Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Constanta
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52
denisCT
E ok se poate merge pana in port inclusiv, bulevardele si strazile mari sunt curatate, doar pe stradute si alei sa aveti probleme, deci nu apelati la scurtaturile obisnuite wink.gif
HDG
In port am fost eu aseara, de intrat intri .. de iesit e mai greu, trebuie sa ai talent de cascador sa iesi usor biggrin.gif eu m-am chinuit cateva minute ...

In piata Ovidiu ar merge, in caz de e prea frig, putem intra la pizzico sa bem ceva cald.
elro
sau la un patinuar....sper sa-mi treaca degetul pana atunci sad.gif
Vineri 18.01.2008 ,nu stiu,nu promit nimik,cred ca o sa fiu plecat...daca se amana plecarea,vin
denisCT
Locatia e ok, piata Ovidiu ca e si Pizzico aproape putem sa bem ceva acolo. Ce ziceti totusi de sambata pe la 16:00?
touche
este mult mai bine sambata, ora 16
mie imi convine
HDG
Si sambata e bine ...

La patinoar nu ma incumet .. nu stiu sa merg .. si sa stau sa ma uit la altii nu vreau .. ca ma oftic biggrin.gif
NadaLina
hmm stai pe tulcei?sau doar tulcei ti sa parut mai prapadita?
sdj_ro stiu ca raspunsul meu vine mai tarziu probleme tehnice ohmy.gif am calc stricat blink.gif eu snt din ovidiu si sincera sa fiu la noi a fost floare la ureche biggrin.gif ...in schimb in cta sincer imi e frica si acum blush.gif
primaria constanta cred ca a mers pe premiza ca :
intrebare.gif dezapezirea strazilor?
Lasa ma ca vine vara huh.gif

eu nu stiu daca pot sa vin la intalnire sleep.gif
elro
dar ...nu este chiar asa rau la patinuar,nici eu nu stiam sa merg dar dupa 3 ore de dat din picioare si numai 5 cazaturi...am prins experienta biggrin.gif ,si imi place atat de tare incat m-am dotat cu patine tongue.gif ...in fine,stabiliti data/ora si locatia si daca se amana plecarea....vin cu cea mai mare plecere drunksinging.gif
sdj_ro
veronik da stau pe tulcei,ehh ce conteaza cum e in oras?domnu primar e in brazilia unde e cald si bine,ce conteaza care e situatia in oras?
babanu
ma bag si eu pentru sambata la 16:00.
touche
deci ramane data de 19 la ora 16.00 in piata ovidiu?
maxop09
Hai ca vin si eu sambata la 16:00. Deci ramane P-ta Ovidiu???
30 mdc
poate vin si eu , i-mi convenea mai mult vinerea
sdj_ro
sambata nu pot veni,vineri era ok
maxop09
Pai, pana urma cum ramane? Sambata sau vineri?
CataT
Aveti autocolante cu forum reno? Daca da, de unde si cum se pot achizitiona?
Steel Tormentor
va aduc eu daca reusesc sa ajung la urmatoarea voastra intalnire, am scris intr-un post anterior.
touche
se pot face 2 intalniri, una vineri si una sambata biggrin.gif
danny_darock
salut , merg si eu fie vineri fie sambata... dar parca mai bine sambata bafta
elro
eu anunt de acum ca nu pot veni sambata,dar vineri se poate
CataT
@steel, la ce pret autocolante cu forum reno.ro?
30 mdc
hotarati o data sa stim ce facem
C a t a l i n
Pe când "marea unire"? smile.gif
maxop09
Cine vrea sa vina la statuie in P-ta Ovidiu astazi la ora 18:00 este binevenit. Eu o sa fiu acolo, dupa care la Pizzico la o cafea.
denisCT
Incerc si eu sa ajung in seara asta

PS: Sunt interesat de sticker biggrin.gif
danny_darock
Salut.... ce facem pana la urma ? mai merge careva astazi la ora 4 ?
Ieri nu am reusit sa ajung ...
denisCT
Ne-am intalnit aseara si am stabilit ziua de Vineri, ora 19:00, mai ramane de vazut exact locatia(ori piata Ovidiu - Pizzico, ori parcarea de la OnPlonge JR) si frecventa cu care se vor face intalnirile(la o sapt sau doua)
Steel Tormentor
Unde v-ati intalnit aseara ma? Ca nu era nici urma de Renault in Piata Ovidiu la ora 18.
30 mdc
ba erau , nu multe e adevarat, iar unii ca mine au venit cu alte masini ca asa sa putut
Steel Tormentor
erati mai ascunsi probabil...eu venisem cu autocolantele
CataT
Vreau si eu un autocolant cu forum.reno.ro! smile.gif
bobo77
Simbata 26 ianuarie,intilnirea daciaclub va avea loc in Piata Ovidiu, la ora 15.Va asteptam si pe voi.
touche
vin si eu sambata la ora 15
unde mai exact in piata ovidiu?
C a t a l i n
Vis-a-vis de Muzeu este o parcare mai noroioasă... smile.gif
30 mdc
sa spus si mai sus propunem intalnirea RENO vinerea in jurul orei 19 , o data la doua saptamani (ne fiind asa multi care vin ) indiferent de cum putem fiecare , ca asa se gaseste unu dintre noi care sa aiba treaba si ne antalnim la toamna , spuneti pareri
CataT
Nu este cam intuneric la ora 19?
elro
da de unde.....atata intuneric biggrin.gif (doar suntem pasari de noapte)si in curand vine primavara,vara..si este ok ora 19 biggrin.gif
touche
vinerea asta se tine?
ok cataline, stiu unde este parcarea, ne vedem sambata la ora 19
C a t a l i n
15, nu 19. smile.gif
babanu
cred ca pot si eu sa vin sambata la 15.
30 mdc
daca ne-am antalnit saptamane trecuta urmatoarea intalnire ar fi pe 1-02-2008 se va discuta doar locatia
dumid
V-ar deranja sa faceti intalnirea pe la ora 17.00? Nu de alta dar ma gandesc serios sa dau fuga sa vad marea!! Ma gandeam sa ma cazez in Mangalia la Hotel Corsa! Alte sugestii de cazare? Acolo e 130 ron camera dubla cu MD!
Nu stiu ce sa fac. Cum este vremea acum prin zona?

25 Jan 2008, 13:52:
LE: Sotia a hotarat sa mergem la Brasov, pica treaba cu marea pt moment. Pe 1 mai voi fi sigur in zona.
babanu
cine mai vine sambata la 15.00 ?????
CataT
A existat astazi vreo intalnire, daca nu despre care sambata este vorba...., maine sau saptamana viitoare?
C a t a l i n
Mâine la 15.00 în Piața Ovidiu este întâlnirea DaciaClub. Dacă vreți să participați, sunteți bine-veniți.
CataT
Vine cineva maine?
touche
maine am programare la vopsit bara daca termin pana in ora 15 vin
30 mdc
dumid daca i-ti anunti prezenta la una din intalniri sigur vom aranja cumva si cu ora
acum sa vedem cine i-si anunta prezenta pentru vineri 01-02-08
oricati am fi intalnirea se va tine cum sa discutat , la doua saptamani deocamdata
C a t a l i n
Vin eu... smile.gif
touche
si eu vin
locatia este tot piata ovidiu?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.