Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Montare de catalizator si sonda
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 21
Pages: 1, 2
pichiosi
Haideti fratilor, va dau masina pentru progamul rabla sau pentru piese sau pentru cei interesati cu procura la pret de criza.
pichiosi
Toata lumea cauta piese pe form iar cind vii in sprijinul lor si le dai ceva de calitate se dau servit, pacat.
pichiosi
VA SALUT SI VIN CU 3 INTREBARI PENTRU CEI CUNOSCATORI
1- CE ESTE MAI BUN UN CLIO PE MOTORINA SAU UN SIMBOL PE MOTORINA?
2-UN MOTOR PE MOTORINA E NORMAL SA TREPIDEAZE ?
3-CIND TUREZI UN MOTOR E NORMAL SA SACOATA FUNINGINE PE TOBA?
Va cer sfatul deoarece nu vreu sa iau teapa la cumpararea unui Renault Clio din 2004 1\5.
XtreZz
este motor 1.5DCI ? Daca da eu nu iti recomand motorizarea respectiva,este foarte proasta.Sunt foarte multe probleme cu injectoarele si costa mult reparatia.Mai bine 1.4 16v benzina,este mult mai fiabil...
pichiosi
Multumesc de sfat, pe cine am intrebat mi-a sugerat sa fug de ele deoarece arata bine la caroserie si aspect interior dar la motorizare sunt catrastofale, dar ce zici de un Renault Megane benzina din 2003 1\6 ? astept raspuns urgent de la cunoscatori in ale Renault.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.