Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cand urmam si noi?
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
Pages: 1, 2
Victoras2001
QUOTE(Marty @ 25 Jan 2010, 18:27)
M-am bagat si-ntre mai multi, stai linistit. Il iei la ochi p-ala mai tare-n clanta si te pui pe urmele lui. Ceilalti caini vor alerga CU VOI, dar nu te vor ataca! Aluia tare-n clanta, daca-i fluturi doua picioare pe la bot cit sa-l prinda curentu' si sa faca o conjunctivita (daca-l nimeresti, cu atit mai bine), e deajuns.
*


Cand esti beat, da-te drecu'. Cand esti treaz dai telefoane din copac.

Io nu stiu cum dracu' reusiti voi sa-i ardeti cu masina, ca io mai aveam putin si faceam accident, da tot n-am putut sa-i prind. Ca sa nu mai spun ca s-a luat o pitipoanca blonda dupa mine cu claxoane. Asta pana i-am urat la semafor sa manance cainii din fi-su, cu pofta.
FLP
Cum ii arzi cu masina?

Ai jucat Carmageddon ? biggrin.gif
Saint666
Daca dau astia liber la arme de foc in max o luna nu mai gasesti caine prin bucale. Sa vedeti ce partide de point&shoot s-ar face de la geam...
Andy_ACS
Uite, de asta zic ca legea trebuie schimbata - cainii trebuie prinsi de hingheri, eutanasiati fara chinuri. Nu sunt de acord cu schilodirea lor, cu impuscatul de la geam, cu calcatul cu masina. Oamenii care ii chinuie deliberat gresesc.
Eu nu vreau sa imi bat joc de ei, doar sa nu mai fie pe strada, atat.

Bafta!
Saint666
Total de acord Andy, insa CAND o sa se intample aia? Pana atunci noi mai ne putem descurca, insa copiii si batranii nu prea...
Marty
QUOTE(Victoras2001 @ 26 Jan 2010, 06:16)
Cand esti beat, da-te drecu'. Cand esti treaz dai telefoane din copac.
*

Ba, sa moara ciarliciaplin, gasesc o rima mai dezvoltata, o arunc pe tine, filmez toata faza si p-orma o pun pe iutub. Sa dea dracu' daca nu ma umplu de bani...
Victoras2001
radmasa.gif
Ne-am umplut de caini cand a inceput tata ceasca demolarile caselor si i-a obligat pe toti amaratii sa se mute la bloc. Atunci au ramas cotarlele pe strada si cum p...a nu stie carte, s-au cotcait pana n-am mai avut loc de ei pe strada. Cand eram copil nu tin minte sa nu fi avut loc de caini pe strada.
D-aia o freaca toti ca strainii n-au maidanezi si noi da. Pai alora le-a daramat cineva casele? Daca s-ar fi apucat sa-i mazileasca sarea repede BB aia ca nu-i voie, da-i-ar cainii limbi pe cruce.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.