Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Coloana BUCURESTI
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Mutzunache
j.d ma plictisisem si am zis sa ma autostimulez si era liber, dar si cand m-am uitat pe bord m-a luat durerea de rinichi 195 km/h....ups... down.gif rugaciune.gif frustrat.gif white_flag.gif oops.gif wise_guy.gif big_wheel.gif si m-am repliat

Cand mai mergem? Oriunde...

Anvelopistu', adica rtBK, unde am fost ma imprastiati ca ai stat foarte frumos in coloana...
DrK
probabil se referea la destinatie. acolo am fost imprastiati smile.gif
buzasparta
ieri dupa ce am incercat sa ne auzin prin statie- nu stiu cu cine am vorbit ca eram prin niste vai si nu se putea comunica bine din groapa- am aruncat un ochi prin parcare dar nu am vazut nici un megane ,nici un clio sau laguna cu antena.abia la plecare am vazut o laguna -dantes cred- cu antena dar nu era nimeni pe langa ea.poate cu alta ocazie.
semit
am stat in 25 pentru a nu ocupa canalul cu discutiile noastre caterincoase. in 22 rar si doar dantes
dantes
...si a fost caterinca dreaq... imi vine sa facem drumuri de genul prin zone cat mai frumoase si cu peisaje de genul...
buzasparta
deci cu dantes am vorbit.frumoase masinile voastre dar pacat de gestul cu apa.si bine ca nu au scris cu cheia de la "concurs" pe ele.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.