Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sa ne recunoastem in trafic
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Diverse
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63
clr
smile.gif
Salutare. Scuze ca nu te-am remarcat.
aqua
BxxKUP clio sport ,tocmai în buhuși, parcat la chinezi smile.gif
catalyn_grigore
@vali_iacov, @skorpio_bog...nu eram eu ca pe 2 iulie eram prin Azuga deci mai e un megane cu B xx WTB smile.gif
vali_iacov
foarte corect, pentru ca nu am vazut cifrele, dar culoarea si modelul, aceleasi smile.gif
drumuri bune
aqua
plin bacaul de forumisti astazi dupa amiaza, un twingo CZR, un megane hatchback ceva cu KW
semit
megane sedan negru cu suporti ieri pe Luterana pe la 16.00.. B- xx-PUS parca?
aqua
vel satis WIZ in Hemeiusi parcat, te-am mai vazut si alaltaieri prin bacau
si tot azi dupa amiaza un megane rs in bacau, superb, a facut stanga spre mall
alexalina
if xx tzb marti pe la 19.oo (sc3nic 2.1 cu f1team) care esti?
sadi
b-112-xmi depasind tramvaiul prin stanga acum 15 min pe calea rahovei happy.gif
Tamango
B-78-HIZ, cu sticker pe luneta, parcat acum pe la Piata Straduintei, care esti ? ph34r.gif
AdrianoBoy
un renault megane gri sobolan B-XX-RDU cu suporti de numere forum reno,parcat in zona bazinului de inot "Lia Manoliu" in jurul orei 10:20
aleksanders
semit cu bwe-ul biggrin.gif vineri seara - intersectia apusului cu iuliu maniu biggrin.gif
semit
Guilty.. biggrin.gif

Eu4yas
Salutare, cred ca as vrea si eu un sticker.

Cum se poate intra in posesia unuia?

P.S. B - XX - XBM - vazut in zona Maica Domnului, un megane foarte foarte frumos.
pheephee_11
ct 12 pan la ase, niiice
spy_oh_joy1389
Clio 3 RS albastru wub.gif B __ WBY azi pe 13 septembrie. Cum e cu rinichii ca vedeam forma drumului uitandu-ma la masina biggrin.gif ?
aleksanders
rinichii probabil ca sunt fara pietre spre deosebire de pdg biggrin.gif
cj98czh
QUOTE(solidconvert @ 3 Jul 2011, 13:23)
Care erai parcat in Obzor ieri?...
[attachmentid=1627733490]
*




Masina mea este biggrin.gif dar era cumnatul meu cu ea ... eu eram cu cea de langa ea biggrin.gif a stat acolo vreo 10 zile sa se odihneasca biggrin.gif
sadi
b-112-xmi din nou de dimineata pe calea rahovei
skorpio_bog
B 87 PEE, megane 2.1 hatch rosu cu stickere F1 team la semnalizari si sticker forum reno pe luneta mai devreme pe Luica.

LE: userul Marian.Baloi se pare.
Yochanna
Cine e proprietarul meganului visiniu cu geamuri afumate (parbriz inclusiv), suporti cu reno.ro, sticker cu forum.ro pe luneta si unul cu f1team sub stop?
B XX SXR

Ingrijita masina. Am zarit-o si ieri si azi in fata Spitalului CFR.
DanCVA
ionutzxxx, parca asa are id-ul.
semit
B-85 FUZ aseara pe la Univeristate pe la 19.00 si pe la Lujerului la 20.00 laugh.gif
skorpio_bog
B 77 LMN, logan albastru cu diverse modificari, cu sticker F1 Team si loganclub pe luneta azi in jur de 10 in parcare la Sala Palatului.
ionutzxxx
QUOTE(Yochanna @ 14 Jul 2011, 20:28)
Cine e proprietarul meganului visiniu cu geamuri afumate (parbriz inclusiv), suporti cu reno.ro, sticker cu forum.ro pe luneta si unul cu f1team sub stop?
B XX SXR

Ingrijita masina. Am zarit-o si ieri si azi in fata Spitalului CFR.
*



sincer era cam murdara cel putin mie asa mi se pare. thanks.
DanCVA
mihai_dorin la Afi in seara asta.
eduardsebe
NFJ-ul astazi parcat pe trotuar in fata la Piatra Alba...masina mea era la cativa metrii mai in fata biggrin.gif
Frumoase jante wink.gif
skorpio_bog
B 1xx DGA or something, megane sedan cu stickere F1 Team, pe la 6 la intersectia Spatarul Preda cu Sos. Progresu.
DjurdjaK
Vazut ieri pe EugenTL langa spital/biserica. Frumoasa albeata.
alexalina
XMI acum prin bragadiru tongue.gif
semit
se ducea acasa... biggrin.gif
eugenTL
QUOTE(DjurdjaK @ 18 Jul 2011, 21:12)
Vazut ieri pe EugenTL langa spital/biserica. Frumoasa albeata.
*



Sa inteleg ca mai sunt si alti tulceni pe aici? biggrin.gif
Ms
DjurdjaK
Eram in trecere prin Tulcea.
eugenTL
smile.gif Atunci e lucru mare ca 2 colegi de forum sa se intalneasca departe de capitala
skorpio_bog
B 101 ADR, sedan bej pe splai prin zona grozavesti mai devreme.

20 Jul 2011, 18:55:
LE: colegul h3roin se pare
h3roin
Am fost depistat smile.gif. Ai acceasi manie ca si a mea...un pic de viteza.....dar era radarul pe Splai. Te-am vazut si eu.. Cred ca o sa ii pun si eu folie si eventual niste suporti de numere cu FORUM RENAULT, sa nu mai fiu al nimanui. Nice car wink.gif.
skorpio_bog
Da, i-am vazut ca stateau la panda, de aia am si incetinit cand am trecut pe langa tine biggrin.gif
Tront
B XXX XMI ( nu am pus cifrele sa nu se supere prorprietaru aka semit ).

La politie la Bragadiru . Intre 2 jumate si 3 jumate.
Frumoasa masina happy.gif.

Christu
Razzzor azi pe Ion Mincu statea cuminte la semafor cu fiara rosie curata si lustruita, apoi, tot cuminte (deh, sa nu se murdareasca eresul) ai luat-o pe Kiseleff.

Nu aveai cum sa ma vezi ptr ca eram intr-un taxi, in spatele tau.
mihai_dorin
QUOTE(DanCVA @ 17 Jul 2011, 20:54)
mihai_dorin la Afi in seara asta.
*



Salutari! Cam mare apa in parcarea subterana.. tongue.gif
pheephee_11
B 20 PUS - megane II sedan negru, suporti numar forum.reno. parcat pe Luterana. se recunoaste cineva?
skorpio_bog
Se recunoaste cineva? Parcat azi pe la 12 pe 1 Decembrie.
SorinCT
Si-o fi luat Basescu megan' biggrin.gif
skorpio_bog
Daca si-a luat argon, basescu de ce nu si-ar lua radmasa.gif ? Oricum are Duster, deci nu ar fi mare mirare.
aphophis
tre sa ceara marire de salar ca sa treaca la reno icon_mrgreen.gif
pheephee_11
cu B 164 BAS m-am alergat intr-o noapte pe Splaiul Independentei, cu toate ca are 1.9 la el erau mai multe persoane nu tocmai usoare in masina.
a venit si la intalnire o data. si nu, nu e basescu laugh.gif
Tront
B 86 FUG azi pe kiselef ( Caty2k ).
Cred ca venise la viasport ( era pusa intuitiv masina acolo ca ar fi venit acolo biggrin.gif )
skorpio_bog
V-ati gasit sa va alergati cu meganurile laugh.gif Mari "reisari".

QUOTE(pheephee_11 @ 24 Jul 2011, 01:03)
... cu toate ca are 1.9 la el  ...


acum am vazut ca si-a pus baghete cu Renault Sport pe usi, nu mai are 1.9dci. Inca un dci RS replica radmasa.gif
pheephee_11
exact asta mi-a zis si colegul Mutzunache cand i-am povestit, "racerilor cu 1.6" laugh.gif

eu sincer eram cu un prieten cu un C4 1.6 hdi, abia isi luase masina, si evident ca aveam o curiozitate rolleyes.gif el s-a luat dupa noi. la semafor m-a intrebat ce motor am si eu la fel (cu toate ca eu am bandourile originale cu 1.6) asa am aflat ca are 1.9. dupa a deschis geamul spate (cu folie) si am observat "diferenta" de greutate.

total offtopic: apropo de RS replica sincer si eu m-am plictisit de cum arata masina, s-a uzat moral cum se spune... si i-as face niste modificari, numai pentru a reveni sentimentul ala de "imi place!". evident ratiunea si bugetul castiga.
VyRuZ
Văzut B 9X NNI sâmbătă-n parcarea de la Parc Aventura, Brașov. Megane 2 RS. Dă vis mașinuța! smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.