Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Timisoara
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50
Dodone
Sorry, dar am ajuns tarziu acasa. Si obosit vaarza... sad.gif
Cristy_re
pofteste cineva la o liniuta pe calea sagului la Iveco?
Dodone
Noi, astia care ne mai intalneam suntem- cu cateva exceptii- cam bosorogi. Dar, daca te tine, invita-l pe razor cu ce are el mai bun prin garaj... naughty1.gif
Cristy_re
nu cred faza cu 'bosorogi' dragostea pentru masini nu are varsta, si daca nu e liniuta, e o barfa, o bere si mult mult fum... (ceva distractie) daca nu sa terminat...
Dodone
Eee, pai ai mai nuantat invitatia ! Din pacate, nu prea ne mai strangem. Se pare ca avem tot mai putin timp liber, sau suntem obositi... sad.gif
Cristy_re
Partea cu adunatul este adevarat, cel putin de o luna jumate nimic, aș fi vrut si eu sa fie o zi din saptamana unde se strange toata lumea care are chef de palavrageala, de un suc, o aluna sau mai stiu eu ce vrea fiecare, sa ne inpartim idei si sfaturi.
Pun pariu (pe o bere ) ca sunt o gramada care ar veni....
Razor
Am trecut aseara scurt pe la Iveco, daca erai pe acolo eram cu motorul biggrin.gif
Cristy_re
Prima data am trecut la stadion, era deja 12 si am vb cu ceva baeti care tocmai ce venisera de la iveco si era pe sfarsite distractia, totusi am trecut , am facut vro 2 liniute la care am pierdut, si deja toata lumea se pregatea sa plece, era si tarziu 1:30, oricum e placuta admosfera.
Dodone
De acord, Cristy, ca ar veni. Daca ar putea.
AndrewM
Sper sa se alinieze stelele curand si sa ne intalnim prin Tm. Personal am fost prea ocupat in trecut dar cred ca pe viitor pot rupe 2-3 ore pe saptamana sa ne vedem la o barfa.


P.S. Invidiez pe cei de la Opel Tm, super gasca, consecventi in intalniri, etc. Singura Laguna intre o mare de opeluri sare in evidenta tongue.gif
Cristy_re
si planetele ar trebui sa se alinieze smile.gif)
nu vreau sa fiu rau dar colegu are dreptate, ce sa mai zicem de cei de la audi care au de 2 ori pe saptamana intalnire...
ar trebui sa punem o zi pe forum unde lumea daca vrea vine daca nu nu. binenteles acea zi ar trebui propusa de multe persoane ...este un punct de vedere
de ex. eu as propune in fiecare joi a saptamani incepand cu ora 9:30 si ca sa fie barfa cu spor fac cinste cu seminte si suc...fetele le aduce Botezatu
Yutcaru
Ok,suna bine,nu faza cu semintele tongue.gif ci faptul ca deja incepem sa ne adunam mai multi,momentan doar teoretic.
Eu pt Joi o sa fiu plecat,dar incerc sa ajung pe la ora 21:30 - 22:00
Deci sa incepem:
1.Gabi
2. ....


E posibil sa ajung si mai devreme................
Cristy_re
1 Gabi
2 Silviu
3 .....
AndrewM
1.Gabi
2.Silviu
3.Andrei

Ramane 21.30? Maine pe la 22 sunt la munca dar rezolv eu cumva smile.gif
Dodone
Eu nu am nicio sansa ca sa ajung. Sunt plecat din oras. Duty calls... sad.gif
Yutcaru
Da,ramane ora 21:30,numai ca nu o sa stau fff mult,ca de dimi is la job.
Ne vedem la Banu Sport,langa stadion.
Cristy_re
In fiecare JOI ora 21:30 intalnire Dan Paltinisan....smile.gif asteptam toti Iubitori de Lagune, imi cer scuze, toti Iubitori de Renault, fosti sau viitori.

Intrarea libera..
Yutcaru
Ce zice-ti de locatia asta,pt intalnirea nationala:
http://www.reno.ro/intalnire-RENO-NATIONAL...190943-s90.html
Cristy_re
E oki, sper sa se stranga ceva persoane.
Cristy_re
intalnire joi seara ora 21:30 Dan Paltinisan.
Yutcaru
Joia asta nu pot sa vin,oricat as vrea,is la lucru in sch. 2
Abia la ora 23 ajung acasa sad.gif
Sper macar,sa ne adunam pt intalnirea nationala:
http://www.reno.ro/intalnire-RENO-NATIONAL...190943-s90.html
Razor
Eu m-as baga la o intalnire nationala si ar fi super ca macar la astea sa mai iesim si noi daca nu mai e timp de locale biggrin.gif
Yutcaru
Si eu is pt,dar vad ca nici la nationale nu prea se mai avanta lumea.
Chiar simt nevoia sa ies putin din cotidian,asa macar si pt 2 zile biggrin.gif
Razor
Sau putem baga un Transfagarasan biggrin.gif
Yutcaru
Ok,sa mai incercam inca una,Joi o iesire la o bere rece,o cafea,o vb ceva ??
Sa ramas in urma la capitolul acesta in Timisoara............
1.Gabi
2. ...
Cristy_re
sad.gif tot la fel cum a ramas...Timisoara nici o intalnire....
Dodone
As fi incercat sa sun eu adunarea , adica anunt ferm pe topic si telefoane de "convingere", dar sunt singur cu copilul cateva zile, inclusiv joi.
GuitarMan
Cine vrea, ne putem intalni in dupa masa asta, 3-09-2011 in parcare la Metro de pe Calea Sagului, mai vorbim, mai invatam ceva din experientele altuia...

Sa fie pe la ora 18:00 - nu stam mult, o ora sau doua.

Dati reply aici cine este disponibil sa vina.

Dodone
Daca o sa frunzaresti prin topic o sa observi ca cel putin in ultimii 3 ani intalnirile s-au tinut joia, incepand cu orele 19.00-20.30.
E putin probabil ca cineva sa vina in weekend. Sau, cel putin, forumistii cu familie (nevasta, prunci, catel, mâță, papagal, soacra ce solicita atentie, etc.), au sanse f.f. mici sa obtina bilet de voie, fie si doar pt. o ora, doua.
Cristy_re
colegu Dodone are dreptate, joia iera stabilita, dar asta nu prea conteaza, cine vrea se poate intalni oricand, eu m-am cam enervat oarecum pe forum sa tot vad intalniri in alte orase mai mici decat timisoara si nu am fost atent la intalnirea de la metro, chiar o onoram, cateva ore pierdute face bine la organism, cei cu famili si cu treburi mult mai inportante sunt tot timpu scutiti.multumim GuitarMan si asteptam si alti conducatori de Renault sau fosti, sa incercam sa grabim oarecum acea' mare intalnire care multi colegi de forum o viseaza. Cineva sa sparga gheata smile.gif
Dodone
Eu nu am postulat nimic în ultimul meu post. Sunt un simplu membru al forumului. Am încercat doar să aduc în atenție ce șanse sunt să fie participanți la vreo întâlnire în weekend, având în vedere cele întâmplate până acum.
Sper totuși să ne vedem cât de curând.
Auguri.
sent from phone
GuitarMan
De acord cu Dodone ca in weekend oamenii au treburi, si eu am nevasta si alte alte programe. Dar deasemenea, nu e decretat sa ne intalnim neaparat in weekend, ci in orice alta zi, o ora sau doua.
Numarul meu este: 0761284591 - cine vrea sa ne intalnim poate suna oricand si stabilim o intalnire.
complextm
Hello 4 Reno!
icon_mrgreen.gif
Yutcaru

Ok,pt Joi vre-o intalnire la Banu Sport?
Eu ma ofer biggrin.gif
1.Gabi
2. ...
Dodone
Hmm, pasărea mălai visează. Din păcate eu nu cred că voi putea veni. Soția și cu mine facem cu schimbul să stm cu copilul, între delegații.
sent from phone
complextm
Si cam ce se intampla la aceste intalniri?
Cristy_re
CARE INTALNIRI
complextm
Pai... ma gandeam la intalnirile despre care tot vorbesc colegii de pe forum sau incercari de intalniri. Eram curios sa stiu ce se intampla. smile.gif
Cristy_re
In general povestim despre probleme la masinile noastre si deasemenea si la rezolvarea lor, la o tigare la un suc la o bere, fiecare ce pofteste.
kaza
No se anunta vreo intalnire sau se anunta o hibernare pana la vremuri mai bune ??
Cristy_re
Hai sa spargem gheata, joi dupa amiaza, ora se stabileste de ultimul care participa.

20 Oct 2011, 09:47:
Loool astazi e joi smile.gif)

20 Oct 2011, 19:12:
Incercam joi'a vitore.
samy78tm
daca tot propui o intilnire zi data,ora si locul.cine va dori sa vina va veni.asa se va vedea cine vorbeste si cine face(vine la intilnire)
Cristy_re
Data e de 27.10.2011(Joi)
Ora o stabileste ultimul participant, daca nu ramne ora fostei intalniri
21:30(ora de vara), sau in functie de intelegere.
Locul- Stadion Dan Paltinisan, sau in functie de intelegere.
samy78tm
locul este bun ,dar cu ora nu prea imi convine,mie, cam tirziu hai mai devreme18,19,20. astept si alte propuneri si de altii.curaj,curaj nu va sfiiti
mds81
Deci, cand va avea loc intalnirea?
samy78tm
se pare ca nimeni NU vrea sa-si ia raspunderea de a aranja o intilnire,asa ca imi iau eu aceasta raspundere sa puteti da vina pe mine daca ceva nu merge bine, ca eu nu ma supar daca dati vina pe mine.inilnirea va avea loc joi 27 10 2011 ora19.30 in parcare la stadion partea dinspre " nova tim" linga terenul de fotbal al liceului(parcarea mica) sau daca sint cei cu festivalul vinului,pe aleea ce vine de la Mc. Donalds spre stadion.va astept,eu cu siguranta voi fi acolo
Cristy_re
Sa facut, poti baza si pe mine. 19:30
Sucul iau eu.Femeile sa le aduca Prigoana smile.gif
samy78tm
accept lovituri de bici NUMAI de la cei ce au venit joi si nu s-au intilnit cu alti colegi din cauza meciului (ca si mine) dar am uitat de el.scuze,dar nici voi nu ati zis nimic.poate data viitoare va fi cu mai mult noroc.astept sugestii
kaza
Da, joi meciul vad ca a dat peste cap intalnirea ... dar vad ca erau doar 2 persoane care au confirmat ca vin .. sad.gif Eu sper sa vin joia viitoare, daca nu intervine nimic neprevazut ! Sper sa se mobilizeze si alti reno-isti timisoreni ca observ ca foarte putini sunt intra-adevar "curiosi" de o intalnire de gen in ultima vreme ... Sa dam vina pe anotimp? smile.gif Hai s-auzim si sa ne vedem cu bine ! Asteptam coordonatele pana miercuri cel taziu sa ne facem planul ...
O saptamana faina sa aveti !
biscu
Care esti? smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.