Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Timisoara
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50
Razor
Atunci, o sa onoram invitatia. Apropos, e undeva loc de stat la o poveste, o cafea luuunnngggaaa pentru amatori...

Ne vedem tonight ...
Yutcaru
Salutare la baieti.Nu stiu daca voi ajunge astazi la "party",oricum o sa incerc sa fac tot posibilul sa fiu prezent,chiar si daca mai intarzii putin.
miriapodul
ok Crisan 63
cine vine sigur???
Yutcaru
Bogdan apropo de vulcanizare,se indreapta si jante de tabla?!?
Dodone
Eu vin sigur
marian-j
Vin si eu! smile.gif
Cateva repere pt strada Crisan?
Cam pe unde?
Dodone
E strada paralela cu Str. Closca,(cred ca pe partea dreapta, ca pe stanga e str. Horia. Sau invers radmasa.gif ) cea cu traseul linie 13, spre Ocsko. Tu trebuie sa stii, ca esti RATT-ist. icon_mrgreen.gif
Nr. 63 trebuie sa fie spre str. Alexandrescu, cea pe care e intrarea La Ocska.
marian-j
Dap!Is RAT-ist da' parat! blush.gif
Hai ca plec spre Mehala !Ma descurc eu!!
Ciao!Ne vedem acolo!
evelin_g
Salut tuturor!cand e viitoarea intalnire?
marian-j
In principiu "bisericutzele" se tin Joia cam de pe la ora 19:30. smile.gif
Yutcaru
Sorry team,mea culpa,nu am mai ajuns sad.gif .
Am crezut ca ajung in oras mai devreme,dar nu a fost sa fie blush.gif

Next time,ok?
adrian.v
Cand este urmatoarea intalnire?
adrian mgn
joi ... insa trebuie sa stabilim locatia
si sa ne strangem tongue.gif
Razor
Putem sa mergem la Banu.
Yutcaru
Ok,sa incepem biggrin.gif biggrin.gif !!Cine e pt BanuSport ora 19:30?
1. - Yutcaru
2. - ?
3. - ?
Razor
1. - Yutcaru
2. - Vali
3. - ?
adrian mgn
1. - Yutcaru
2. - Vali
3. - Adrian
4. - ...
Yutcaru
Hai,hai nu fiti timizi,avem destul loc............. biggrin.gif

4 Mar 2009, 23:06:
Poate in viitor facem o coalitie,o fratie intre Timisoara si Arad.

Un club mare RENO -> Timisoara /Arad drunksinging.gif

Ce parere aveti?.....vb mai multe la intalnire,daca e ok si pt voi.
just_illusions
1. - Yutcaru
2. - Vali
3. - Adrian
4. - Alex
adrian.v
unde vine mai exact banu sport?
adrian mgn
Banu Sport e complexul sportiv de la stadionul Dan Paltinisanu ... daca nu cunosti zona e suficient sa dai un ocol stadionului si unde vezi o parcare cu o cladire ce seamana a complex sportiv biggrin.gif ... parchezi.Noi suntem inauntru la birtutul de la parter.
Eu si cu Razor vom ajunge putin dupa ora 8.
Razor
Trebue sa punctez ca atractia serii a fost Renaultul 16 al colegului adrian.v

Super masina, incredibil cat de bine este pastrata, asta spune multe despre proprietar. Bravo si ai grija de ea...

Seara faina tuturor
adrian mgn
Da asa este ... Adrian sper sa mai participi si la urmatoarele intalniri ca sa putem admira masinuta si pe zi.Superba!
just_illusions
hop si io ... tre sa mentionez si io ca....nu credeam sa imi placa asa de mult masina respectiva, chiar are un farmec aparte !
Yutcaru
E ceva Old School.Nici eu nu credeam ca arata asa de bine,mai ales la varsta ei ( a masinii )
Daca vom face o iesire la iarba verde,o sa o punem cap de coloana,ca regina intre regi smile.gif,asa in ordinea varstei blush.gif

Oricum Adrian ai o masina frumoasa,si as fi curios sa o vad mai pe lumina.
adi_ar
Total offtopic, ma strecor si eu in discutie!
R16 este masina mea de suflet. Toata adolescenta am visat R16, un Citroen "a la Fantomas" era prea mult. In final m-as fi bucurat si de un Fiat 850 sau, mai tarziu, de un Polski 126. biggrin.gif
Poate apuc si eu s-o vad!
adrian.v
04.gif
Multumesc pt aprecieri, pana acum eram oprit de mosuleti in parcari care isi aduceau aminte de tineretile lor si imi povesteau "ce masina era la vremea ei"
Ma bucur ca mai sunt si cativa tineri care apreciaza o masina mai veche.
Ocazii sa o mai vedeti or sa mai fie pt ca vreau sa mai vin la intalniri, poate o sa ne adunam mai multi
Deocamdata trebuie sa mai lucrez putin la ea pt ca se apropie temuta vizita la itp...
marian-j
Cred ca "temuta vizita" ar putea fi muult mai prietenoasa daca ne vom intalni! wink.gif
Nu stiu exact daca saptamana asta voi reusi sa ajung la intalnire dar cealalta voi fi printre voi cu siguranta!!Voi incerca totusi sa ajung si Joia ce vine ca sa-i dau o mana de ajutor colegului adrian.v! smile.gif
Sper sa ne vedem!
Dodone
Bravo Mariane ! aplauze.gif Exact asta asteptam de la tine. worship.gif Esti de gashca. grouphug.gif
marian-j
Sarumana,coane! smile.gif
Iaca fac si io ce pot! blush.gif
Ar fi culmea sa nu-mi ajut si eu cum pot colegii de forum!Pai nu mi-ar crapa obrazu' s-o fac pe niznaiu'??? rolleyes.gif
just_illusions
laude pentru suspostantul ! aplauze.gif
... vezi sa nu te alegi cu prea multi clienti ! biggrin.gif
marian-j
Prea multi clienti??
Niciodata nu-s destui! wink.gif
Si acuma,cinstit vorbind,cu masini ca ale voastre sa tot faci neica inspectii!! biggrin.gif
Eu sunt de parere sa incheiem discutia pe acesta tema!Suntem (iarasi) oftopic. blush.gif
Cand ne vedem va stau la dispozitie cu toate amanuntele necesare! smile.gif
Razor
Deci hai sa punem de-o intalnire reno joi la 19:30 - 20:00, la Banu:

1. Vali
2. ...
3. ...
Yutcaru
1. Vali
2. Yutcaru
3. ...
adrian mgn
1. Vali
2. Yutcaru
3. Adrian
4. ....
adrian.v
posibil sa ajung si eu dar nu promit nimic
joi o sa stiu sigur
daca reusesc, ne vedem acolo
marian-j
Voi incerca sa ajung si eu.Nu promit dar ma voi stradui! smile.gif
Yutcaru
Slaba miscare............. smile.gif
Dodone
99% ca vin si eu, da' nu pot sta mult.
In consecinta imi permit sa actualizez lista:
1. razor (intarzie putin)
2. Yutcaru
3. adrian mgn (intarzie putin)
4. adrian V (poate poate)
5. marian-j (posibil sa ajunga, da' nu promite)
6. Dodone (99%)
7. ...
Ma' da' hotarati mai suntem.
Yutcaru
Ok,atunci hai ca o sa vin si eu pe la ora 20.
Ca de obicei ajung la 19:30 si sunt numai eu si cu mine biggrin.gif
O sa ajung si eu pe la ora 20,ca sa nu stau singur cuc, adica eu si ceaiul meu. tongue.gif


12 Mar 2009, 18:49:
Schimbare de plan!
Din pacate nu o sa pot sa vin la intalnire,a intervenit ceva in ultima clipa si tre sa plec la ora 20 sad.gif
O las pe saptamana viitoare biggrin.gif
adrian.v
ajung si eu pe la 8
marian-j
Azi am avut ocazia sa vad si eu masina colgului adrian.v.
Ati avut dreptate!!Faina "barcuta"!! biggrin.gif
Daca ii lustruieste un pic "alamurile" si ii "trage" o ceara cred ca si-ar gasi un loc de cinste intr-un,din pacate lasat de izbeliste,calendar reno.
Dodone
Si ii mai trebuie un garaj. Asemenea masini nu se tin in aer liber sau sub prelata.
Yutcaru
Ce senzatie ai cand te urci la volan,in sensul bun ma refer,e ceva clasic,neobisnuit pt zilele nostre.
E o masina super simpla si super faina.Dodone ai dreptate cu garajul,ca doar e o opera de arta smile.gif si trebuie tinuta ca atare.
Vio
Hai salutare oameni buni, am ajuns si eu in patrie si confirm cu probabilitate cam de 90% participarea la intalnirea de joi seara. Cum am facut schimb de telefoane cu marian-j, o sa tin legatura cu restul participantilor prin el (ca numai asta seara mai am acces la net, de maine o sa fiu pe drumuri). Sper sa ne vedem joi seara!
Kappa
Hello dragi posesori de Renault!

avand in vedere ca:
1. conduc un Renault Megane 2.1
2. locuiesc in Timisoara
3. observ ca exista oameni dedicati si cu initiativa
doresc sa particip si eu la un meeting aka TimisoaraRenaultTeam. blush.gif

Sa inteleg ca proxima intalnire va avea loc la Banu - la Stadionul Dan Paltinisanu - in data de 19.03 in jurul orelor 20:00 ? smile.gif

Kappa.
marian-j
Exact colega,Kappa!
Intrucat vine si colegul Vio cu care am atamat (de acum o luna!!! blush.gif blush.gif rolleyes.gif ) locatia si ora intalnirii ce urmeaza,acestea vor ramane batute-n cuie!
Deci repet:Joi 19.03.2009,ora 19:30 hai ora 20,la Banu Sport.
Si ca sa continui buna voastra initiativa imi permit sa incep eu de acesta data lista cu participanti:
1.Vio
2.Marian
3.....
adrian mgn
1. Vio
2. Marian
3. Adrian
4. ...
Kappa
1. Vio
2. Marian
3. Adrian
4. Kappa
5. ...
usernames
1. Vio
2. Marian
3. Adrian
4. Kappa
5. crazyluk cool.gif
6. ......
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.