Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Timisoara
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50
Seba Sama
Salutari lagunstilor din TM !!
Azi m-am inscris si eu pe forum cool.gif . Da, as fi interesat de ceva intalniri, mai ales ca putem afla mai usor de service bun / piese ieftine / etc.

Numai bine!!
catalin_tm81mis
salut si bine a-ti venit pe forum. probabil daca ne lasa vremea pe vineri dam un suc la orlovi smile.gif
prOZac
ca bine zici...sa speram ca ne lasa vremea. eu unul ma inscriu. nu de alta da tre' sa malaud cu jantele wink.gif daca intervine ceva va anunt
Razor
I'm in 2
adrian mgn
maine la orlovi?
vin si eu
marian-j
Am sa incerc sa vin si eu.Dar nu promit nimic!Inca ceva!Sper ca nu-mi spargeti geamurile daca vin cu alta masina nu cu reno! laugh.gif Da' am stiker pe luneta! tongue.gif
Geo_97
Salutari la toti forumistii!
Probabil o sa ajung si eu la meeting. Ar fi pentru prima oara deoarace sunt incepator pe forum.
Poate sa-mi spuna cineva la ce ora e intalnirea azi?

catalin_tm81mis
orlovi ora 20. daca ne lasa vremea stam afara, daca nu de la 8.30 ne bagam la cutie sa bem suc
Geo_97
Mersi fain!
Sper sa ies de la munca pana atunci 053.gif
prOZac
o punem deseara de una mica? eu o sa trec prin zona. ma bag la orlovi pe terasa la o citronada
al3x3
daca mai organizati vreo intalnire prin judetele Hunedoara, Caras-Severin sau Timis (preferabil primele doua) va rog trimiteti un mesaj privat.

Multumesc anticipat.
the_tavi
Salut,

Pentru Timisoara, cand mai mergeti la Orlovi, dati-mi va rog un semn. Daca sunt dispo, vin si eu.

Bafta,

Tavi
birau1982
Salutare!
Cand va mai intalniti vin si eu.
J_J
PM si mie daca mai organizati ceva in jud Timis ....
phenomen
ma inscriu si eu. unde? si cand?
jonny_bravo
unde se merge si cand? ca m-as baga si eu biggrin.gif
catalin_tm81mis
vinerea asta la 20.00 facem o iesire ceva? orlovi sau padurea verde. cine apuca sa scrie locatia si pana deseara vedem ce ramane in picioare.

1. cata

2.ala eu, ala eu, din lipsa de cvorum suspendam sedinta wub.gif
marian-j
Incerc sa vin !Baremi sa ma fudulesc cu tricoul purtand sigla forumului! rolleyes.gif
J_J
eu am fost plecat pana acum....s vorbea mai sus de o intalnire?
catalin_tm81mis
Da. A fost vinerea trecuta. Eu, Marian si ceva cafele. biggrin.gif
marian-j
Desi am fost doar doi insi discutiile purtatate,mie unuia,mi-au fost de un real folos!Coane Cataline,vreau sa-ti spun ca am aplicat ideea sugerata de tine!Inainte de a turna shapa in a doua baie am pus un strat subtire de pietris pe pamant si abia dupa aceea am pus folia!Deja shapa se intareste (desi are 9 cm grosime!)si nu mi-a aparut nici macar o fisura!Ii mare lucru sa primesti un sfat util la momentul oportun!Cataline: worship.gif
P.S.
Scuze de off-topic! blush.gif
Razor
S-a lasat linistea pe topicul asta... Poate vineri iesim la un suc la Padurea Verde.
catalin_tm81mis
atat!
felicitari pentru bolid.
poate vineri ne faci prezentarile biggrin.gif
Razor
Multumesc Cata,

poate dam si o tura wink.gif
adrian_lazar2
Hai sa organizam o intalnire la Buzias.

Maicamea este administrator la o pensiune si are o sala de mese frumoasa(60 locuri) si o putem rezerva.

Unde putem sa discutam si sa ne simtim bine.

Eu propun sa fie in luna Septembrie.

Am fost la Dura anu asta si am vazut ca cei din forumul Opel Astra sunt f organizati si se intalnesc discuta si se distreaza.

Ce ziceti?
catalin_tm81mis
interesanta idee dar abia am reusit eu cu razor sa ne intalnim azi si asta a ramas in suspans ca avem amandoi treaba deci e destul de greu sa facem asta. propune o data cand e liber la buzias si un vot si cine stie poate reusim sa ne adunam.
week end placut biggrin.gif
adrian_lazar2
Eu propun in a 2 a jumatate a lunii septembrie intr-un weekend 20-21 sept sau 27-28 sept.

Acuma sunt concedii si lumea e cam plecata.

De asemenea astept si propunerile voastre de date.

smile.gif

In functie de reactii o sa fac si un poll.



Razor
Ar fi excelent daca ne-am strange/organiza cat de cat. Cel putin de un an de cand particip la intalnirile reno prezenta e destul de scazuta.

Poate reusim sa ne strangem vreo 10 si sa facem o iesire.
marian-j
Pai pentru 10 insi nu merita sa o deranjam pe mama lui adrian_lazar2!
E suficient un cort! biggrin.gif
In principiu in Septembrie is pe-acasa asa ca voi incerca sa vin si eu.
Voi mai intra din cand in cand pe aici sa vad ce mai e nou.
Adila16
Bre, daca reusiti a va intalni (si v-o doresc din suflet!), mi-s tare convins ca va fi o distractie pe cinste!
La cat de hatri sunteti voi, banatenii, nici nu se poate in altfel ... :-D
Razva_tm
Salut baieti.Cand va hotarati sa va intalniti prin Timisoara sa imi dati si mie un buzz biggrin.gif
V-am salutat. cheers.gif
adrian mgn
astazi m-am intors si eu din concediu ... prea tarziu pt. intalnirea de azi ... dar saptamana viitoare ne vedem.
adrian mgn
deci maine sunt amatori?
ramane sa ne intalnim tot la Orlovi?
si pe la ce ora?

deci nu sunt amatori de intalnire ...astazi?
eu trec totusi pe acolo .... stau 15 min. si daca nu vine nimeni am plecat.
Razor
De vinerea viitoare sunt si eu pentru reluarea sedintelor la Orlovi tongue.gif
adrian mgn
maine ... se anunta cineva?
Razor
In caz ca nu ploua eu vin. Si Cata zicea ca vine, dar discutasem sa ne intalnim la padurea verde acolo la terasa aia.

Acum sa vedem daca tine si vremea cu noi.
adrian mgn
pai daca nu ploua ne vedem atunci la Padurea Verde...
catalin_tm81mis
azi ora 20.00 orlovi


1 cata
2 razor
.
.
.
adrian mgn
+ eu

1 cata
2 razor
3 adi
marian-j
Vin si io! biggrin.gif
P.S.
Daca-si gata ce are de lucru vine si un coleg de pe DC! smile.gif
Razor
Adi, asteptam pozele... cu "renourile" wink.gif
adrian mgn
Scuza-ma Razor ... postasem initial aici blush.gif :

http://www.reno.ro/https://www.reno.ro/index.php?showtopic=526...dpost&p=1509531

dar ...


[attachmentid=1627468971] [attachmentid=1627468972]
Razor
Multumesc, n-am vazut postul acela. Sunt niste "instantanee" foarte reusite degeaba ar comenta unii... wink.gif

Data viitoare sa facem poze si cu membrii activisti ai partidului wink.gif
catalin_tm81mis
faine instantanee. poate data viitoare gasim niste baterii "pline" biggrin.gif sa fim toti in poze
catalin_tm81mis
soare, frumos, padurea verde? maine la 20.00
(in caz de ploaie ramane vesnicul orlovi )

1. cata
2.
.
.
.
.
adrian mgn
1. cata
2. adrian ( 98 % smile.gif )
Razor
1. cata
2. adrian
3. Vali

Adi, aduci tu aparatul sau il aduc pe al meu sa facem cateva instantanee?
adrian mgn
adu-l tu pe al tau ca al meu l-am imprumutat cuiva si nu stiu daca il recuperez pana maine.
marian-j
Daca pot vin si io!Cam 90%!!
Daca sa intampla ceva il sun pe Adrian!
Imi aduc si io sapuniera de "tras in chip"!! laugh.gif
Razor
OK, deci ramane pentru Padurea Verde.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.