Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Constanta
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
sonykel
domnii cu rombu , colegu nostru andy va face o propunere
QUOTE(andy_x3m @ 12 Jan 2010, 08:55)

Pe cand o cherhana domnilor organizatori? Poate facem un gangbang (o facem in trei cluburi:D)!

Daca-mi este permis, eu as propune ca data 31 ianuarie, adica sa decalati cu o saptamana intalnirea pentru a se pune la punct detaliile.
Merci!
*


babanu
Eu sunt de acord cu propunerea de mai sus......daca se va mai inbunatati si vremea.
G L G
Pana la plimbarea de pe 31, teoretic ar trebui sa ne vedem pe data de 24 01 sa jucam hora unirii in piata Ovidiu. Formam din nou o lista sa vedem daca apare cineva (teoretic) respekt.gif
1. GLG
2.
3. .....
elro
Eu nu pot veni.
sonykel
treaba cu 31 a picat , din cauza de ``prezenta redusa``
elro
http://www.promotor.ro/saptamana-brandului...lt-clio-5460836

Cine ma recunoaste blush.gif
babanu
cine se anunta saptamana asta pentru intalnire???
elro
EU vin...
babanu
ne vedem acolo...
makelele
cand e azi ?

7 Feb 2010, 14:05:
cand e azi ?
elro
ora 14:00
babanu
cine vine duminica?
1. eu
2.
G L G
1. babanu : 2. GLG : 3.
BeciAcustic
Sunt gata stikerele pentru DaciaClub & RenoClub.
Mai multe detalii si poze pe topicul de intalniri de la Dacia: http://www.daciaclub.ro/https://www.reno.ro/index.php?showtopic=51744&st=3390
babanu
cam slaba prezenta dragi colegi forumisti......ce se intampla?????
drujbistu
Salutare,

In perioada 26-28 Februarie 2010 se va desfasura Intalnirea Nationala reno.ro cu numarul 14, in localitatea Moeciu de sus, Vila Alina din complexul Craiasa Muntilor.

In data de 28 febrarue 2010 in jurul orei 12.00 vom face si poza de grup la care va asteptam sa participati.
Pentru cei ce nu am vazut topicul intalnirii: http://www.reno.ro/Intalnire-RENO-National...14-t166966.html
elro
"In data de 28 febrarue 2010 in jurul orei 12.00 vom face si poza de grup la care va asteptam sa participati." dry.gif o sa vin special pt poza,hai ca ai fost tare.
Puteai sa dai un astfel de mesaj celor din imprejurimile Brasov-ului sleep.gif .
Daca veneam veneam sa ma intalnesc cu colegii,sa stam de vorba,sa bem,sa facem gratar..etc...poze,plimbari prin zona(dar in zona am cam vazut ce era de vazut happy.gif )De venit sper sa vin la intalnirea care va avea loc la sfarsitul anului happy.gif .
drujbistu
doar am dat un forward, in cazul in care intereseaza pe cineva, si eu azi am aflat
BeciAcustic
Sunt gata stikerele dacia si reno.
Pe topicul de intalniri dacia gasiti poze mai multe si o lista cu cei care vor stiker unde sa se specifice culoarea stikerului (ALB sau NEGRU) si daca se vrea si parasolar negru.

Preturi:
Stiker Reno = 6lei
Parasolar negru = pana in 5lei

Poze mai mule si lista aici: http://www.daciaclub.ro/https://www.reno.ro/index.php?showtopic=51744&st=3390
elro
Deci...cine vine duminica?

1. rcosmin
2.
G L G
1. rcosmin 2. GLG
iulllyyy
1. rcosmin
2. GLG
3. Iuly
BeciAcustic
Stikere reno nu vrea nimeni? se face comanda....
babanu
1. rcosmin
2. GLG
3. Iuly
4. babanu
touche
1. rcosmin
2. GLG
3. Iuly
4. babanu
5. touche
Laurentziu83
Unde si la ce ora se tine intalnirea in Constanta?
BeciAcustic
Ora 14:00 in piata Ovidiu la New Pizzico in parcare. Te asteptam!!!
Laurentziu83
E ok, am sa fiu acolo. Nu stiu unde e Pizzico, dar stiu piata Ovidiu (am facut 2 revelioane acolo, 2007-2008 la 2 Unlimited si 2008-2009 la Corona), asa ca trebuie sa-l gasesc. Nu sunt cu Megane-ul, nu va uitati dupa el.
Dupa intalnire plec spre Bucuresti (sa-mi recuperez parintii ce vin de la Istanbul) si apoi acasa, la Galati.
elro
Cum cobori in piata Ovidiu,te uiti pe partea stanga,acolo este Pizzico,langa este o parcare,daca nu suntem in parcare,suntem inauntru,unde vezi mai multi la masa...suntem noi icon_mrgreen.gif
G L G
Beci Acustic "Am sunat la pizzico si este rezervat tot la ora 14:00.....Ne strangem in parcare la New Pizzico la ora 14:00 si vedem noi ce facem .... Hai ca e frumos afara "
Poate pana ajungem vine cineva cu o alta propunere wub.gif

7 Mar 2010, 17:13:
A trecut si intalnirea de astazi. Au aparut colegi noi si la renault si la dacia. Felicitari celor care s-au gandit sa ofere colegelor forumiste cate un martisor. Astazi din cauza aglomeratie am schimbat putin locatia.
[attachmentid=1627600060] [attachmentid=1627600061] [attachmentid=1627600062] [attachmentid=1627600063] [attachmentid=1627600064] [attachmentid=1627600065]
Laurentziu83
Aha, sper sa va mai onorez cu prezenta.
BeciAcustic
Ne bucuram ca ti-a placut si te mai asteptam smile.gif
elro
Celui...nu celor radmasa.gif
G L G
Rectific pentru a rezolva supararea lui Cosmin,felicitari celui de la renault si celui de la dacia tongue.gif wub.gif
elro
rolleyes.gif
Laurentziu83
Gata, am ajuns si eu acasa, sper sa mai revin si poate va fi si ceva mai cald data urmatoare, probabil prin aprilie cand am vreo sambata libera si ma paleste iar un dor de duca.
Oricum, vad ca prezenta a fost cu mult peste cei 3-4 de pe lista, felicitari.
babanu
asta pentru ca noi facem intalnirile impreuna cu colegii de la dacia club cu ochiul.gif
BeciAcustic
Da da.... va acceptam cu greu .... of voi cu rombul......
Glumesc normal....biggrin.gif
Babanu Tac tac sti tu ... smile.gif
babanu
cine vine duminica?????.incep eu lista:
1.babanu
elro
1.babanu
2.rcosmin
G L G
1.babanu, 2.rcosmin, 3. GLG
babanu
din pacate nu mai pot sa ajung.
elro
Prezenta azi...doar eu happy.gif si colegii de la Dacia Club/Logan Club smile.gif
In acest caz ma propun eu insumi in a fi organizator la intalnirile Renault pe CT tongue.gif .

P.S. Votati-ma daca ma doriti radmasa.gif
G L G
drunksinging.gif Cosmin presedinte..... respekt.gif Votati Cosmin, votati intalniri organizate cheers.gif VOTAT
iulllyyy
168.gif grouphug.gif VOTAT
elro
blush.gif Va multumesc,am primit si votul colegu-lui touche.
BeciAcustic
Bravo Cosmine....
sonykel
daca ai primit si votul colegului touche ai si votu meu daca conteaza... si te mai primim la logan club , daca ti-a placut...
elro
ANUNT IMPORTANT

Astazi am fost la Tulcea si am discutat cu reprezentantii service-ului din Tulcea Star Service , Dealer Dacia-Renault.
Au placerea de a ne invita pe data 17.04.2010 orele 10:00 , la lansarea noului model DUSTER.
Va avea loc o operatiune ``Porti Deschise`` , suntem invitati toti iubitorii marcii dacia si membrii ai clubului Logan , Dacia si Reno .
Evenimentul consta in urmatoarele:
-Test drive cu DUSTER in offroad pe un teren amenajat langa service.
-Concert JAZZ si diverse formatii, trupa de dans etc.
-Tombola cu premii substantiale, cadouri si produse promotionale.
-Bufet Complet din partea casei GRATUIT oferit pe baza unei legitimatii de Acces la eveniment (pentru a inlatura unele probleme aparute data trecuta cu lista pentru mancare)
-Multe altele surprize oferite de organizatori.

Inca un lucru FOARTE important: vom sta la o dezbatere cu inginerii de la service , de la mecanica, electrica, caroserie, cei de la departamentul de vanzari, le vom pune intrebari si vom discuta despre probleme tehnice , piese , modificari , vor fi la dispozitia noastra, si eventuale reduceri atractive.
Totul va fi mediatizat (partener media KissFm , Adevarul , Jurnalul si nu numai) si se va pune accentul pe promovarea celor 3 cluburi.
Vreau sa va ganditi bine sa dati un raspuns pana pe data de 5.04.2010 deoarece se va face o lista cu cei care vin pentru a beneficia de premiile din partea organizatorilor.
Cu cat mai multa lume cu atat mai bine: Parinti,neveste, copii etc.
Cu cat mai multe masini cu atat mai bine.
Premiile se dau per masina , deci prezenta cu masina este obligatorie.
De asemenea este necesara prezenta pe durata intregului eveniment si inscrierea din timp pe liste.Va asigur ca nu ve-ti regreta.
Fiecare club judetean va avea zona rezervata de parcare si isi vor putea expune masiniile daca doresc.
La fel ca data trecuta vom face un banner asemanator care va fi afisat la intrarea in service.Mai multe detalii sau lucruri pe care le-am omis se vor discuta pe parcurs.

Foarte important: Veniti cu portbagajele GOALE, nu ca data trecuta.

Lista se face pe cluburi iar aproape de eveniment le vom impreuna pentru o lista completa.

Lista Lansare Duster:
1.BeciAcustic - DACIA CLUB
2.rcosmin - RENAULT CLUB
3.Iulikk si Mihaela - DACIA CLUB
4.GLG - RENAULT CLUB
5.Dj Valy si Marian - LOGAN CLUB
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.