Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sa ne recunoastem in trafic
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Diverse
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63
iulia_boris
radmasa.gif
eugenTL
LolLolLo.gif
semit
B 52 MFO pe Prelungirea Ghencea pe la ora 13.00
L.E.: Coro la Victoriei cu Safrane la 18.00
Sailas2006
Vazut Megane 2.2 Coupe alb , cu garda la sol coborata , B - XX - SKN pe Grigore Ionescu , OMV Lizeanu ... Salutare.
aqua
am vazut de vreo 2 ori si eu un hatchback alb cu stickere pe el
da' am remarcat si suportii de inmatriculare personalizati FORD blink.gif
bodomhc
primul "abtibild" care l-am vazut prin cartier (colentina): era scris si mic si pe bara din spate, vazut parcat in fata bcr-ului la rond la d-na ghica
vali_iacov
pe la 10:00, 10 si ceva, Megane 2.2 bej, la service Deil in Otopeni, a schimbat cauciucurile, din pacate nu mai tin minte numarul, dar stiu ca avea ceva probleme cu senzorii de parcare care nu prea stateau la locul lor smile.gif nu erai acolo, atfel salutam, ti-au scos baietii masina din curte.
Alt_radu
Vazut Megane Sedane GGS visiniu in poli ... (plecai, pe la ora 17:50)
LE: Chiar dai 6 lei sa intri?
DanCVA
Care esti cu OT XX CLX?
Te-am vazut pe Drumul Taberei la 12.00.
semit
Romica pe la 06.50 pe Uverturii si ZFI a lui Barfi pe la 7.40 la Armeneasca.. smile.gif
Solon
Grecu' si al lui Megane pe la Aviatorilor la fix 18.41.
SorinCT
CT-XX-ZEA un hatch gri cu stickere azi in fata la Bourbon
Cine e vinovatul? biggrin.gif
DanCVA
QUOTE(DanCVA @ 25 Oct 2011, 22:21)
Care esti cu OT XX CLX?
Te-am vazut pe Drumul Taberei la 12.00.
*



M-am lamurit: adiblu.
b76bgaarh
semite, al batran.
Ma3x
CT-xx-NUT cineva ? M2 noir sedan, grabit mai esti dimineata ...
Dhragosh
Mers in spatele unui megane 2.1 break cu sticker si suporti forum.reno b-44-unx parca ceva de genu, pe la 17:30 de la turda pana pe la romancierilor, cumva cipman??
vali_iacov
ieri, pe la 13:00, B - 34 - WTB, Megane 2 hatch, Mogosoaia,parcat pe strada din fata intrarii in curtea Palatului Brancovenesc.
dan22y
@vali: e masina colegului wink.gif
Dhragosh
Catalin Grigore si al sau b34wtb pe la 21:30 @ crangasi smile.gif
salutari
alexalina
xdx-ul la sebastian acum o jumatate de ora
sadi
din nou bz-**-lol pe viilor de dimineata
L!nuX
ma spionezi ?biggrin.gif
sadi
in fiecare dimineata biggrin.gif
Avani
Vazut astazi pe la 08:00 pe 19vik pe Str Complexului din Dristor... nu am avut cum sa te salut ca mergeam pe jos pana la masina.
19vik
Pe acolo trec aproape zilnic pe la ora aia... si inca o data pe la 17:30... si aproape zilnic vad RZN-ul parcat la locul lui biggrin.gif
sadi
L!nux, ce e cu parcarea aia? nono.gif
lostris234
Vazut si salutat colegul h3roin la Pta. Muncii de dimineata.

10561582.gif
h3roin
Da recunosc. Intalnit la ora de consum maxim de combustibil. bicycle.gif . Daca trece raceala poate ne vedem diseara la intalnire.
L!nuX
@sadi - parchez si eu cum pot seara ... smile.gif
gotty
QUOTE(lostris234 @ 11 Nov 2011, 11:20)
Vazut si salutat colegul h3roin la Pta. Muncii de dimineata.

10561582.gif
*



tu te ai mutat la muncii?

ca am trecut de vreo 2 -3 ori pe langa masina ta....
e-SORIN
Vazut Clio 2 Bicorp B-44-FKC cu sticker pe luneta pe Lacul Tei pe la 17:30.
Salutare!
lostris234
@h3roin nu te-am recunoscut initial si ma pregateam sa te injur pt flash-uri. de regula imi iau claxoane in intersectia aia ca nu ma bag sa blochez circulatia si nu imi convine sa o iau pe banda 2 ca trebuie sa fac stanga si iar stanga...

@gotty nu m-am mutat la muncii, insa de cele mai multe ori imi las masina pe la muncii(ori pe coltul ala, ori in fata intrarii la metrou) si iau metroul pana la work.

vazut bicorp albastru cu multe stickere B33HRH azi pe la 18:30 in curte la Electromagnetica.
gotty
si eu care credeam ca te trezesti mai tarziu laugh.gif
cand de fapt pleci inaintea mea...
lostris234
plec devreme pentru ca trebuie sa ajung departe...(la propriu!) =))
Solon
Un Megane varza negru azi la piata gemeni, plin de stickere cu f1 team! IL-xx-MIB parca! Are de lucru la ea: pocnita in fata si spate, iar capota mie mi s-a parut matuita nu ca ar fi carbon style!
Alt_radu
Azi pe la 13:30 Mutzumobilul pe vasile milea, depasea coloana pe linia de tramvai ... (era seniorul la volan)
gotty
asa tata ,asa fiu laugh.gif
eduardsebe
Megane-ul argintiu al colegului solidconvert era azi parcat vis-a-vis de stadionul Ghencea smile.gif
Dhragosh
AG XX CCD, domnu' cu multitudinea de megane-uri astazi pe la 13:20 la george cosbuc biggrin.gif
eugenTL
Vazut un megane negru,in aglomeratie undeva prin spatele meu intre doamna ghica-lukoil petricani(spre ghica),undeva pe la 15-16 parca low. Xenoanele mi-au atras atentia in oglinda smile.gif Numarul nu-l mai retin dar imi parea cunoscut. Te recunosti? biggrin.gif
gotty
catalyn_grigore-azi pe la pranz,la unirii...
catalyn_grigore
@gotty - da eu eram, mergeam un pic pe la cumparaturi la H&M
gotty
pai stiu ca tu erai laugh.gif
tazcristi
Văzut azi sedan negru, B 01 KCM, în Metro Berceni. Stickere cu F1.
VyRuZ @ 13 Dec 2010, 16:30



l-am mai vazut si eu odata in parcare la real berceni. Nu stiu cine e.
skorpio_bog @13 Dec 2010, 16:36



Eu sunt ca tot am vazut ca era cineva pe aici curios cine este cu masina
pheephee_11
semit pe la 22.30 pe virtutii... numai la drum nu erai tu atent! biggrin.gif

CT 12 PAN - la fratelli in parcare
Dhragosh
B 777 ESO(parca) megane 2 cu suporti forum alaltaseara pe podul grand la 18:00, te-am salutat, dar no reactions, care esti? smile.gif
semit
QUOTE(pheephee_11 @ 7 Dec 2011, 23:14)
semit pe la 22.30 pe virtutii... numai la drum nu erai tu atent! biggrin.gif

CT 12 PAN - la fratelli in parcare
*



prezent, cum nu eram atent la drum ?
Solon
Pe podul Grant, ieri pe la 16.45 dnul Romeo cu Opel-ul, vorbea la telefon! De centura nu m-am uitat! smile.gif
Tront
La 23:10 pe bulevardul 1 mai din drumul taberei [ cum vi dinspre favorit inspre ghencea ] cu Clio smile.gif. Mi'a iesit in evidenta numarul smile.gif.
L.E: Era spy_oh_joy, am uitat sa il trec aseara.
petre 1
Vazut Mutzu aseara pe la 20:20 prin Cotroceni.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.