Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sa ne recunoastem in trafic
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Diverse
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63
DanCVA
Vazut Meghitzanul pe Giulesti, la ora 17.00.
Dhragosh
spotted skorpio_bog pe trafic greu pe la 6 jumate smile.gif
Arata mult mai bine eleronul pe masina in realitate cool.gif
skorpio_bog
da, scuze ca nu am avut timp sa opresc sa stam de vorba, dar ma grabeam, cred ca se observa asta wink.gif) oricum te-am salutat la razoare
gotty
b 20 zse e pe aici?
SorinCT
Vazut colegul Marius_WAS prin cartier parcat cheers.gif
eduardsebe
curat symbol mai are colegul rtBK icon_mrgreen.gif
ionutz_87
vazut clio rosu B-...-EDI ferma pantelimon.avea stiker cu forum reno
b76bgaarh
QUOTE(e-SORIN @ 9 Aug 2010, 11:54)
Vazut azi b76bgaarh pe Lacul Tei langa Domino pe la ora 9.
N-am avut timp in 2 secunde sa dau si flash si sa salut. Deci ... salutare!
*




te-am recunoscut dupa jante.... radmasa.gif

vazut ieri noapte mutzu cu iepurii din dotare. iesise la o plimbare sub clar de luna.
Tossi
Pe autostrada M1, Budapesta-Viena, m-a depasit de doua ori B xx WAY, nu stiu daca e de pe forum, da' parca avea suporti cu reno.ro....
skorpio_bog
da, e de pe forum, parca iacov era cu WAY la numar.
DanCVA
Colegu' Tossi, spune-mi ca erai in concediu si nu ca te-ai dus la ISO AG in interes de serviciu.
vali_iacov
QUOTE(skorpio_bog @ 12 Aug 2010, 00:19)
da, e de pe forum, parca iacov era cu WAY la numar.
*



salutare, nu eram eu, am IF 84 WAY, nu B, oricum nu eram pe autostrada M1 smile.gif, poate doar daca m-ai vazut acum 2 ani tongue.gif
skorpio_bog
aa, scuze atunci biggrin.gif stiam ca tu ai cu WAY dar nu stiam exact nr biggrin.gif
aleksanders
o laguna ieri pe vergului, cu multe forumuri lipite pe masina si care depaseste coloana la semafor si apoi franeaza brusc sa opreasca in mijlocul intersectiei- am si nr dar nu vreau sa il afisez pe aici- bravo mestere
M i h a i
de ce nu pui nr..doar este coleg cu noi... tongue.gif macar literele..
rtBK
cred ca am un nou vecin in cartier sau pana acum nu l-am vazut cu o laguna si o parcheaza in apropiere de magazinul primavara in drumul taberei. Se recunoaste cineva? biggrin.gif
sadi
vazut azi pe r-nos la muncii tongue.gif
Avani
Vazut astazi pe la 8 dim pe Fabr. de Glucoza un megane alb cu sticker si suport... b 13 gli
eduardsebe
QUOTE(rtBK @ 12 Aug 2010, 17:47)
cred ca am un nou vecin in cartier sau pana acum nu l-am vazut cu o laguna si o parcheaza in apropiere de magazinul primavara in drumul taberei. Se recunoaste cineva? biggrin.gif
*




Te referi cumva la o Laguna cu WPE la numar...am vazut una pe la tine pe acolo,am vazut stickerele cu Renault F1 Team smile.gif
semit
care esti? smile.gif
dansora
Vazut skorpio_bog astazi pe la 1 iesind din sema parc.
skorpio_bog
Acolo lucrez, nu te-am vazut. Trebuia sa ma atentionezi cumva biggrin.gif
DanCVA
Bogdan, dansora este: "ochii... care nu se vad... se uita". biggrin.gif
skorpio_bog
cool.gif
Duyu
B-xx-MRG pe langa AFI. Care esti? smile.gif

@semit cred ca e danutz_r. wink.gif
Tossi
QUOTE(DanCVA @ 12 Aug 2010, 12:19)
Colegu' Tossi, spune-mi ca erai in concediu si nu ca te-ai dus la ISO AG in interes de serviciu.
*



Personal biggrin.gif icon_mrgreen.gif
shteffanivlad
Clio HZK la Panduri azi dimineata. Credeam ca sunt singurul matinal asa smile.gif
rtBK
QUOTE(eduardsebe @ 13 Aug 2010, 09:42)
Te referi cumva la o Laguna cu WPE la numar...am vazut una pe la tine pe acolo,am vazut stickerele cu Renault F1 Team smile.gif
*



numarul nu-l mai tin minte sigur, doar stiu ca l-am vazut de cateva ori in zile diferite.

Oricum stickerele cu f1 le confirm smile.gif
DanCVA
Care erai ieri cu Clio Symbol rosu B44... la Budesti-Milcoiu-Dedulesti?
M i h a i
Iar ai fost la mici? tongue.gif
sadi
multumesc colegului cu megan negru B 86 VSI ca m-a lasat ieri sa depasesc o dacie laugh.gif
DanCVA
De data asta chiar am fost la mici. biggrin.gif
L!nuX
vazut sambata pe la 4 clio argintiu cu nr debuc pe pod la baneasa mergea spre aeroport cu suporti si stiker cu F1 team pe 2 randuri ceva cu CDG ,nu mai tin minte
rtBK
QUOTE(rtBK @ 16 Aug 2010, 07:48)
numarul nu-l mai tin minte sigur, doar stiu ca l-am vazut de cateva ori in zile diferite.

Oricum stickerele cu f1 le confirm smile.gif
*




azi cand m-am intors de la serus l-am vazut iar... l-am lasat sa intoarca linistit... ne-am privit ochi in ochi... am vrut sa ii fac cu mana, dar era prea dubioasa faza laugh.gif.

Sigur daca citeste isi da seama cine sunt biggrin.gif
skorpio_bog
vazut pe la 18 colegul catalin grigore la trafic greu biggrin.gif
catalyn_grigore
QUOTE(skorpio_bog @ 16 Aug 2010, 17:44)
vazut pe la 18 colegul catalin grigore la trafic greu biggrin.gif
*



eu prezent respekt.gif
rtBK
cred ca m-am intersectat cu alex azi la benzinaria mol de pe 13 septembrie ...

Clio rosu RAL ? din pacate mi-a picat fisa tarziu
Dhragosh
Vazut din nou skorpio_bog acum 2 zile te duceai spre c-lung eu veneam din sens opus, am apucat sa te vad doar in oglinda tongue.gif
spy_oh_joy1389
QUOTE(rtBK @ 18 Aug 2010, 16:13)
cred ca m-am intersectat cu alex azi la benzinaria mol de pe 13 septembrie ...

Clio rosu RAL ? din pacate mi-a picat fisa tarziu
*


Eleron si jante frumoase plus sticker forum.reno.ro? Numar de GR? Multi l-au vazut dar se pare ca ramane incognito biggrin.gif
rtBK
l-am vazut si la renault all day... nu-i incognito tongue.gif
Avani
QUOTE(Avani @ 13 Aug 2010, 09:20)
Vazut astazi pe la 8 dim pe Fabr. de Glucoza un megane alb cu sticker si suport... b 13 gli
*


Iar... aceleasi detalii... tot 8, tot pe strada aia... salutam si dsoara din dreapta biggrin.gif
skorpio_bog
QUOTE(Dhragosh @ 19 Aug 2010, 11:54)
Vazut din nou skorpio_bog acum 2 zile te duceai spre c-lung eu veneam din sens opus, am apucat sa te vad doar in oglinda tongue.gif
*



nu cred ca eram eu. c-lung? n-am fost never.
semit
Petre cu al sau VFX la Unirii.. pe la 16.30.. eu eram perpedes tongue.gif
S4b1n
Un Symbol argintiu in Sibiu acum 3 zile - B xx VVX, sticker cu Clio. Cumva colegul vallixx?

Edit: mancasem un "L" blush.gif
eduardsebe
este colegul vallixx biggrin.gif
skorpio_bog
vazut megane eres B xx JTJ in fata la P5 in regie acum 10 minute.
Dhragosh
QUOTE(skorpio_bog @ 19 Aug 2010, 15:24)
nu cred ca eram eu. c-lung? n-am fost never.
*


hmm ciudat vazusem un 87 rgb si un megane negru...anyway my bad tongue.gif


tot astazi pe bd timisoara pe la 12 si 15 megane verde NCG cu sticker cine se recunoaste rolleyes.gif
semit
Cristilica
alexalina
se recunoaste cineva?masina vazuta azi dimineata la serus.

semit
eu recunosc faptul ca ti-ai luat loc de parcare si mai scrie si nr pe el laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.