Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Constanta
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
elro
Si eu vin,am venit special azi acasa ca maine sa nu ratez intanirea icon_mrgreen.gif
G L G
lista pentru duminica:
1. babanu
2. Iuly
3. Cosmin
4. GLG
touche
1. babanu
2. Iuly
3. Cosmin
4. GLG
5. touche
bobo77
Ma bucur ca isi anunta prezenta lumea, chiar daca timpul nu-i grozav.Abia astept sa ne vedem.
SorinCT
1. babanu
2. Iuly
3. Cosmin
4. GLG
5. touche
6. SorinCT

La 4 ne vedem in parcare.
elro
Si uite asa a trecut si prima intalnire din luna aceasta smile.gif .
Am fost asa de multi incat nu am avut loc la terasa icon_mrgreen.gif
Asteptam pozele de la colegii care au avut "sapuniere" blush.gif
SorinCT
Intradevar o intalnire misto, au fost 25+ oameni si vreo 20 de masini dintre care 6 renouri.
LE: apropo cosmine, tu ai intrebat-o pe don'soara de la local daca ne insoteste la masa sa ne arate locul? Eu eram cu spatele si n-am avut sansa sa vad reactia ei radmasa.gif
elro
Insotit...putin spus,eu am vrut sa o iau la brat ca sa ma insoteasca pe mine personal la masa icon_mrgreen.gif si a inceput sa zambeasca blush.gif
SorinCT
Daca mai facem cateva intalniri o iei deja de nevasta biggrin.gif
Vrem poze de la GLG si Yuly sofer6.gif
elro
Nu este buna de nevasta cool.gif
iulllyyy
Sper sa va placa...

3 Oct 2010, 20:08:
Scuze pentru calitate,sunt micsorate ca sa incapa biggrin.gif
bobo77
Hai GLG-ule si tu cu pozele...
elro
Pozele de la colegul GLG.Daca aveti de facut reclamatii pt poze,la mine toate reclamatiile blush.gif

NadaLina
salut ...am revenit si eu.. blush.gif cu toate ca nu mai am reno-ul sper ca pot sa vin si eu la intalnirile voastre ..pot? tongue.gif cand e urmatoarea intalnire? imi pare rau ca am ratat intalnirea trecuta sad.gif
SorinCT
nu excludem pe nimeni. La ultima intalnire au fost citroene,vw si alte soiuri. Poti veni si cu autobuzul daca vrei. wink.gif
elro
NadaLina..de ce nu mai ai furia verde blush.gif ?
Noroc cu pozele de la TL,te mai uiti pe ele sa iti treaca dorul de masina tongue.gif
touche
vad ca blonda de la restaurant nu a scapat fara poze
G L G
Pai vazuse fotografia undeva si nu mai stia de unde sa o ia. radmasa.gif
[attachmentid=1627662403]
SorinCT

Ahahahahah! Zici ca e poster de la un concert de manele radmasa.gif
elro
Duminica aceasta ar fi vremea pt intalnire.

Problema este ca eu unul nu pot sa vin sad.gif
iulllyyy
Vine cineva?
NadaLina
Probabil eu depinde cāt de repede īmi termin treaba... la ce ora e intalnirea ?
iulllyyy
14:00
babanu
a ramas pe alta data.
iulllyyy
Saptamana aceasta sau cealalta? smile.gif
elro
Am vazut azi un coleg cu un renault megane 2.1 argintiu,faruri cu xenoane din fabrica+spalatoare de faruri,cu suporti personalizati(forum reno/prima serie),la intersectia de la Casa de Cultura,eram paraleli la semafor,m-am uitat la el dar nu l-am recunoscut sleep.gif
CT-9_-K_ _ Am uitat numarul de inmatriculare blush.gif
Yochanna
Pentru colegii din Constanta doritori de stickere cu forum.reno.ro - sambata sunt in Constanta si voi avea cu mine cateva stickere : unu alb si unul gri de exterior si unul alb de interior. In rest, mai am 7 stickere cu renault F1Team pe gri inchis si unul pe gri inchis ( mari ) .

detaliile (de pe vremea cand s-a inceput campania Marea stickereala ) :

1. Sticker Forum Reno.ro
- de interior sau de exterior
- culoare: alb / gri
- dimensiune: 27 x 5,9 cm
- pret: 5 lei / buc. sau 10 lei / 3 buc.

2. Sticker Renault F1 Team
- de exterior
- dimensiune mare: 22 x 3,9 cm
- dimensiune mica: 15 x 2,7 cm
- pret: 6 lei / buc sau 10 lei / 2 buc

Pentru detalii, PM sau 0742864032
AnduCT
@rcosmin - eram eu oare? era dimineata. Dar e posibil sa nu fi fost eu ca nu am xenon de fabrica.
elro
Farurile erau cu xenon happy.gif doar ca erau stinse
iulllyyy
Nu mai vine nimeni la intalniri?
G L G
Toti asteptam ca seful sa ia atitudine radmasa.gif
NadaLina
daca mai vine cineva vin si eu tongue.gif locul si ora?
elro
Care sef radmasa.gif

Eu nu prea mai pot veni la intalniri ca nu imi mai permite timpul...
G L G
Poate fi si o sefa wub.gif numai sa hotarasca o intalnire drunksinging.gif coolspeak.gif
NadaLina
sef ...sefa...cand e intalnirea aia peste 2 sapt?ori duminica asta ? radmasa.gif cand si pot si vreau....nu este? radmasa.gif
99AIM
Mi-a soptit o pasarica ca unii de-ai nostri pleaca pe sestache cu loganistii la Tulcea,ia sa vedem cine percuteaza?
BeciAcustic
Domnule RAMBOxyz...... din moment ce Adminul acestui forum nu mai vrea ca dacia/reno sa fie implicat in ceva am facut invitatii pe PRIVAT, ne-am intalnit la un suc si o sa vina doar anumite persoane ca PRIETENI!!!! intelegi .. PRIETENI.... asta este separat de ceea ce facem noi la intalniri.... tu stai acasa pe forum vezi ce se mai barfeste.....
99AIM
Mai baiete daca tu crezi ca eu o sa mai calc in tziganeala aia generala cu aer de targ de provincie ieftin numita de voi operatiunea lui peste ...sigur ma confunzi prietene.
sonykel
END OF STORY
SorinCT
Pana la urma in CT ne mai strangem? Ma tem ca vine frigul si o sa ne intalnim din ce in ce mai rar.
CataT
QUOTE(BeciAcustic @ 15 Nov 2010, 21:12)
am facut invitatii pe PRIVAT, ne-am intalnit la un suc si o sa vina doar anumite persoane ca PRIETENI!!!! intelegi .. PRIETENI.... asta este separat de ceea ce facem noi la intalniri....
*



Ca ai facut invitatii pe privat..., frumos din partea ta, astfel ai evitat foarte multe discutii..., ca "o sa vina doar anumite persoane ca PRIETENI!!!!", este normal ca doar lor le-ai impartit cauciucuri si jante...

Ar fi foarte frumoas din partea ta si daca eventualele discutii contradictorii cu anumiti useri de care nu-ti place, ai ceva de impartit cu ei sa se poarte tot pe privat, messenger, hi5, oriunde vreti voi dar nu umpleti acest topic cu mizeriile voastre.

"asta este separat de ceea ce facem noi la intalniri....", poti sa fi dragut sa impartasesti pe forumul unde esti organizator, ti s-a mai spus de cateva ori dar nu vrei sa intelegi, iti spun si eu, vezi ca ai gresit forumul.
99AIM
Este vina mea,eu am adus discutia si cu ocazia asta imi cer scuze fata de membrii renoforum din C-ta.
Daca nimeni nu propune o intalnire propun eu sambata sau duminica asta la 15.
elro
Daca cineva doreste sa "imi ia locul de sef " il dau cu cea mai mare placere,eu unul nu prea mai am timp de pierdut asa mult pe forum/mess etc.
babanu
pai sa ne pregatim de alegeri anticipate radmasa.gif
NadaLina
pana la urma pe cand se anunta o intalnire? radmasa.gif
babanu
mai mult ca sigur duminica viitoare.
elro
Sper sa pot veni si eu blush.gif
iulllyyy
Sa inteleg ca nici azi nu vine nimeni.
elro
EU vin

1. rcosmin
2.
iulllyyy
Prezenti si noi
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.