Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Clio 0.9 tce 75 cp
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Clio IV
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
xmisterx
Eu am incercat sa le schimb la un moment dat, nu am gasit nimic compatibil cu prinderea pe capota.
Radu Peef_2005
Buna dimineata,

Imi place cum se vede lumina alba la becul de la numar si as vrea sa imi pun si eu.
Am gasit becul acesta: led:https://www.pro-detailing.ro/set-bec-led-w5w-osram-2-buc.html?search=led%20w5w.
Voi le-ati modificat? Se poate pune bec led?

Multumesc anticipat pentru raspunsuri.
O zi frumoasa!
tuneam
QUOTE(cj98czh @ 19 Jul 2022, 18:37)
nu, am, tot pisatoare din aia clasica am
*



Sunt mai ok astea decat perdea. Nu "cedeaza" asa usor la vant si ai vizibilitate pe parbriz.
Radu Peef_2005
Buna dimineata,

Imi place cum se vede lumina alba la becul de la numar si as vrea sa imi pun si eu.
Am gasit becul acesta: led:https://www.pro-detailing.ro/set-bec-led-w5w-osram-2-buc.html?search=led%20w5w.
Voi le-ati modificat? Se poate pune bec led?

Multumesc anticipat pentru raspunsuri.
O zi frumoasa!
cj98czh
stii ca risti sa nu ieo ITP-ul daca insoectorul le vede, nu?
nicuval
Daca ai sa citesti cu atentie, peste tot unde gasesti becurile acestea ai sa intalnesti un pasaj care iti atrage atentia ca nu sunt omologate pentru drumurile publice ci doar pentru off-road. Asa ca ai grija mare cu ele, pana la I.T.P. poti intalni un politist mai zelos care nu te lasa pana nu le dai jos in fata lui.
Radu Peef_2005
Va multumesc pentru raspunsuri!

27 Jul 2023, 11:55:
Mi-a fost furata antena radio. Ati patiti si voi asa ceva?

Urmare acestei intamplari, am solicitat o oferta de la Renault pentru:
1.Antena radio Renault Clio;
2.Antena radio Renault Clio tip SHARK (daca se poate monta) – pret produs si pret montaj.

Am primit urmatoarea oferta:
Varianta 1:
- pret piesa antena tip rechin = 354,70 lei cu TVA inclus;
- manopera montaj 2H = 449 lei cu TVA inclus (necesita demontare tapiterie plafon)

Varianta 2:
- pret piesa spic antena = 94,60 lei cu TVA inclus;
- manopera gratuit
Din pacate, ambele piesele sunt indisponibile la Renault si fara un termen de aprovizionare.

M-am gandit sa impartasesc acesta intamplare ca poate vreti sa va puneti antena tip "shark".


tuneam
am vazut in carrefour antena normala 20-30 lei
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.