Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Constanta
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
makelele
Da interesant ar fi ceva...dar se pare k nu aveam cu cine sad.gif( babanule te-ai interesat cat ma costa si pe mine revizia la tulcea???mc
elro
makelele pt orice informatie,programare suna la 0240531215 sau 0746229871 Star service Tulcea

O zi placuta
makelele
rcosmin mc frumos ptr informatii smile.gif wub.gif
babanu
450 lei revizia de 15000 sau 1 an
bobo77
QUOTE(babanu @ 23 Feb 2009, 23:25)
sunt de munca si nu pot veni mad.gif
*


Nu poti sa pleci macar o jumatate de ora?
makelele
ok mc babanule smile.gif.maine ma duc sa-mi pun folii pe masina ...cine mai e interesat putem mere impreuna poate fac aia un disc ceva smile.gif
elro
din pacate nici eu nu mai pot veni duminica
babanu
am treaba pe la Midia ,deci sunt in Navadari si nu pot ajunge deloc......

26 Feb 2009, 13:25:
Navodari...
Predator3
Salutare!
Mi ar face placere sa vin la intrunire sa facem cunostiinta dat fiind faptul ca sunt oarecum incepator pe forum biggrin.gif , dar din pacate 1 martie... not so good. Poate alta data .
P.S. Am fost cam nOOb de nu am dat de sectiunea asta a forumului pana acum. blush.gif
babanu
bine ai venit printre noi.niciodata nu e prea tarziu.poate data viitoare....
makelele
bine ai venit printre noi Predator3 smile.gif cool.gif
Predator3
Multumiri pentru primire biggrin.gif !
Daca mai sunt membrii prin Mangalia poate putem sa ne intalnim la un suc happy.gif .
Si sa avem si noi o primavara frumoasa alaturi de iubitele noastre cu motor !
touche
sa inteleg ca nu vine nimeni maine!!!
makelele
e clar noi nu suntem in stare sa ne inalnim macar 1-5 insi...ce sa mai zic de aia de la kya ...kre au intrat in cartea recorduriolor smile.gif))150 de insi parca smile.gif)) ohmy.gif
Predator3
Naspa ca maine e 1 martie... happy.gif . Daca ar fi fost sapt viitoare intalnirea as fi facut tot posibilul sa vin.
bujie02ro
si urmatoarea pe cand?
excl.gif
HDG
Probabil pe 15.03.2008 smile.gif

makelele
ar fi ceva...poate venim mai multi de data asta sleep.gif
bobo77
Ieri la intilnire a aparut un astfel de exemplar, dar nu venise la intilnire cum m-am bucurat eu, ci era la bar.L-am prins cind a iesit in parcare sa plece, am vrut sa ma bag in seama, dar cum nu era nimeni de la reno, am renuntat, nu puteam un pirlit de loganist sa deranjez un ditamai pustiul de 20 si ceva de ani...Am mai pus ceva poze pe topicul "Ce-am mai vazut prin Romania"
babanu
ma si miram eu sa vina asa ceva la intalnire huh.gif La urmatoarea reuniune voi fi si eu prezent.
CataT
Eu am fost putin plecat in weekend si nu am putut fi prezent la intalnire biggrin.gif tongue.gif
makelele
super tare si clio si balea lac smile.gif) si eu am fost ocupat...mi`am pus folie pe masina smile.gif)nu stiu cum sa pun pozele...dar o sa ne gasim cu siguranta la urmatoare intalnire
Ce ziceti nu merem la tulcea la acvariul ala nou deschis? smile.gif
bujie02ro
nu vreti sa ne intalnim acu sambata pe 7 martie. ca dc prog asa peste doua sapt iar avem timp sa ne gandim si sa ne razgandim
babanu
urmatoarea intalnire e pe 14 .Sa speram ca vor venii cat mai multi membrii rugaciune.gif
touche
pe 14 imi anunt si eu prezenta , sper sa fim multi
CataT
Se face sambata, acum? Aceasi ora, locatie?
bujie02ro
cine e pentru maine ? ultima strigare. radmasa.gif
SorinCT
Azi e cam aiurea, pe 14 posibil sa vin si eu.
Predator3
Deci pana la urma ramane pe 14 sau azi, ca nu se mai intelege nimic smile.gif
touche
ramane pe 15 ( duminica ) , la ora 14 in parcarea de la pizzico
babanu
asa e,pe 15.imi cer scuze.........
makelele
deci sa ma trece`ti si pe mine pe lista ptr 15 smile.gif P R E Z E N T
touche
1. touche
2. babanu
3. makele
tudor_ktx
Cand se face o intalnire??smile.gif bagati id meu daca doriti tongue.gif tudor_taf ..am si io o laguna 2 tongue.gif
touche
tudor_tkx@ tudore te asteptam pe data de 15.03. la ora 14 in parcarea de langa pizzico , o sa vezi in parcare multe masini Dacia si Renault
tudor_ktx
ok,o sa fiu prezent si eu atunci tongue.gif
makelele
... dry.gif touche ...te astept cu un miel duminica rolleyes.gif
babanu
Alexpip,bari pentru plafon am vazut la Carrefour mai multe tipuri.incearca acolo.Bine ai venit Tudor_ktx.Ne vedem duminica.Sa aduc si gratarul daca tot e vorba de miel??? cu ochiul.gif
makelele
hai vin`o u cu grataru ca eu aduc carbunii smile.gif) si touche cu mileu mad.gif
bujie02ro
Eu iar nu pot veni. Din 2 in 2 sapt ma duc acs si sapt asta (pe8) am fost in c-ta iar acu pe 15 ma duc la bz.VREAU NEAPARAT SA VIN SI EU LA O INTALNIRE.
Ce ziceti de sensul unic de pe tomis?
elro
Tomis si Mircea...vedem la vara wacko.gif
touche
se pare ca am incurcat-o cu mielul... biggrin.gif

1. touche
2. babanu
3. makelele
4. tudor_ktx
cpcro
nu se poate pe 14? as vrea si eu sa vin, dar duminica imi este cam peste mana.
babanu
din pacate nu.
touche
nu se poate pe 14 de mult timp ne intalnim duminica din 2 in 2 saptamani
makelele
excl.gif
touche
nu uitati de intalnire...
tudor_ktx
sper sa fim cat mai multi maine tongue.gif ..va salut pe toti biggrin.gif
touche
poze de la intalnirea de azi.

au fost prezenti:
1.touche
2.babanu
3.rcosmin
4.tudor_ktx + un prieten cu clio
tudor_ktx
imi pare rau ca nu am stat mai mult,dar am stat prost cu bugetu tongue.gif..data viitoare sper sa stau mai bine si sa stau mai mult biggrin.gif va salut pe toti
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.