Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sa ne recunoastem in trafic
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Diverse
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63
sadi
L!nuX de dimineata curata parbrizul megane-ului
L!nuX
da da , dadeam la racleta biggrin.gif
puteai sa vi sa ma ajuti un pic tongue.gif
e-SORIN
Lucman acum vreo 3 ore pe Tunari.
pheephee_11
B 23 CWE, traversai centura pe la bariera Domnesti... greu cu santurile...
Avani
Vazut si salutat asta seara pe la Baba Novac pe b 55 vyx.
Dannyel San
vazut si salutat azi pe sos berceni pe partea cu spitalul 9 un clio argintiu cu xenon si geamuri fumurii pe la ora 17:35, nu am apucat sa vad nr !
Eu4yas
B-01-KMC sper sa nu gresesc, un megane 2 negru, fain, pe Vacaresti, la eight o'clock smile.gif.
S4b1n
UXE prin Militari pe la ora 17:30. Arata bine farurile cu lupa up.gif
Dhragosh
Spy oh joy astazi in jur de ora 15 pe la liberty mall, nu eram sigur daca esti tu ca nu ti-am vazut suporti sau stiker ceva, insa am remarcat numarul.. Salutari smile.gif
spy_oh_joy1389
Daca eram pe progresu si faceam dreapta pe Calea Rahovei, da, eu eram tongue.gif . Tocmai iesisem cu masina de la spalat, eram pe modul "rolling" laugh.gif
Dhragosh
Pai da mi-a sarit in ochi ca era singura curata dintre toate tongue.gif
semit
megane B-xx-KRR(parca) albastru cu suporti reno.ro pe Fabrica de Glucoza pe la 08.00?
Tossi
JMO - cand pe la circa de politie, cand pe la penny in parcare, cand pe la dragoane...cam intr-o saptmana smile.gif, cred ca e de pe forum, parca avea stickere. S-ar putea sa fim vecini...
semit
daca e RS albastru e bambu.. si eu l-am vazut prin Dragonul Rosu..
gotty
Semit,in primul rand la expozitie...
semit
unde unde? biggrin.gif
gotty
langa avion. tongue.gif
semit
in spate sunt si baterii de rachete si elicoptere smile.gif)
gotty
Mad Max cel putin! laugh.gif
Gill_ro
clio symbol alb 178 CDS acu 5 minute in Crangasi :-D
semit
B03NUJ megane cu sticker parcat dupa Petromul de la Crangasi
yuly_megan
B 82 NRG (geomvp2nite) vazut ieri prin Bacu (If) superba masina wub.gif
eugenTL
clio 3 RS rosu superb duminica prin baneasa+megane 3 negru TPV prin tei
dantes
QUOTE(Gill_ro @ 9 Mar 2012, 18:52)
clio symbol alb 178 CDS acu 5 minute in Crangasi :-D
*


Nice...nu imi dadeam seama initial de ce cunosc masina... wink.gif
eugenTL
vazut ovidiucna in parcare la RAU primul pe stanga; am dat sa te salut dar erai concentrat la muzica biggrin.gif Eram cu Jeep negru chiar la intrare in caz de ai obs ca ma uitam
darkofeel
Cum fac si eu rost de un abtipild cu reno.ro? Daca sunteti amabili sa ma informati prin PM va sunt recunoscator!
TheSting
Apeleaza cu incredere aici (este cel mai bun) :
http://www.reno.ro/https://www.reno.ro/index.php?showtopic=135013&st=1260
nonic
@black_alienware, azi in Moreni... greu m-ai vazut biggrin.gif.
sorin000
Megane 2 Sedan negru B XX PHI cu stickere renoefoantim pe la iesire din Alexandria azi pe la 3 ?
spy_oh_joy1389
Colegul de la Valcea zilele trecute pe la ETTI.

Scuzati gainatul dar m-am dat batut. N-am reusit sa-l scot pe tot. Initial era mult mai mare. Cred ca s-a stricat la burta cioara sau ce naiba era, ca trebuie sa fi fost imensa. M-am uitat, era un cablu la etajul 9 deasupra masinii. Eu daca m-as chinui n-as reusi sa nimeresc masina cu o piatra radmasa.gif
pheephee_11
cine e "Colegul de la Valcea"?
eduardsebe
KVA-ul parcat la fantana de la parcul Carol smile.gif
TheSting
QUOTE(spy_oh_joy1389 @ 14 Mar 2012, 21:49)
Colegul de la Valcea zilele trecute pe la ETTI.

Scuzati gainatul dar m-am dat batut. N-am reusit sa-l scot pe tot. Initial era mult mai mare. Cred ca s-a stricat la burta cioara sau ce naiba era, ca trebuie sa fi fost imensa. M-am uitat, era un cablu la etajul 9 deasupra masinii. Eu daca m-as chinui n-as reusi sa nimeresc masina cu o piatra radmasa.gif
*




sad.gif Pacat de pragul din partea dreapta. Dar se rezolva wink.gif
DanCVA
Colegul de Valcea este the_xvl. Parca asta este userul. Este ceva mai activ pe 4tuninig, dar si pe aici este prezent.

Ieri am reperat lowriderul lui e-SORIN pe langa Herastrau. Asa cum a vazut si eduardsebe, am fost foarte prezent prin parcurile din Bucuresti.
S4b1n
pheephee: azi ti-am vazut prima data masina in Leu, dupa ce am vazut si poza de mai sus, nu stiu cum de n-am remarcat-o pana acum, ca e foarte eye - catchy culoarea
lostris234
vineri seara in parcare la Lidl Brasov vazut Renault Megane alb cu stickere Renault F1 Team BV89DJD pe la 21: 00
Eu4yas
Sambata, pe la pranz la P-ta Resita, un megane negru B xx (65 cred) LOA. Am parcat si eu langa tine.
L!nuX
Cine se recunoaste ?
semit
B77BNC, Laguna 2 eF Oan Tim prin Rahova pe la 12, se recunoaste cineva?
pheephee_11
QUOTE(S4b1n @ 19 Mar 2012, 14:14)
pheephee: azi ti-am vazut prima data masina in Leu, dupa ce am vazut si poza de mai sus, nu stiu cum de n-am remarcat-o pana acum, ca e foarte eye - catchy culoarea
*


salutari!
prin leu sta mai putin, mai mult jos prin CB.

culoarea e speciala, prietenii stiu de ce rolleyes.gif si acum ca tine si spalatura mai mult de doua zile... biggrin.gif
Solon
Hatch albastru cu capace dar bara de rs in fata si o tipa la volan care vorbea la telefon, logic, b 777 krr, cu suporti de numere!
VyRuZ
Doar vorbea la telefon? E bine! Am văzut o tipă care fuma, vorbea la telefon, schimba viteza și vira cu genunchiul. smile.gif
gotty
Individiosi!
vali_iacov
Azi, 12:35, DN1 la iesire din Otopeni, NT 11 CSF. Eram cu un Passat, daca te salutam ti se parea ciudat smile.gif Drum bun!
dil
@vali_iacov: Dimineata te mai vad din cand in cand cu Meganu cand te duci la munca. Eu sunt cu Matiz-ul.
vali_iacov
Salutare, pai zi-mi ce matiz si ce numar, macar sa stiu sa dau un "salut" smile.gif ma miram ca nu te-am mai vazut prin zona.
Yochanna
hmmm... b 75 gyl megane sedan argintiu, prin padure la Snagov... ati venit sa poluati zona? smile.gif)
Gill_ro
Nuuuuuuu blush.gif profitam de "libertatea" unui gratar in padure laugh.gif Eu nu te-am vazut.
Am vazut prin Aviatiei azi dupa ora 19 un megane hatch albastru ( cred ) cu suporti de numar cu forum reno si bara de RS B xx FRR parca.
eugenTL
CT 12 PAN, m-ai depasit pe Autostrada Soarelui.
Nu stiam de unde imi e cunoscuta masina si m-am uitat la pozele de la intalnirea de la casa poporului si s-a aprins becul biggrin.gif
Dhragosh
Vazut astazi pe la 13:15 spy_oh_joy pe la razoare, facea dreapta spre iuliu maniu, claxonat, insa nimic, mai erai cu 2 sau 3 persoane in masina icon_mrgreen.gif happy.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.