Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Timisoara
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50
Dodone
worship.gif
Inchipuie-ti ca am descarcat tot fisierul (aprox. 20 mb, 745 pagini) si am gasit celebra expresie la pag. 167 (nu, nu am citit pana acolo, traiasca ctrl F).
Coane Marian, pe viitor fii si tu putin mai atent cum te exprimi, ca ne dai de lucru. Si mai luam si vreun warn, pt off topic.
eugen dinu
Ma bag si eu la un tricou F1.
Ne intilnim joi cumva?
marian-j
QUOTE(dan31 @ 11 Feb 2010, 15:02)
Multa sanatate si  "La Multi Ani " din partea noastra
*


Dane,multamim tare fain! smile.gif

Pentru colegii Dodone si xcss;
Mai oameni buni,daca voi o sa va chinuiti sa "indreptati" ce imi flutura mie prin minte,o sa va uzati prematur tastaturile si o sa faceti cu nervii!
Stiti si voi cum se spune:daca arunca un "istet" un bolovan in balta tre' sa se adune f-o zece priceputi ca sa-l scoata! blush.gif
Coane Dodone,pe viitor imi propun sa tac mai mult.
Desi nu cred ca o sa ma rabde Satana sa-mi tin pliscu'!
Yutcaru
Mariane,tre`sa ne punem pe invatat,mama ei de gramatica.................si mama ei de scoala.

Cand bei o bere si esti intr-o stare foarte avansata de oboseala,incurci usor gramatica cu matematica,si engleza cu franceza,nu-i asa?
adrian mgn
vorba poetului ...

limba noastra-i o comoara , IN adanCURi IN FUNData ... biggrin.gif
eugen dinu
Joi unde ne vedem? sint dispus sa beau si eu o bere cu voi.
Yutcaru
La Banu Sport la ora 20:30,merge?

1. Gabi
2. ....
Razor
1. Gabi
2. Vali (dupa 21)
3. ...

come on guys
Reno95
1.Gabi
2.Vali
3.Ionut
4. ...

20:30
adrian mgn
1.Gabi
2.Vali
3.Ionut
4. Adrian mgn - ca de obicei eu apar mai incolo putin ... 21:30
Dodone
1.Gabi
2.Vali
3.Ionut
4. Adrian mgn - ca de obicei eu apar mai incolo putin ... 21:30
5. Dodone, dupa ora 20... candva...
Yutcaru
Ma incearca o raceala si nu pot sa vin .Scuze dar nu ma simt bine deloc. Ramane sa ne vedem next week.Have fun.
drujbistu
FW: Salutare,

In perioada 26-28 Februarie 2010 se va desfasura Intalnirea Nationala reno.ro cu numarul 14, in localitatea Moeciu de sus, Vila Alina din complexul Craiasa Muntilor.

In data de 28 febrarue 2010 in jurul orei 12.00 vom face si poza de grup la care va asteptam sa participati.
Pentru cei ce nu am vazut topicul intalnirii: http://www.reno.ro/Intalnire-RENO-National...14-t166966.html
marian-j
Mah!!Voi nu vedeti ca azi e ziua lu' Tavi?? mad.gif
Adica pretenu' nostru @the_tavi.
the_tavi
He, he, he. Mergem la o bere maine?
marian-j
Sa ne traiesti,coaneeee!! imbratisare.gif
Te-ai "repatriat"? happy.gif
the_tavi
Sa traiasca la mai mare! De sambata seara sunt rrroman in Romania. smile.gif Maine putem sa dam ceva peste cap. Eu is disponibil.
Dodone
La multi (b)ani !
Io maine ajung acasa de la lucru la ore mici sad.gif . Adica poimaine... mad.gif
Adrian si Vali sa bea si pentru mine cate o berula. Am zās.
the_tavi
Multam Dodone, punem berea la rece pentru data viitoare. victorie.gif
Dodone
Nu ma ispiti... rolleyes.gif
marian-j
Pe maine am ceva treaba dupamiaza dar cred ca in jur de ora 20 pot sa trag o fuga sa beau o cafa cu voi.
Ne vedem?
Daca da,unde?
P.S.
Dodone,sper ca nu ma pui sa platesc dobanda la banii aia ca ma inervez si ti-i pun in posta! 04.gif
catalin_tm81mis
Distractie placuta si La multi ani Tavi! Eu am 7 zile de uitat pe geam datorita tuturor bolilor cu "ita" la final ce tin de plamani si le-am adunat eu. Macar scap de lucru exact cand se aglomerau proiectele. tongue.gif
the_tavi
Multam de urari, eu sunt disponibil asta seara. Daca ne strangem o mana de oameni ne vedem. Astept sa vad daca se mai arata doritori.
Catalin, insanatosire grabnica!
Yutcaru
Daca e sa ne vedem tot la Banu,eu ajung pe la ora 21:00.
Ca trebuie sa merg pana in Dumbravita............

La Multi Ani,don Tavi. biggrin.gif

Insanatosire grabnica Cataline,si te asteptam la intalnire.
Dupa vb " cui pe cui se scoate ",sper sa ne onorezi cu prezenta.
catalin_tm81mis
Multumesc. Sper ca 7 zile sa fie doar o saptamana ca deja ma urc pe pereti si e doar prima zi.
adrian mgn
naspa Cata ... ce sa zic ... sa fie asta oare cauza durerilor tale in piept de care te plangeai ?

am sa incerc sa ajung si eu pe la 21:30 insa nu promit ca am ceva probleme pe cap.
the_tavi
Eu zic sa o lasam pe o data la care ne putem strange cum trebuie, ca nimeni nu stie sigur daca vine si parca vad ca o sa venim cate unul la interval de jumatate de ora, numai bine sa nu ne intalnim.
catalin_tm81mis
Adriane e exact de la petele de calcifiere ale plamanului descoperite de tine pe radiografie plus 3 zile de distractii in zapada, apa si hale fara geamuri la o ferma de porci care necesita autorizare. Cica de dureri nu o sa scap in sezonul rece dar macar sunt lejere acuma fata de zilele alea.
O seara buna tuturor.
marian-j
Imi pare tare rau ca esti bolnav Cataline. sad.gif
Pare destul de serioasa boala ta.
Tavi,buna idee.
Mai bine sa amanam intalnirea decat sa venim pe rand si sa nu ne gasim.
Poate pana atunci se face bine si Cata.
Ceau la voi!
Yutcaru
Eu am ajuns pe la ora 21:25 dar,nimeni nimic.
the_tavi
Ce zic baietii de o intalnire la un tenis de masa intr-o seara?
eugen dinu
e ok da sa fiie simbata dupa masa dupa 8 seara
Yutcaru
Un tenis ar fi frumos ( cu toate ca is avion in sportul acesta biggrin.gif biggrin.gif ),dar numai in week end,ca atunci am timp.
Daca e vreme frumoasa ( soare si putin caldut ),poate facem si o ieseala la un gratarel si la o berica mica in weekend,ce zice-ti?
the_tavi
Eu ma gandeam la un ping-pong pe seara in timpul saptamanii, dar putem si in weekend, excluzand weekendul de saptamana asta, cand sunt plecat din localitate.
Razor
Dragi consateni, propun o adunare ad-hoc sa discutam la un pahar si propunerea de a organiza intalniri si in wknd cu scopuri culinare si/sau sportive.

Deasemenea putem organiza:
- airsoft
- kating
- tenis de camp
- ...
Dodone
- ...restaurari de Opel-uri vechi rolleyes.gif ...(combinat uneori cu "barbecue" spartan)...
Razor
oh da... restaurari wink.gif

deci avem ce discuta wink.gif
M2Aurel
Apropo de restaurari smile.gif
Stie cineva vre-un cimitir de Megane 2 ?
Mi-am pierdut " ornamentul retrovizor " interior stanga, capacul de plastic ce ascunde prinderea pe interior a oglinzii din portiera.
Am si PN : 7701474597
marian-j
Voi restaurati,discutati,surubariti,etc iar io raman "fata in casa" si mesteresc la gratar.
Merge? rolleyes.gif
Aurele,eu am "batut" in Decembrie toate schrott-urile din oras dar nu am vazut nici un Megane II prin ele.Incearca in Publitim sau pe la schrott-urile din Arad daca ai drum.Bafta!
Yutcaru
Mariane,ti-ai mai gasit un om care ramane " fata in casa " si care se baga la gratar,acolo in prima linie de atac biggrin.gif
marian-j
Iete-te la el! mad.gif
"In prima linie de atac"!La ce,la halit?!N-ai ghicit!!
Nu prea te-am vazut postand la "Coltul pofticiosilor" asa ca pana nu ne vei demonstra(faptic!!)ca "te stii" cu perpelitul fleicilor si al micilor esti invitat la sectia "destepenit suruburi vechi ca vremea si smirgluit ruginituri"! tongue.gif
Dodone
Eu ma ofer sef la degustat, bagat de vina, comentarii incruntate . Ca, deh, nemultumirea e sursa de progres. Cred ca va pot gasi de vina si la carbuni, fara sa ma efortez prea tare icon_mrgreen.gif .
adrian mgn
io' daca vreti ma ocup de partea lichida a intalnirii ...
the_tavi
Vad ca se incing carbunii / intind mesele deja, si afara bate iarna-n geam. smile.gif
Ne adunam maine la o bere?
marian-j
Mdeah.Clara treaba!
Unu' face de papa,altu' il ajuta(sau il incurca,dupa caz),altu' carcoteste(domeniu in care se pare ca e expert!! icon_mrgreen.gif ),altu' se ocupa de "mecanica fluidelor" si saracu' Vali o sa restaureze singur masina.
Ca la romani!Unu cu "sapa" restu' cu "mapa" sau ma rog cu drinku' si cu papa! radmasa.gif
Razor
Lasa, lasa, o sa va vad eu dupa ce e gata tongue.gif

@eugen: mii de scuze ca n-am mai dat niciun semn insa am tot fost plecat in delegatii. Ma revansez saptamana asta.
the_tavi
Se pare ca nici asta seara nu va pot imbia cu o bere. Ramane pe data viitoare, daca oi mai fi eu prin zona.
Yutcaru
Dodone e sef la degustat,clar! biggrin.gif
Dar.......la dezgustat,cine e sef?? radmasa.gif

Azi nimic,la Banu,ceva?
1.Gabi
2....
catalin_tm81mis
Dupa o mica conferinta telefonica se pare ca seara asta nu se aduna cvorumul. Munca asta bato vina. Poate joia viitoare iese soarele. O seara placuta. biggrin.gif
Dodone
Azi as fi fost liber, da' m-o plesnit Bacovia sad.gif ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.