Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sa ne recunoastem in trafic
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Diverse
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63
alin.selicean
Helau helau...

Am mai dat un mesaj la un moment dat pe forum pt stickere, dar nu am primit nici un reply. Poate pe firul asta am mai mult noroc smile.gif

Sint din CJ si as dori si eu niste stickere (2 la numar).

In afara de adresa de livrare (pe care o sa furnizez pe PM), de ce alte detalii mai e nevoie ? Ca poate e mai multe... smile.gif

Multam.
semit
daca iei minim 3 ti le trimit eu prin posta smile.gif
Dodone
Pentru timisoreni sau pt. cei in tranzit, mai am stickere de interior, de la la semit, cu 6 lei/buc. Cei interesati imi pot da p.m.
Fratzica
cer scuze colegului cu NSO la numar daca l-am speriat azi dimineata langa aeroport cu claxoanele, just sayin "hi", in a loud and scary way.... biggrin.gif. Ma grabeam sa ajung la aeroport.
Mihai_E
semit, vreau si io un abtipild
semit
Vino la intalnire vineri seara smile.gif
Mihai_E
daca vin miine poti sa-mi dai unu pentru exterior?
Solon
A mai patit cineva ce o sa scriu eu acum?
Am suporti de la Hellcat! Frumosi!
Ieri am vazut ca ala din spate e plesnit pe marginea de jos!
E plasticul casant sau m-a lovit vreun bou?
@Hellcat: Daca se rupe de tot, te pregatesti iar de un ramburs! biggrin.gif
M i h a i
icon_mrgreen.gif Solon..mai mult ca sigur este ''utilizare necorespunzatoare''...sunt sigur ca suportii sunt de calitate..


le : mai mult ca sigur ca a fost lovit suportul..
xcss
Te-a pleznit unu'. Si suportul meu din spate a sucombat tot asa...
tzavalau
Semit.......sad.gif(((((((( inca nici o veste:(((((((((((((((((
sobolan
suportii lu' hellcat is de nota 10...am si eu de ceva vreme cool.gif
tzavalau
No drajilor de acuma si eu mi-s mindru ca scrie pe masina forum reno .ro . Multam fain domnu Semit si......................ramine cum am stabilit!
semit
poze?
tzavalau
incercam da' miine sau poimiine ca la noi ploua de azi noapte intruna si nu da semne ca se va opri da'...........incercam
Dodone
QUOTE(Dodone @ 25 Mar 2008, 22:08)
Pentru timisoreni sau pt. cei in tranzit, mai am stickere de interior, de la  la semit, cu 6 lei/buc. Cei interesati imi pot da p.m.
*




UP !
Dodone
Pai , pana sa primesc stickerele erati calare pe mine. Acu', ca le am nu va mai trebuie, banatenii mei? post-336-1110552439.gif
shteffanivlad
Colegul gotty, te grabeai puternic de tot ieri pe pantelimon 053.gif
Christu
In fiecare dimineata (8, 8:30) ma intersectez cu un Megane Sedan 2.1 bleumarin cu angel'eyes care vine dinspre Carrefour Orhideea in sus pe Vasile Milea!

Esti pe acilea? smile.gif
semit
numar FBR?
Christu
cre'ca!
gotty
QUOTE(shteffanivlad @ 18 Apr 2008, 07:49)
Colegul gotty, te grabeai puternic de tot ieri pe pantelimon  053.gif
*



icon_mrgreen.gif duty calls! icon_mrgreen.gif
shteffanivlad
Vazut ieri coleg de forum pe Panduri cu suporti de numere si azi dimineata vazut colegu semit pe la foisor. Bravo semit, frumos "semit-mobilul". happy.gif
semit
blush.gif asa dimineata te trezesti si tu ? laugh.gif
vladd1923
Da da ... eu sunt ala care vine dinspre carrefour orhideea in fiecare dim spre apaca, b-56-fbr
e-SORIN
Pe la 08:00 am trecut si eu pe la foisor dar nu v-am vazut unsure.gif
Acum vreo 2 - 3 saptamani l-am vazut pe zuz de 2 ori pe Decebal dar nu prea baga lumea in seama mad.gif
semit
8 e tarziu icon_mrgreen.gif eu am trecut pe la 7 smile.gif
UXE
Eu il vad mereu pe BOG parcat radmasa.gif
shteffanivlad
QUOTE(semit @ 9 May 2008, 10:17)
8 e tarziu  icon_mrgreen.gif  eu am trecut pe la 7 smile.gif
*



fara un sfert. Da, eu plec de acasa la 630 si la 7 sunt la job. smile.gif
semit
Nu s-a mai recunoscut nimeni prin trafic? rolleyes.gif
Dodone
Prin TM sunt prea putini care au stickere. Probabil doar cele pe care le-am comandat eu si le-am distribuit impreuna cu marian j, adica 10... blush.gif
adrian mgn
Eu daca vad pe cineva nu o sa postez unde si cand...poate vede partenerul/partenera respectivului si-l dau de gol biggrin.gif biggrin.gif

In TM suntem sub acoperire...
r3fugiatu
Este cineva din Suceava care are stick`ere de vanzare sau este cineva care vrea sa cumpere ca sa comandam?
Dodone
QUOTE(adrian mgn @ 3 Jun 2008, 20:32)
Eu daca vad pe cineva nu o sa postez unde si cand...poate vede partenerul/partenera respectivului si-l dau de gol  biggrin.gif  biggrin.gif

In TM suntem sub acoperire...
*




Pai si cei care au cumparat stickere si le-au lipit pe antebrat ? radmasa.gif
gotty
vazut megane cabrio b ** Z*Z astazi la piata muncii!nu cunosc nick. tongue.gif
marian-j
Azi am vazut si eu primul stiker (inafara de cele din batatura proprie) prin Timisoara.Se afla pe luneta masinii apartinand colegului adrian mgn.Si arata fain! wink.gif
Adila16
Huh! Cat ma stradui sa ajung si eu la o intalnire!...
Daca nu sa ii pun Kurulinei pe luneta un sticker, macar sa cunosc in corpore o parte din cei care posteaza p-acilea... smile.gif

Dar, tot reusesc io!...
Axe
semit nu poti sa faci de ex asa ; Axe forum.reno.ro ???
asa vom sti cine-i omul !
sadi
Adila16, de cand promiti rolleyes.gif
semit
QUOTE(gotty @ 9 Jun 2008, 17:31)
vazut megane cabrio b ** Z*Z astazi la piata muncii!nu cunosc nick. tongue.gif
*



MeganeCC

QUOTE(Axe @ 10 Jun 2008, 10:52)
semit nu poti sa faci de ex asa ; Axe forum.reno.ro ???
asa vom sti cine-i omul !
*



Nu
Adila16
@sadi, ce sa fac daca intalnirile sunt vineri seara, care coincide cu una dintre cele mai aglomerate zile ale saptamanii (pentru noi, tehnicii...) ... sad.gif

Dar, promit ca voi persevera in a incerca sa ajung la intalniri...
super_robitza
mai cred ca cu semit o rezolvam reepede: ne ducem in carrefour si luam un ursulet de plus care sa semne cu avataru lui sil punem in geamu spate. biggrin.gif
gotty
si la mine e usor:merg cu portbagajul deschis!
marian-j
Pai da!Mie-mi spui?Mergi mataluta,colega gotty,cu portbagajul deschis ca se ne oftici cu "muzicile" matale!Ai grija totusi daca ploua!Din cate stiu eu difuzoarele nu-s "pretene" cu umezeala!Si inca ceva!Cand mergi la spalatorie iti inchizi,totusi,porbagajul,nu-i asa? wink.gif
gotty
pai au un plexiglas peste ele asa ca n am probleme cu ploaia,cat despre spalatorie-imi spal masina in acelasi loc de un an si ceva asa ca nu i problem cu recunoscutu'.... 04.gif
vladd1923
Christu ce aglomeratie ai indurat la grozavesti.... ma mir ca ai avut rabdare biggrin.gif ! dar cred ca pe crangasi era si mai rau... daia ai avut rabdare de fier biggrin.gif ! era coada de masini mai sus de omv smile.gif
pharaoh_c
Salut Dodone,

Mai ai din stickerele alea? smile.gif


QUOTE(Dodone @ 9 Apr 2008, 22:54)
Pai , pana sa primesc stickerele erati calare pe mine. Acu', ca le am nu va mai trebuie, banatenii mei? post-336-1110552439.gif
*


Dodone
Sorrry, nu mai am. Calu' plecase... smile.gif
super_robitza
Azi in trafic megane cc b 44 zuz cu sticker reno forum.biggrin.gif
Se simte cineva?
gotty
QUOTE(gotty @ 9 Jun 2008, 16:31)
vazut megane cabrio b ** Z*Z astazi la piata muncii!nu cunosc nick. tongue.gif
*




QUOTE(semit @ 10 Jun 2008, 10:12)
MeganeCC
*


This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.