Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Constanta
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
elro
colegul touche..te-ai mai ingrasat tongue.gif
nictonic
moaaamaaa ce viteza...... la noi pe autostrada.......
BlasterX
Daaaaa... cu Pinnacle... radmasa.gif
nictonic
Pinnacle??? parca avea Clio... rofl1.gif
BlasterX
nictonic, Pinnacle este programul de editare video cu care e facut filmuletul.
El tot Clio are, daca nu i-or fi dat astia la Bucuresti pentru film alta masina. radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
nictonic
fugi d-aci ca-i Pinnaclio
BlasterX
Pinnaclio o fi primit la Bucuresti... laugh.gif
bobo77
babanu vii duminica ora 16 la New Pizico?
babanu
prezent la ora 16:00.sa incepem lista pentru duminica:
1.babanu
2.
3.
iulllyyy

prezent la ora 16:00.sa incepem lista pentru duminica:
1.babanu
2. Iuly
3.

G L G
prezent la ora 16:00. lista pentru duminica:
1.babanu
2. Iuly
3. GLG
4.
elro
prezent la ora 16:00. lista pentru duminica:
1.babanu
2. Iuly
3. GLG
4. Eu nu mai pot ajunge,a intervenit ceva si treb. sa ajung la Techirghiol la ora 15:00 sleep.gif
5.
touche
prezent la ora 16:00. lista pentru duminica:
1.babanu
2. Iuly
3. GLG
4. touche
bobo77
touche dar unde ai fost ca nu te-am vazut ai stat ascuns biggrin.gif
iulllyyy
Cateva poze...

23 May 2010, 22:23:
smile.gif
G L G
Intalnire insotita de timp frumos
[attachmentid=1627625397] [attachmentid=1627625396] [attachmentid=1627625398] [attachmentid=1627625399] [attachmentid=1627625400] [attachmentid=1627625401] [attachmentid=1627625402] [attachmentid=1627625403] [attachmentid=1627625405]
Si actiunea in forta a comunitarilor...[attachmentid=1627625407]
sonykel
vai ai pus poze de la logan club... vai , cine te-a mituit? laugh.gif



PS. mie nu-mi ceri voie sa pui poze cu Logan Club la voi pe forum? Noi nu avem nevoie de reclama dry.gif dry.gif dry.gif


radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
bobo77
Adica ceva de genul hai sa ne c a c a m pe noi, adica cam asta a zis sonykel si cum intaritam lumea...
Laurentziu83
Duminica se mai face intalnire? Daca da, la ce ora?
elro
Duminica asta nu,cealalta.
Laurentziu83
Asta e. Sunt la Costinesti pana dumica.
G L G
Conform prognozei meteo care nu prea bate niciodata duminica 06.06.2010 la orele 16.00 va avea loc o noua intalnire. Cei care doresc sa participe sunt bine veniti. Sunt invitati si cei care nu reuseau din cauza orei sa participe la intalniri wub.gif
1. GLG
elro

1. GLG
2. rcosmin
3.Yochanna (sper sa nu ma bata ca am trecut-o pe lista) icon_mrgreen.gif

SorinCT
Daca reusesc sa imi invat pentru examen pana pe 6 vin si eu. Am programul varza facut dar sper sa pot si eu sa fac o vizita.
elro
Eu am un examen naspa rau pe data de 10,dar o ieseala merge,am lipsit cam mult icon_mrgreen.gif
G L G
post-336-1110552475.gif Daca sunt doritori care vor sa ajute cu cate ceva sunt bineveniti.
"sectia de Pediatrie a Spitalului de Urgenta Constanta exista o camera in care stau mai multi copii abandonati cu varste cuprinse intre 0 si 1 an. Aceasta camera nu are conditii propice pt dezvoltarea intr-un mod armonios a unui copil. Apelam la bunavointa voastra pt a renova aceasta camera.
Pentru a amenajarea camerei este nevoie de: var si decoratiuni pe pereti,vopsea, patuturi, saltele, lenjerie, perdele, jucarii, scutece (pampersi) si daca mai raman banuti, mancare si hainute.
Donatia poate consta in bani, materiale, hainute, produse de igiena pt copii, jucarii si cine vrea poate da o mana de ajutor la amenajare.
In urma unui calcul aproximativ am ajuns la suma de 800 lei. Donatiile pot fi aduse la intalnirea de duminica sau la intalnirile nocturne, si sunt stranse de SE-SAYD sau Pufi.
Orice mic ajutor conteaza!
Nu reusesc sa atasez linkul de la ei.
elro
Eu aduc un sac de jucarii de plush...am vb cu o vecina si mi-a donat toti papitoii icon_mrgreen.gif
iulllyyy
Trec si eu sa aduc niste jucarii dar nu pot ramane...
SorinCT
Tocmai mi s-a ..... macaraua de la geamul soferului. Dracu mai poate sa vina la intalnire. Trebuie sa ma apuc de reparatii capitale la masina in weekend si nici nu am apucat sa invat nimic. Distractie placuta :sad:
BlasterX
Din pacate am cam iesit din limite aseara, adica azi dimineata si inca nu mi-a iesit alcoolul din cap... Poate-mi revin pana la 16.00... blush.gif hiptnotizat.gif 166.gif unsure.gif
elro
biggrin.gif asta da viata...
sonykel
nu mai avem nevoie de jucarii de copii . nu avem ce sa facem cu atatea si nici nu avem unde sa le stocam. trebuie intai sa strangem bani
elro
Cum nu ai ce sa faci cu ele...o parte le dai la copii de la spital,si o parte la o casa de copii,asa ai zis... wink.gif
G L G
Deocamdata nu au ce sa faca cu jucariile pentru ca trebuie depozitate. Intai se aduna banii pentru a renova camera apoi se vor procura hainutele si jucariile. Ceva fotografii de la intalnirea de astazi. Asteptam si pe cei care nu reuseau sa ajunga din cauza programului.
sonykel
rcosmin ma refeream ca avem destule cu ce sa strans azi si nu mai avem nevoie de altele in plus , ca momentan nu avem ce face cu ele
Iulikk
@ GLG : daca nu te superi, trimite-mi si mie pe mail pozele de azi intr-o arhiva biggrin.gif . Mersi!!
adnatonic
Si eu care veneam weeekendul asta la Constanta vroiam sa aduc jucarele, zanganitoare si alte chestiute pentru copii, dar daca spuneti ca nu aveti unde le stoca mai astept!
BeciAcustic
Multumim dar am garajul plin.....nici nu stiu pe unde sa le mai bag ca sa incapa mai multe.....deocamdata STOP! Dupa ce mai dam din ele poate o sa mai strangem dar momentan avem nevoie de bani pentru materiale....
G L G
Duminica 20.06.2010 la orele 16.00 va avea loc o noua intalnire. Doritorii sunt asteptati de catre Ovidiu care se gandeste de pe acum la cati vor veni tongue.gif
1. GLG
2.
3.
99AIM
Pentru cei cu Megane 2.2 din Constanta va anunt ca la centrul de dezmembrari de pe Baba Novac au un megane 2.2 Manager diesel la dezmembrat,eu mi-am luat o clema de plafon de la ei azi.
elro
huh.gif unde este acest centru pe Baba Novac?
99AIM
Oarecum oblic de Kansas este o strada cu o spalatorie pe colt,in spate la spalatorie este centrul,sper sa va fie de ajutor.
BeciAcustic
Carisma se numeste spalatoria si in spate este acest centru .... smile.gif
elro
Frateee..si am trecut pe acea straduta de mii de ori(am o amica care sta in acea zona cu vile)...
Din cate stiu eu in spatele spalatoriei este un atelier de facut geamuri termopan wink.gif
HDG
intre atelier si spalatorie smile.gif

Tot acolo gasiti si duze de retur pentru injectoare, 250 de lei bucata si cu montaj nu stiu cat costa. Si puteti face si mecanica la ei, ca se pricep destul de bine, eu mi'am schimbat turbosuflanta zilele trecute acolo tongue.gif
G L G
Da... dezamagit... in loc sa se discute de intalniri pe acest topic vorbim de altele. Unii s-au plans ca nu pot veni la intalniri din cauza orei ....ca erau prea ocupati. S-a schimbat si ora pentru a reusi sa ne adunam mai multi dar nu s-a modificat nimic . Vad ca sunt singurul care ar fi dorit sa vina astazi. Or fi de vina examenele.... . Voi alege si eu sa imi scot copiii la o plaja.... Poate data viitoare se va schimba ceva. Numai bine.
SorinCT
Weekendul viitor nu o sa mai am de invatat pentru examene si sper sa ne adunam cativa. Mi-am facut si portiera cat de cat si sambata sper sa o aduc spalata, polishata si cu vopsea peste zgarieturi biggrin.gif
CataT
QUOTE(G L G @ 20 Jun 2010, 13:04)
Da... dezamagit... in loc sa se discute de intalniri pe acest topic vorbim de altele.


GLG, taci.gif, daca se dezmembra un Clio III nu mai erai asa de "dezamagit", am dreptate??????

Omu' a dat o informatie foarte utila pentru posesorii de megane din Constanta up.gif
SorinCT
Fusei si eu azi la centrul ala sa ma uit la masina. Mai exact este un Sedan taximetru cu botul facut praf. Echipare minimala, pastice tocite, multi km la bord. Nici macar macaralele de la geam nu erau intacte smile.gif
Cine vine duminica? La ce ora?
bigbos
salut am si eu o intrebare am un casetofon sony pe masina si nu imi merg comenzile volan si nici displeiul ce sa fac in situatia asta si ce boxe imi trebuie pe usile din spate ce marime va multumesc astept raspuns

24 Jun 2010, 12:44:
salut am si eu o intrebare am un casetofon sony pe masina si nu imi merg comenzile volan si nici displeiul ce sa fac in situatia asta si ce boxe imi trebuie pe usile din spate ce marime va multumesc astept raspuns
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.