Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Constanta
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
elro
Mai multe informatii aici:
http://www.reno.ro/Cum-Se-Conecteaza-Un-Mp...-t41315-s0.html


24 Jun 2010, 20:40:
http://www.jurnalul.ro/webcam/constanta-pi...ovidiu-203.html


icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif Acum si la "Tv" radmasa.gif
99AIM
Maine seara daca nu ploua intalnire ceva?
CT-84-DIN
cine are un clio symbol model 2000 cu proiectoare? am nevoie urgenta de poze cu proiectoarele si farurile (are bec separat pt faza scurta/lunga)? sau daca e disponibil sa vin sa ma uit eu la masina... vreau sa fac un upgrade biggrin.gif
elro
Mai organizam si noi ceva pt duminica,adica maine? happy.gif
G L G
...depinde de organizator.
elro
1. eu icon_mrgreen.gif
2.
G L G
1. el icon_mrgreen.gif
2. eu icon_mrgreen.gif
3.
elro
Atat,doar 2 ?
Ce se intampla.....toata lumea face plaja la acea ora?


Eu ma gandeam sa facem pe timpul verii intalnirea mai"nocturna",adica vineri sau sambata seara,nu duminica seara deoarece lumea luni se duce la munca,asa vineri-sambata se poate sta 2-3 ore de "barfa" la un suc,o samanta,etc.Putem alege sa mergem in parcarea de la Tabacariei,sau sa lasam masinile pe undeva si sa mergem pe jos prin Mamaia,pe la o terasa...etc. sa mai diversificam intalnirea cool.gif se poate veni cu sotia,copii,prietena,amanta.. icon_mrgreen.gif
iulllyyy
Sunt de acord cu Cosmin , noi duminica suntem pe plaja biggrin.gif Daca ar fi dupa ora 19 ar fi perfect.
99AIM
QUOTE(rcosmin @ 4 Jul 2010, 10:11)
Atat,doar 2 ?
Ce se intampla.....toata lumea face plaja la acea ora?
Eu ma gandeam sa facem pe timpul verii intalnirea mai"nocturna",adica vineri sau sambata seara,nu duminica seara deoarece lumea luni se duce la munca,asa vineri-sambata se poate sta 2-3 ore de "barfa" la un suc,o samanta,etc.Putem alege sa mergem in parcarea de la Tabacariei,sau sa lasam masinile pe undeva si sa mergem pe jos prin Mamaia,pe la o terasa...etc. sa mai diversificam intalnirea cool.gif se poate veni cu sotia,copii,prietena,amanta.. icon_mrgreen.gif
*


de acord
G L G
Organizatorul propune si noi ne supunem majoritatii. wub.gif
iulllyyy
Cand este urmatoarea intalnire si unde? smile.gif
babanu
m-am intors.prezent si eu la urmatoarea intalnire(indiferent unde).

6 Jul 2010, 13:55:
....si cand.
elro
o poza de duminica happy.gif
babanu
sefuuuu...la noi nimic??? Duminica???
elro
Eu vin happy.gif
G L G
Sper sa ajung si eu. Sunt invitati sa discutam si cei care doresc schimbarea zilei de intalnire sau ora pentru a reusi sa ne adunam mai multi. Daca se doreste intalnirea numai a celor de la renault in zile diferite sau la ore diferite de celelalte cluburi ficare e liber sa-si expuna parerea. Veniti duminica la 16.00 si stabilim eventualele schimbari. Acum ca avem un lider de partid si ca a terminat cu examenele poate ia functia in serios si organizeaza ceva. wub.gif Cu aceasta ocazie poate mai apar si ceva forumiste.
P.S. Parca il vad si pe Cosmin la semafor impartind fluturasi domnisoarelor de la volanul marcii renault pentru a lua parte la intalnirile clubului. radmasa.gif
iulllyyy
smile.gif) Sper sa nu o invite pe cucoana care azi era sa-mi loveasca cliocelul!Eu din pacate nu pot sa ajung la ora 16.
elro
Inca nu am terminat,mai am licenta,care vine cat de curand,dar duminica vin icon_mrgreen.gif

GLG...nu am timp de adunat forumiste tongue.gif eu am de facut inventii auto radmasa.gif
SorinCT
Duminica am o treaba prin oras pe la ora 4. Va intalniti prin parcare la un schimb de vorbe sau intrati direct intr-un local? Sper sa trec si eu sa va salut.
Am 2 autocolante de luneta cu forum.reno.ro. Daca sunt interesati sa lasati un mesaj ca vi le aduc sa facem propaganda biggrin.gif
elro
Deci..cine se mai anunta maine?
SorinCT
Trec si eu prin vizita ca e in drum biggrin.gif. Parcarea mare din piata ovidiu sau cea de la pizico?
babanu
cea de la Pizico...

18 Jul 2010, 11:25:
ne vedem acolo

18 Jul 2010, 11:25:
ne vedem acolo
elro
Prezenta de azi:
eu,babanu si SorinCT ,restul au absenta happy.gif
elro
Vinerea aceasta,pe la ora 20:00,cine se prezinta la o "mini intalnire" intre membri Reno?
Ca si locatie...astept propuneri,locatiile se pot schimba de la o intalnire la alta;de exemplu o data ne intalnim in parcul Tabacariei,alta data undeva prin Mamaia...nu este musai sa stam langa masini...pot veni si nevestele,copii...o plimbare pe malul marii..o terasa....

Intalnirile de duminica raman neschimbate.
iulllyyy
Prezent!Nu conteaza unde,dar cu masina in Mamaia mai greu,vin bucurestenii si e full...Duminica s-a facut si doua ore de la intrare in Mamaia pana la Cazino.
elro
Nu se mai anunta nimeni pt vineri seara?
99AIM
Hai ca poate vin si eu,o locatie buna este si parcarea din spate de la brick.
elro
Propun parcarea mare de la poarta 1,parcam masinile acolo si plecam la o plimbare pe faleza... rolleyes.gif
alexpip
salutare...
Pai fratilor hai mai bine la urmatoareal intalnire sa vb si despre masini...ca doar asta este si motivul forumului...o plimbare pe jos nu prea merge..
elro
Te asteptam la urmatoarea intalnire tongue.gif ,mai exact duminica 01.08.2010 ora 16:00.
Vineri se vrea a fi o altfel de intalnire wink.gif
iulllyyy
Nu pot sa mai ajung,doar ce am venit de la Bucuresti si sunt obosita:(
elro
Intalnirea a avut loc,cu cei mai"batrani"in ei se pune baza tongue.gif .
SorinCT
Duminica sper sa ajung si eu o ora la intalnirea "tehnica" smile.gif
touche
QUOTE(RamboX @ 21 Jul 2010, 14:58)
Hai ca poate vin si eu,o locatie buna este si  parcarea din spate de la brick.
*



idea era ca din parcare sa mergem pe undeva, pe la brick nu prea ai unde sa mergi

QUOTE(rcosmin @ 22 Jul 2010, 19:52)
Te asteptam la urmatoarea intalnire tongue.gif ,mai exact duminica 01.08.2010 ora 16:00.
Vineri se vrea a fi o altfel de intalnire wink.gif
*



pe 1 august vin si eu cosmine.
cand mai au loc "altfel" de intalniri?
elro
Urmatoarea intalnire de vineri,va avea loc pe data de 06.08.2010,ora 20:00,dar pana atunci este cea de duminica 01.08.2010,ora 16:00,unde sunt asteptati si cei care vor sa vorbeasca numai despre masini happy.gif .
elro
A intervenit ceva si nu mai pot sa vin duminica dry.gif
G L G
Sa intelegem ca nu vroiai sa vorbesti despre masini? radmasa.gif Ceva doritori pentru duminica 01.08.2010 ?
CT-84-DIN
daca imi spuneti si un loc eu vin

am facut ceva modificari de curand la faruri si am cateva nelamuriri

poate gasesc pe cineva sa-mi dea un sfat (sau cineva care are un Clio II cu faruri pe lupa...)
G L G
..In parcarea din piata Ovidiu
http://www.jurnalul.ro/webcam/constanta-pi...ovidiu-203.html
SorinCT
In principiu cred ca trec si eu ca sa mai vad masinile voastre si sa mai discutam una-alta. Tot la 4?
In piata ovidiu e din ce in ce mai aglomerat si s-ar putea sa nu gasim nicaieri sa intram la un suc sau sa parcam masinile pe undeva.
G L G
Deocamdata tot la 16.00 ca nici la alte ore nu se inghesuie lumea. O fi caldura vinovata. cool.gif
99AIM
QUOTE(G L G @ 31 Jul 2010, 21:19)
Deocamdata tot la 16.00 ca nici la alte ore nu se inghesuie lumea. O fi caldura vinovata.  cool.gif
*


La ora aia lumea e pe plaja...
SorinCT
Ok deci ramane ora 4? Intradevar lumea se mai duce la plaja la ora asta dar presupun ca de-aia se fac 2 intalniri pe saptamana, fiecare vine unde poate smile.gif
G L G
Da... Colegul Cosmin facuse o propunere sa ne intalnim si in cursul saptamanii (vinerea pe la 20.00)... dar tot fara multa lume ... Or fi la dusul de dupa plaja? radmasa.gif
SorinCT
Poate vrea meeting direct la plaja biggrin.gif
E si 5, va astept aici
Doar 3 persoane prezente, ca de obicei sleep.gif
babanu
asa e vara,multa multa agitatie.
iulllyyy
Vineri la ora 20 suntem si noi prezenti daca se mai tine intalnirea.biggrin.gif
G L G
Se tine numai sa avem cu cine... wub.gif
elro
prezent icon_mrgreen.gif

Vazut azi in trafic pe CT- - TEN am trecut pe langa el,usa langa usa(era cu familia cred) tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.