Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - BUCURESTI
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181
taazzzzz20
orice renault ?sau e pentru anumite renaulturi tongue.gif
M i h a i
numai pentru cele sub 10.000 km...am fost si eu acum ceva timp ..au verificat baietii kilometrajul si nu am fost primit.. sad.gif dar poti sa dai spaga : semite..cola..pizza..shaorma...si te lasa sa participi.. smile.gif
sadi
si ciocoooo tongue.gif
semit
ceva diseara?
dantes
of cuors
semit
este.. voi imi povestiti cum fu acolo unde e frumos si colesterol si grade multe.. si eu va spun cum fu la slatina laugh.gif
c0xty
Jurnal de bord (intarziat!!)
Este vinei 15.10.2010!
Ma indrept catre locul cu pricina intalnirii unde cica se desfasoara meeting-ul intalnirii reuniunii lu' Reno.
Stau la semafor, in mandrul meu clio ciocanit pe fata, plin de noroi de la ultima sesiune de pescuit, cu tigara in bot si astept sa se faca verde sa dau frau liber hergheliei care se ascunde miseleste sub capota mica, cand in dreptul meu, opreste un nene cu un porsche 911.... avea geamul coborat si "ne" canta nea guta. Plecam de la semafor(eu cu scartait de roti si un nor de fum de la motorina proasta cu care tocmai alimentasem)...... ha ha.... l-am facut pe fraier' cu bolidu' meu!....ma depaseste in scurt timp cu o viteza de imi zboara penele de pe aripile de fata.....eu l-am lasat...
Ajung la polivalenta....ocolesc..... dau o tura, 2 ture nimeni ...... e 22:30.... suna telefonu' raspund, se aude o voce....
-tu esti c0xty?
-da-nparate!
-esti cu clio dieselache?
-da.
La un semn deschisa-i calea si se apropie de clio un tanar destul de simplu, dupa vorba si gentuta.
Timpu trece conversatii, il intreb de masina si mi-a spus ca defapt are mercedes....... cytaro!
Se aduna lumea buna care cu masini diverse, care de la vanatoare cu iepuri pe parasolare, pe capota rezervor.......
Lume buna,glume tari, caterinca si inghet.... toti se hotarasc sa mearga la un bar, la caldurica.... eu ma duc la paturica... maine paintbal si la peste



Si acum , pe bune voarbind.... cei care vor sa apara, sa aapara, nu au nimic de pierdut!
Am sa incerc sa mai apar si maine seara
Succes tuturor!
Dhragosh
tare poezia radmasa.gif ...
in alta ordine de idei apar si eu maine seara smile.gif
Fre33lancer
Maine nu am cum sa ajung dar vinerea viitoare o sa particip si eu smile.gif cum se impaca intalnirea reno cu mersul la bar, intra 10 persoane si cer toti cola ? biggrin.gif biggrin.gif
pheephee_11
sper sa ajung si eu saptamana asta, nu de alta dar am vazut ca mai vine cineva din categoria mea de varsta biggrin.gif (Dhragosh)
Mutzunache
QUOTE(Fre33lancer @ 28 Oct 2010, 22:35)
Maine nu am cum sa ajung dar vinerea viitoare o sa particip si eu smile.gif cum se impaca intalnirea reno cu mersul la bar, intra 10 persoane si cer toti cola ? biggrin.gif biggrin.gif
*


Vino si o sa vezi festin...
c0xty
Pentru linistea tuturor:
Nu conteaza "categoria" de varsta in care te incadrezi, nu conteaza sexul, culoarea pielii etc.
Totul e sa nu ai complexe de superioritate, iar cand vii, vii obligatoriu cu cei 7 ani de acasa.
Probabil ca la intalnire am fost cel mai mic, ca si etate, dar nimeni nu s-a luat de asta!
Asa ca va asteptam sau ceilalti va vor astepta acolo!
semit
seminte n-ai adus... dry.gif
dantes
Propun biciuire in public...10 bice cred ca e ok.

Anyway...i'm in.... si ma gandeam eu asa.... bagam 2 fise ?
semit
eu am bagat aseara biggrin.gif
c0xty
ma va impusc maaaa.........
dantes
Si io am bagat aseara doar ca experienta foarte redusa si-a lasat amprenta si mai mai ca as mai baga odata...desi cred ca o sa ma rezum la teorie diseara tongue.gif
semit
din 2 fise pe culoarea ta... o fac sa para ca si cum ar fi fost scoasa din fabrica..
gotty
pe frigu'asta mai stati cu fisele?
semit
decat sa dau masina sa o spele ”perversu de pe Targu Ocna” , sa dea buleala maxima si sa aiba pretentii de spaga 100.000, sa o stearga cu carpa cu care anterior a sters pe sub pragurile unui Jeep .. mai bine o spal ziua frumos pe la 14.00 cand e cald si bine..
Mutzunache
Iese excelent ma, la fisa, bagi fisa si gata, pardon, fisele. Toata iarna pe ce merg, pe fisa, as merge si eu pe fiisa vecinului da sa faca 18 ani...
semit
perversu' din Voluntari stickes again laugh.gif
Mutzunache
Strikes ma, dar cred ca termenul folosit de tine e bun, to stick my stick in the girl..yes.. works.
aleksanders
dubiosule radmasa.gif
semit
greseala de tipar blush.gif bine ca n-a iesit stinks..
Mutzunache
Gogule, i-ai spalat masina lu Drk de ai indoit-o, e muci, ahahhahaha, am ras cu lacrimi la Mc, cand am vazut cum arata, mai bine o lasam murdara.

4 filtre m-au oprit pana acasa si era sa calc si 2 sosieri din astia cu bastoane rosu cu alb, ca se pusesera pe banda 2 cand au vazut ca vin, banuiesc ca se asteptau sa opresc ca tramvaiul instant.

Filtru 1 - am fost oprit sa fiu oprit
Filtru 2 - idem
Filtru 3 - suflam suflam

Filtru 4 - a fost frumos, pe Barbu Vacarescu...

"Ce faceti domne, ne jalonati?" blush.gif (Daca sunteti ca gropile, multi si adanc de prosti)

"Sunteti jalonier?" - aici am ramas blink.gif blink.gif

"Va credeti pe circuit si noi suntem obstacole?" , happy.gif , nu obstacole, dar in plus sunteti.

"Daca era o vaca pe drum?" Imi venea sa ii zic, erau doi boi, pe care i-am ocolit icon_mrgreen.gif

"De unde veniti la ora aceasta tarzie?" ph34r.gif de la ciordit, am fost sa fur 2 copite.

"Vreti sa va iau permisul, ei dracia dracului? ...............say whattttt.............?? huh.gif


Eu cred ca m-a oprit Ion Creanga pe mine, ca asta stia cam multe cuvinte si le articula sub forma de intrebari..ciudat...


@semit

Merge si stinks, one in the pink, one in the stink, taannaaaaa.
Dhragosh
Au ceva cu tine politistii astia laugh.gif, cred ca nu iti agreeaza iepurii de pe masina biggrin.gif
Muku Mik
@c0xty... sa inteleg ca scrisoarea a IV - a mi-era adresata mie, nu?

@Mutzunache... eu cred ca astia ti-au plantat un GPS si cand vor sa fie luati de prosti te cauta radmasa.gif radmasa.gif
c0xty

Era un remix wink.gif
Poate ajung vineri cu armele de paintball sa facm una mica pe acolo tongue.gif
Fre33lancer
Vineri, Cer Partial Noros, min/max8-18 °C, coafura rezista, deci poate se face si o intalnire biggrin.gif Vine careva cu scaune incalzite sa ating/admir si eu putin ?? biggrin.gif
DanCVA
Vine... vine...biggrin.gif
padre
S-ar putea sa va fac o supriza... biggrin.gif
sadi
nu mai e surpriza daca te anunti tongue.gif
AutoExpert
Salut!

Numele meu este Radu și sunt redactor la revista AutoExpert. Publicația noastră încearcă să promoveze cluburile auto din România, iar pentru ediția din decembrie 2010, intenționăm să scriem un material despre Club Renault România, drept pentru care vă rog dacă puteți să-mi dați cateva informații despre proxima voastră întâlnire din București.
Din câte știu eu, voi vă întâlniți vinerea, iar dacă pe 5 noiembrie aveți programată o adunare a clubului, v-aș ruga să-mi dați și mie cateva date în acest sens. Dacă ne primiți în mijlocul vostru vineri, vrem să venim cu un fotograf, pentru a face și câteva poze pentru articol.

Mulțumesc anticipat și aștept un răspuns de la voi, cât de repede se poate.



Radu Gurămultă
redactor AutoExpert

www.autoexpert.ro
0744.986.345
radu.guramulta@autoexpert.ro


razZzor
Intalnirea are loc in fiecare vineri, deci si pe 5 noiembrie. Ora de intalnire este 21:30 dar majoritatea ajung in jur de 22:00. Locatia este parcarea din spatele Salii Polivalente. Va asteptam! rolleyes.gif
semit
vai vai, chiar acum am ajuns la OMV sa bag 2 fise... biggrin.gif spalati romburile... si veniti maine.. biggrin.gif
Mutzunache
Imi apare iepurele la gazeta,,,,yeeeeeiiiiii....
padre
Baaai pai atunci tre sa-mi spal si eu pruna, la care OMV e cu fise ca maine n-am timp de stat pe la spalatorie blush.gif
Sau ma dati la o parte cand e de facut poz(n)e pe motiv ca pruna nu e pet?
Vallybz
m-as baga si eu la treaba asta, ca si asa nu am mai trecut de asta vara pe acolo, dar sa vad poate fac vreo schema sa plec mai devreme de la servici
S4b1n
Eu am bagat deja fisele de asta seara biggrin.gif vin si eu smile.gif
dantes
Duminicile trecute unde erati dragilor?
Interesant cum rasar unii si altii...ma rog.. pacat ca nu veniti mai des ca nu stiti ce pierdeti...
gotty
sa vina sa faca poze la intalnirea nationala! tongue.gif
Vallybz
Daca ai iesi de la servici in jurul orei 23... crede-ma ca ai vrea sa te duci acasa sa mananci si sa dormi.
M i h a i
QUOTE(dantes @ 5 Nov 2010, 09:21)
nu stiti ce pierdeti...
*


ce anume? unsure.gif wacko.gif
QUOTE(gotty @ 5 Nov 2010, 09:45)
sa vina sa faca poze la intalnirea nationala! tongue.gif
*


radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
QUOTE(Vallybz @ 5 Nov 2010, 11:04)
Daca ai iesi de la servici in jurul orei 23... crede-ma ca ai vrea sa te duci acasa sa mananci si sa dormi.
*


de abia atunci incepe tot ce este frumos.. wink.gif dupa 23..pana la 5.30...cum sa dormi la varsta asta? ai tot timpul dupa 40 ani..cand o sa ai sotie..cildren..etc....
dantes
Tocmai...nu se stie ce se poate pierde.... Fiecare vineri e diferita biggrin.gif
sadi
trebuie sa apar si io daca se fac poze biggrin.gif
semit
Mai sunt seminte de vinerea trecuta? Daca nu.. cine ia azi.. DRK excluded, el a luat data trecuta biggrin.gif
romeo3108ro
moama ce de lume,eu cred ca fac inventarul...
barfi tu nu te bagi?
silviu nika?
j.d.?
lucman?
u.a. .......
L.E.
Pompiere ,Oana,Claudia,Bogdan,oare voi ce mai faceti?
Imi cer scuze dar e multa lume care nu am mai vazut-o de mult si imi cer scuze ca nu ii pot enumera pe toti ,nu de alta dar se supara Alex pe mine ca umplu hard ...
Doamne ce vremuri erau acum cativa ani...
Asta este...
AutoExpert

Salut!

Am fost in seara asta la Polivalenta, dar nu v-am vazut. Am ajuns pe la 22:15 si m-am invartit pe acolo vreo 20 de minute? (cu un Fluence negru, in caz ca cineva m-a vazut...)
V-ati mai intalnit sau am ajuns eu prea tarziu si nu v-am prins?
In alta ordine de idei, sper sa ajung saptamana viitoare. Idea initiala ramane in picioare doar ca as vrea sa va rog sa-mi dati si mie niste date de contact, pentru eventuale lamuriri.

Sper sa nu fi incurcat pe nimeni!

Radu [AutoExpert]
Fratzica
Asta e parcarea. Cea de jos.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.