Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Cluj
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114
B.A.M
Da ai dreptate'
Dar lasa ca creste pustiu si sa vezi pe urma.
popaduhu
pana la urma daca nu am mai zis ca poate vin, am ajuns ieri smile.gif)
Lagunianul
ok 4 iulie anyone ? smile.gif)

Iata si noul .. : http://www.zf.ro/auto/prima-poza-cu-noul-r...08211/poze/?p=4
cristi.muresan
Eu as veni
Leoayca18
mi-ar placea sa mai particip si eu la intalniri... dar... urmatoarele luni (destul de multe) ma voi multumi sa va citesc doar pe forum smile.gif

Miracolul din viata noastra [attachmentid=1627822769]
auraslag
QUOTE(Leoayca18 @ 9 Jul 2012, 18:20)
mi-ar placea sa mai particip si eu la intalniri... dar... urmatoarele luni (destul de multe) ma voi multumi sa va citesc doar pe forum smile.gif

Miracolul din viata noastra [attachmentid=1627822769]
*




Iiiiiiii!!!!! Felicitari si la cat mai multi noi membri reno! smile.gif



Eu am revenit la Cluj, asa ca la urmatoarea spun PREZENT.
cj98czh
Leoayca18 - sanatate multa si numai bine tuturor!
cristi.muresan
Vine cineva maine la intalnire?
cj98czh
din pacate eu nu pot ajunge.
renodood
Prezent.
B.A.M
QUOTE(Leoayca18 @ 9 Jul 2012, 18:20)
mi-ar placea sa mai particip si eu la intalniri... dar... urmatoarele luni (destul de multe) ma voi multumi sa va citesc doar pe forum smile.gif

Miracolul din viata noastra [attachmentid=1627822769]
*




Felicitari.


Uite-l si pe al meu.



Ca sa ma laud nu de alta.
Leoayca18
Ce mari ati crescut!!! smile.gif
renodood
La orele 22 30, au fost semnalate 3 norulete de fum negru pe Calea Floresti smile.gif)))
cristi.muresan
smile.gif))))
Stiu smile.gif
popaduhu
O Leoaica mica ? Felicitari smile.gif

renodood, ce era cu noruletele alea de fum de pe calea floresti ?
renodood
Nu se poate spune in 'direct' biggrin.gif
norby_puma
Maine intalnire?
renodood
Am fost la intalnire de unul singur biggrin.gif
auraslag
Frate-meu are o vorba. Exista masini lovite, si masini care urmeaza sa fie lovite. Mi-am gasit si eu laguna palita in parcare. Azi am mers la constatare. Agentul constatator n-a reusit nicicum sa dea de seria de caroserie stantata in tabla. Unde e, fratilor, la masina asta?
Ne-am uitat sub capota, sub roata de rezerva, pe stalpi, sub scaunele din fata... nimic! Am sunat la Renault, au venit vreo 2 mecanici si 2 tinichigii... nimic! S-au facut pariuri, s-au promis beri... degeaba.
Unde are Laguna stantata seria de caroserie??
BannedHost
Hello. O intrebare am si eu . Camera de rovinieta exista cumva la polus sau nu ? Am fost saptamana asta de 2 x la denver in floresti si nu stiam ca nu mai am rovinieta :|


@aura poate a fost stearsa laugh.gif
renodood
QUOTE(BannedHost @ 27 Jul 2012, 18:48)
Hello. O intrebare am si eu . Camera de rovinieta exista cumva la polus sau nu ? Am fost saptamana asta de 2 x la denver in floresti si nu stiam ca nu mai am rovinieta :|
@aura poate a fost stearsa laugh.gif
*


Da, este camera acolo.

Seria de sasiu nu a fost poansonata, asa scrie la mine pe cartea tehnica.
cj98czh
Aura - seria VIN ar trebui sa o gasesti pe stalpul din dreapta fata, cum deschizi usa trebui sa vezi acolo un autocolant cu seria de sasiu si placuta ovala + in fata soferului daca te uiti la parbriz ar trebui sa il vezi iar ..
renodood
A, da, eu ma gandeam la seria de motor biggrin.gif

Acolo e, ori pe stalp ori pe parbriz (daca e original), in dreptul soferului...
Lagunianul
Aura, eu zic sa profiti de agentul ala constatator ca e cam praf.. schimba tot ce poti pe masina smile.gif) .. vezi poate iti da si RCA-ul lui sa mai faci una alta smile.gif)

Miercuri meeting ?

PS Aura, sa profiti in sensul ala decent al sensului biggrin.gif
auraslag
QUOTE(cj98czh @ 30 Jul 2012, 11:46)
Aura - seria VIN ar trebui sa o gasesti pe stalpul din dreapta fata, cum deschizi usa trebui sa vezi acolo un autocolant cu seria de sasiu si placuta ovala + in fata soferului daca te uiti la parbriz ar trebui sa il vezi iar ..
*


A facut poza la abtibild, dar voia sa vada seria stantata pe tabla undeva...

QUOTE(Lagunianul @ 31 Jul 2012, 09:43)
Aura, eu zic sa profiti de agentul ala constatator ca e cam praf.. schimba tot ce poti pe masina smile.gif) .. vezi poate iti da si RCA-ul lui sa mai faci una alta smile.gif)

Era casco. Si zicea ca legea ii cere sa pozeze seria stantata.
QUOTE(Lagunianul @ 31 Jul 2012, 09:43)
Miercuri meeting ?

Eu da. Ca am de schimbat un bec la far smile.gif
QUOTE(Lagunianul @ 31 Jul 2012, 09:43)
PS Aura, sa profiti in sensul ala decent al sensului biggrin.gif
*


Dar daca profit in sensul alalalt, ce-are? smile.gif
Gluming...
cj98czh
Maine incerc sa ajung si eu ca am absentat nemotivat de ceva vreme biggrin.gif
ViperRS
sper sa ajung si eu in jur de ora 8.30
cristi.muresan
as veni si eu azi
cj98czh
Eu am fost ca eram prin Grigorescu oricum ... facut intalnire eu cu mine de la 7:25 pana la 7:40 ... epuizat discutiile repede ... plecat casa biggrin.gif
cristi.muresan
La si 40 am ajuns si eu
CJ93SEE
salut, sunt cam nou pe aici, dar o intalnire? 15.08.2012 ? parcare polus? se inscrie cineva? asa pot sa-mi etalez si eu "bijuteria" pe live.
cj98czh
In principiu eu vin, dar avand in vedere ca este sarbatoare libera + luna august cred ca va fi lipsa de cvorum ...
CJ93SEE
vine cineva maine? bat drumu prin tot orasul sau nu ?
danyhhh
Vazut B.A.M azi prin Manastur, la capatul liniei 29. tongue.gif
cj98czh
BAM-ul este pasare rara biggrin.gif nu mai vine ... stie ca este bun de cinste biggrin.gif dar noi tot continuam sa cumparam cate ceva de la el de cate ori mergem in Polus biggrin.gif
cristi.muresan
Intalnire maine?
cj98czh
Maine meesteresc la masina, nu am cum sa ajung.
renodood
Ramane pe saptamana viitoare, deci? Ca nici eu nu ajung azi.
B.A.M
Si trecea BAM ca vantu ca gandu,
Hai mai baieti nu fiti suparati nu promit dar sper sa ajung data viitoare la intalnire.
Imi trebuie accept de la nevasta.
Si promit ca fac si cinste.
norby_puma
Scuze cu intarzierea cu care raspund, dar am fost plecat putin.Poate nu mai e de actualitate, dar s-ar putea sa mai aiba si altcineva nevoie.Seria de sasiu e stantata pe masina in zona marcata cu rosu, sub un capacel de plastic.Iata si dovada

Miercuri intalnire?Pana joi sunt in Cluj
cristi.muresan
Intalnire miercuri?
renodood
Eu zic da, ca merg la film dupa.
B.A.M
Sper sa pot veni si eu.
cj98czh
Incerc sa ajung si eu ... sa vad cum termin cu bagajele si pregatirile ca maine plec in vacanta.
norby_puma
BAM, completeaza cererea de iesire cu baietii.Poate se aproba
B.A.M
Foarte buna asta.
Sa aprobat.
Ne vedem diseara.

29 Aug 2012, 18:42:
ma vine careva azi?
renodood
Maine adunare?
liviu_m2002
Salutare !

Am aflat nu de mult de acest forum, mi se pare o idee foarte buna. Cand au loc intalnirile si unde ?

Multumesc !
B.A.M
Salut
Parcarea Polus Center ,miercurea din doua in doua saptamani ora 19.30.
Langa terenul de fotbal .
Eu nu cred ca ajung azi.
Poate data viitoare.
renodood
Pas si eu azi, ca inca mai am multa treaba.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.