Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Constanta
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
denisCT
Poate ajung si eu smile.gif
30 mdc
deci piata ovidiu orele 19.00
HDG
Perfect ! Sper sa ajung, ca data trecuta am dat buleala sad.gif
maxop09
poate ajung si eu
babanu
contati si pe mine.
elro
si pe mine
danny_darock
Salut... cat se sta de obicei la o intalnire? as putea sa ajung si eu dar putin mai tarziu, si daca vin unde va gasesc ? si cum va recunosc ?
babanu
danni: Intra la Pitico ,o sa ne recunosti usor(o masa mare numai de baieti)

1 Feb 2008, 19:09:
@Catalin. esti prin Constanta?????
C a t a l i n
Am fost până ieri... sad.gif și voi mai fi, de luni încolo... smile.gif
HDG
La dracu, am mai ratat una sad.gif dar nu m-am simtit prea bine ... sad.gif
bobo77
V-ati intilnit? citi?
elro
am fost doar 4 sad.gif
touche
urmatoarea intalnire reno va avea loc peste 2 saptamani.
Locatia ramane aceeasi sau o mai schimbam si noi?
babanu
propun sa mai schimbam locatia.poate de aia nu vine lumea la intanliri ras hohote.gif
30 mdc
i-mi pare rau ca n-am putut veni dar am avut ceva probleme pe la serviciu
vin sigur la urmatoarea intalnire
danny_darock
Salut, nici eu nu am reusit sa mai ajung...sper ca ajung data viitoare
bobo77
Noi miine(duminica) ne intilnim la ora 14 in Piata Ovidiu, daca este cineva interesat este bine venit, va asteptam.
C a t a l i n
grouphug.gif
30 mdc
hai , chiar nu are nimeni curajul sa dea startul la inscrieri pentru intalnirea de saptamana in curs

1. 30 mdc
2. ...?...?
babanu
vin si eu.Poate schimbam si locatia.
HDG
Ce ziceti in Mamaia vis-a-vis de On Plonje (sau cum se scrie) ? Ca ne adunasem multi atunci ...
touche
mie imi convine la on plonje

1.30 mdc
2. touche
3. babanu
4. ?????
30 mdc
e bine in parcare la on plonge
ora 19.00 e bine ?
touche
pentru mine e perfect
elro
nu promit,poate vin si eu
babanu
si pentru mine e perfect.Cred ca avem loc chiar in parcare la restaurant.
30 mdc
in parcarea restaurantului este bine
babanu
k,ne vedem acolo.
30 mdc
la ora 20.00 mai erati ?
eu am venit si nu mai era nimeni
HDG
eu eram la 19.15 si nu mai era nimeni sad.gif TRADARE !!!!!! am stat pana la si 25 nu a venit nimeni, era decat un megane cu numere de bucuresti dar nu cred ca avea nici o treaba, ca nu e era nimeni pe langa masina.
Trist sad.gif cand am venit si eu, nu a venit nimeni.
touche
a fost babanu si m-a sunat sa imi spuna ca nu era nimeni,
eu nu am mai putut sa ajung ca am fost la negru voda in interes de service si nici nu am putut sa mai scriu pe forum ca nu am avut net
babanu
v-a multumesc ca a-ti venit la intanlire.atat am de zis.multa bafta.
@HDG MEGANUL ALA ERA AL MEU SI LANGA EL ERA UN HONDA ACCORD NEGRU,PRIETENUL MEU CARE L-AM LUAT CU MINE SA-I ARAT CAT DE MISTO E LA INTANLIRI LA RENO.noi eram in restaurant la o masa.de ce nu ai intrat ????????.De acum ma duc si eu la intanliti cu hondistii ca cel putin sunt parolisti si cand confirma ca vin ,chiar vin nu dau tepe.

16 Feb 2008, 12:10:
@30MDC la ora 20.15 am plecat de acolo.
elro
am vb si cu 30 MDC,eu propun sa ne sunam inainte, ca sa stim exact cine vine si cine nu,macar sa ne intalnim NOI,care am venit de fiecare data,chiar daca intarziem sa anuntam.Eu am zis ca nu promit,am fost retinut cu o problema se servici.
C a t a l i n
Nu cred că trebuie să iei în tragic problema. Știu că este frustrant, dar așa e la început.
Cu greu am reusit și eu să strâng 2-3 inși la întâlnirile DaciaClub Ploiești, de multe ori, la început.
La fel s-a zbătut și bobo77 la Constanța.
În același mod și dumid la Reno Ploiești.

De aceea bobo77 venise cu propunerea de a face întâlnirile din Constanța comune. Știu că voi ați venit și în acea sâmbătă, dar imprejurările atunci nu au fost cele mai fericite.

Sunt sigur că, odată cu încălzirea vremii, lumea va ieși mai ușor din case, și se vor aduna mai mulți "rombiști" și în CT.

Poate mergem împreună la o întâlnire a hondiștilor! tongue.gif
HDG
Scuze babanu ca nu ti-am recunoscut masina, intradevar era langa o honda, a ta era langa acel gard viu, eu mai eram cu un prieten, am stat, am asteptat vre-o 10 minute, am vazut ca nu e nici o miscare, dupa care am plecat ..

Poate nu a fost buna ora, sa fie mai tarziu ?
touche
se mai intampla
cred ca ideea lui cosmin este de a ne suna este o idee buna
CataT
Salutari la toti, felicitari pentru ce faceti voi si tineti-o tot asa! smile.gif
Nu are rost sa va suparati acum ca nu stiu care a promis si nu a venit la intalnire, fiecare are problemele lui personale numai de el stiute...
Va-ti gandit ca poate ziua aleasa este problema, multi dintre noi in jurul orei 19 semneaza condica de prezenta pentru incheierea programului de lucru.
Dar, nu dati inapoi incercati in alta zi (sambata, duminica) si alegeti o ora agreata de mai multi, mai pe lumina se pot face si ceva poze (amintiri), nu strica niciodata...nu mai vorbesc sa vezi o coloana de romburi in deplasare.... wub.gif
30 mdc
la ora 20.00 cand am ajuns eu nu mai era nici un megan , eu stiu ca sunt renouri cu numere de bucuresti, i-mi pare rau ca v-ati supart dar am avut niste musafiri si nu am putut sa-i dau mai repede afara
ca zi de intalnire zic sa ramana in continuare vinerea ,din ce am discutat cu colegii mai sunt care nu agreaza ca zi de intalnire sambata si duminica , eventual punem ora mai tarzie
99AIM
QUOTE(MAERSK @ 16 Feb 2008, 21:47)

De aceea bobo77 venise cu propunerea de a face întâlnirile din Constanța comune.
*


De asta nu vin eu,intalnirile se desfasoara seara prin baruri, daca ar fi mai pe ziua si ar fi mai cald intr-o parcare libera ceva ar veni mai multi,parerea mea,stiu ca-mi voi lua mult - la reputatie dar asta e.
C a t a l i n
Care baruri, și care seri monsieur?

Numai să arunci cu noroi știi...
99AIM
Vineri ora 20.00 la On plonge,suna a dimineata sau pranz?
Daca i-mi spun parerea arunc cu noroi in cineva?Stii ce-mi place ca ai exact toate insusirile romanasului modern, datul cu parerea despre orice si oricand,comentarii nelalocul lor,ironii ieftine,sfaturi in orice domeniu...... chiar nu-ti dai seama ca esti penibil?Ai avut ban,warn pt. offtopic dar de datul cu parerea tot nu te lasi. radmasa.gif
PS. Da-mi - la reputatie ca incepi sa ma distrezi.
touche
mai ramboX nu vad de ce esti asa de suparat.Daca erai nemultumit de ora puteai sa propui o alta ora.

Idea cu schimbatul orei cred ca e buna, Ictranca are dreptate multi la ora 19 inca semneaza condica sau sunt retinuti peste program cum a fost si cazul meu vinerea trecuta.

Mie personal imi convine si sambata sau duminica.
C a t a l i n
Cine nu te cunoaște ar putea chiar să te creadă... Domn' profesor, "i-mi" e defapt îmi.

Ai uitat când aveai Logan și nu veneai la întâlniri, care culmea, erau în miezul zilei, și în parcare, nu în vreun bar cum vrei să insinuezi...

Ai uitat când voiai să dai sfaturi despre vopsit aeratoare cu carioca...

Acum ai schimbat macazul, și arunci cu noroi în cei de la întâlnirile Dacia.

Bun, dar măcar recunoaște, astea sunt pretexte, la întâlniri nu veneai nici la 14.00, și nu vei veni nici la 20.00, sau la orice altă oră...

Despre datul cu părerea mi-ar fi jenă să vorbesc în locul tău, atat pe aici, cât și pe loganclub, se vede ce și cum...

Noi să fim sănătoși...
NadaLina
salutare, ce se mai intampla pe aici ....... slap.gif nu tr sa va certati wise_guy.gif pleaca omul in concediu si cand vine ce gaseste .........eu nu am putut sa vin la intalniri si imi cer scuze
despre intalnirile comune cu DACIA snt de acord ,mai multe intalniri vara yupy.gif , daca se poate.
SI O PROBLEMA MAI VECHE ...... UNDE SNT FETELEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ?
respekt.gif spune un om wise_guy.gif
maxop09
Nici eu nu am venit, am fost in cocediu, dar nici nu am zis ca vin.
P.S. Hai ca nu-i un cap de tara, au mai fost intalniri in care au fost 2 persoane...
99AIM
Nu sunt suparat deloc, numai ca nu am vrut sa intervin in organizare,eu fiind mai nou pe aici la renoclub,mie personal mi-ar conveni sambata sau duminica pe la 15-16,daca sunteti de acord.
Maersk acum stiu cine esti si o sa-ti ignor orice afirmatie,clear?
C a t a l i n
Nu știi cine sunt, și nici unde te aflii... radmasa.gif

Confunzi loganclub cu forum.reno.ro, că renoclub nu există... laugh.gif
99AIM
QUOTE(RamboX @ 18 Feb 2008, 14:37)
Maersk acum stiu cine esti si o sa-ti ignor orice afirmatie,clear?
*


30 mdc
din cate stiu am discutat cu ceva timp in urma si ne-am pus de acord ca intalnirile sa aiba loc vinerea la doua saptamani ,doar ora ramanea dicutabila iar cu prezenta vine cine poate
prezenta noi ne-o anuntam dar poti sti ce se poate intampla intre timp ?
sincer eu daca as veni si asconstata ca sunt singur as astepta aproximativ 30-40 min. dupa care as pleca , fara sa ma supar ca asa am vorbit
cum spunea si maxop09 mai sus "nu-i un cap de tara"si stie el de ce spune asa
touche
hai sa organizam intalnire de saptamana viitoare!

schimbam ora 19 cu ora 20? sunteti de acord?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.