Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Constanta
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
NadaLina
eu vreau o cafea calda fara zahar radmasa.gif vin si eu radmasa.gif
G L G
Ora 14.00 Piata Ovidiu
1. rcosmin
2.yulllyyy & bogdan
3. NadaLina
4. GLG
elro
Fuse si aceasta intalnire si se duse blush.gif .
Urmatoarele intalniri la Anul si la Multi Ani
iulllyyy
Asteptam pozele wink.gif)
G L G
Poate ne mai intalnim la un patinuar, o partie... cine stie...
[attachmentid=1627676251] [attachmentid=1627676252] [attachmentid=1627676253] [attachmentid=1627676254]
Din cauza spatiului redus in cadru celelalte persoane participante la intalnire nu au mai avut loc radmasa.gif
elro
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
NadaLina
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif...no comment radmasa.gif
babanu
ooooo ,a venit si Vero.Imi pare rau ca nu am putut ajunge.
babanu
e cineva interesat sa vina duminica 19 dec.???.
G L G
Vin, dar daca ne intalnim iar 1-2 ...... lumea invata colindele popa.gif si cred ca e ocupata... altii cu pregatirea retetelor cheers.gif de cozonac radmasa.gif
babanu
pai sa incepem o lista:

1.glg
2.babanu
3.
iulllyyy
Posibil sa venim si noi
elro
Mai bine mergem la patinuar icon_mrgreen.gif
G L G
Mergem si la patinuar dar daca e in cursul saptamanii ca e mai redus pretul. Si la 2 persoane se cunoaste ceva.
babanu
cine mai vine la ora 14:00 ???.rog confirmati prezenta.
99AIM
Posibil sa apar si eu.
babanu
din lipsa participare intalnirea de azi se amana.
va doresc tuturor SARBATORI FERICITE si un AN NOU FERICIT!!!!
bobo77
Va invitam la Mangalia domnilor ca noi facem intalnire azi la ora 14 tongue.gif
babanu
mutumim domnilor pentru invitatia d-voastra.am vazut ca la voi e treaba serioasa.alta data sigur o sa venim.
elro
Fie ca sarbatorile de anul acesta sa va umple sufletul de bucurie, incredere, speranta si iubire.Iar Mosul sa va aduca cele mai dorite si neasteptate cadouri voua si celor apropiati. LA MULTI ANI CU SANATATE!

imbratisare.gif

Si sofer1.gif cu grija
para06
Trebuie neaparat sa ai reno ? blush.gif

Eu am 50% renault :-s
elro
Prea putin conteaza marca masinii,cel mai mult conteaza persoana din spatele covrigului tongue.gif

Esti bine venit.
La urmatoarea intalnire(cand va fi..nu stiu) te asteptam.

P.S. Mai urmareste ce se mai posteaza aici referitor la intalniri happy.gif
danutzsenna
va fi vreo intalnire sapt asta asa pe zapada ? smile.gif
G L G
E interesat cineva de o prima intalnire pe anul acesta joi seara (06.01) la patinuarul de la Clubul elevilor incepand cu 18.00-19.00??? RO_flag.gif
elro
Eu sunt primul icon_mrgreen.gif
iulllyyy
Si eu:D
danutzsenna
da ...eu vin biggrin.gif mergem in capat in parcarea aia mare ? ca sigur pe langa patinoar o sa fie alte masini parcate smile.gif
iulllyyy
Mergem la patinoar,masinile le lasam unde gasim loc biggrin.gif
danutzsenna
eu nu m-am dat niciodata pe patine ..smile.gif)
iulllyyy
Mai sunt persoane care nu s-au dat , deci n-o sa fi singurul wink.gif)
danutzsenna
o sa stau pe margine la un vin fiert smile.gif
iulllyyy
Pacat , nu stii ce pierzi tongue.gif
danutzsenna
se face intalnirea ca sa ne dam cu patinele ? :|









smile.gif))

5 Jan 2011, 14:36:
cred ca o sa fim 3 masini smile.gif)
SorinCT
Posibil vin si eu dar nu m-as risca la patine. Mi-e bine fara ghips...
danutzsenna
QUOTE(SorinCT @ 5 Jan 2011, 14:36)
Posibil vin si eu dar nu m-as risca la patine. Mi-e bine fara ghips...
*




si mie biggrin.gif lasa ca noi stam la un vin fiert biggrin.gif
SorinCT
Nu nu, ca venim cu otomobilele big_wheel.gif
babanu
eu sunt la tenis la ora aia.o sa ma gandesc la voi si o sa ma rog sa ramaneti teferi dupa aceasta intalnire.daca sunt persoane doritoare ne intalnim duminica la ora si locul stiut.daca nu, ramane stabilit ferm pe 16.01.2011.
danutzsenna
QUOTE(babanu @ 5 Jan 2011, 15:30)
eu sunt la tenis la ora aia.o sa ma gandesc la voi si o sa ma rog sa ramaneti teferi dupa aceasta intalnire.daca sunt persoane doritoare ne intalnim duminica la ora si locul stiut.daca nu,  ramane stabilit ferm pe 16.01.2011.
*




care sunt locul si ora stabilite ? smile.gif
elro
Maine seara dupa ora 7:30,la patinuarul de la clubul elevilor.
iulllyyy
Duminica la 14:00 in parcarea din piata Ovidiu.
danutzsenna
QUOTE(iulllyyy @ 5 Jan 2011, 20:20)
Duminica la 14:00 in parcarea din piata Ovidiu.
*


nu va pot onora cu prezenta deoarece voi fi pe drum spre facultate smile.gif ..imi pare rau sad.gif
SorinCT
Deci pana la urma sa inteleg ca s-a mutat duminica la locul standard...
iulllyyy
Ne vedem diseara la ora mentionata de Cosmin .Mai e pana duminica.
danutzsenna
se poate intalnirea de duminica sa fie sambata ? chiar vreau sa vin smile.gif Lui SorinCT ii convine sambata voua ? apreciez daca schimbati !
G L G
Ca sa scimbam ceva ar trebui sa ne si intalnim nu numai sa postam. In vara Cosmin a venit cu propunerea sa ne intalnim vinerea. La prima intalnire am fost 2 , la a doua 4 iar urmatoarele nu s-au mai tinut. A fost aleasa duminica pentru ca erau mai multi liberi in acea zi si ne strangeam mai multi impreuna cu colegii de la logan si dacia. Incercasem sa schimbam si locul dar nu a tinut. A fost aleasa ora 14.00 vara si cand se mai racea 16.00 tot din ideia de a ne aduna mai multi dar nici aceasta varianta nu a prea tinut . Ar trebui sa ne adunam cei care vor sa participe la intalniri si sa stabilim o zi si o ora convenabila daca e sa se schimbe ceva. Numai bine.
danutzsenna
QUOTE(G L G @ 6 Jan 2011, 16:49)
Ca sa scimbam ceva ar trebui sa ne si intalnim nu numai sa postam. In vara Cosmin a venit cu propunerea sa ne intalnim vinerea. La prima intalnire am fost 2 , la a doua 4 iar urmatoarele nu s-au mai tinut. A fost aleasa duminica pentru ca erau mai multi liberi in acea zi si ne strangeam mai multi impreuna cu colegii de la logan si dacia. Incercasem sa schimbam si locul dar nu a tinut. A fost aleasa ora 14.00 vara si cand se mai racea 16.00 tot din ideia de a ne aduna mai multi dar nici aceasta varianta nu a prea tinut . Ar trebui sa ne adunam cei care vor sa participe la intalniri si sa stabilim o zi si o ora convenabila daca e sa se schimbe ceva. Numai bine.
*



si atunci cand sa ne int sa stabilim ?
G L G
Pai in seara asta la patinuar laugh.gif
elro
Poze de joi seara icon_mrgreen.gif 10561582.gif ,a fost o seara coolspeak.gif
bobo77
Cati ati fost ca nu-mi dau seama tongue.gif ...
mh404
Salutare ! Cand este urmatoarea intalnire cu membrii clubului ? As vrea sa va cunosc.Am intrebari tehnice legate de renault megane intrucat mi-am luat de curand unul.Multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.