Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Constanta
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
bobo77
Deja este mult mai bine, asa am inceput si noi.Abia astept sa ne intilnim pe 29 iunie.Sper sa va stingeti mai multi pina atunci.
CataT
bobo@, ai vrut sa zici "strangeti mai multi"..., ca daca ne mai stingem si astia cativa ....
NadaLina
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif bobo esti tare ,ce dorinte ai si tu........ radmasa.gif radmasa.gif
bujie02ro
VIN SI EU :)29.06.2008
CataT
Deci, pana acum:
1. touche
2. veronik
3. babanu
4. ictranca + una bucata prieten clio III
5. un prieten cu renault 19 ( nu este inca membru )
6. bujie02ro
lista poate continua...
touche
si lista poate continua... biggrin.gif
CataT
touche@ propun sa postam in capu' listei data,ora si locul.... asa nu se mai ratacesc printre posturi....


29.06.2008, ora 16.00, Piata Ovidiu

1. touche
2. veronik
3. babanu
4. ictranca + una bucata prieten clio III
5. un prieten cu renault 19 ( nu este inca membru )
6. bujie02ro



23 Jun 2008, 20:14:
Daca am gresit ora sau locul sa fiu corectat.
georgecristi
mai treceti unu pe lista
CataT
Nu-mi vine sa cred... smile.gif imbratisare.gif party.gif
Bine ai venit printre noi georgecristi@


29.06.2008, ora 16.00, Piata Ovidiu

1. touche
2. veronik
3. babanu
4. ictranca + una bucata prieten clio III
5. un prieten cu renault 19 ( nu este inca membru )
6. bujie02ro
7. georgecristi
touche
29.06.2008, ora 16.00, Piata Ovidiu, in parcarea de langa Restaurantul Pizzico

1. touche
2. veronik
3. babanu
4. ictranca + una bucata prieten clio III
5. un prieten cu renault 19 ( nu este inca membru )
6. bujie02ro
7. georgecristi
CataT
touche@ mai ai stickere?
bobo77
QUOTE(bobo77 @ 22 Jun 2008, 17:37)
Sper sa va stingeti mai multi pina atunci.
*


Am vrut sa scriu "stringeti" radmasa.gif acum am vazut si eu ce gogomanie a iesit in lipsa unei litere.mii de scuze, va doresc numai bine, ne vedem duminica.
touche
din pacate nu mai poate veni prietenul cu reno 19, a avut accident care s-a soldat cu distrugerea masini in proportie de 30-40%.A intrat intr-un X5.


29.06.2008, ora 16.00, Piata Ovidiu, in parcarea de langa Restaurantul Pizzico

1. touche
2. veronik
3. babanu
4. ictranca + una bucata prieten clio III
5. bujie02ro
6. georgecristi
95puf
1. touche
2. veronik
3. babanu
4. ictranca + una bucata prieten clio III
5. bujie02ro
6. georgecristi
7. 95 puf
NadaLina
mama ce multi snt aplauze.gif
mandru.gif iote ce am eu..... blush.gif da stiu am masina murdara radmasa.gif radmasa.gif
[attachmentid=1627457461]
M i h a i
Si este si ''montat aiurea'' ras hohote.gif
NadaLina
te rog frumos nu este montat aiurea este lipit pe o bucata de plastic ......si il pun unde vreau eu biggrin.gif
Steel Tormentor
cum adica? il muti dintr-un loc in altul? nu crede.gif
NadaLina
da happy.gif supara pe cineva ca il mut de colo colo?
bujie02ro
DA ALE MELE DE PE BARA NU VA PLAC? wub.gif
CataT
Sunt super, vrem si noi.
touche
eu inca nu l-am montat pe al meu
CataT
touche@ sti ceva de babanu si de HDG....?Poate vin si ei....

26 Jun 2008, 20:33:
Scuze, babanu este pe lista acum am vazut.

26 Jun 2008, 20:35:
Sau rcosmin?
touche
de HDG nu stiu nimica inca dar cred ca o sa vina
elro
sad.gif eu nu pot sa ajung,sunt plecat din localitate si ma intorc seara tarziu,de obicei nu ratam nici o intalnire,dar...
CataT
29.06.2008, ora 16.00, Piata Ovidiu, in parcarea de langa Restaurantul Pizzico

1. touche
2. veronik
3. babanu
4. ictranca
5. bujie02ro
6. georgecristi
7. 95 puf

sad.gif Si eu am ramas fara una bucata prieten Clio III..., neamurile si Delta Dunarii l-au rapit..., poate ajunge...
touche
29.06.2008, ora 16.00, Piata Ovidiu, in parcarea de langa Restaurantul Pizzico

1. touche
2. veronik
3. babanu
4. ictranca
5. bujie02ro
6. georgecristi
7. 95 puf
touche
poze intalnirea reno@daciaclub 29.06.2008


au fost prezenti:

1.veronik
2.babanu
3.ictranca
4.georgecristi
5.touche

nu uitati de poze!!!
CataT
Super, intalnirea..., mai vreau....
Si pozele mele...
touche
ictranca, cum a iesit poza aia, se vede ceva ?

interesanta idee cu masinile in trafic
CataT
Interesanta, dar cam periculoasa, trebui sa fi atent si la trafic... smile.gif
bobo77
Poze de azi:
babanu
super intanlire si super poze.
CataT
Multumesc domnului Alex pentru noul nick.... 124.gif .


Multumesc si domnului touche pentru sticker..., la urmatoarea intalnire ai o bere brumata... cheers.gif , bineinteles ca fara alcool... cu ochiul.gif

touche
domnule catatranca nu mie trebuie sa imi faci cinste cu o bruneta ci unui coleg de pe daciaclub, spre rusinea mea nu imi aduc aminte numele lui. Toti trebuie sa ii facem cinste cu cate o blonda sau bruneta , depinde de gusturi. biggrin.gif

colegii de pe daciaclub si loganclub au propus o intalnire la un pescuit si un gratar,daca stiti locuri frumoase si care sa indeplineasca urmatoarele conditii:
-sa se poata pescui si sa fie si drumul bun pina la locatia respectiva
-sa fie si umbra ca facem si gratar
-sa nu fie la distanta mai mare de 50-60 km de Constanta
va rog sa scrieti,daca aveti si poze si mai bine.

Oricum avem timp sa stabilim locatia pentru ca urmatoarea intilnire va fi pe 13 IULIE(duminica), daca nu gasim locatie facem intilnire obisnuita in Piata Ovidiu la ora 16.

Respectati conditiile de mai sus inainte de a propune, nu din auzite si fara aberatii...(cit mai putin off topic)

Daca reusim sa cadem de acord asupra locatiei intilnirea va fi comuna cu loganclub si reno

eu vin sigur, indiferent de locatie
CataT
Buna idee, dar din cate stiu eu majoritatea baltilor din jurul Constantei sunt particulare, se percep taxe pentru pescuit undeva intre 60 - 120 RON de persoana, esti limitat la numarul de lansete (undite) si la cantitatea de peste... si poate nu toti sunt de acord....

Inteleg ca gratarul si berile au prioritate, pentru pescuit cred ca ar merge si undeva pe malul Dunarii, parerea mea...., pentru locatie ma mai gandesc...

"Problema" este ca de la o asa intalnire nu cred ca scap de sotie si de junior..., dar tot sunt castigat am sofer la intoarcere biggrin.gif ..., cheers.gif cu ochiul.gif
touche
nu este nici o problema daca vii cu sotia si juniorul, dupa cum ai vazut si duminica
babanu
Alex tocmai a scris postul sau cu cu nr 666.Nu-i a a buna.........

2 Jul 2008, 22:26:
Alex adica Touche
bobo77
Nici o propunere nimic?
Daca taxa de pescuit ar fi 60 ron ar fi ok, mai mult nu ma mai intereseaza.
touche
nu vine nimeni cu vreo idee ceva...
bogdangabriel32
salutare la constanteni...din pacate, acum am aflat de intalnirile astea...mea culpa...dau o bere la toata lumea si poate ma primiti si pe mine...am inteles ca e pe 13 iulie...daca nu sunt la pescuit, bazati-va si pe mine...

...si apropo de pescuit...la Rasova e taxa enorma, dar iei ciortan minim la 2 kg...trust me ca ma duc saptamanal...dau noaptea...
CataT
@bogdangabriel32, esti binevenit la intalniri si nu-i obligatoriu sa dai bere la toata lumea...

Imi pare rau dar nu promit ca vin duminica pe 13 la intalnire, este ziua de nastere sotiei si depinde la ce ora scap de musafiri...

Intalnire cat mai reusita si nu uitati de poze! smile.gif
Alex se tine, sau...., sa urmarim lista... biggrin.gif
touche
salut bogdangabriel32,

cum spunea si colegul catatranca, esti binevenit la intalniri, au loc din 2 in 2 saptamani si sunt comune cu cele de pe daciaclub.Urmareste topicul asta pentru a afla mai multe detalii sau eventuale schimbari.

Cat este taxa la Rasova?
bogdangabriel32
taxa, asa cum spuneam, este ENORMA..... 1.000.000 ptr 12 ore....dar, DAR....romanu' e inventiv si calic....drept ptr care cu 500 000 am stat o zi....captura e superba...nu scriu aici ce ca as fi acuzat de "povesti pescaresti"....miercuri cred ca fug iar, ca am facut rost de niste boiliesuri de competitie, si e pacat sa nu le fac o proba... 10561582.gif
CataT
Da..., bogdangabriel dupa zambetul din finalul postului noi ce sa-ti uram....., noroc la pescuit, bafta... biggrin.gif , in niciun caz.... fir intins tongue.gif
Steel Tormentor
mai baieti, nu se glumeste cu asa ceva, daca faceti uraturi eu nu mai merg cu voi la pescuit tongue.gif
bogdangabriel32
n-are nimic....sa-mi ureze ce vrea respekt.gif ....dar daca postez niste poze cu capturile de acolo, crezi ca prietenu catatranca se va oftica? god_hand.gif

p.s. ramane duminica asta intalnirea?
touche
intalnirea ramane, ora 16, piata ovidiu, in parcarea de la Pizzico.
bogdangabriel32
trebuie tinut cont de un singur lucru...duminica fiind, daca va fi si frumos afara, piata Ovidiu va fi arhiplina...
babanu
este o parcare laterala neamenajata,o sa o gasesti tu.......
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.