Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Reconditionare Dacia 1301
Reno.ro - Forum Renault Romania > Oldtimers > Oldtimers > Restaurari
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33
mariusdaniel14
Poza facuta la Retroparada Primaverii de mine. (imi cer scuze daca postez ceva ce nu trebuie,sunt nou)
DACIOTUL_97
In primul rand vreau sa-l felicit pe Albert pentru comunista care arata impecabil smile.gif ,si in al doilea rand pentru pasiunea si banii pe care i-a investit in restaurare ! laugh.gif Multi km fara probleme !!! blush.gif sofer1.gif
Albert Einstein
Multumesc Daciotule! Ii multumesc si lui Mariusdaniel14 pentru poza. up.gif
ydaniel
Zi de filmare!
Adrian Frigo
Și unde/când o să putem vedea și noi?
ydaniel
Filmul va fi lansat cam peste un an!
ydaniel
Teaser cu 1301!
https://www.youtube.com/watch?v=Wx51IO5Ltt8
Ov
asteptam sa-l vedem pe militian smile.gif
deceneu32
Confirmati-mi si mie ce scrie pe placuta de identificare UAP,va rog frumos!
Seria de sasiu UAP este alcatuita din 5 sau 6 cifre?
Scrie 27868?Mai exista o cifra dupa cele cinci?
Intreb deoarece placuta este zgariata si nu se distinge prea bine.
Va multumesc!
deceneu32
Am pus si eu o intrebare....
Albert Einstein
Verific si revin cu detalii. smile.gif
Imi pare rau dar forumul nu-mi mai trimite notificari pentru noile postari, nu stiu de ce.....Am intrat intamplator pe aici....
deceneu32
Multumesc!Astept cu interes.
Mie forumul nu-mi trimite nici o notificare! sad.gif
maho
E un "bug", am semnalat mai demult aceeasi problema la administrative (se manifesta doar cu topicurile de la Oldtimers), am primit raspuns ca mailul figureaza ca "trimis", dar degeaba.
Maniak22
Minunata masina !! Totusi de curiozitate, se dau ceva bani la filmarile astea sau o dai benevol pentru promovarea ei ?
MuciX
Promovare a ce? Sa vada lumea ca o are?
Asta o masina personala, care nu are scop comercial, deci de ce ar avea nevoie de promovare? Normal că dacă poate face un ban in timp ce ajuta niste oameni cu platoul nu va zice nu.
ydaniel
Acolo un bănuț se primeste,nu mare lucru.M-am dus din plictiseala.
De la o vreme a inceput mai mult sa-mi placa sa refac masinile decat sa le conduc.
Maniak22
QUOTE(MuciX @ 21 Feb 2016, 07:30)
Promovare a ce? Sa vada lumea ca o are?
Asta o masina personala, care nu are scop comercial, deci de ce ar avea nevoie de promovare? Normal că dacă poate face un ban in timp ce ajuta niste oameni cu platoul nu va zice nu.
*


E o simpla intrebare la care te tu te agiti maxim iar proprietarul imi raspunde frumos si cu calm.
Parerea mea e ca daca o masina de genul apare in filme cu siguranta va avea o valoare mai mare la revanzare. Va fii mai valoroasa si din prisma faptului ca noul proprietar daca va fii se va putea "lauda" ca masina lui a aparut la expozitii si filme. Uite Dacia 1300 visinie de la Suceava care a aparut in revista cu macheta care nu stiu daca s-a vandut dar in anunt au fost destule poze scanate din revista ca sa sublinieze ca a fost cea aleasa. Probabil ca sa se justifice pretul mai maricel.

QUOTE(ydaniel @ 21 Feb 2016, 10:07)
Acolo un bănuț se primeste,nu mare lucru.M-am dus din plictiseala.
De la o vreme a inceput mai mult sa-mi placa sa refac masinile decat sa le conduc.
*


Eram doar curios cum sta treaba fiindca in ultimii ani daca nu prind un film romanesc la cinema am putine sanse sa gasesc sa il cumpar pe dvd sau doar in 2-3 sau mai multi ani sa il gasesc online. Nu stiu care e faza cu ele dar cert e ca o sa vreau sa le vad cumva si pe cele in care iti apare masinuta. Bafta mai departe si tine-o tot asa.
ydaniel
De prin vara de la filmare.
johnybic
felicitari,am urmarit topicul cu interes cu toate ca acum ceva timp am mai trecut peste el,masina este superba iar munca depusa este colosala.Acum o simpla intrebare la ce cote ai montat antena pe aripa fata ? Este in linie cu imbinarea capotei cu grila caloriferului?
ydaniel
Am avut niste masuratori luate dupa forum>era undeva o schema cu cotele.
AnTonio_12
Ce mai face dacia?? biggrin.gif laugh.gif
Merced
Recent am vazut si eu "Doua lozuri", acum am realizat ca era masina ta. Felicitari! biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.