Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Renault Club Romania si Auto Cobalcescu va invita la Renault AllDay
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
cmandrei
Filmul up.gif Multumim smile.gif
G L G
QUOTE(dantes @ 9 May 2010, 20:15)
O varianta downloadabila a filmuletului ...daca se poate of course...
Multam
*


Se poate cum sa nu se poata http://dl.transfer.ro/INTALNIRE_BUCURESTI_...9may-4502ac.mpg
bebecool
valuri.gif Felicitari in primul rand celor care au organizat evenimentul. A fost frumos, pacat ca trecem printr-o perioada financiara mai proasta...
In rest, atmosfera buna, conditii bune si un prilej bun de a ne cunoaste mai bine, intre noi, forumistii(buna ideea cu ecusoanele+1).
Rezumat TCe:
+motor mic, cuplu bunicel de la turatii joase
+motor elastic
+cutie etaja scurt
+reprize bune
+consum decent(9.9-10.1L 100km, in conditiile in care toti am tras de ea)

-ruliu pe viraje(nu foarte pronuntat)
-directie lipsita in continuare de feedback
-amortizarea denivelarilor scurte
-intervalul de revizii(10 mii km)
-pret de achizitie relativ mare

In final o masina decenta, la un pret decent, cu performante decente.
Nu te lasa intr-o depasire, dar nu se aseamana cu un 5.0l aspirat.
Gill_ro
Bravo G L G pentru poze si film! Meriti un trophy.gif
Multumim!
Fratzica
ABSOLUT SUPERB filmuletul. Bravo! Nu ma asteptam sa iasa atat de bine! Multumim!
Muku Mik
@zax... ultima poza, in care e TCe-ul, cumva sunt eu la volan... daca da, m-ai facut cam grabit tongue.gif
aleksanders
o lectie de buna organizare - deci se poate si in romania- la mai multe intalniri de acest gen - multumesc organizatorilor
Muku Mik
P.S. i-as ruga pe cei care eu primit ecusoane sa le poarte la fiecare intalnire, reno, posibila... asta daca au placerea
cmandrei
Chiar buna ideea smile.gif up.gif
Link-ul pentru poze il primiti pe PM smile.gif
gxg_coman
mi se pare o idee foarte buna asta cu ecusoanele la toate intalnirile. o sa le facem un fel de parola de acces. tongue.gif
Cristilica
A fost Super!!!!!!
Unde trimitem pozele?

ps. dupa ora 17:00, sambata, la nici 200 de metri de AutoCobalcescu a aparut si politia ce radar-ul cel nou. Deja aveau 5 clienti. A fost o zi norocoasa pentru noi.
DrK
Sper ca nu am ramas ultimul care spune:
Bravo forum.reno.ro! Felicitari AutoCobalcescu!
O organizare de nota 10. Ordonat, curat, transparent, fara loc de discutii, fara scandal. Nota 10! Bravo.


R19/16v
Ceva-mi spune mie ca intalnirea asta a fost opusul total al intalnirii de la Tulcea. Am I right?
DrK
Hai sa nu ne aducem aminte de Tulcea smile.gif
Iti spun eu ca nu se pot compara.
R19/16v
D-asta intrebam, ca la Tulcea n-am fost.
Avani
GLG foarte frumos filmuletul.
Ma bucur ca am venit sambata, nu de alta, dar as fi regretat daca nu as fi venit.
Foarte OK si treaba cu ecusoanele. aplauze.gif
b76bgaarh
un mare plus pt poze si filmulet....
PaulT
QUOTE(R19/16v @ 10 May 2010, 13:04)
Ceva-mi spune mie ca intalnirea asta a fost opusul total al intalnirii de la Tulcea. Am I right?
*




Foarte adevarat. Atmosfera a fost complet diferita biggrin.gif . Dar nici nu ma asteptam sa iasa altfel. Ma bucur ca am venit, dar imi pare rau ca nu am putut ramane pana la sfarsit, pierzand astfel poza de grup...GLG , foarte reusit filmul ! Scot si eu pozele si le atasez.
G L G
E o mare diferenta intre a face ceva din placere si a acuza ca am facut-o pentru a castiga ceva.... Am fost acuzat eu si nu a fost facuta nici o afirmatie legata de organizarea evenimentului.
zax
QUOTE(Muku Mik @ 10 May 2010, 11:14)
@zax... ultima poza, in care e TCe-ul, cumva sunt eu la volan... daca da, m-ai facut cam grabit  tongue.gif
*


biggrin.gif pai daca ai piciorul greu... pana sa ridic aparatul, tu zburai deja happy.gif
elro
respekt.gif aplauze.gif doar atat am de zis.
Muku Mik
nu mai spune asa... poate crede lumea ca-s vreun "šumi" radmasa.gif

P.S. revin la ideea cu ecusoanele... poate cuiva nu-i comvine ca scrie RENAULT ALLDay 8 mai 2010 si AUTO Cobalcescu... sa faca cineva niste ecusoane mai simple doar cu RENAULT si dedesubt forum.reno.ro, daca e nevoie le platim... dar sa nu se ajunga la sume exagerate.
AlexV
Gata, sa ne destindem un pic.

POZELE.

Pana acum am strans pozele de la GLG, Zax, cmandrei.
Va rog sa urcati pozele pe transfer.ro sau alt serviciu de transfer de fisiere mari, si sa le trimiteti catre mine. Eu le voi pune pe toate intr-o arhiva sau dvd care sa ajunga la toti participantii. Ca sa nu intarziem prea mult, termenul limita este sfarsitul saptamanii.

Multumesc.

p.s. Nu uitati, astept pozele. biggrin.gif
sadi
mukule, stiu eu ca te-ai saturat sa te tot prezinti si de-aia vrei ecuson tongue.gif
Muku Mik
as putea zice si asta... da nu pot retine atatea nume/nickname-uri... sunt persoane care vin o data in an si atunci toti, parca s-ar vorbi tongue.gif wink.gif
MaxPayne
Felicitari si in acelasi timp multumiri organizatorilor.

GLG coolpics.gif
Muku Mik
ia sa dau eu pagina... poate nu mai apar post-uri precum cele din urma... as prefera sa vad post-uri frumoase wub.gif
ca de exemplu:

- "Felicitari organizatorilor si participantilor(ale caror idei despre eveniment sunt numai de bine) de pe forum.reno.ro !!"
- "Multumiri AUTO Cobalcescu ca au colaborat cu reno.ro !!"
- "Cand se face urmatorul eveniment?"
- sau altceva legat de eveniment, dar sa fie numai de bine

Va multumeste cel mai nou coleg(cred) de pe forrum wink.gif happy.gif !!!

10 May 2010, 22:07:
hmm... pe topicul asta de ce intra mai multe post-uri???
zax
e marti, nu s-a plans nimeni asa ca iata si "portretele": link
cmandrei
In continuare foarte multumim zax smile.gif

user posted image

P.S. notam faptul ca am discutat cu beci si glg pe pm si totul e ok ... comentariile raman doar asa ca istoric smile.gif
DanCVA
Am fost incantat de evenimentul acesta, care mi-a dat sansa sa cunosc colegi de forum pe care nu-i vazusem niciodata sau pe care ii vazusem foarte putin.
Sustin si eu ideea cu legitimatiile la intalniri.
gxg_coman
QUOTE(zax @ 11 May 2010, 06:14)
e marti, nu s-a plans nimeni asa ca iata si "portretele": link
*



multumim zax. printre atatea gloante si grenade ne mai luminezi ochii cu ceva frumos. dupa organizatori cred ca voi(pozarii) sunteti pe locul doi ca merite. valuri.gif
zax
cu placere si multumesc.

@cmandrei: daca poza aia era cu putin mai aproape devenea un inside detail biggrin.gif
Cristilica
AlexV, ti-am trimis pe PM link-ul de pe Transfer cu pozele si filmuletele.
DrK
zaxule, o poza am si eu cu tine, pot s-o pun ? smile.gif
zax
e sa nu-mi spui ca aia-i mai hartistica si mai hartistica dintre toate!?
DrK
E singura smile.gif esti tu in fata defocalizat si rombul in spate wink.gif
catalyn_grigore
Am tot citit tot ce sa scris pe aici si nu pot sa spun decat atat Renault Allday coolspeak.gif , pentru toti cei care au participat respekt.gif , pozele super coolpics.gif , organizatori trophy.gif , pentru toti cei nemultumiti, asta e se mai intampla doar trebuie sa existati si voi pokey_eye.gif
Muku Mik
radmasa.gif
catalyn_grigore
@Muku Mik sa inteleg ca imi dai dreptate biggrin.gif
Muku Mik
CLAR... pai nu stiu daca am vazut 20 de post-uri incare sa se vorbeasca de bine... in rest numai cearta
catalyn_grigore
e mai usor sa pokey_eye.gif decat sa respekt.gif. eu sincer nu am mai stat la test drive fiindca a trebuit sa plec dar tot ce a insemnat ziua de sambata a fost super ok din punctul meu de vedere...nu stiu dc trebuie neaparat sa ne scoatem ochii din orice "rahat"
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.