Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Clipul zilei
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
UXE



wacko.gif



un pic de echilibristica

cj98czh
Primul filmulet .... asa se parcheaza sau se iese din parcare in Spania, Italia, Franta .... am vazut live de cateva ori biggrin.gif
AdrianSavu
"Tatii bani de sky ......" radmasa.gif biggrin.gif
http://www.vplay.ro/watch/shhftnik/
Tince1290
au si ei cocalarii lor smile.gif

Tince1290
am spus cocalari pentru ca e vorba si de atitudine...cum vorbea p*lica ala mic...ma ocup eu de asta...da-mi cheile....si ala ce filmeaza atata lauda si masina si tot....ca de fapt de asta filma...sa se dea mari ca uite ce masini au ei...
&feature=player_embedded


sper ca n-a mai fost...


si un accident de la arabii aia ce tot fac drifturi pe drum printre masini
&feature=player_embedded
Tince1290
hai ca atatea clipuri am pus azi....mai pun seria asta si gata biggrin.gif
&feature=fvwrel

niste comentatori foarte disperati...plus ca au o limba care amplifica efectul (si la 1:14 s-a kkt cameramanu' pe el)


de pe failblog
&feature=player_embedded
&feature=player_embedded


skorpio_bog
G@ozar penibil cu tate radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
http://www.trilulilu.ro/XaNdEr96/49394abf368c04

superman pe motoreta laugh.gif
dan22y
Ce suparat era ala la final ca i-a ars gazu' la motor si n-a mai putut continua cursa... biggrin.gif
spy_oh_joy1389
&feature=related
UltraDrive
&feature=player_embedded

skorpio_bog
ce scurt l-a dezarmat pe ala la curu gol radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
dacia_amg
coffee_spitsk.gif
T.rac3Er
daca nu ma insel am vazut faza asta mai demult. era vorba de tactici psihologice de dezarmare a unui agresor. fara sa initiezi vreun conflict fizic. efectul surprizei plus o pozitie ferma pot inlatura un rezultat cu urmari nefaste
cool.gif
UXE


28 Jun 2011, 14:41:
ce bou smile.gif


28 Jun 2011, 14:43:
skorpio_bog
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif ce ratat e ala cu balonul laugh.gif
UXE
asa ceva ne trebuie si la noi




tangled reloaded


28 Jun 2011, 15:07:

masina din lego
spy_oh_joy1389


Aveti grija ce intrebari puneti laugh.gif !
"To answer your question..."
Queue the cops

Dati la 1:30 sa vedeti ce se intampla.
UXE
ce tute

dan22y
Mda, nasoale momente... mai ales tipa cu skate-ul de la final... s-a cam dezvirginat singura radmasa.gif
SorinCT
http://www.wimp.com/vegetablemarket/
cristyz
&feature=player_embedded
&feature=player_embedded

Cum sa gatesti in stil suedez
&feature=player_embedded
UltraDrive
in 1945...

ArtVandelay
UltraDrive
luck33ro
Daca il vede Traceru il eutanasiaza si pe asta... radmasa.gif
UltraDrive
nu cred ca mai e nevoie, il mai prinde pisica de 2 ori ii da dauna totala biggrin.gif
P-A-C-O
Jerusalem 3D


720p HD Full Screen wink.gif
skorpio_bog
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
Tince1290
&feature=feedrec_grec_index
&NR=1
B_i_t_z_a
&feature=player_embedded
luck33ro
faierul trebuia sa isi puna o placa metalica pe casca sa faca si efecte speciale biggrin.gif
george_scala_2004
QUOTE
O extensie de autostrada, ce masoara opt kilometri si leaga M74 in dreptul localitatii Carmyle cu M8 la Podul Kingston din centrul orasului Glasgow, a fost data in folosinta saptamana trecuta. Portiunea de autostrada este suspendata si are sase benzi. Lucrarile ar fi trebuit sa se termine in urma cu trei ani si sa coste de trei ori mai putin, scrie The Scotsman.

Un kilometru din proaspat finalizata extensie "M74 Glasgow" a costat aproximativ o suta de milioane de euro, astfel ca prelungirea a devenit cel mai scump drum din Scotia.

Autoritatile scotiene au anuntat ca valoarea totala a contractului se ridica la 495 de milioane de euro. Luand in calcul insa si costurile de expropriere, suma se apropie de 770 de milioane de euro. 
blink.gif
&feature=player_embedded
&feature=player_embedded
UltraDrive
au lucrat cumva printr-o firma romaneasca ? icon_mrgreen.gif
T.rac3Er
doar nu crezi ca romanii au inventat "roata". ei doar au adaptat-o (cum zic si robotzii "noi nu furam, doar ne ADAPTAM" tongue.gif )
doar ca acolo se mai si face cate ceva. sa faca manevre si smecherii nu ii opreste nimeni. dar sa se vada si pentru prostul de rand ceva benefic. nu doar mii de km de autostrada pe hartie, si alea prost iluminate, cu potentialul aparitiei diversor obiecte animalice, si nu cu taxe si vignete.
unele da, dar exista si drumul gratis, o idee mai lung si fara protectii.
si sa nu faca numai autoastrazi ca nu au cum, ci sa reabiliteze marea majoritate a drumurilor extraurbane la standardele cele mai inalte. nu sa fie gropi dupa o luna sa mai fure si altii.
fura doar ministrul si gata ca ala stie ca daca nu a dat randament, el cade de acolo.
UltraDrive
@T.rac3Er - era doar o gluma...
UXE
Acest videoclip nu mai este disponibil din cauza revendicării drepturilor de autor din partea Charles Mantha.
george_scala_2004
http://0-100.hotnews.ro/2011/07/06/video-c...dacia-vreodata/

Bravo Dacia, Bravo Renault, Bravo Jean Philippe ! worship.gif valuri.gif 168.gif imbratisare.gif coolspeak.gif imbratisare.gif RO_flag.gif

iar duster-ul arata mortal cu jantele alea si cu garda scazuta fata de serie. wub.gif

mi se pare interesant alt aspect: in timp ce renault recomanda, pe baza parteneriatului cu elf, acesta marca pentru motoarele renault uleiul pentru aceasta cursa a fost furnizat de...motul ! blink.gif

pentru cei indecisi, daca mai era nevoie de vreo dovada, o au in fata ochilor !

eu eram de mult decis pe un motul 10w40 dar din comoditate am renuntat...data viitoare nu o sa mai fac asa... icon_mrgreen.gif

intr-adevar dusteru' din film nu prea are multe in comun cu modelul de serie...dar, cite marci care concureaza in raliuri, folosesc masini de serie ? nu cumva le prepara special pentru acele curse ?
UXE
e mai mult decat o dacie acolo..
Tamango
Foarte misto !!! wub.gif up.gif RO_flag.gif
UltraDrive
pe langa performanta notabila a brandului trebuie sa luam in considerare faptul ca acest Duster are in comun cu cel de serie doar farurile si grila din fata, cred.
MirceaVio
Da' ce? Restul masinilor au mai multe in comun cu modelele de serie aferente? blink.gif
Tince1290
&feature=related
dacia_amg
850 de cai avea dacia aia? ce fel de motor o fi pe ea?
AndreiMR
Un motor de Nissan GT-R cu multe modificari
dacia_amg
Ah... deci... nici o sansa de un motor dacia 1,6L, 16V, turbo la 5bari.... tongue.gif
luck33ro
Eu pe japoneza mea am pus Motul ... blush.gif
P-A-C-O
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.