Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: User suspect
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
Pages: 1, 2, 3, 4
neumann
Eu am mai intrebat si nu mi s-a raspuns. Are daciaclub.ro o politica editoriala, si cenzureaza sau foloseste "tactici de grup (aka postaci controlati)" pentru a incerca inlaturarea unor useri cu anumite opinii contrare "trend"-ului? Ca sa stim, sa fie pe bune si pe fatza, ori e forum liber, ori un instrument de propaganda in mainile proprietarilor.


[attachmentid=1628057391]
AR-18-MOS
Nu, n-are...
luck33ro
Sa inteleg ca tatuca Dragnea deja se gandeste cum sa inchida forumurile care nu sunt pe linia trasata de partid?
Pe unii i-au calcat politia, pe altii ANAFu, altora li s-au anulat contractele, cel mai ieftin au scapat aia cu injuraturi de la postaci pe facebook ... se descurca partidu nazist ph34r.gif
Lord Hades
Absolut fabulos... de prost. (Ma refer la situația în sine nu la o persoana anume).

Stiti povestea cu câinele care latră din spatele gardului? Lăsat în pace se va liniști. Băgat în seama ca face mai urat.

Poate face toni 1 moin de clone, nebăgat în seama va merge sa cânte la alta masa.
Dar am impresia ca unor forumiști le place sa bage bățul prin gard sa zgandare câinele...
AlexV
QUOTE(neumann @ 16 Mar 2017, 11:54)
Eu am mai intrebat si nu mi s-a raspuns. Are daciaclub.ro o politica editoriala, si cenzureaza sau foloseste "tactici de grup (aka postaci controlati)" pentru a incerca inlaturarea unor useri cu anumite opinii contrare "trend"-ului? Ca sa stim, sa fie pe bune si pe fatza, ori e forum liber, ori un instrument de propaganda in mainile proprietarilor.
[attachmentid=1628057391]
*



Mda @neumann, avem politica editoriala, ne trezim dimineata, facem sedinta live (admini, moderatori, postaci) si stabilim planul de bataie, iar mai apoi, odata la 54 de minute restabilim sesiunea live pentru a spune bancuri. Tocmai am terminat sedinta si am auzit unul bun cu un politica editoriala fara redactori si editoriale .... hahaha

Daca ai fi citit regulamentul, ai fi stiut ca forumul chiar nu e liber si nu ai mai fi intrebat.
Acum nu iti voi explica eu cum sta treaba cu libertatea, ca probabil intelegi libertatea la fel ca parlamentarul care sustine ca manifestantii din fata guvernului ar trebui impuscati.

maho
Unii chiar n-au auzit de al "n"-lea simt, ala bun. P-aia care protestau in fata la Cotroceni n-am auzi sa-i ceara cinava impuscati, desi macar la dreptul de vot tot as fi strans surubul.
Cui nu-i place, e liber sa-si ia avant, spre alte plaiuri pe unde sa-mputa atmosfera. Si nu ma refer la aia (indiferent de simpatia politica, ca de recunoscut apartenenta n-o recunoaste nimeni, din pacate; coiless) care au acel (bun)simt.
luck33ro
Tineti cont ca tovarasii sunt abia la inceput de drum... . Daca ramanem astia 4 ani in UE/NATO e mare lucru sleep.gif
Fanez
QUOTE(luck33ro @ 16 Mar 2017, 18:20)
Sa inteleg ca tatuca Dragnea deja se gandeste cum sa inchida forumurile care nu sunt pe linia trasata de partid?...
*


N-ai observat cat de pacifist e Dragnea? Numai unii vor sa inchida televiziunile care nu le convin si nu-i pupa. Unii care se considera mai democrati ca americanii, dar vor cenzura.
QUOTE
ARTICOLUL 30
Libertatea de exprimare

(1) Libertatea de exprimare a gândurilor, a opiniilor sau a credințelor și libertatea creațiilor de orice fel, prin viu grai, prin scris, prin imagini, prin sunete sau prin alte mijloace de comunicare în public, sunt inviolabile.

(2) Cenzura de orice fel este interzisă.
Scrie in constitutia romaniei.
AR-18-MOS
Chiar nu exista nici o arie pe care sa nu o fi abordat postacii? mellow.gif
Acu' inteleg de ce l@u, gabize, si altii nu mai dau pe forum.
corbex
Zi mersi ca n-au intrat in livada de mere.
miki
Eh...momentan gasesc mai usor jir
Mere mai la toamna
maho
Asta cine plm mai e? A umplut forumu' cu linkurile lui.
MuciX
Un bot foarte lent, daca te uiti la frecventa postarilor. laugh.gif
marksman
O fi ardelean smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.