Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cea mai urata masina!
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Cafenea
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
b76bgaarh
sau mitsubishi......ivec
ca seamana ca doua picaturi de ploie....
DrK
Uite mostra de masina urata.
Exemplificare prin poza radmasa.gif radmasa.gif
tudor.
Ha, sa-mi fie rusine biggrin.gif
Mersi Hack smile.gif
Bleah....N-as conduce o masina cu o singura oglinda laterala...
Dodone
QUOTE(Hackmikey @ 29 May 2009, 12:48)
[attachmentid=1627527407] [attachmentid=1627527408]
[attachmentid=1627527406][attachmentid=1627527409][attachmentid=1627527410]
*


Sa pui cele doua masini una langa alta si sa spui ca amandoua sunt urate, e rea intentie. Pai Toyota asta e o masina cu bulan ,mai altfel. Chiar are personalitate.
La fel si Isetta, in felul ei.
Si nu va mai legati de BMW-uri(exceptie X6, bleah...), ca imi pusca vreo vena. mad.gif
Hack
Mie unul decapotabila aia mi se pare de prost gust.
Dodone
Tebuie sa recunosc ca in varianta decapotabila nu arata prea bine. Rollbar-urile alea arata ca nu sunt de acolo. Si nici culoarea galbena nu-i pentru o asemenea masina. Dar uita-te la poza din postul# 397 si o sa vezi alta masina. Iar daca o vezi si in realitate si ii "simti" volumele, sa sa ai cu totul o alta parere.
Hack
Eu nu am spus ca masina din postul 397 este urata wink.gif .
dansora
Seat EXEO ST
Daca din lateral il confunzi cu veche generatie A4 (adica forme OK), partea posterioara e din secolul trecut.

2 Jun 2009, 20:09:
Noua generatie de Subarul Legacy:
danyhhh
Hai ma ca Legacy nu e asa urat ... daca era putin mai jos si cu niste jenti mai mari arata chiar oke .. dupa parea mea smile.gif
dansora
Parerea mea e ca arata muuuuult mai bine actualul Legacy. Nu stiu care e noua linie de design pentru Subaru, pentru ca au cam inceput sa le zbarceasca. Au inceput cu Impreza care sa zic, e acceptabil (dar, inferior generatiei trecute), acum Legacy, caruia nu-i gasesc nicio bucata din caroserie in conformitate cu anii 2009, si urmeaza Outback care iarasi nu va mai fi cea fost (gasiti poze si cu el)
Repet, e parerea mea :-)
Dodone
Seat-ul asta e un melanj de Passat cu un pic de Brera (la luneta). Nimic original.
aphophis
l-au stricat si pe asta:

user posted image
black_alienware
aphophis, alta mai frumoasa nu gaseai ?
aphophis
pai comparand cu asta:

user posted image

- observa stopurile prelungite inutile si infiorator de urat
- linia portbagajului, , care arata foarte bine la modelul fara facelift.
black_alienware
Trebuia sa faci de la inceput comparatia asta. Masina e superba indiferent de model. Intradevar, e mai """""urat""""" ultimul model decat cel precedent.
aphophis
cand ziceam ca au stricat-o, o comparam cu ceva nu? SI in plus, nu e superba indiferent de model, asta cu facelift mi se pare o miscare nefericita.
black_alienware
Uite aici masina care intra in categoria masinilor urate.
Tot superb ramane Audi A6, cu si fara facelift.
aphophis
depinde de fiecare. mie unuia faceliftul mi se pare ca strica (foarte mult) o masina reusita dpdv al designului
Modus
Oricum Audi A6 nu a fost niciodata un monument de frumusete.
aphophis
frumusetea e in ochiul privitorului. Uite mie mi-a placut audile a6:

- incepand cu asta:

user posted image

-continuand cu asta:

user posted image

si terminand cu asta:

user posted image

da cu faceliftul au dat-o rau in gard
Christu
de acord cu alphophis - facelift-ul nu e mai reusit decat prin niste elemente high tech noi precum stopuri cu leduri, daylights, etc.

In rest, modelul non-facelift era mult mai "legat" dpdv aspect, avea linii clar definite.
eduardsebe
Mie mi se pare mai frumos facelift-ul....cu toata ca seamana cu A4
DrK
A5 mai degraba smile.gif
Hack
QUOTE(Modus @ 11 Jun 2009, 09:08)
Oricum Audi A6 nu a fost niciodata un monument de frumusete.
*


Stim stim, Loganul si Sandero sunt cele mai faine radmasa.gif .
Modus
Si Méganeul.
Hack
Asta se stie cool.gif .
R19/16v
Hack, ce-ar fi sa termini? Daca nu-l mai provocai ce era? Iti scadea respectul de sine?!
Hack
Poti sterge posturile mele...credeam ca e cafenea aici...
black_alienware
huh.gif
Christu
asta ce creatura mai e?....oricum, nu pot zice ca din unghiul asta mi se pare chiar asa de urata....
black_alienware
E un Subaru - Concept smile.gif
Christu
aha, deci inca nu e masina - e masina in devenire. smile.gif
Dodone
N-are nici un Dumnezeu 38.gif
Dan73
http://www.cars.com/go/features/autoshows/...t_subaru_b5_tph
E cam ciudata, mai ales spatele...mai greu de digerat, n-as zice ca e urata totusi.
mihai_dorin
Skoda Yeti:
[attachmentid=1627530987] [attachmentid=1627530988]
Dodone
Spatele mai e cumva, da' fata...proiectoarele alea parca ar fi aruncate acolo de la distanta, ca doi bulgari de zapada. Nu place la mine si pace. dry.gif
molady11
Alta uratanie hidoasa TATA NANO .Si 2008 Hyundai Veracruz mi se pare chiar naspa
black_alienware
laugh.gif
Hack
Asta banuiesc ca da zapada de pe strada blink.gif .
Flamingo
De Sandero Stepway ce parere aveti ? S-a discutat ? Mie imi cam place... blush.gif
Dodone
@Hackmikey
radmasa.gif radmasa.gif
Azi dimineata am vazut un Stepway. La fel ca Roomster: te duce cu gandul la drumuri accidentate (sa nu va ganditi la off road), dar tractiune integrala nexam. Macar sa fi pus una permanenta, ca la Panda.
Va avea acelasi (in)succes comercial ca si Roomster, ca si asta e mai scumpa decat varianta simpla. Asa ca down.gif
black_alienware
Tuning BMW biggrin.gif
Christu
Bloody fucking...........

Ce-i aia frateeeeee? Yack!!!!!
Flamingo
I tiz za fiuciar car. radmasa.gif
marian-j
QUOTE(black_alienware @ 18 Jun 2009, 12:45)
Tuning BMW  biggrin.gif
*


Coane,muta pozele alea pe topicul anti-BMW!
Le vei da castig de cauza celor "anti"! sleep.gif
black_alienware
Nu cred ca are rost sa fac asta. Aratarea aia nu se mai poate numii BMW.
marian-j
Ai dreptate. smile.gif
Dodone
Este intruchiparea cosmarului avut de dizainar (sa nu fie cacofonie), in vreo noapte fara luna.Sau fara curent.
black_alienware
Batmobile smile.gif
keyo[z]
intrebare: la batmobile ala, din cauza turbinei alea din fata(sau ce o fi ea) poti sa vezi ceva prin parbriz? biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.