Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Constanta
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
NadaLina
eu propun o iesire si cu pitici (care avem)cu biciclete?role?ei nu noi radmasa.gif
parcarea de al aqua magic?mai e goala? radmasa.gif radmasa.gif
aaaaaaaa....si eu vin cu ficamea LolLolLo.gif
bobo77
Pentru cine este interesat...
http://www.daciaclub.ro/PROPUN-INTALNIRE-I...ml#entry1411398

CataT
Problema este ca suntem totusi cam putini, sunt o gramada de constanteni pe aici dar nici-un semn din partea lor... sad.gif
touche
mie unul imi convine intalnire de duminica de la cherhana.

Cine poate sa vina duminica?

In felul acesta o sa facem o masa mare impreuna cu cei de pe reno, dacia si logan club

ps. Nu sunt multi km pana il olimp

O sa ii sun pe Dan si pe Cosmin
elro
eu pe data de 14 plec din CT la Botosani....si ma intorc pe 15 seara tarziu...inca o intalnire ratata....dar nu este timpul pierdut
bujie02ro
Cand in sfarsit se fac intalniri si la C-ta nu pot veni. Cu proxima ocazie vin si eu dc ma primiti. Poate vrea cineva sikere cu RENO F1 TEAM ca pe Forum .
Cred ca sunt singurul din Constanta care are asa ceva.
NadaLina
intrebare.gif doh.gif plange.gif eu din pacate nu pot sa fac multi km am deja slap.gif 15.146 si tr sa ajung la revizie ...si cum programarea o am peste aproape 2 sapt ..... blush.gif nu prea am libertate in "miscare"
bujie02ro
stai draga linistita ca nu se intampla nimic. o sa comenteze putin paul de la service si dupa aia ii trece cand ai dat banu'.
bobo77
Pina acum suntem in jur de 20 de persoane(sunt incluse si sotii sau prietene) de pe cele 2 forumuri.
CataT
Pai, ce facem pana la urma?
NadaLina
QUOTE(bujie02ro @ 11 Jun 2008, 13:54)
stai draga linistita ca nu se intampla nimic. o sa comenteze putin paul de la service si dupa aia ii trece cand ai dat banu'.
*


tu il cunosti pe domnul paul happy.gif ...eu nu laugh.gif asa ca nu ma risc ,dupa revizie .
blush.gif blush.gif blush.gif
bujie02ro
Nu nu il cunosc dar nu este asa rau precum pare mad.gif
CataT
Deci, nu se face...? sad.gif


12 Jun 2008, 21:06:
Sau ne adunam toti in fata la TOTAL SERVICE sa-l cunoastem pe domnu' Paul, asta...
HDG
Doar ce am facut azi revizia biggrin.gif bineinteles, NU la TOTAL, dar nici nu vreau sa fac reclama. tongue.gif Oricum, acolo unde am fost au sediu mult mai fain decat asta de la CT, ca doar e nou smile.gif Si servicii si preturi ireprosabile, revize de 40k ma costat 600 fara cativa bani.

Gata cu offtopic, cand ne intalnim ? Ce facem, ne combinam cu cei de la Dacia si LoganClub ?
touche
pai cine vine sa anunte pe forum pana maine ca bobo trebuie sa faca rezervare


hdg tu vi?
unEL
QUOTE(veronik @ 11 Jun 2008, 09:34)
intrebare.gif  doh.gif  plange.gif eu din pacate nu pot sa fac multi km am deja  slap.gif 15.146 si  tr sa ajung la revizie ...si cum programarea o am peste aproape 2 sapt ..... blush.gif nu prea am libertate in "miscare"
*



Eu cred ca pina la Aqua in parcare nu sint asa multi km.
Si poate iti aranjezi o revizie saptamana viitoare la Tulcea, ca sa nu mai stai dupa astia de la CT si cred ca iesi si mai ieftin cu drum cu tot.


@all eu zic ca nu aveti nimic de pierdut, mai ales ca sint reprezentanta DACIA-RENAULT.

Va salut
babanu
nici eu nu pot veni.Duminica seara ma intorc acasa.Data viitoare....
NadaLina
LolLolLo.gif LolLolLo.gif la aqua vin .... sleep.gif dar nu pot merge mai departe sad.gif cat despre revizie vb la intalnire smile.gif
HDG
La Aqua cred ca o sa vin si eu, nu promit !
CataT
Hai sa vedem cine vine... si unde pana la urma..., daca suntem doar doi nu cred ca vin nici eu...
HDG
Pai din cate am inteles, duminica la ora 15 in parcarea de la aqua vin si cei de la Dacia si cei de la LoganClub, eu am zis ca nu promit pentru ca nu stiu ce se iveste maine, si poate nu pot sa ajung, dar voi face tot posibilu sa fiu acolo
touche
m-am intors de la intalnirea daciaclub, loganclub si reno,pacat ca de la reno am fost numai eu, sper ca data viitoare sa fim cat mai multi.

Au fost prezenti si reprezentanti de la dacia renault tulcea, niste oameni foarte de treaba:

Gabriel Constantin LUNGU - director general

Nicolae MUNTEANU - director service
Nicolae MERCUR - controlor calitate atelier caroserie
dumitru DUMITRACHE - controlor calitate atelier mecanica
Cristian CERNENCU - controlor calitate responsabil garantii
Steluta MANGU - consilier service caroserie
Florin BRAILOVSCHI - consilier service mecanica
Marcel OBREJA - consilier service mecanica
Catalin FILIP - caonsilier service mecanica

Peste doua saptamani s-ar putea sa ne intalnim la o partida de pescuitm, impreuna cu cei de la dacia si loganclub, mai doreste cineva sa vina?
HDG
Heii ... am fost si eu cu Veronica ..
Ca nu am venit pana la Olimp, asta e cu totul altceva .. sleep.gif
NadaLina
si eu snt suparata sleep.gif brusc am devenit invizilbili cred ca de la ploaie radmasa.gif radmasa.gif
super tare intalnirea ....multi ....cu prietene....ca o adevarata familie ......mai vreau wub.gif
bobo77
Ma bucur ca va placut, cu siguranta o sa mai facem astfel de intilniri comune si in mod sigur sunteti invitatii nostrii.Pun citeva poze in care apare touche alaturi de noi, restul pozelor sunt pe daciaclub.
touche
dragi colegi , eu ma refeream de intalnirea din Olimp biggrin.gif
CataT
Nici eu nu am venit pentru ca nu se stia exact unde si cand se face intalnirea, fiecare venise cu varianta lui...
Poate s-a discutat la intalniri, voi stiti mai bine, propun sa alegem un leader care sa stabileasca clar data, locul si ora cand sa ne intalnim..., daca se face sau nu intalnirea in functie de cati raspund prezent etc etc...
Nu dati cu paru', asa cred eu ca, cu un leader o sa fim mai organizati, daca nu se poate nu este nici-o problema...
touche
ictranca ai dreptate,
asta inseamna sa organizam un vot ca sa stim fiecare pe cine propune si in functie de majoritate aflam si cine este organizatorul intalnirilor de la reno.
30 mdc
a mai fost o propunere de intalnire cu data fixa (la 2 saptamani)
ne-am pus de acord dar nu sa mai respectat
CataT
QUOTE(touche @ 16 Jun 2008, 21:29)
ictranca ai dreptate,
asta inseamna sa organizam un vot ca sa stim fiecare pe cine propune si in functie de majoritate aflam si cine este organizatorul intalnirilor de la reno.
*


Exact @touche...
Ar fi bine sa aflam si parerile celorlalti..., poate vin cu ceva idei noi
babanu
Ceva pentru weekendul asta????
bobo77
Da, ar fi mai usor si pentru mine daca ati alege un organizator de intilniri( pe daciaclub organizator sunt eu, pe loganclub este sonykel) in vederea intilnirilor comune.
Eu in afara de touche si babanul nu o mai cunosc decit pe veronik(impropriu zis o cunosc si imi cer scuze, doar am vazut-o sa zic mai exact, data viitoare sper sa si vorbim) nu vreau sa va suparati pe mine dar eu il propun pe touche.Oricum alegere va apartine.
georgecristi
urmatoarea intalnire unde si cand?
sonykel
Salut...
Eu nu-i cunosc personal pe ceilalti candidati dar l-am cunoscut duminica pe touche si il propun si eu ca organizator...



Si inca o data imi cer scuze fata de cel care ma intrebat de niste produse de motor si m-am urcat in masina dar am crezut ca vine si el la cherhana...


PS. sunt pufosul `al mare cu MCV-ul GRI...
CataT
Sincer, chiar daca nu am participat la intalniri tot la touche m-am gandit.
up.gif touche
touche
multumesc pentru vot rolleyes.gif


putem sa ne intalnim in weekendul asta sambata sau duminica.Eu duminica pot la orice ora si oriunde, sambata este mai problematic in sensul ca scap de la munca in jur de ora 16.

HDG
sonykel eu te-am intrebat de metabold.

Eu propun sa ne intalnim cu cei de la Dacia, ca si asa suntem putini.

Si il propun pe touche lider ca el a venit mai la toate intalnirile !
NadaLina
ete un vot si de la mine pt touche biggrin.gif
un vot si pt intalnirile cu dacia biggrin.gif bobo asa snt eu mai tacuta la inceput si pe urma .....nu mai scapi de gura mea radmasa.gif radmasa.gif
pe cand urmatoarea intalnire? locul si ora?
sonykel
Aici e beleau veronik locul e marea belea....
Eu la Logan-Club n-am gasit inca un loc...


HDG mii de scuze ca ti-am dat cu ``flit`` dar am crezut ca vii la cherhana...
Daca vrei vorbim pe mess la adi_sonyk dar cine-mi da add sa zica intai de unde are idu smile.gif
babanu
si de la mine un vot pt. intanlirile comune cu daciaclub +loganclub si desigur un vot pentru Touche ca "maestru de ceremonii".De acuma o sa-ti zic scurt
"sefu" 04.gif
touche
am vorbit cu bobo de pe daciaclub si are loc o intalnire comuna, pe data de 29.06 la ora 16 in piata ovidiu.

NadaLina
se face lista?sefu' radmasa.gif daca nu intervine nimic eu vin biggrin.gif
DrK
Voi de ce nu puneti poze de la intalniri?
NadaLina
nu snt fotogenici radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
touche
pai sincer nu prea avem ce sa punem, veneam numai 3-4, dar pe viitor speram sa fim mai multi.


lista pentru intalnirea de pe 29.06

1. touche
2. veronik
babanu
1. touche
2. veronik
3. babanu
unEL
Congratulatione TOUCHE up.gif
CataT
1. touche
2. veronik
3. babanu
4. ictranca + una bucata prieten clio III
95puf
Sper sa ajung si eu!
touche
1. touche
2. veronik
3. babanu
4. ictranca + una bucata prieten clio III
5. un prieten cu renault 19 ( nu este inca membru )
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.