Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sa ne recunoastem in trafic
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Diverse
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63
super_robitza
cine e
shteffanivlad
Coleg cu megane negru, jenti KM, suporti de numar, astazi pe prelungirea ghencea, spre bariera domnesti. Eu veneam din sens invers.

Se simte cineva?
super_robitza
nu ma sint dar daca vezi megane verde standart cu nr de inmatriculare b 99 wms spre prelugirea ghencea bariera domnesti si satul domnsti acela sunt si anuntama aici pe forum. eu stau in domnesti biggrin.gif
shteffanivlad
Eu acolo lucrez. smile.gif Si trec dimineata pe la 7 inspre Domnesti si dupamasa 330-4 spre Bucuresti smile.gif
super_robitza
la ora il duc pe fimiu la scoala.
DjurdjaK
gotty lucrezi cumva pe spaiul unirii 76?
gotty
daca e vorba de bucata dintre pasajul marasesti si timpuri noi,da! tongue.gif
Hack
Cine ma ajuta si pe mine cu un sticker forum.reno.ro? worship.gif
gotty
search for semit!
Hack
Semit nu-mi mai raspune sad.gif sad.gif sad.gif .
gotty
daca l ai suparat! tongue.gif biggrin.gif
M i h a i
QUOTE(Hackmikey @ 7 Jul 2008, 13:27)
Semit nu-mi mai raspune sad.gif  sad.gif  sad.gif .
*




Vino vineri la intalnire si o sa-l gasesti.. biggrin.gif Foarte slabe sanse sa faca el un drum pana la Sibiu.. tongue.gif
Christu
Hai mai ca ne-om gasi unu sa iti luam de la Semit si sa iti trimitem prin posta. smile.gif
semit
Imi cer scuze, am fost extrem de ocupat si am inbox-ul plin se pare, promit sa ma ocup si de trimisul stickerelor, din nou imi cer scuze smile.gif
Hack
No problem, credeam ca m-ai uitat smile.gif .
Danezu
QUOTE(shteffanivlad @ 9 May 2008, 07:11)
Vazut ieri coleg de forum pe Panduri cu suporti de numere si azi dimineata vazut colegu semit pe la foisor. Bravo semit, frumos "semit-mobilul". happy.gif
*




Se poate sa fiu eu cel de pe panduri smile.gif

Eu vad un bicorp rosu dci pe marasesti langa interamerican cu un kit sport,foarte aratos!

Bafta!
band1tu
cu cine iau si eu legatura pt abtibild cu reno.ro?
nu pot sa dau pm catre semit, imi zice ceva de genu ca nu am nu stiu cate posturi :-"
EdyB
Dap, e noua regula anti-spam...nu poti da PM daca nu ai minim 25 de post-uri. Oricum, nu mai ai mult smile.gif
Dodone
Sa ziceti sar'mana, pe alt forum auto nu poti posta la vanzari-cumparari, de exemplu, decat dupa 100 de postari. Si acelea sa nu fie bump-uri, bagari in seama.
shteffanivlad
Sambata vecinul Bahl stergea sarguincios masina de praf si spala geamurile. Trecut pe langa dumnealui.

La iesirea din Bucuresti spre DN1, vecinul Bahl a mers o bucata de vreme in spatele meu smile.gif

Frumoasa masina si imi place soferul care isi spala geamurile intainte de plecare la drum lung smile.gif Felicitarile mele.
UXE
vazut joi un clio f1 team pe la academia militara.... wub.gif
Hack
Semit, se mai aude ceva de sticker-ele alea? Ca luneta mea plange dupa unul laugh.gif .
semit
Acu o ora le-am trimis catre tine si catre RADU smile.gif
Hack
worship.gif Multumesc.
UXE
e un megane F1 team care parcheaza mereu in curtea electroaparatajului...
cu numar RRO
esti pe aici? nedumerire.gif
semit
Intalnit gotty mai devreme pe la Delfinului biggrin.gif Cheers mate smile.gif
RoboCoop
unde gasesc si eu suporti de numere cu reno?
gotty
QUOTE(semit @ 31 Jul 2008, 16:08)
Intalnit gotty mai devreme pe la Delfinului  biggrin.gif  Cheers mate smile.gif
*


vazut,salutat ,admirat!

farurile alea arata criminal ziua!e intr adevar all black! icon_mrgreen.gif

mai devreme intalnit si Mr.Lucman!
2theo
VREAU SI EU ! CUM FAC ROST? STIKERE biggrin.gif BINEINTELES
sadi
ask semit smile.gif
chitsro
se poqte posta stickeru ala in varianta electronica si sa l scoatem noi la o firma ceva? eu as prefera prin posta dar e ceva mai incofortabil... pentru cel care le vinde...
gmt97hr
Inbox-ul dl.Semit este full !!! Asi vrea si eu un stiker cu RENO.RO !
Multumesc anticipat ! smile.gif
semit
Vazut pe la mare Cristilica pe contrasens prin 23 august pe 4.08.. Dantes, R-cosmin si cred Bursuc, intr-o noapte prin Mamaia
shteffanivlad
Oho, recolta bogata. Suporti de numere de la cine iau si eu? Mai face hellcat? Am vazut ca nu mai are anuntul la bursa smile.gif
Solon
QUOTE(semit @ 13 Aug 2008, 13:43)
Vazut pe la mare Cristilica pe contrasens prin 23 august pe 4.08.. Dantes, R-cosmin si cred Bursuc, intr-o noapte prin Mamaia
*


Si pe mine nu m-ai vazut? mad.gif
Nu de alta ca nu am mai ajuns in Delta ci in Mamaia!
semit
c`est la vie tongue.gif , "dulcegariile" pe YM icon_mrgreen.gif
sadi
vazut xmi azi la sala.. oare o fi fost si proprietarul? laugh.gif
semit
blush.gif
Eggy
vazut azi pe la 9 langa Unirii pe Sebi smile.gif , cam murdara masinuta tongue.gif
M i h a i
ras hohote.gif daca vede sebi postul maine o revopseste iar..
Christu
poate scapa doar cu un polish minutios de data asta! radmasa.gif
gotty
vazut j.d.mobilul pe langa stadionul olimpia ,ziua trecuta.....
shteffanivlad
Iar eu am vazut gotty mobilul ieri de la pasajul Marasesti pana la Nerva Traian. Ai mers o vreme in spatele meu, dupa care la semafor ai trecut grabit in fata. Pe aceasta cale, salut subwooferul, pe care l-am auzit live la semafor la pasajul Marasesti. cool.gif
gotty
Salut Colega!

De curiozitate:e deranjant subwooferul?eu incerc pe cat posibil sa nu deschid geamurile,dar,deh....fiind fumator,o mai comit....

daniel4ro
daca zice DA, o sa iti pui casti? radmasa.gif
gotty
nu!

imi satisfaceam curiozitatea numai! tongue.gif
shteffanivlad
Nu este deranjant, dar se aude. Si imi place ca nu iti zdrangane suportul de numar sau alte plastice de pe la exterior. smile.gif

Pe gustul meu ar fi mai degraba un subwoofer micut in bord pe centru si unul micut in spate undeva (asa cum au masinile din clasa de lux), sa nu bubuie, dar sa "umple" sunetul.
j.d
QUOTE(gotty @ 24 Aug 2008, 04:19)
vazut j.d.mobilul pe langa stadionul olimpia ,ziua trecuta.....
*




Habar nu am unde e stadionul Olimpia....radmasa.gif blush.gif
daniel4ro
nasol sa nu stii pe unde mergi radmasa.gif
19vik
Pe Calea Vitan, aproape de targ. Stadionul ala e mai putin cunoscut.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.