu o sa mai povestesc despre cum a fost, deoarece Dantes a sintetizat foarte bine ceea ce s-a intamplat.

Baieti, va salut! up.gif
cristio_79
QUOTE(touche @ 15 Nov 2009, 22:27)
crede-ma pe cuvant ca nu sunt un pasionat al vitezei
*


De ce oare imi vine asa greu sa te cred ? 04.gif
touche
pai nu stiu, spune tu? biggrin.gif
cristio_79
Beci: "Touche, las-o mai usor ca i-am pierdut pe toti ! "
Touche: liniste si pace, se departa vazand cu ochii cu bolidu' dupa el.
Beci: ( in timp ce scotea pistoanele prin capota sa-l ajunga pe Touche ): "Toucheeeee ! Las-o ba mai usor ca nu se mai vede nimeni in urma noastra ! "
Touche: ( intr-un tarziu ) "hai ca o las, la 90 e bine ? "
radmasa.gif
BeciAcustic
Asta nu ca nu as fi putut sa tin pasul cu touche dar nu era frumos fata de ceilalti sa ii lasam in urma....wink.gif)
touche
ady putea foarte bine sa se tina cu mine, chiar sa ma si depaseasca, in acel moment aveam 120 km, sincer nu am mers cu diesel mai multe de 150. ce sa fac am numai 80 dar in curand daca ma ajuta buzunarul o sa am 96CP. tongue.gif cool.gif
dantes
Nu nu...tot 80 wink.gif ...restul sunt martoage obosite tongue.gif
sorin_f39
Am pus cateva poze de la intalnirea de sambata pe topicul intalnirilor de la GL. Nu sunt multe, insa, daca va intereseaza, sa stiti ca le gasiti acolo.
busta
Impreuna cu un coleg, va salut pe toti tot din scotia tongue.gif
interesante poze la tulcea.nu puteau si astia sa mai astepte o luna cu vaporu' lor cu tot? mad.gif
elro
Salutari din partea noastra,si sanatate,sa ne vedem sanatosi.
touche
salutari busta si multa sanatate
makelele
salutare busta smile.gif
apropo nu am si eu loc cadet la tine pe vas? smile.gif)
busta
avem cadeti dar polonezi si sierra leone/ghana .de la noi iau numai senior officers.
poate cu timpul o sa se schimbe ceva. oricum suna la navmar si intreaba si tu.
mult succes.
makelele
ok mc mult smile.gif
G L G
Salutare busta. Pentru cei care au fost la intalnirea de la tulcea si nu au reusit sa viziteze acvariul cateva imagini.

elro
Esti tatic...ramane cum am stabilit pt treaba cu filmatu biggrin.gif
G L G
Sigur. Oricand e nevoie...
elro
Deci pana la urma se anuleaza intalnirea de saptamana aceasta. Se pare ca multi vor face "turism electoral" iar cei ce stau acasa se duc sa voteze deci nu mai au timp de intalnire......(glumesc).
Urmatoarea intalnire pe data de 29.11.2009 in locul binecunoscut. Salut!

Această postare a fost editată de BeciAcustic: 20 Nov 2009, 17:57


Ne strangem si noi?
babanu
cosmine tu n-ai somn?????
elro
Nu mi-a picat bine mancarea ..si am avut insomnii,asa ca....rezultatul se vede pe forum tongue.gif

23 Nov 2009, 16:48:
http://www.reno.ro/-VAND-2-SETURI-DE-STERG...CH-t165357.html


Cine mai are nevoie de stergatoare?Acum cat am,ca dupa aceea...
elro
Pe data de 29.11.2009,cine se prezinta la apel? icon_mrgreen.gif

1. iulllyyy excl.gif
2. rcosmin
3.
4.
5.


P.S.1. De colega veronik...stiti ceva?
P.S.2. Sunt bine veniti si cei pe care ii cheama Andeea/Andrei...pot sa faca cinste in avans pt ziua de luni laugh.gif
babanu
1. iulllyyy
2. rcosmin
3. babanu
touche
1. iulllyyy
2. rcosmin
3. babanu
4. touche
elro
GLG? unsure.gif
G L G
Scuze dar am ajuns mai tarziu
1. iulllyyy
2. rcosmin
3. babanu
4. touche
5. GLG
Speram ca veronic nu a uitat de noi....

26 Nov 2009, 19:00:
QUOTE(G L G @ 15 Nov 2009, 17:16)
.... Daca se constata ca @yulllyyy e o forumista rog sa-mi lase mesaj si donez sepcuta mea oferita de organizatori, nedesfacuta pentru a rezolva aceasta problema.
*


QUOTE(touche @ 15 Nov 2009, 18:31)
cataT@ ai o sapca inscriptionata, este la mine, la urmatoarea intalnirea viitoare  o sa ti-o aduc
*


Din partea mea oferta este încă valabilă
touche
glg@ nu am uitat de sepci!!!!!
zapacit
Eu.....prezent !!!
elro
1. iulllyyy
2. rcosmin
3. babanu
4. touche
5. GLG
6. zapacit
NadaLina
blush.gif salut baieti nu am uitat de voi biggrin.gif am vrut sa venim la tulcea dar alx a avut o surpriza mai mare pt noi sad.gif "varsatul de vant" si am fost si suntem sechestrati la domiciliu sad.gif inca.....pt cel putin o saptamana...cred
pt sufletelul meu nu se gaseste o sapcuta?plzzzzzzzzzz blush.gif
sonykel
QUOTE(iulllyyy @ 14 Nov 2009, 19:35)
S-au dat pe blat,no comment!
*




QUOTE(iulllyyy @ 14 Nov 2009, 20:13)
Nu glumesc!Nicio amarata da sapca nu voiau sa-mi dea,a trebuit sa merg sa cer!De unde era sa stiu ca se dau si "cadouri"?Nu mai conteaza...M-am lamurit.
*




QUOTE(iulllyyy @ 14 Nov 2009, 20:27)
Nu am venit la aqua i-am zis transmis lui touche ca nu am cum sa ajung.Dar la tulcea am fost de la 9 la 15.Am inteles trebuia sa iau toti barbatii la rand sa intreb cine e din club.Nu ma intereseaza niste amarate de cauciucuri ideea era ca nu s-a dat la toata lumea prezenta.Nu am de gand sa-ti demonstrez daca am fost sau nu pentru ca nu ma intereseaza daca crezi sau nu.
*




QUOTE(iulllyyy @ 14 Nov 2009, 22:28)
N-am nimic cu voi insa o sa renunt la acel service.Am o programare pentru vineri la revizie cu o alta masina dar o sa renunt.O sa le comunic si de ce.
*


nu ne-ai povestit cum a decurs revizia de vineri.... cred ca toti sunt curiosi si asteptam un feedback ptr Star Service Tulcea.
Eu unul stiu ce sa intamplat ptr ca stiu... blush.gif dar ar fi frumos sa spui tu cu ``manuta`` ta ca asa e frumos , cand arunci cu niste acuze si ti-sa demonstrat ca nu-i asa , trebuie sa vina si scuze.asa ca asteptam cu interes noi(toti cei care am avut grija sa decurga bine evenimentul) si echipa star service.
CataT
1. iulllyyy
2. rcosmin
3. babanu
4. touche
5. GLG
6. zapacit
7. CataT
iulllyyy
Am mers la revizie pentru ca imi facusem programare si imi place sa ma tin de cuvant cand zic ceva:).Eram nervoasa cand am scris pe forum,nu mi se parea normal ce se intamplase. Sunt multumita de service-ul din Tulcea pentru ca esti bine primit cand mergi acolo.Au mai castigat 2 clienti.
BeciAcustic
ma bucur ca te-ai convins iulyy. Te asteptam maine!
sonykel
si atat??? ti-au dat si tie sapca??? tongue.gif happy.gif tongue.gif
iulllyyy
smile.gif) sapca luasem de sambata.Mi-au oferit anvelope pentru logan fara sa le mai spun nimic.
BeciAcustic
Asa asa zi tot ca noi stim..... Ce rai suntem sonykele..... A trecut acum....te asteptam la intalnire Iulyyy, cu sepcuta neaparat!!!
unEL
@iulllyyy
La cat de apriga si inversunata erai, cred ca poti fi mai "sloboda la taste"(a se citi explicita), acum si sa ne povestesti si noua ce te-a facut sa iti schimbi parerea.
Multumim !

G L G
Ne întâlnirăm și astăzi, ne simțirăm bine, mai vorbirăm de una, alta și avurăm placerea să o cunoaștem pe noua colegă iulllyyy. Nu-și făcu prezența zapacit da poate avu omul o problemă.
[attachmentid=1627572193] [attachmentid=1627572194] [attachmentid=1627572196] [attachmentid=1627572197] [attachmentid=1627572198] [attachmentid=1627572199] [attachmentid=1627572200] [attachmentid=1627572201] [attachmentid=1627572202] [attachmentid=1627572203] [attachmentid=1627572204] [attachmentid=1627572205] [attachmentid=1627572206] [attachmentid=1627572207] [attachmentid=1627572208]
CataT
blink.gif , cand ai invatat limbi straine?
In prima poza se vede ceva pe capota lu' Cosmin..., vre-o zgarietura!!!!! tongue.gif
touche
frumoase pozele lui glg, dar filmuletul din portul tomis?
elro
Fara zgarieturi wacko.gif




marius_metin
cand se face urm intalnire?smile.gif..sunt nou pe aici si vroiam daca se poate sa vin si eu daca nu va deranjeaza. multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.