Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Constanta
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
elro
Cam atatia km am parcurs eu,cam atat am consumat ....16-17.04.2010
CataT
Cateva poze si de la mine.[attachmentid=1627614618] Cosmin, asta am editat-o putin pentru tine. tongue.gif
cmandrei
Imi pare rau ca nu am pus poze inca dar se pare ca am ajuns acasa si am de lucru mult saptamana asta.

Oricum tin sa va multumesc mult pentru invitatie si organizare si tot ... noi ne-am simtit bine si nu au fost probleme.

Cosmin ... drumul pana Constanta a fost ok ok ... o localitate mai zob asa in rest nici o problema smile.gif ... am facut o ora jumate pana in Mamaia smile.gif

Spor smile.gif
elro
Eu vreau pozele acelea faine de la tine,adica tot ce ai facut icon_mrgreen.gif
BeciAcustic
Uite cu cmandrei nu am avut ocazia sa discut....am tot intrebat cine este unde este si nu stia nimeni....pacat.....alta data....macar o poza cu el sa posteze cineva tongue.gif
elro


<span class='edit'>19 Apr 2010, 19:54:</span>
CataT...eu am tot zis..fara poze,fara poze.... tongue.gif
Asa deci,nu ascultati de seful vostru de trib radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
CataT
worship.gif

19 Apr 2010, 20:38:
O rezolvam noi cumva... tongue.gif
BlasterX
Cata, pe mine s-a suparat Cosmin, acum cred ca si pe tine... radmasa.gif
elro
tongue.gif Nu este adevarat,doar v-am trecut in caietel radmasa.gif radmasa.gif
BlasterX
Multumim, sefu' !
Acum tre' sa facem o fapta buna, sa ne stergi de acolo... smile.gif

worship.gifworship.gifworship.gifworship.gifworship.gif
babanu
scuze de intarziere.
http://dl.transfer.ro/transfer_ro-20apr-1b1146749b0aac.zip


20 Apr 2010, 10:58:
poze Tulcea. valabile 10 zile.
cmandrei
@BeciAcustic ... imi cer scuze, poate ca nu am fost eu destul de plimbaret sad.gif ... dapoi no' am vorbit si cu oameni pe care nici acum nu stiu cum ii cheama smile.gif ... dar pe Fane de la Calarasi il mai tin minte de pe statia din masina ... si am mai vorbit cu cineva de la reno club, intra in Tulcea dinspre Galati Braila cand eu intram dinspre Constanta ... dar nu s-a identificat smile.gif
BeciAcustic
Te mai asteptam la vara .... la mare la soare smile.gif
cmandrei
Cu cea mai mare placere smile.gif ... smile.gif
elro
Intalnirea din data de 25.04.2010,o facem la ora 14:00 sau ora 16:00(cum faceam an de an pe timpul asta?)
NadaLina
16:00 este mai indicat
hellcat
Link-uri din mass-media despre eveniment??
BeciAcustic
Cum apare o sa postez eu un link .... eventual poze din ziar....
iulllyyy
http://www.obiectivtulcea.ro/stirile-zilei...-la-tombol.html

smile.gif)


www.replicaonline.ro/ o_constanteanca_a_castigat_unul_din_cele_cinci_duster_puse_la_bataie_de_dacia_22
396.html
G L G
QUOTE(rcosmin @ 20 Apr 2010, 14:50)
Intalnirea din data de 25.04.2010,o facem la ora 14:00 sau ora 16:00(cum faceam an de an pe timpul asta?)
*


Pai venim duminica asta la 14.00 si stabilim atunci daca modificam ceva, ca aici stabilim la 16.00 si ne trezim iar numai 2. cheers.gif
babanu
si eu zic ca e timpul sa trecem la programul de vara,adica ora 16:00.
BlasterX
Babane, nu vezi ca asta nu e vara, e toamna ?
Ca numai ploaie se anunta... radmasa.gif

Acum, serios, cam ar trebui sa fie ora 16.00... Dar asta nu mai bine o discutam la ora 14.00, pe 25.04 ?
Sa vedem cati or citi aici... smile.gif
uachi
pe 25 sunt acasa , deci pot sa vin la ora 16.chiar daca ploua.
iulllyyy
Eu vin la orice ora tongue.gif Dar cred ca ar fi mai bine 14 ,ca poate unele persoane nu citesc forumul pana duminica smile.gif
Sefu' Cosmin de 1-2 mai nu se organizeaza nimic?


http://www.promotor.ro/noutati-auto-editor...-duster-5976733
elro
Stabilim pe 25,daca facem sau nu ceva de 1-2 mai,eu as propune o plimbare la manastirea Sf. Andrei,Dervent...peisaje frumoase...
BlasterX
Sefu', la intalnire vin, la plimbare inca nu ma pot pronunta. smile.gif
Dar vorbim duminica.
Pana la urma e ora 14.00 sau 16.00 ? tongue.gif
G L G
Pai incercam sa venim la 14.00 ca asa stia toata lumea, vedem ce mai stabilim si cati ne adunam, apoi hotaram ceva pentru viitor. Vedem daca schimbatul orei nu e o strategie de a nu mai face intalnirile cu dacia si ceva logan...(ca ei aveau ora de intalnire 16.00) si vorbim radmasa.gif
99AIM
Daca se stabileste pentru 16 vin si eu cu un coleg ce are tot un M2.2 bej,sambata si duminica am curs pana la 13 deci cam greu cu ora 14,nictronic tu vii? merge cineva la B pe 8 mai la Autocobalcescu?
nictonic
vin si eu, bineinteles...

PS: nictonic, nu nictRonic mad.gif


la intalnirea noastra, nu la Autocobalcescu...
babanu
eu cred ca merg la Bucuresti pe 8 mai la Cobalcescu

22 Apr 2010, 10:19:
vin si duminica la 14:00
elro
Ramane duminica la ora 14:00 si stabilim daca schimbam sau nu ora...trecem la ora de vara icon_mrgreen.gif
BlasterX
Ora 14.00 o data, ora 14.00 de 2 ori, ora 14.00 de 3 ori...
Adjudecat !
Gata, sefu', s-a dat ora 14.00. tongue.gif
Subscriu... smile.gif
iulllyyy
Lista pentru duminica:

1. Iuly si Bogdan
BlasterX
Iar ati inceput cu liste ?? blink.gif
elro
Da,ca sa va rezerv loc in parcare radmasa.gif
BeciAcustic
E bine cu liste ca sa facem rezervare la Pizzico.
G L G
Lista pentru duminica:

1. Iuly si Bogdan
2. GLG si 2 copii radmasa.gif
babanu
1. Iuly si Bogdan
2. GLG si 2 copii
3. babanu
NadaLina
1. Iuly si Bogdan
2. GLG si 2 copii
3. babanu
4.yo si robert
elro
si eu si eu icon_mrgreen.gif deci 5 happy.gif
Yochanna
Dragilor, apelez la voi, pentru o recomandare de cazare (week-endul urmator), pentru 2 pers- cat mai aproape de evenimentul The Mission (Mamaia nord beach).
Nu este pentru mine si daca aveti cunostinte, rogu-va dati-mi PM, pentru a nu incarca topicul. Multumescu-va smile.gif
nictonic
. Iuly si Bogdan
2. GLG si 2 copii
3. babanu
4.yo si robert
5. nictonic...

... cu mentiunea: daca nu devin tatic intre timp biggrin.gif

elro
Sanatate voua happy.gif
CataT
Pai listele..., de invitati ar trebui sa le faca GLG si BlasterX. icon_mrgreen.gif
La multi ani si sa ne traiti cu numele!!!! tongue.gif
elro
DA...LA MUTI ANI bday.gif
iulllyyy
La multi ani!!!! bday.gif cheers.gif
babanu
OOO, CE BEM DUMINICA.MAI VENIM CU MASINILE??????
LA MULTI ANI !!!!!!
G L G
wub.gif alcoholic.gif drunksinging.gif cheers.gif Multumesc de urari. RO_flag.gif
BlasterX
Multumesc mult.
Bem suc, pentru ca suntem soferi ! smile.gif radmasa.gif

Hai ca ma bag si eu pe lista, ca sa nu ziceti ca sunt impotriva voastra.

1. Iuly si Bogdan
2. GLG si 2 copii
3. babanu
4. yo si robert
5. nictonic
6. BlasterX...

Etc... s.a.m.d. tongue.gif
Laurentziu83
E bine daca ramane stabilit ora 14, mie cand vin in Cta imi convine mai mult, trebuie sa fiu si in Gl in aceeasi seara.
In alta ordine de idei, ma bate gandul sa-mi petrec seara (ca ziua muncesc...) de 1 mai la Vama Veche (anul trecut am petrecut 1 mai la Costinesti, la Voltaj si Vita-de-Vie si nu m-a incantat cine stie ce) si eventual sa vin duminica la intalnire. Se mai tine intalnirea in cazul asta?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.