Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Renault 21
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 21
Pages: 1, 2, 3
renault 21
este fara servo, imi trebuie bucsa de teflon din partea dreapta a casetei de directie
renault19tse
O gasesti noua. Costa max 10 rom. Intreaba la unix
renault 21
Merci frumos renault 19tse.
petremuntean
Buna tuturor iubitorilor de RENAULT.Sunt posesorul unui RENAULT21GTD si din pacate sunt nevoit sa-l vand sau sa-l dezmembrez.Poze cu masina sunt postate pe OLX sau TOCMAI.RO Multumesc acelora care doresc sa salveze acest model de autovehicul.Ma puteti contacta la 0742341251.
petremuntean
Va rog mult de tot sa ma anunta-ti urgent cine doreste acest model de masina.Oferta expira pe data de 15 iunie anul curent.Sunt curios daca citeste cineva aceste mesaje.
nevada iasi
Buna dimineata,
Ma mai poate ajuta cineva si pe mine cu niscaiva piese de caroserie pentru un r21 nevada?Ma intereseaza bandourile laterale pentru faza 2 nevada...
vistike
Buna ziua! caut cheder geam in stare buna,fara umflaturi.
djalex_bolidu
Am si eu nevoie de 4 injectoare de Renault 21 Turbo. daca aveti de vanzare sau stiti pe undeva nu ezitati sa imi dati de veste. Multumesc. 0765808115
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.