Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Stickere Reno.ro / Renault F1 Team - 2010
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Cafenea
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
mihai_dorin
Le-am lipit si eu azi, arata ok insa cam nefericite culorile. Trebuia negru pe masinile deschise si alb pe cele inchise (cele F1). Datorita culorii gri inchis pe bej de la departare nu se mai vad deloc. (2m)
Yochanna
pacat de cat m-am chinuit cu plicurile sa le fac simpatice sad.gif

posta romana boxing.gif

Dan P
Am ridicat plicul, inca nu le-am lipit.
Multumiri!
mihai_dorin
Yochanna: Al meu a ajuns destul de intreg plicul, felicitari pentru design. wink.gif
robert03
pt. Yochanna !
Am primit plicul , continutul arata foarte bine , multumesc mult !
Astept ceva vremuri mai calde sa pot lipi si eu sticker-ele ! smile.gif
Yochanna
nu pot decat sa ma bucur ca totul a fost ok smile.gif
papa_mulo
@eduardsebe: sef, vezi ca ai privat. Nu dau de tine in nici un fel pe numarul ala pe care mi l-ai livrat, e mereu inchis.
Yochanna
papa mulo, si-a schimbat nr smile.gif
papa_mulo
fuk...da si tu un nr valid in privat ca il sun de o saptamana!
eduardsebe
s-a rezolvat...i-am livrat stickerele acum cateva minute smile.gif
scuze ca a durat atat blush.gif
Yochanna
pai.. si-asa nu a fost vreme buna ca sa le lipeasca...

daca mai sunt doritori de stickere, sa ma contacteze pe PM. . .

mai sunt 3 stickere gri si 5 albe de exterior si restul de F1Team si mari si mici ..
eduardsebe
eu mai am de dat lui petre1,eddie33 cu care o sa vorbesti tu,romeod si Tamango smile.gif
contact pe PM sa va dau noul dumar de telefon smile.gif
eduardsebe
m-am intalnit si cu petre1 si i-am dat si lui stickerele smile.gif
eddie33
M-am intalnit cu Yochanna si am intrat si eu in posesia sticker-ului.L-am lipit,ma gandeam sa-i fac si o poza sa vedeti cum arata,dar masina e prea murdara... blush.gif

Yochanna si eduardsebe,multumesc mult ! cheers.gif
Flamingo
L-ai lipit pe masina murdara sau ai curatat in prealabil zona? blink.gif
Nu de alta, dar daca masina are si cele mai mici urme de praf, stikerul se va dezlipi. rolleyes.gif
eddie33
Sticker-ul este de interior ! tongue.gif
eduardsebe
pentru cine mai vrea mai am de la Yochanna stickere cu Renault F1 Team mari si mici si gri inchis si gri deschis smile.gif
Yochanna
mai am si eu de-alea de f1.

aproape am incheiat si cu stickerele...
ne apucam de tricouri ?
Yochanna
kurulina, bat-o vina ca-mi mananca zilele si-mi goleste cardul smile.gif
happy.gif vroiam sa va arat doar stickerul tongue.gif smile.gif
eduardsebe
si eu tongue.gif


ooo...ce curata e icon_mrgreen.gif
Flamingo
QUOTE(Yochanna @ 23 Mar 2010, 22:00)
kurulina, bat-o vina ca-mi mananca zilele si-mi goleste cardul smile.gif
happy.gif   vroiam sa va arat doar stickerul tongue.gif smile.gif
*



Ioana, ma tem ca nu ti-ai ales deloc bine unde sa lipesti stickerul. Bandoul nu are suprafata neteda si este posibil ca in scurt timp, stickerul sa dea semne de dezlipire. Iti spun din experienta... rolleyes.gif

In alta ordine de idei...
Avem masini "identice"? blink.gif MA REFER LA CULOARE...
Ia uite aici... smile.gif E o culoare destul de rara care, din cate stiu eu, s-a facut in "tiraj" limitat.
Yochanna
smile.gif am apreciat acele reflexii la soare gen ''cameleon'' .. dar pe de alta parte, nu-mi place pt ca e o culoare ce nu permite prea multe adaugiri si modificari.. asta e.. o sa o fac mov smile.gif)

aa... si am ales locul in mod special, pt experiment. cat o tine tine.. nu-i problem, il inlocuiesc si schimb locul deasupra RENAULT . Am vazut eu la eduardsebe daca nu gresesc si e fain smile.gif

23 Mar 2010, 23:15:
QUOTE(eduardsebe @ 23 Mar 2010, 21:01)

ooo...ce curata e  icon_mrgreen.gif
*



catalin, de bine ce-am spalat-o duminica (nu o spalasem de ff mult timp) la bafta mea, iata.. azi a plouat.. de ce ma mir ? radmasa.gif
Adila16
QUOTE(Yochanna @ 23 Mar 2010, 21:00)
kurulina, bat-o vina ca-mi mananca zilele si-mi goleste cardul smile.gif
happy.gif  vroiam sa va arat doar stickerul tongue.gif smile.gif
*





Heeeeiiii!
Una singura e Kurulina! Si aia e mentionata in semnatura! biggrin.gif

PS: N-am copyright pe nume... wink.gif
Yochanna
corect, domnu' adila. doar ca... uitandu-ma la poza de mai sus (posteriorul masinii ), cand am postat-o, mi-a venit sa-i zic asa smile.gif si cu riscul de a plati in viitor drept de autor - am sa ii mai spun asa (in soapta) smile.gif)
nictonic
pe mine m-ai uitat cu stickerele, yochanna??? vreau si eu sa ma laud ca mi-am tunat masina si n-am cu ce... biggrin.gif
Yochanna
blush.gif ha! done !
ryder2005
salutari tuturor!

Mi-ati facut si mie pofta de stickere smile.gif...cum pot intra in posesia lor? As vrea unul cu F1 si unul cu forumul reno. Laguna mea e bleumarin inchis, am vazut ca sunt mai multe variante de culoare. Mai e ceva "pe stoc" care se potriveste?
Imi place cum arata cel cu F1 pe bara la Clio biggrin.gif

Multumiri !
eduardsebe
Desigur...eu mai am stickere cu F1 Team
Sunt mari/mici , gri inchis/deschis...pentru blue marin se vede bine gri deschis smile.gif
Cu forum.reno.ro Yochanna poate mai are cateva...desi nu stiu sigur
ryder2005
super!

eu nu pot da din pacate PM inca (nu am nr de postari sad.gif ) sa va dau datele mele. insa daca imi puteti da voi un PM cu datele voastre de contact, va dau eu mail/YM etc biggrin.gif
dan22y
Salut ryder. Daca stiam, azi am avut drum prin jud. Suceava... am fost prin Campulung si Gura Humorului, aveam la mine stickere cu forum.reno.ro si cu F1 Team si ne intalneam si iti dadeam eu ce vroiai. sad.gif daca nu reusesti cu colegii edurardsebe si/sau yochanna spune-mi si rezolvam noi cumva.
saishnoo
salut

as vrea si eu un sticker cu forum.reno.ro.
cum fac sau cu cine vorbesc sa intru in posesia unuia?
Yochanna
saishnoo, ryder2005, aveti PM .

saishnoo
rezolvat. multam frumos!

acu mai ramane sa il lipesc... dar astept sa spal masina mai intai:)
alsk
Yochanna mai ai stickere de exterior cu forum.reno.ro ?smile.gif daca da da-mi si mie un pm ( inca nu pot da pm , nu am numarul necesar de posturi )
lucian552002
salutare....

as vrea si eu un sticker cu forum.reno.ro
geomvp2nite
Si eu as vrea un sticker cu forum.reno blush.gif

Si as mai vrea asa ceva, dar nu face nimeni plange.gif alcoholic.gif

[attachmentid=1627608854]
Flamingo
Ba se pot face daca exista comenzi care sa "merite" efortul, numai ca la tine, din cauza bandoului de pe spolier, nu prea ai cum sa-l lipesti. wink.gif
geomvp2nite
il pun peste "n-are conteaza", imi place fff mult cum arata... blink.gif
Flamingo
Autocolantul se lipeste "corect" pe suprafate netede, altfel producatorul si furnizorul, nu raspund sau nu dau garantie nici macar 1 zi. smile.gif
geomvp2nite
Multumiri Yochannei pentru stickere, maine sper sa le pun! Sunt super! drunksinging.gif
glaser
Vreau si eu 1 sticker de interior si 2 de exterior.Albe,ca masina-i neagra.Cu cine trebuie sa vorbesc?
geomvp2nite
Cu usera Yochanna!
[attachmentid=1627610770] [attachmentid=1627610771] [attachmentid=1627610774]

nu se incarca poza cu stikerul din partea dorsala a masinii! blink.gif blush.gif
Adila16
fain contrast, colega geo!
faina machina!
congrats pentru toate!
Axelinooo
Salut!

Ma intereseaza si pe mine un set de stickere "Renault F1 Team" pe gri cum sunt ale colegului "geomvp2nite" ( apropo foarte fain arata masina )
Am avut si eu dar in urma vopsirii spoilerului le-am dat jos si le schimb pe toate!

Cu cine vorbesc?

Multumesc anticipat!
eduardsebe
mai am eu cu F1 team....daca esti din Bucuresti ne putem intalni sa ti le dau smile.gif
Adila16
Mai ai cumva unu' mare si unu' mic si pentru mine...?...
Ca vreau sa mai "tunez" o "concurenta"...
eduardsebe
avem smile.gif
sunt pe terminate si ai avut mare noroc...mai am cateva,sa-mi spui doar nuantele de gri
alsk
mai are cineva stickere cu 'forum.reno.ro' in afara de Yochanna, ca vad ca nu-mi mai raspunde la PM-uri sad.gif ?
Dhragosh
este plecata la constanta tongue.gif
valentin_ion
Cu cine vorbesc pentru un sticker? Anfortuneitli nu pot trimite pm ca nu am destule posturi. Cine ma poate ajuta...Avec d'argent bien sur/ Toate bune
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.