Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sunt tatic!
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Cafenea
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
PhilipMorris
Uha, am fata! To'ma ce a facut ochisori acu ceva ore wub.gif Sa nu va prind baietii pe la poarta mea peste ceva ani, ca vi-i urechez daca nu sunt seriosi smile.gif
gruita2005
Felicitari Philip, sa-ti traiasca! Eu mai am 3 saptamani pana imi iasa fecioru 124.gif Abia astept!!!
Codrin-Bacau
Sa-ti traiasca Philip...si sa fiti sanatosi cu totii, fericiti si bucurosi cu totii!!!
marian-j
Sa va traiasca,coane Philip!
Felicitari! smile.gif
PhilipMorris
Dragii de voi imbratisare.gif
Multumesc mult si sa dea Dumnezeu sa ne vedem cat de curand la un pahar de vorba.
@gruita Nastere usoara doamnei, si refacere usoara dupa. Eu ma bag la o mica donatie pentru un carut din partea forumului, ce ziceti? smile.gif

Asta e dolofana:
[attachmentid=1627546252] wub.gif
gruita2005
Acum 3 ore si ceva am devenit si eu tatic 124.gif 124.gif 124.gif sotia nascand un voinicel, Ionutz Cristian wub.gif
Duyu
Sa va traiasca, sa fie sanatos si mult noroc in viata! smile.gif
Dan73
Bravo, inca un pui de morosan. Sa-ti traiasca, sa fie sanatos si destept.
PhilipMorris
QUOTE(gruita2005 @ [cool.gif
17 Aug 2009[/B], 20:04]
Felicitari Philip, sa-ti traiasca! Eu mai am 3 saptamani pana imi iasa fecioru  124.gif  Abia astept!!!
*



Mare dreptate ai avut, mane! Sa va traiasca si sa va iubiti! god_hand.gif
tiberiu27
sa-ti traiasca gruita!
124.gif
124.gif
124.gif
Sa fie sanatos god_hand.gif
gruita2005
Multumesc pentru urari!!! emotionat.gif emotionat.gif emotionat.gif Abia astept sa vina acasa biggrin.gif imbratisare.gif De fapt el este banatean, moldovean, ardelean, morosan laugh.gif laugh.gif laugh.gif I'm Happyyyyyy!!!!!!!!
Kr3atorU
Sa fie sanatos si sa va bucurati de el.
Din poza, mi se pare ca seamana cu Base wink.gif poate o sa ne conduca intr-o zi
gruita2005
Doamne feri' !!! sa va conduca feciorul meu. Cand ajunge acasa il invat deja sa conduca radmasa.gif

Sa conduca tara, nu masina radmasa.gif
Catalinmodena
Felicitari,sa fie sanatos si cu noroc in viata!
buzasparta
tuturor noilor tatici: sa va traiasca copilasii ! sa fie sanatosi si voi pe linga ei sa ii cresteti.
manucu
primul dinte, primii pasi, pozitie de somn biggrin.gif
[attachmentid=1627551305] [attachmentid=1627551304] [attachmentid=1627551306]
catalin80
hai sa postez si eu 2 poze cu fetita mea care va implini 9 luni pe 22 septembrie
NadaLina
wub.gif
gruita2005
Sa va traiasca copilasii party.gif
Am si eu o pozitie de somn la numai 5 zile tongue.gif
eduardsebe
Sa-ti traiasca si sa creasca mare...si eu eram la fel de fericit ca si tine acum 15 ani biggrin.gif
gruita2005
Multumesc pentru urari! Oare o mai fi forumul peste 15 ani sa vad ce am scris despre fecioru meu ?! ras hohote.gif
marian-j
Ca peste 15 ani n-o sa mai existe forumul asta n-o sa fie asa mare bai!
Da' peste cinspe ani pruncu' dumitale o fii la fel de ocoš cum esti matale amu! biggrin.gif
Sper ca vlastaru' dumitale sa prinda vremuri mai bune!
Felicitari,morosene!
Atat dumitale cat mai ales doamnei! smile.gif
gruita2005
mersi pentru urari Marian. Eu nu prea sunt morosan, m-am nascut si am crescut in timisoara biggrin.gif , de 2 ani sunt "maritat" in Baia Mare tongue.gif
Flamingo
Sa va traiasca oameni buni !

Mai atasez si eu o poz(n)a cu Scooby Doo, pardon, cu feciorul meu, facuta week-end-ul trecut la Baile Olanesti, la "turn". tongue.gif

eduardsebe
Daca ii lasi plete seamana cu tine leit biggrin.gif
Flamingo
Pai a avut plete pana acum o luna... tongue.gif

12 Sep 2009, 21:26:
Uite aici sau aici...




tongue.gif
Duyu
QUOTE(eduardsebe @ 12 Sep 2009, 19:48)
Daca ii lasi plete seamana cu tine leit biggrin.gif
*



Exact la asta ma gandeam eu cand am vazut poza, iar mai apoi am observat post-ul tau... radmasa.gif

Sa-ti traiasca, Flamingo! wink.gif
M i h a i
sa-ti traiasca cel mic flamingo...chiar nu ma asteptam sa ai un copil....
interesanta coregrafa.. biggrin.gif
Flamingo
QUOTE(Duyu @ 12 Sep 2009, 21:46)
Sa-ti traiasca, Flamingo!  wink.gif
*



Multumesc Duyu ! wink.gif

QUOTE(MHY @ 12 Sep 2009, 21:56)
sa-ti traiasca cel mic flamingo...chiar nu ma asteptam sa ai un copil....


Eh, sunt multe care nu se cunosc despre mine. smile.gif

QUOTE(MHY @ 12 Sep 2009, 21:56)
interesanta coregrafa.. biggrin.gif


Mie-mi zici ? radmasa.gif
eduardsebe
Atasez si eu o poza cu pustiu' meu care maine va merge la liceu biggrin.gif
cj98czh
Al meu este "putin" mai mic.... doar 1 an si 4 luni biggrin.gif
solidconvert
Sa va traiasca tata la toti!!! Cand o sa am timp voi pune si eu poze cu fetita mea... wub.gif
rombul
baiatul meu Andrei la schi in martie a.c.
face 9 ani luna viitoare pe 15
&feature=related
manucu
intre timp i-am taiat juniorului si motul...
[attachmentid=1627558949] [attachmentid=1627558948] [attachmentid=1627558950]
eduardsebe
In prima poza ce era ...intalnirea taticilor de pe alt forum biggrin.gif
a crecut mare,sa-ti traiasca smile.gif
manucu
hehe, acolo suntem grupul de prieteni din facultate.
la noi pe bune ca a venit barza, au ramas insarcinate vreo 10 cunostinte intr-un interval de 4-5 luni.
gruita2005
Rombul, sa-ti traiasca schiorul de 9 ani! biggrin.gif
Sa va traiasca la toti taticii!!! biggrin.gif laugh.gif

Poze cu al meu fecior la aproape o luna laugh.gif
rombul
gruita2005 multumesc mult , sa-l scoti si pe bebelus pe la munte sa-l inveti de mic cu atmosfera frumoasa a partiilor de schi
pe la 3-4 anisori echipament si la Cavnic

sa creasca mare frumos si sanatos feciorul tau smile.gif
Dan73
Ba la Borsa..direct pe Stiol la vale..ce sa se mai incurce cu Cavnic smile.gif
gruita2005
Am un prieten instructor de schi si a zis ca numai de la 5 ani il primeste biggrin.gif , dar il instruiesc eu daca la 4 ani este destul de mare si ascultator tongue.gif . Dane, nu trebuie sa ajung nici la Cavnic nici la Borsa ca sunt destule partii neamenajate mai aproape de Baia Mare biggrin.gif ,trebuie sa ai putere de urcare pe zapada in clapari si ajunge cool.gif
dil
Maine ma duc sa-mi vad fetita la ecografia de 7 luni. De-abia astept sa vad ce face. smile.gif
manucu
felicitari, dil! ...pai sa pui si tu o poza...smile.gif
sadi
felicitari, dil! biggrin.gif
Flamingo
QUOTE(eduardsebe @ 12 Sep 2009, 18:48)
Daca ii lasi plete seamana cu tine leit biggrin.gif
*




Hai c-a inceput sa-i creasc. Pana la primavara va avea la loc parul tuns in iulie... wink.gif

Stefan canta la pian Part II !
Un pic cam fals (mai ales pe partea vocala), dar pentru a doua lectie de pian cu profesor, merge. Cu mine nu prea ii ardea sa invete. Acum sunt in calitate de indrumator / supraveghetor. biggrin.gif

.
.
.
.

.
.
.
(un mic colaj facut in Windows Movie Maker versiunea din Windows Vista. tongue.gif
Dan73
Ma laud si eu un pic...de fapt e mai mult o nedumerire. Fiica-mea, la doi ani si jumatate face castele din cuburi de m-a dat pe spate. Nu am observat pana acum, stiu doar ca nevasta-mea i-a mai aratat, acum cateva luni cand a cumparat jocul, cum se face dar nu s-a aratat atunci prea interesata. De fapt nu-s numai cuburi, sunt si prisme, piramide, cilindri...toate formele. Ca sa va faceti o idee un cub are cam 2.5 cm latura, un cilindru are cam 6 cm lungime etc. Ei bine, m-am intors de la calculator sa ma uit la ea ca nu o mai auzeam si cand ma uit ce vad: un castel mai inalt de 30 cm cu formele puse simetric, in echilibru, destul de complicat facut, cu baza mai lata si descrescator cu inaltimea.
Asta m-a uimit cel mai tare...simetria. Dupa ce il termina isi spune singura bravo si reia constructia. Nu repeta constructia anterioara, face altceva.

Gata...o fac arhitecta. smile.gif
Sau e ceva normal si sunt eu sunt subiectiv, ca de, plod ca al meu nu mai are nimeni? biggrin.gif
adnatonic
Vrem dovada! Sa va traiasca piticii! wub.gif
Dan73
Nu se mai incarca bateria la camera...si la Sony e mai complicat smile.gif
O sa fac cu telefonul poza cu proxima ocazie desi ce face ala numai poze nu sunt. smile.gif
eduardsebe
Dane...este foarte creativa si este foarte bine.
Incearca sa ii cumperi jocuri care sa-i dezvolte creativitatea si o va ajuta foarte mult mai tarziu. smile.gif
NadaLina
incet... incet se mareste "gradinita" reno icon_mrgreen.gif
eduardsebe
in curand ne ia locul smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.