Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Timisoara
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50
the_tavi
Eu pot doar la 20.00. Sa vedem cine mai e disponibil.
Razor
Incerc sa vin si eu dupa 20.
the_tavi
dannic, hai la 20.00, ca vad ca esti singurul care vine la 19.30. La 8 apar si eu.
Yutcaru
Sorry,eu nu pot sa vin azi....... sad.gif

the_tavi
Bag seama ca am cam fost singur la bere asta seara la Banu. smile.gif
dannic
unde dracu e intilnirea asta ca eu am stat pina la 20:45 in parcare la stadion Am parcat masina in fata la tribuna si m-am tot plimbat sa vad lagune. Banu Sport nu este in spate la Casa Tineretului?
Sory specificati mai bine locatia sa pricep si eu.
Azi merg la Dognecea mi-ati bagat in cap chestia asta si am mai coptat niste prieteni.
Vacanta placuta chiar daca ploua.
Apropo aseara am vazut vreo 2 lagunite ,asa le zice fica-mea au trecut pe linga mine si au luato spre Mc Donald una era break de culoare crem metalizat
the_tavi
dannic, bag de seama ca am fost doar noi doi, eu eram pe terasa de la Banu sport, cu o bere in fata, iar tu erai in parcare la Stadion.
dannic
salutare!
am fost la Dognecea superba zona. Pacat ca nu au mai venit si altii
Cit despre terasa de la Banu Sport o sa ma documentez sa vad si eu unde este
adi_ar
Ceva detalii despre Dognecea poti sa ne dai?
Pe unde ai luat-o? Drumul?
dannic
am iesit prin calea Sagului si dupa Voiteni am facut stinaga spre Resita. In Bocsa am facut dreapta de acolo mai sunt vreo 18 Km .Drumul e super un pic cu gropi la intrare in Dognecea. Locul e super. Vara am auzit de la localnici ca e mare nebunie. Am sa pun poze .
the_tavi
dannic, ai plecat dimineata si te-ai intors seara sau ai stat si peste noapte?
dannic
salut! am revenit si am sa incerc sa pun si poze. am dormit o noapte acolo la un locxalnic 100 RON camera
Yutcaru
Cum ti sa parut?? biggrin.gif
Eu zic ca e o zona destul de frumoasa.O adevarata oaza de relaxare. wink.gif
BuNeL_u
o intalnire ceva pe data de 7 ?
Yutcaru
Da,e ok,hai sa incepem.
1. - Gabi
2. - .....
BuNeL_u
1. Gaby
2. Lucyus
3. ..........

La BANU la 20 da ?
the_tavi
Eu nu stiu daca ajung.
Yutcaru
QUOTE(BuNeL_u @ 6 May 2009, 23:49)
1. Gaby
2. Lucyus
3. ..........

La BANU la 20 da ?
*



Si eu si Marian am fost la ora 20 la Banu pe terasa.
Tu ai mai fost?
Sa nu uiti sa-ti scrii in semnatura si nr de la masina,ca in felul acesta e mai usor sa te vedem.

Renault Laguna 2 2001 Expression
Check Length
BuNeL_u
fratilor sunt urmarit de ghinioane. joi a fost din nou un accident cu un prieten decedat pe DN6 ruta Timisoara - Cenad. sad.gif . Yutcaru sunt cu TM 16 HCM poate iti dai seama cine sunt ph34r.gif . Asta e ruta asta blestemata ! mad.gif pt detalii www.tion.ro
Yutcaru
Nu cumva ai masina parcata in parcarea de la blocurile turn de langa spitalul judetean??
Imi pare rau de prietenul tau,sincer sad.gif
the_tavi
@BuNeL_u: Dumnezeu sa-l odihneasca!
adrian mgn
eu sunt la Banu pe terasa
Yutcaru
Nu pot sa vin,abia acum am ajuns acasa de la munca sad.gif
Sa bei o bere si pt mine...... wink.gif
Dodone
Eu nu am putut veni in ultima perioada. Imi omoara tot timpul pregatirile pt. licenta. 090.gif tocilar.gif
Vreau si eu pe terasa cu voi ! plange.gif
Razor
Dragi colegi, propun ca weekend-ul urmator sa facem intalnirea reno pe pista de kart din Arad, unde daca vor si membrii aradeni sa ne unim intr-o cursa de kart wink.gif)
Asa ca nu va faceti planuri pe sambata viitoare ca sa reusim sa ne strangem intr-un numar cat mai mare. Pe kartodrom este si o terasa unde se pot servi bauturi racoritoare, sau after the race putem sa mergem la o terasa unde ne recomanda colegii aradeni pentru analiza cursei wink.gif)
Lista cu prezenta:
1. Razor
2. ...
adrian mgn
1. Razor
2. Adrian mgn
the_tavi
Sorry, sunt plecat din tara.

Toate cele bune

Tavi
Diesell
hehe asi vrea si eu o intalnire in timisoara dar deocamdata cutia de viteze e salata plange.gif
care daca stie cineva si poate sa ma ajute cu niste informatii cam cat costa o cutie de viteze noua de megane model 1 1996 1.6 i daca se mai gasesc noi sau la second daca se merita va multumesc ast reply 1zhelp00.gif alcoholic.gif
QUOTE
frantzuzoaica mea nervoasa :X
cmandrei
In prima saptamana din Iunie sunt aproape de Timisoara ... aveti vreo intalnire in saptamana care vine deci ? smile.gif
Razor
Daca avem oaspeti incercam sa ne strangem sa bem un suc.
adi_ar
Intrebarea este deocamdata ce va fi sambata. Eu am pregatit gratarul da' se pare ca va ploua!

De colegul cmandrei ne vom ocupa la timpul potrivit! drunksinging.gif
Razor
Prognoza zice ca va ploua, dar dupa masa, deci poate avem sanse sa ne strangem la o intalnire.

Eu zic sa ne hotaram totusi cine e dispus sa ne intalnim si sa stabilim o ora de plecare din TM. Evident ca in caz ca in jurul acelei ore vremea nu tine cu noi se anuleaza iesirea.

Adi, ziceai ceva de gratar... wub.gif aici ai atins o coarda sensibila. Sper sa fie vreme frumoasa ca sa frigem gratarul.
the_tavi
Eu mai sunt plecat o saptamana din zona, asa ca ratez si de data asta. Dar din ce vad in prognoza, nu arata chiar roz starea vremii pe weekend. Sa aveti bafta sa va bucurati de gratar! smile.gif
Adi R5
sambata...adica 30.05.2009? ora? ca locul il stiu: pista de cart las vegas...nu? sau alta?
Yutcaru
Si eu is plecat cu munca,din nefericire.
Cred ca vremea ne va juca feste in weekend,dar oricum vremea trebuie sfidata si sa incingeti gratarul,sa curga berea si sa sune muzica.

Sa aveti parte de vreme buna si sa va distrati
cmandrei
Adi_ar voi fi foarte aprope de tine smile.gif ... Multumesc
De luni citesc din nou pe aici sa vad ce si cum smile.gif
adi_ar
Cerul este acoperit si destul de rece (~10C).
Deocamdata nu cred ca va ploua insa se pare ca ati renuntat deocamdata. Daca totusi nu ati renuntat, dati-mi de stire telefonic.

@cmandrei:
Daca esti pe aproape ne vom intalni, intr-un loc sau in altul, probabil (si) cu prietenii din Timisoara.
Da-mi numai de stire! Radial, in orice directie, 200Km este "aproape".



Razor
Adi, lasa te rog un numar pe privat, sau un YM ID si o sa vorbesc cu cei TM, poate ne strangem vreo 3.

L.E. Adi, daca nu ne strangem astazi, eu si cativa prieteni o sa mergem la concursul supermoto de pe pista de kart, maine de pe la 11. Daca iti place acest sport, esti binevenit sa ni te alaturi.
Incerc acuma sa vorbesc cu prietenii renoisti din TM si iti dau de stire.
cmandrei
Hihi ... nici chiar asa de departe totusi smile.gif
Si la Mures ploua si e racoare bine sad.gif dar sa speram ca vremea se imai imbunatateste putin smile.gif
Adi R5
in jurul orei 13 am trecut-ajuns de pe traseu- prin zona..se dadeau citva cu motoarele pe pista...nu m-am oprit pentru ca eram asteptat la sediu..ca sa poata sa plece lumea acasa.

user posted image
Razor
Maine cine vine la un suc de la 8?

Lista:
1. Razor
2. ...
the_tavi
Eu sunt tot plecat. DIstractie placuta!
Yutcaru
1. Razor
2. Gabi
3. ....
cmandrei
Nu stiu daca putem ajunge sad.gif dar totusi intreb ... unde ? ca si pana acum ? smile.gif
catalin_tm81mis
1. Razor
2. Gabi
3. Cata
4. ....

Banu sport acolo langa stadion la 8 sa fie. cmandrei daca vii din alta parte si ti-e peste mana sa traversezi orasul ne mutam mai aproape undeva smile.gif
Razor
Andrei, lasa un numar de tel pe privat si vorbim daca nu gasesti locatia.
marian-j
Incerc sa ajung si eu. smile.gif
Sunt la serviciu dupa-amiaza.Sper sa nu apara vre-un client intarziat si sa-mi strice planurile.
1. Razor
2. Gabi
3. Cata
4. Marian
5. .........
Daca se schimba locatia sa spuneti unde ne vedem. happy.gif
R16
cred ca apar si eu
adrian mgn
1. Razor
2. Gabi
3. Cata
4. Marian
5. Adrian mgn

insa eu am sa intarzii un pic ... cred ca ajung doar pe la 21:30.
BuNeL_u
frati timiseni ziceti de unde sa caut in Timisoara semeringul de la cutia de viteze ce bine pe priza (cel din spatele rulmentului de presiune ) ca innebunesc sa mai stau cu masina in atelier ! am incercat la rolling dar nu au si nici nu aduc deoarece semeringul asta are "sens de rotatie " wacko.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.