Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Lagunengrün A.K.A. Brânză
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Jurnal de Bord
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76
M.C.
Fa-ti jurnal,UXE !!
mars
Zici tu, pe jurnalul altcuiva... Da' tu de ce nu-ti faci? Sau e mai interesant sa dai copy-paste pe ici, colo?
MuciX
Rulment dreapta fata praf; mbapwlan conducerea conducerile Romaniei, trecute si prezente. mad.gif

Edit: asa e, mi-a picat fisa dupa, ca nu e vorba doar de unii.
kum
QUOTE(MuciX @ 10 Mar 2015, 18:24)
Rulment dreapta fata praf; mbapwlan conducerea conducerile Romaniei, trecute si prezente. mad.gif
*


Nu mai scrie la nervi slap.gif
corbex
Mie mi s-a futut un rulment dupa 100 de km. Nu m-am lasat tentat si i-am injurat pe mecanici, care l-au pus ca niste pwle. In caz cintrar desigur ca Basescu ar fi fost de vina.
b76bgaarh
badie, ejti bine?
corbex
Daca am apucat sa-l schimb iar, normal ca sint bine!
MuciX
da, eu am dat intr-unul din craterele din centura bucurestiului, asta ca sa il evit pe unul care mi-a taiat fata, desigur.

QUOTE(MuciX @ 2 Mar 2015, 21:46)
Is niste toyo mai ieftine.
*



Aia la care dadusem comanda nu le mai au, cica mai aduc prin toamna. Nu stiu daca sa ma stresez sau sa le pun direct pe cele de vara si sa iau mai incolo de iarna.
mars
Si eu trec pe alea de vara zilele astea. Cred ca s-a cam terminat cu zapada si frigul.
M.C.
QUOTE(mars @ 9 Mar 2015, 22:24)
Zici tu, pe jurnalul altcuiva... Da' tu de ce nu-ti faci? Sau e mai interesant sa dai copy-paste pe ici, colo?
*


Nervosu-le ! icon_mrgreen.gif
Altii fac copy-paste ! tongue.gif
MuciX
'steț certaț? nedumerire.gif
dr_mKe
Io-s doar rătăcit . . . . wacko.gif
M.C.
QUOTE(MuciX @ 11 Mar 2015, 14:51)
'steț certaț? nedumerire.gif
*


Cine ?
MuciX
Tu si marsu
gabize
E supărați că n-are UXE jurnal.
M.C.
QUOTE(MuciX @ 11 Mar 2015, 17:23)
Tu si marsu
*


Niet ! cheers.gif

QUOTE(gabize @ 11 Mar 2015, 17:27)
E supărați că n-are UXE jurnal.
*


Ezapt ! icon_mrgreen.gif
MuciX
fleur.gif

11 Mar 2015, 15:51:
O gustarica. blush.gif

[attachmentid=1627985560]
gabize
De post, firește.
UXE
QUOTE(gabize @ 11 Mar 2015, 16:11)
De post, ferește.
*


marian-j
Ăștia iți sunt suficient de pipărați? nedumerire.gif
MuciX
Nț...

11 Mar 2015, 18:08:
QUOTE(gabize @ 11 Mar 2015, 16:11)
De post, firește.
*


Primu kil e aproape gata. rolleyes.gif
dr_mKe
Io zic doar atat: mie mi-a placut Ursache la fel de mult cat i-au placut propritarului virșlii ! [attachmentid=1627985589]

Idem spun si de propritar, care mi-a placut instant. Prevad o lunga prietenie si un permanent miros de virsli in portbagajul Bufnitoiului !
MuciX
up.gif

Urmatoarea comanda va fi mult mai mare. biggrin.gif
Deja te pocneste mirosul cand deschizi congelatorul ph34r.gif
pishky
auzi ma moldovene, da....tu te si intorceai in duminica aia?
ca am auzit ceva de departe, si dupa te-am si vazut, dar in sensul invers mersului spre casa.
MuciX
Ahem: tocilar.gif Pi șin faș tu moldovan, ăi?

P.S. V-am vazut si noi, noi ne duceam la benzinaria din Predeal sa alimentez. Un ocol mic. Ce mi s-a parut ciudat e ca nu i-am zarit pe uxe si mars, ca am inteles ca erati la cateva masini distanta unii de altii.
pishky
doite-ul ruleaza mai fin decat doicedei-ul, probabil de aia au trecut pe sub "radar"
si ruleaza si semnificativ mai incet, as putea sa observ

pies - mă scuzi wăi, ca ti făcui moldovan wăi, ii bini di tăt
corbex
Uxe ramasese sa scrie in jurnal.
pishky
si acolo a ramas pana in zilele noastre?
sa vezi soc si groaza cand apare jurnalul?
MuciX
Trebuie ca va fi un adevarat marsterpiece.
pishky
ooocse.....aprobi pozitiv?
gabize
Vești bune:
A-nceput OOXEEE să scrie la jurnal:
CODE
[code]


EDIT:

Am editat că prea am tăbărât încălțat pe jurnalul omului... icon_mrgreen.gif
pishky
coolpics.gif
seamana cu jurnalu de bistrita la foto radmasa.gif
gabize
taci.gif
mars
QUOTE(pishky @ 11 Mar 2015, 19:55)
si ruleaza si semnificativ mai incet, as putea sa observ
*



Ete na! Ai avut avans de cateva masini pana la Ploiesti. Ooxe poate confirma. Si ca am mers pe recirculare, ca cica motorina e cancerigena.

On topic: moama, aia e virsli d'aia buni? Cum fac sa intru in posesia unui buchet de vreo 30 de fire?
marian-j
Nush cu ce ii gresii lu' nenea Gabi ot Bistritz, dar "m-o facut"! blink.gif
M-am uitat oleaca la post-ul ala cu rozosin, si mi s-or impwlicat ochii!Mai oleaca si ma uitam "coanci" la iecran! wacko.gif
Urata foaita parlitii astia de programatori! mad.gif


QUOTE(MuciX @ 11 Mar 2015, 16:25)
Nț...

<span class='edit'>11 Mar 2015, 18:08:</span>

Primu kil e aproape gata. rolleyes.gif
*


Apai tie poa' satz dea omu' si soricioaica sau sticla pisata, ca tot nu-i destul! sleep.gif
Si nu te mai lauda cu cat bagi in tine, ca iara te ia jupanu' kum la trei-pazeste ca era sa-l lasi nemancat! ph34r.gif

QUOTE(dr_mKe @ 11 Mar 2015, 18:19)
Io zic doar atat: mie mi-a placut Ursache la fel de mult cat i-au placut propritarului virșlii !

Idem spun si de propritar, care mi-a placut instant. Prevad o lunga prietenie si un permanent miros de virsli in portbagajul Bufnitoiului !
*


Aprob pozitiv toate enunturile! up.gif
Asa-i ca ti-era dor sa auzi grohaitul ala sanatos de 6L de scoala veche?Si pe mine m-o uns pe suflet! wub.gif


QUOTE(MuciX @ 11 Mar 2015, 18:22)
[...]
Deja te pocneste mirosul cand deschizi congelatorul ph34r.gif
*


Domnuca dumitale nu stramba din nasuc? rolleyes.gif
AR-18-MOS
QUOTE(gabize @ 11 Mar 2015, 21:35)
Vești bune:
A-nceput OOXEEE să scrie la jurnal:
CODE
[...]

*


Mai are mult de lucru la el, mai ales pe front-end. sleep.gif
gabize
04.gif
MuciX
QUOTE(marian-j @ 11 Mar 2015, 21:18)
Domnuca dumitale nu stramba din nasuc? rolleyes.gif
*



Dar nu zici, ca n-am scapat pana n-am mai fiert o tura, sa mancam amandoi? Desigur, mi nu mi-a displacut ideea. blush.gif
marian-j
Gata!Io inchid pliscu'!Se pare ca esti incorigibil!Ai buzumenit-o de cap si pe biata fata! laugh.gif
mars
Dar mie nu mi s-a parut ca s-ar fi dat inapoi inca de la locul faptei. Bine, nu 12 ca Virsli Master, dar doi-trei tot luase...
MuciX
Doispe a fost la micul dejun, grosu s-a consumat seara. biggrin.gif
Dar sa lasam asta, ca iar imi zice kum ca se ingrasa numa vazandu-ma mancand. blush.gif
dr_mKe
Virsli ca virsli, da' io cred ca l-am mai invatat niste prostii azi, sa aiba pe ce cheltui banii laugh.gif
mars
Pe ce? Discuri noi?
dr_mKe
Normal, astea au fading sleep.gif
kum
Bai, deci norocu' meu ca sunt cam angrosist de felu' meu si-mi place sa am multe, sa pun de toate pe masa. Ca altfel ma faceam naibii de ras acu' fo' cateva sactamani cand o fo' moldoveanu' la galati. S-a speriat madam cand a vazut cat poa' sa bage la foale radmasa.gif
Io numa' cand priveam la dansu' imi crestea glicemia, colesterolu' si trigliceridele la un loc.
jur pe rosu ca i-am citit in priviri cand s-a ridicat de la masa: mdea, buna gustarica. Da' n-o da' si moldovanu' asta ceva de mancare?
MuciX
doh.gif
gabize
QUOTE(kum @ 12 Mar 2015, 00:11)
o fo' moldoveanu' la galati
*


04.gif
M.C.
QUOTE(MuciX @ 11 Mar 2015, 17:38)
O gustarica. blush.gif

[attachmentid=1627985560]
*


38.gif 38.gif
Egoistu-le ! icon_mrgreen.gif
A-ti inceput din nou cu chestii d-astea indecente,ca pe vremuri,cind ne zapacea conu' Marian cu tot felul de bunataturi facute de el!
Bre,ie cite unii care nu ie pe acasa,si moare de pofta ! icon_mrgreen.gif

gabize
Desfă o apă plată, poate trece pofta... sleep.gif
M.C.
asteapta nervos.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.