Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Fotografii cu "necuvantatorul" din casa ta, cu:
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Cafenea
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69
Axe
Am patit si eu, iata : mama, tata si unul dintre pui !!!!!!!!!! blush.gif
Puiul a emigrat in Austria, misto, poate a scapat de criza... ! huh.gif
rero
Somnul de frumusete. radmasa.gif

[attachmentid=1627630801] [attachmentid=1627630802]

[attachmentid=1627630803]
adnatonic
Mata contabil!
spy_oh_joy1389
rero, sa nu-l confunzi cu o perna pufoasa! radmasa.gif
Axe
Sau cu puful ala de sters praful ca ar fi pacat, trebuie spalat iar ! tongue.gif icon_mrgreen.gif
Rero, nu cumva face pui ?!
***Offtopicel : cine-i fratilor sobolanu ala de vi l-ati pus toti ca avatar ?!!!
Tamango
QUOTE(Axe @ 12 Jun 2010, 16:01)
***Offtopicel : cine-i fratilor sobolanu ala de vi l-ati pus toti ca avatar ?!!!
*



E iepure. Uite aici: http://www.renault.fr/scenic-lapins-cretins/
mariusa10
My name is SASHA.... biggrin.gif [attachmentid=1627631448] [attachmentid=1627631449]
Hack
[attachmentid=1627631460] [attachmentid=1627631459]
rtBK
am inceput sa iesim la iarba verde biggrin.gif
marian-j
smile.gif
Hack
radmasa.gif Ce tare!
Tamango
QUOTE(rero @ 4 Jun 2010, 16:31)
*



Noutati ? Poze ? radmasa.gif
sorin_
Apropo de poza de mai sus....sa va povestesc despre micul meu incident...

Vineri de dimineata cand sa plec la munca aud de sub masina un mieunat... Eu zat-zat... nimic... claxonez....nimic... se bagase o pisica in compartimentul motor, pe sub scut....si se blocase pe undeva...

Am lasat masina pe loc...am pus ceva mancare sub masina....si am revenit pe seara....ma gandeam ca poate iese pana la urma... Da' de unde.... Dupa-amiaza m-a ajutat sora mea (are maini mai mici) si a scos micul ghemotoc de mai jos viu (infometat si plin de purici) de pe langa curele si ventilatoare.

As putea spune ca micul necuvantator nu era din casa...ci din masina...

Matzul a ajuns bine, adoptat de sora-mea.... smile.gif
[attachmentid=1627633293] [attachmentid=1627633294] [attachmentid=1627633295]
Axe
Sigur nu-i un dihor in prima poza ?! tongue.gif radmasa.gif
aphophis
vaiiiiiiiii... paduchiosul, sa nu-l deochi tongue.gif felicitari pentru gestul vostru, ca ati adoptat pisicul tongue.gif
Privilex
243.gif
Tamango
radmasa.gif ce fioros ... n-a sarit pe tine ?
sorin_
QUOTE(Tamango @ 22 Jun 2010, 09:51)
radmasa.gif ce fioros ... n-a sarit pe tine ?
*



Era mai degraba dezorientat si nu intelegea de ce am insistat sa il scoatem din masina... smile.gif

De fioros este si fioros....l-am pus fata in fata cu catelul meu (un golden retriever de 6 luni) si matzul s-a infoiat tot.... Mai mai sa sara pe catel.... smile.gif

Acum e bine mersi....fara purici....cu mancarica....pe langa casa....

Sper sa nu il mai atraga motoarele... daca nu, il fac mecanic sef !
Privilex
QUOTE(Tamango @ 22 Jun 2010, 09:51)
radmasa.gif ce fioros ... n-a sarit pe tine ?
*


smile.gif cui te-ai adresat?daca mie,tin sa zic ca tocmai il trezisem si casca laugh.gif
Axe
Ce ziceti si ale voastre fac la fel ? icon_mrgreen.gif http://www.220.ro/animale/Pisica-Vorbitoar...asa/RPljIbCV3n/
dan22y
Noul membru al familiei cu drepturi depline wub.gif

[attachmentid=1627638129] [attachmentid=1627638130]

Iar caraselul de mai jos s-a vrut a fi locul 4 (600gr.) la un concurs de pescuit unde in cele 3 ore cat a tinut mansa, nu am avut nici o trasatura si s-a momit cu tot ce era posibil (si cu "branza de iepure" cum zicea cineva) tongue.gif radmasa.gif

[attachmentid=1627638131]

In schimb distractia a fost pe masura, locul 1 fiind un crap de toata frumusetea de 1,5 kg smile.gif
Axe
Daca pestele ala e mort, esti offtopic, meriti ban ! biggrin.gif
dan22y
Nu e mort, tinand cont ca la pescuitul sportiv orice captura se reintoarce in lac.

Insa exista posibilitatea daca doreai sa cumperi ceea ce prinzi, la lacul respectiv.
Dan73
Cine-i sefu'?
[attachmentid=1627651186]
Coane Marian, e bun de avatar biggrin.gif
SonyAD
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
marian-j
Chiar ca-i bun,coane Dane!!
Am salvat poza!Cine stie cand "imi tuna" sa-mi schimb avararul! biggrin.gif
In alta ordine de idei.
Avem la munca o catea tanara.E rasfatata de toata lumea!Draguta,sfioasa si cuminte ca o fata mare. smile.gif
Acum ceva vreme "fata noastra mare" a fatat!10!!!Zece "butoiase" cu labute!Buflei mici si grăsălăi da' fac un taraboi de nu se intelge om cu persoana! laugh.gif
Desi m-am straduit nu am reusit sa ii prind pe toti zece intr-o singura poza.

26 Aug 2010, 23:29:
smile.gif
Dan73
Cateaua cred ca e destul de generoasa radmasa.gif Catelusii aia au toate culorile posibile biggrin.gif
cread
Am reusit sa postez o poza , asta-i "bestia" mea.
Dan73
Asta e mastino?
Are si sor-mea unu' dar nu i-a cupat urechile....vreo 80 de kile are....cred.
Axe
Stai in Sincai/Tineretului ?! smile.gif
cread
E Cane corso 18 luni , mastino si mastiff vor fi urmatorii mei caini, coincidenta eu nu stau in oras ,in Tineretului sta sor-mea.
Axe
QUOTE(Dan73 @ 27 Aug 2010, 11:18)
Asta e mastino?
Are si sor-mea unu' dar nu i-a cupat urechile....vreo 80 de kile are....cred.
*




QUOTE(cread @ 27 Aug 2010, 11:36)
E Cane corso 18 luni , mastino si mastiff vor fi urmatorii mei caini, coincidenta eu nu stau in oras ,in Tineretului sta sor-mea.
*


Deci probabilitate foarte mare ca voi doi sa fiti frati pt ca rasa asta este destul de rara !!! radmasa.gif
cread
:D :D mai degraba iubitori de molosi .
zeu_4u_sweety
sa va arat ce boroboate a facut al meu.... a inghitit osul asta din cauciuc cam prin noiembrie-decembrie (de atunci nu il mai gaseam) si acum o luna a inceput sa se manifeste adica ce manca si ce bea voma...a trebuiet sa il operez. acum e cel mai tare in escapadele pe dunare.



si in a doua poza un maidanez statea la un usuc pe bordura.
mihai leu
Pisoii mei
sb-55-dan
Noul meu prieten biggrin.gif [attachmentid=1627652624]
SorinCT
Before si after biggrin.gif
Astea-s fetele de "nu e vina mea ca am mancat pe covor sau ca am urlat din toate alveolele pulmonare cand a batut cineva la usa" rugaciune.gif
sorin000
2 maimutze si 1 maimutzoi icon_mrgreen.gif

1) Dyana
2) Obelix
3) Kitty
marian-j
Ce-l mai doare in basca pe Obelix!! radmasa.gif
Pe masa,la umbra sub umbrela,cu suport informatic sub labele din spate...
Nici ca-i pasa! happy.gif
sorin000
La etatea lui...oricum asa a fost de mic... :lol Mai are putin si atinge remarcabila varsta de 14 ani icon_mrgreen.gif
SonyAD
Ora mesei. icon_mrgreen.gif

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Axe
Pe la tara....
Am fost si eu asa mic pe-o gresie maro ! tongue.gif
Acum sunt cat un vitelus smile.gif
S4b1n
E al unui prieten, are 3 luni si jumatate si ori se joaca ori doarme smile.gif
Adrian00
Sa vezi ce val ai cu el la iarna cu zapada;ii place de numa.. wink.gif
Axe
Frumoasa jigodia, am observat doua lucruri la aceasta rasa:
1.sunt foarte usori in comparatie cu alte rase de aceeasi statura(explicabil)
2.cei mai caposi caini ! icon_mrgreen.gif
S4b1n
Defapt nu e foarte capos, e destul de cuminte. Adica daca nu il luam noi sa il mai alergam sau sa ne jucam cu el sta cuminte de tot. Varu'meu are un golden retriever, care are cam 2 luni si 3 saptamani, si e foarte agitat si neastamparat. Adica roade absolut orice, si nu prea intelege cand il iei de unde nu trebuie, si vine iar smile.gif si de regula se joaca atunci cand are el chef, cu alte cuvinte e "a pain in the ass" uneori
cread
Maine e CACIB la complexul studentesc Tei , daca vreti sa vedeti mai multi cani din rase diferite.
SonyAD
QUOTE(S4b1n @ 9 Sep 2010, 22:07)
E al unui prieten, are 3 luni si jumatate si ori se joaca ori doarme smile.gif
*



Ce figură de pișicher are.

Tâmpitele mele mă pândesc la intrare wub.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image

Ratone și Patone, Dalba și Pata. smile.gif
S4b1n
Ce simpatica e Patone wub.gif
dan22y
Se numeste LALA wub.gif si este noua "recoltare" din curtea unei institutii.
Numele vine de la glasul ei, de abia a deschis ochisorii de cateva zile.
Maine va face cunostinta cu nenea veterinar ca sa-si ia antidoatele tongue.gif si buletinul.
Va convietui multa vreme de acum cu noi. wub.gif

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.