Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Seriale
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Cafenea
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
alex.vano
The war at home.
aphophis
l-am vazut si pe ala, mai am cateva episoade din sezonul 2. Tare de tot umorul si situatiile prezentate
buzasparta
The war at home fain.Te mai destinde.
R19/16v
Da, foarte amuzant...

Dar l-au ars si p-ala... ca si The New Adventures of Old Christine, Gary Unmarried...sad.gif

De altele ca Joey nu mai zic...
A l e x
Un serial mai abject decat Joey nu cred ca am vazut. Ma mir ca a rezistat si 2 sezoane.
R19/16v
Era funny smile.gif
A l e x
Mie mi s-a parut penibil. Se pare ca nu am fost singurul. Good riddance, cum s-ar spune tongue.gif

SorinCT
Crusoe a vazut cineva? smile.gif
Mie mi-a placut povestea.
L!nuX
eu l-am vazut , imi placea povestea si cum se vedea insa l-au anulat si pe ala si s-a terminat aiurea

BioHazarD
Am terminat azi primul sezon din Spartacus, urmeaza V...HD720p wub.gif
spy_oh_joy1389
Si eu l-am vazut. Destul de predictibil tot sezonul, insa mi-a placut ultimul episod. Dar si ala tot predictibil biggrin.gif .
L!nuX
user posted image
R19/16v
Funny, but wrong smile.gif
L!nuX
a jucat si in friends smile.gif

# "Friends" .... The Gentleman on the Plane (1 episode, 1998)
R-NOS
+how i met your mother - e superb serialul... un freinds reloaded... il recomand cu caldura

+modern family - este cu ed o'neill (a.k.a. al bundy) dar acum are multi bani si o sotie frumoasa

+how to make it in america

+hung - foarte tare
BioHazarD
Am terminat V. Waiting for season 2.... biggrin.gif
tibirk
The Big Bang Theory - 20 de min/episod
buzasparta
Scrubs.Amuzante unele faze, episoade scurte, usor de urmarit.
DrK
Pe aceeasi tema medicala:

Trauma - 1 sezon
Mercy - 1 sezon
skorpio_bog
documentarul de pe History: Ice Road Truckers. Sunt la sezonul 4 acum.
buzasparta
tari si ei ca si aia din american loggers.
bob737
http://www.vplay.ro/serials/

Acesta este site-ul unde ma uit la seriale... si sunt o gramada.
Cateva recomandari nu ar strica.
Pana acum am vazut Battlestar Galactica si Chuck care mi-au placut amandoua.
Daca mai stie cineva site-uri asemanatoare sunt binevenite.
buzasparta
foarte tare site-ul.multumim.
asta mai era cu seriale dar are si filme.
http://filmecyps.com/
adnatonic
Tot pe vplay urmaresc si eu! Pentru persone triste care vor sa se vindece: Wipeout!
twingooo
recomand si eu cu caldura mad men, modern family, it crowd, the office, united states of tara, true blood (si NU alte bazaconii gen the gates), V e iar o recomandare impreuna cu the prisoner. sunt de asemenea de parere ca industria serialelor a devansat orice se intampla la hollywood
DrK
in sfarsit am terminat si eu Stargate Antlantis wub.gif
Back to "Lie to Me"
spy_oh_joy1389
Ma uit acum la un serial documentar "Through the Wormhole" narat de Morgan Freeman. Are cateva episoade, iar pentru mine e foarte captivant.
cread
Familia Bundy, Seinfeld, Pacific , dar nu le-am vazut in intregime, am mai ratat episoade , in rest fan Discovery , Nat. Geo., History, Travel , Nature, World. Mi-as mai dori Nat Geo. Wild , PV-TV, Fishing and hunting.
bob737
Terminat Nip / Tuck, Lie to Me, Fringe, Jericho, Flash Forward. Toate super
V....interesanta povestea
skorpio_bog
ce rau imi pare ca au terminat flash forward. Puteau sa continue povestea, o revenire a lui Benford dupa explozia gigantica ar fi fost interesanta. Se puteau lega de multe chestii pentru o eventuala continuare.
T.rac3Er
house. un personaj principal genial. astept cu interes sezoanele urmatoare.
sg-universe, de pierdut putin vremea la sci-fi
eureka de asemenea
family guy - putin umor nu strica.
true blood
battlestar galactica o cam lungesc astia cu scaparea lor de cyloni. aia care au termina toate coloniile intr-o lovitura nu reusesc sa prinda o gasca de cateva nave, si vechi pe deasupra. (ca sa nu fie afectate de virusul ala computerizat de a anihilat flota umana) blink.gif
heroes - ultimul sezon ma cam uit cu greu, ca s-a cam fumat treaba, momentan (primele sezoane au fost captivante)
DrK
The Big Bang Theory - radmasa.gifradmasa.gifradmasa.gifradmasa.gif
Dinu S
Acum:
Lie to me - un serial ok despre un tip care ajuta politia sa rezolve cazuri analizand microexpresiile suspectilor
Hung- un profesor de sport devine male gigolo ca sa castige niste bani in plus
Weeds- O mama traficanta de marijuana -amuzante primele sezoane, nu asa amuzant in ultimele
Louie- Cu Louie CK, o comedie un pic altfel

Astept sa inceapa sezoanele noi din:
How I met your mother
Dexter
Breaking Bad
Californication

Si putem sa punem si Top Gear tot la seriale smile.gif.

PS: Recomand Sherlock Holmes - mini series de 3 episoade, foarte bine realizate. Transpune povestea lui Sherlock Holmes in sec XXI
ipiq
nimic nou nici la south park nici la family guy nici la topgear sad.gif
==> nu ma mai uit la nimic sad.gif
sqryn
incepute vara asta

persons unknown - 1 sezon si gata cu el, cam la fel ca in cazul F FWD
the gates - vampiri varcolaci ce traiesc in un oras exclusivist plus un serif cu familia ce vine sa preia postul vacant
xjc0c0
Recomand cu toata placerea : LIE TO ME ! genial...
sqryn
a reinceput fringe
a inceput un serial nou, the event, vazut primul episod, pare promitator.
DrK
Acum pentru ca Lie to me a luat o pauza va puteti delecta cu The Mentalist si Hellcats smile.gif
L!nuX
care din serialele noi merita vazute ?
pana acum am auzit de bine de Boardwalk Empire si The Event , iar The Defenders are distributie tare ...
sylvian87
1. weeds
2. true blood
3. castle
4. sleeper cell
5. csi .miami etc
shteffanivlad
Astazi apare un nou episod din southpark smile.gif
sqryn
vazut 2 episoade din boardwalk empire si event
boardwalk e interesat dar parca putina actiune, lipseste ceva, poate isi revine intre timp. e ko dar nu m-a dat pe spate
the event e mult mai antrenant si fiecare final de episod te lasa sa iti doresti sa apara cat mai repede urmatorul. sunt un pic deranjante flashback-urile si intoarcerile in timp dar cu timpul te obisnuiesti cu ele. serialul promite foarte mult, sper sa o tina cel putin tot asa. primele 2 episoade le-as numi pilot, trebuie sa le vezi pe ambele ca sa iti dai seama cam care e ideea serialului.
Abo
A inceput sezonul 3 din Lie to Me. Toamna asta e senzationala. Se difuzeaza saptamanal atatea seriale. biggrin.gif

Lie to Me S3 .. Dexter S5 .. Gossip Girl S4 .. Chuck S4 .. The Mentalist S3 ... Two and a half men S8 ... + Lost (vreau sa il termin) + White Collar care e in vacanta. Astea le urmaresc acum.

Astept Top Gear S16 (30.03.2011 a fost anuntata ca data orietativa sad.gif ) si Spartacus S2 (cica s-ar fi tratat de cancer Andy Whitfield si au inceput sa filmeze sezonul 2, data orientativa 30.01.2011 sad.gif ).

Am mai urmarit ... Knight Rider (1 sezon)
Heroes (4 sezoane) ... Prison Break (4 sezoane) ... Legend of the Seeker (2 sezoane) ... Oz (6 sezoane) ... Ghost Whisperer (5 sezoane) ... Married with Children (11 sezoane) ... si lista va continua laugh.gif sunt mare amator de seriale ...
Din ce am urmarit le recomand pe toate ... biggrin.gif
oze_112
That 70's show.
daniel4ro
@abo
tu mai faci si altceva decat sa te uiti la tv?
dantes
Stargate Universe, sezonul 2, deja la episodul 2... interesant ca apare marti in loc de vineri. Oricum, devine interesant cu fiecare episod
Abo
da nu ma uit cu orele la seriale tongue.gif . Cate 1, 2 episoade pe zi sunt de ajuns. Cand vreau sa ma relaxez un serial si sunt ca nou dupa smile.gif
SorinCT
M-am apucat de Boardwalk Empire, pana acum 5 episoade. Apare in fiecare duminica seara in SUA. Steve Buscemi face un rol exceptional de om politic/mafiot din anii 1920 cand prohibitia devine un stil de viata.
Steve mi-a placut enorm ca actor, rolul din Sopranos a fost pe masura asteptarilor iar acum face din nou senzatie. Din ce am citit initial rolul trebuia acordat lui James Gandolfini (aka Tony Soprano) potrinivndu-se la aspect cu Nucky Jhonson cel original dar a fost ales Steve si personajul redenumit in Nucky Thompson.
HBO scoate seriale absolut geniale. Eu sunt mare fan Sopranos, Band of Brothers, Pacific si OZ smile.gif
A l e x
Sorin... Incearca The Wire si Six Feet Under, alte seriale geniale HBO.
SorinCT
Six feet under vazut dar nu prea m-a pasionat subiectul morbid.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.