Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnire RENO NATIONALA nr. 7 - SOVATA
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri nationale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
semit
Haideti sa vedem PROPUNERILE rolleyes.gif
cmandrei
Locuri: 18 camere, total 52 locuri

8 camere cu 2 paturi
4 camere cu 3 paturi
3 camere cu 4 paturi
dumid
Votez si eu pentru primul weekend din Octombrie.Cred ca o sa fiu prezent, dar dpar pt 1 noapte!!!!
kata_voiku
i'LL BE THERE !!!

O sa vreau si eu o camera, 2 nopti...

<span class='edit'>14 Aug 2007, 10:27:</span>
In schimb....propunerea mea este aceasta : http://www.cazaretransilvania.ro/Sovata39p.html

Vila vad ca are si piscina...sauna...iar preturile mie mi se par rezonabile...

Ce ziceti ? Votam pt. Vila Parc ?
cmandrei
Teoretic e pre mica sad.gif ... camerele single sunt prea multe pentru necesitatile de cazare avute pana acum la astfel de intalniri.

Locuri: 24 camere, total 46 locuri

6 camere single
14 camere duble
4 camere cu trei paturi
Doc
Chiar daca nu am reusit sa urmaresc topicul de aici, cmandrei sa nu uiti sa ma treci cu o camera dubla cand se stabileste ceva. wink.gif
b76bgaarh
io am o mica problema....
se pare ca vin singur...
cum se face daca vii singur????
imparti o camera cu un coleg de forum????
cmandrei
Ok Doc.
semit
mda.. din pacate nu prea sunt cazari adecvate in zona... daca nu gasim pana la urma...propun Slanic Moldova again ca eu n-am fost tongue.gif

LE: c`mon people.. hai sa ne organizam odata.. sa vedem ce si cum... icon_mrgreen.gif
cmandrei
"Cateva pagini mai devreme" - http://www.reno.ro/https://www.reno.ro/index.php?showtopic=743...ndpost&p=920029
semit
AICI propunerea mea si a lui Andrei tongue.gif
kata_voiku
Vila pe care am propus-o eu mi s-a parut interesanta si datorita piscinei din dotare biggrin.gif

Ok, ma las pe mana celor mai experimentati...sa nu ma uitati cu o camera dubla va rog...
A l e x
QUOTE(b76bgaarh @ 14 Aug 2007, 13:05)
cum se face daca vii singur????
imparti o camera cu un coleg de forum????
*



Da, doar daca ai bucurii la cineva biggrin.gif
cmandrei
QUOTE(kata_voiku @ 14 Aug 2007, 14:38)
Ok, ma las pe mana celor mai experimentati...
*



Sunt propuneri kata ... nu s-a decis nimic inca smile.gif
b76bgaarh
Alex....ultima oara aveam ca preferinta femeia......asa ca daca nu vine vreo colega de sex feminin...nu prea stiu cum am bucurii....nu de alta dar e nasol sa ocupam cate o camera de 2 paturi daca venim singuri..sa nu ramana loc pt cat mai multi......parerea mea....
bogdan1978buc
Ramane sa ma gandesc si sa revin si eu cu un raspuns.
cmandrei
Adica sa alegi ceva existent sau cu o propunere noua ?
hellcat
QUOTE(semit @ 14 Aug 2007, 13:17)
AICI propunerea mea si a lui Andrei tongue.gif
*



Pensiunea Klein....si propunerea mea! smile.gif
M i h a i
Acum 2 sapt am fost si eu pe la Sovata..Mie imi place,este chiar misto statiunea..De acolo se poate vizita Lacul rosu,Cheile Bicazului,Praid,poate si Cetatea din Sighisoara pt cine nu a fost..acum depinde de cheful pe care il are fiecare...drumul din Buc pana la Sovata este o placere.. sofer1.gif ...mai putin in Sovata unde te simti ca in Bucuresti (zona arc triumf-televiziune)din cauza la piatra cubica pusa in valuri...gropi etc...Sunt o gramada de pensiuni pe acolo si cred ca se gaseste una ok si pt noi...Din cate am vazut preturile sunt de bun simt...
semit
Haideti sa stabilim locatia.. dupa care perioooadaaa... Aveti ceva mai bun decat Klein? in acelasi timp facem si prezenta..

1. Semit
hellcat
Haideti sa stabilim locatia.. dupa care perioooadaaa... Aveti ceva mai bun decat Klein?
1. Semit
2. hellcat
....................
bogdan1978buc
Fratilor, ce ma intereseaza pe mine: un pret mic, o priveliste frumoasa, conditii bune, spatiu de desfasurare (gratare, hora, jocuri din picior sau buric) o padurice, un muntisor, un lac, si multa voie buna.
Altfel spus: vin si eu, cu a mea sotie.
Let the beat goes on... smile.gif
dil
Hai fratilor sa ne prindem in hora la Sovattaaaa!

Sustin propunerea cu Klein. smile.gif

1. Semit
2. hellcat
3. bogdan1978buc
4. dil
FireChief
Haideti sa stabilim locatia.... voturi pentru vila Klein
1. Semit
2. hellcat
3. bogdan1978buc
4. dil
5. firechief
..................
Manuel
1. Semit
2. hellcat
3. bogdan1978buc
4. dil
5. firechief
6. Manuel
ssilviu
Stabiliti perioada si pe urma spun daca vin. Locatia mie imi este indiferenta.
Doc
Oriunde sunt al vostru:

0. Doc
1. Semit
2. hellcat
3. bogdan1978buc
4. dil
5. firechief
6. Manuel
7. ....
Mutzunache
0. Doc
1. Semit
2. hellcat
3. bogdan1978buc
4. dil
5. firechief
6. Manuel
7. Mutzunache si Mutzuchina 50% sanse - sper sa nu mai intervina vreo nunta, botez, inmormantare...
casper
0. Doc
1. Semit
2. hellcat
3. bogdan1978buc
4. dil
5. firechief
6. Manuel
7. Mutzunache si Mutzuchina 50% sanse - sper sa nu mai intervina vreo nunta, botez, inmormantare...
8. casper
kata_voiku
0. Doc
1. Semit
2. hellcat
3. bogdan1978buc
4. dil
5. firechief
6. Manuel
7. Mutzunache si Mutzuchina 50% sanse - sper sa nu mai intervina vreo nunta, botez, inmormantare...
8. casper
9. kata_voiku ... dar deja ma anuntasem...
ssilviu
QUOTE(semit @ 14 Aug 2007, 19:43)
Haideti sa stabilim locatia.. dupa care perioooadaaa... Aveti ceva mai bun decat Klein? in acelasi timp facem si prezenta..

1. Semit
*



Care e logica acestui demers? Daca nu stim perioada (ceea ce e cel mai important) de unde stim daca putem sa venim? Si daca nu stim daca venim, ce prezenta e aia? A oamenilor care vin oricand si oriunde?
Mutzunache
ssilviu - concomitent cu prezenta sa stabilim si perioada

Exista o propunere pentru primul week-end din octombrie...alte propuneri? smile.gif

Se poate al doilea week-end? smile.gif
cmandrei
0. Doc
1. Semit
2. hellcat
3. bogdan1978buc
4. dil
5. firechief
6. Manuel
7. Mutzunache si Mutzuchina 50% sanse - sper sa nu mai intervina vreo nunta, botez, inmormantare...
8. casper
9. kata_voiku ... dar deja ma anuntasem...
10. cmandrei
kata_voiku
eu raman pt. primul weekend din octombrie...adica 7,8,9 octombrie.
semit
QUOTE(ssilviu @ 15 Aug 2007, 09:30)
Care e logica acestui demers? Daca nu stim perioada (ceea ce e cel mai important) de unde stim daca putem sa venim? Si daca nu stim daca venim, ce prezenta e aia? A oamenilor care vin oricand si oriunde?
*



Hai ssilviule nu ma mai sabota ca ti-am dat reputatie cu minus.... tongue.gif
O.A.N.A.
Si io pe lista, locatia si data raman la alegerea voastra ...mai am 14 zile de concediu asa ca nu prea conteaza, numai sa stiu cu o saptamana inainte.
kata_voiku
singura sau insotita? biggrin.gif
O.A.N.A.
ramane de vazut...
ssilviu
QUOTE(semit @ 15 Aug 2007, 11:28)
Hai ssilviule nu ma mai sabota ca ti-am dat reputatie cu minus.... tongue.gif
*



Pai cum eu nu dau cu reputatie negativa.... icon_mrgreen.gif
kata_voiku
0. Doc
1. Semit
2. hellcat
3. bogdan1978buc
4. dil
5. firechief
6. Manuel
7. Mutzunache si Mutzuchina 50% sanse - sper sa nu mai intervina vreo nunta, botez, inmormantare...
8. casper
9. kata_voiku ... dar deja ma anuntasem...
10. cmandrei
11. O.A.N.A.


Unde sunt constantenii ???
dumid
Cam lung drumul de la Constanta......
M i h a i
Departe?? wacko.gif data trecuta sa tinut la Frasin(Sv) si nu mi sa parut departe...
padre
0. Doc
1. Semit
2. hellcat
3. bogdan1978buc
4. dil
5. firechief
6. Manuel
7. Mutzunache si Mutzuchina 50% sanse - sper sa nu mai intervina vreo nunta, botez, inmormantare...
8. casper
9. kata_voiku ... dar deja ma anuntasem...
10. cmandrei
11. O.A.N.A.
12. Padre si Madre wub.gif - 50% sanse, tot asa, avem nunti (anuntate) in perioada aia, etc.
caktuss
hop si eu
0. Doc
1. Semit
2. hellcat
3. bogdan1978buc
4. dil
5. firechief
6. Manuel
7. Mutzunache si Mutzuchina 50% sanse - sper sa nu mai intervina vreo nunta, botez, inmormantare...
8. casper
9. kata_voiku ... dar deja ma anuntasem...
10. cmandrei
11. O.A.N.A.
12. Padre si Madre wub.gif - 50% sanse, tot asa, avem nunti (anuntate) in perioada aia, etc.
13. Caktuss
cmandrei
Una peste alta nu mai continuati in off-topic va rog smile.gif
kata_voiku
Mai dar inca nu s-a stabilit data....


Hai sa facem un poll sa stabilim...

Propunerea mea este urmatoarea :

Vineri - 31 septembrie
Sambata - 1 Octombrie
Duminica - 2 Octombrie


A doua varianta pe care personal o agreez mai putin este :

Vineri - 7 Octombrie
Sambata - 8 Octombrie
Duminica - 9 Octombrie


Cine sa ocupa sa faca poll-ul ?
cmandrei
Daca ai fi citit cu cateva pagini inainte ai fi vazut ca nu s-a dorit un poll ... astfel ca fiecare a scris in mesaj ce si cum dorea si cineva trebuia sa le adune ... dar toata lumea a uitat sad.gif smile.gif. Pana la urma cu sau fara poll ?
caktuss
cu poll
A l e x
FARA POLL... Sa voteze doar cei care au mai fost macar O DATA la o intalnire, asa mi se pare cel mai corect, si sa se stabileasca data. Nu asa sa voteze toti bagatorii in seama, ca la fiecare poll merg 20 de oameni la intalnire si votarea se incheie cu 50 de voturi... Nu mi se pare corect...

Dar, avand in vedere cat de nesigura e prezenta mea, nu vreau sa ma implic prea mult.
semit
Asa Alex ..be bad tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.