Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului-Ploiesti
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
wolf_ciprian
da vine si Edy ma duc eu sa il iau
merqry
Eu pe la 8:30 ies de la munca..ne vedem direct aici la davinci pe bobalna?

Cine se anunta..facem rezervari?
nonic
Sa inteleg ca tu esti deja la Davinci? smile.gif

Eu sunt prezent... cine mai vine?
MaxPayne
Vad ca va plac serviciile de "calitate" de la Davinci... mad.gif
merqry
QUOTE(nonic @ 11 Mar 2011, 09:59)
Sa inteleg ca tu esti deja la Davinci?  smile.gif

Eu sunt prezent... cine mai vine?
*




Nope...

Nici un plan deocamdata tongue.gif
nonic
Da, ne plac serviciile de la Davinci.

Putem sa incerca si o grota unde nu puem sa munca sau sa bem mad.gif tongue.gif
aurelul8
Prezent diseara.
Am doua propuneri pe care as dori sa le dezbatem la intalnire.
1. Mutarea intalnirii in ziua de miercuri tot seara. Veti vedea de ce.
2. Pentru a da intalnirii saptamanale substanta propun sa organizam o expeditie cu masinile noastre intr-un week-end la o data stabilita de comun acord catre o destinatie cat se poate de normala. In felul asta se face legatura intre motivul intalnirii si mijloacele noastre de deplasare monomarca.
Se poate si sa discutam despre prezenta la evenimentele de anul in curs (ex. 4Tuning Days, samd).
Daca aveti alte propuneri sunt interesat sa le discutam.
MaxPayne
Discutii la greu pe tema propusa de tine Aurel... radmasa.gif
wolf_ciprian
da,buna ideie chiar foarte buna este timpul sa uzam si noi un pic anvelopele de vara ca abia le-am schimbat nu?? sofer5.gif


Ps:Prezenta obligatatorie,fara alte scuze da sa inteles ???
nonic
Cine se anunta azi?

Eu sunt prezent dry.gif
wolf_ciprian
Si eu sunt prezent si sa inteleg ca toata lumea este de acord cu propunerea lui Aurel?
nonic
Vom face un consiliu diseara, trebuie sa stabilim prioritatile pentru urmatoarea perioada si modul de implementare tongue.gif
nonic
Cativa absenti sad.gif , am stabilit prioritatile si datele aproximative. Sedinta incheiata cu succes biggrin.gif .
DrAg0nX
as vrea sa vin si eu la intalniri daca se poate biggrin.gif vineri 25 iesiti pe undeva? sau astazi? a ramas miercurea sau vinerea?
nonic
DrAg0nX, te asteptam maine 25.03 la ora 20 tot la billa, hotaram acolo unde mergem smile.gif
Trush
Salutare, fratilor! In primul rand, bine v-am regasit dupa ce nu ne-am mai vazut de atata timp...Ma bucur ca am vazut poze cu voi la sprit si astept sa continuam aceasta traditie a clubului nostru.
O sa vin si eu cu Megane-ul meu, maine. Trebuie sa ii schimb uleiul si filtrele, mai intai.
Ramane la 8 pm la Billa.
Cu drag,
Mihai
wolf_ciprian
Sal si eu sunt prezent desi sar putea sa intatzii un pic,dar as vrea sa ne intalnim si sa spargem o punga de seminte sa bem o cola si multa caterinca.
nonic
Si eu sunt prezent sofer2.gif

Cine mai vine?... e cald, vreme buna!
MaxPayne
Ma bag, e prea bine afara ca sa nu vin... smile.gif
nonic
Cine se anunta maine? intreb de azi ca sa ne hotaram unde mergem! Trebuie sa facem rezervare... eu clar nu mai merg in localul de saptamana trecuta chiar daca dau totul GRATIS!
wolf_ciprian
Sal si eu sunt prezent,cat despre locatie ne hotaram diseara sa vedem cati mergem
csorin66
Hai ca vin eu tongue.gif
nonic
Ooooo lume noua smile.gif , cine mai vine?
Spanky
Salutare tuturor. Scuze de off-topic: vreau sa fac si eu o constatare la masina(nu stiu ce are sistemul de directie) si nu stiu un service bun.Am auzit lucruri bune despre Iatsa Campina,dar pt constatare nu e niciun service in Ploiesti specializat reno?
P.S:fara Poliserv-mi se par scumpi si ineficienti.
csorin66
Iatsa Campina, nu e departe si sunt ok la pret. In ploiesti mai este serus, fostul ipso. Fa un drum pana la campina, in prealabil da un telefon ptr programare.
MaxPayne
Ar mai fi Modus (fostul service Dacia, pe Gageni) - nu e autorizat Renault dar au cativa din fostii angajati IPSO, pt. constatare m-as duce la ei, iar pt. lucrare la IATSA Campina.
Spanky
Deci tot Iatsa ramane baza,multumesc amandurora.
MaxPayne
Pt. ca se vorbea de iesiri si cu alta tinta, in afara localurilor deja consacrate, poate facem o rezervare (!) si aici:

http://www.raliulbrasovului.ro/index.cfm/l...gram_raliu.html
nonic
Unde mergem diseara?
nonic
E Vinei iar... cine se anunta diseara?

Eu sunt prezent sofer1.gif
miki_duda
salutare tuturor, sunt membru nou; unde au loc intalnirile si in ce zile?
?
nonic
In fiecare zi de Vineri la ora 20 in parcarea de la Billa langa gara de Vest.

Te asteptam!
nonic
Astazi sper sa fim mai multi, e frumos afara, fara program prea lung la serviciu...
Cine se anunta?
wolf_ciprian
si eu sunt prezent
nonic
Nici nu ma gandeam sa lipsesti!

12AHD vazut azi pe 23 August ... flash-uri dar tot degeaba biggrin.gif
miki_duda
cand mai este urmatoarea intalnire? vreau sa apar si eu smile.gif
nonic
Intalnirea este spatamanala ( Vineri la ora 20).
Astazi este posibil sa ajung cateva minute dar saptamana viitoare nu pot sa ajung.
dumid
Nu-l sarbatoriti pe Edi?
semit
ba daaaa biggrin.gif
MaxPayne
In caz ca intereseaza pe cineva, aruncati un ochi aici wink.gif
nonic
Eu sunt prezent la eveniment ca in fiecare an! tongue.gif
gotty
E prima editie! laugh.gif
nonic
Eu ma refeream la orice eveniment de acest gen wink.gif !
MaxPayne
Trebuia sa fi mai explicit de la inceput... smile.gif
aurelul8
QUOTE(MaxPayne @ 2 May 2011, 09:18)
In caz ca intereseaza pe cineva, aruncati un ochi aici  wink.gif
*



Salut,
Ma intereseaza evenimentul, vin.
nonic
Maine nu pot sa ajung la intalnire ca plec in Sibiu ( chef platit de firma biggrin.gif ) dar stabiliti o ora de plecare pentru Sambata.
MaxPayne
Cred ca e cam devreme ca sa stabilim ceva de acum... mai bine discutam vinerea viitoare.
wolf_ciprian
astazi se baga cineva sau iar nu????????????????
merqry
http://www.groupon.ro/deals/national/roman...campaign=Varies


Pentru cine se duce
aurelul8
Maine cine vine? Ce stiu este ca nu ploua vin cu Adi, Razvan si posibil Catalin.

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.