Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Craiova
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Ceapa
pot sa vin la orice intalnire pana pe data de 10.sper sa ne vedem curand
B o g d a n
Hai sa ne organizam.
Ceapa
haideti maine pe inserate tot in parcare la pic.
Edmondo24
Salutare tuturor posesorilor de Renault din Craiova biggrin.gif De astazi ma alatur si eu grupului, sper sa particip si eu la urmatoarea intalnire cu toate ca nu am mai vazut date noi propuse!
B o g d a n
Bine ai venit.Baieti din Craiova sunt greu de mobilizat.
Edmondo24
Trebuie odata si odata mobilizati rolleyes.gif
B o g d a n
Am incercat,e foarte greu.
demin2609
presupun ca diseara la 19.00 nu vine nimeni pe aeroport?

eu ma duc la intalnirea 4tuning, cine vrea poate sa vina acolo...
Dan P
Azi sunt obligat sa zic pas. Data viitoare sper sa pot veni, daca eventual anuntati din timp...
demin2609
corect, in fiecare Duminica la orele 19.00 intalnire 4 tuning, si de acum incolo, va deveni permanenta si pentru membrii reno. ro,

in combinatie, deoarece daca suntem putini, nu avem tragere de inima, insa daca suntem multi clar se gaseste careva sa vina!
euuu27
greu se misca oltenii...............neamule......daca aici ca e moka nu se aduna altfel.....
B o g d a n
Hai sa ne vedem astazi sau maine,cien poate?
Dan P
Nu gasim timp de o cafea in week-end?
Ceapa
Mai vine cineva astazi la 19:00 pe aeroport?
demin2609
normal... eu vs bmw-u de 14o cp 3-1
vladvir
Si eu sunt din Craiova si as participa si eu la o astfel de intalnire.
Se mai organizeaza ?
mitzunator
deci
duminica la ora 14.00 in parcare la pic acolo la interhome langa interhome.toti posesorii de renault sunt asteptati eu vin acolo cine vrea bine cine nu nu.[SIZE=14]deci DUMINICA ORELE 14.00 IN PARCARE LA PIC!!!la INTERHOME
demin2609
no shit? ca suntem multi la reno! biggrin.gif
dragos bailesti
fratzilor ma bag si eu ...sunt din bailesti.....pacat ca suntem asa putzini tocmai in dolj unde e pamantul plin de renaulturi.
Catalinmodena
Nimeni,nimic?Ce naiba la cate Renault-uri sunt pe aici?
cristache03
fixati o data anume...si ar trebui facuta public si pe forumul local.....ma inscriu si eu...
demin2609
la forumul national 4 t nu mai vin ca altadata! ce sa mai zic de cei cu renouri.... in fiecare duminica orele 16.00

oricum am postat ca Duminica orele 16.00 pe aeroport. Din cate am inteles o sa se pregateasca o surpriza .... nu stiu nici eu ce...

a fost postat anuntul pe 3 forumuri reno+craiovaforum+4tuning
B o g d a n
Hai sa incercam o intalnire saptamana asta.Propuneti o zi si o locatie.
CataT
Va salut pe toti!
Daca organizati ceva in perioada sarbatorilor, acceptati la intanire si un oltean pursange cu numere de CT?
Multumesc!
B o g d a n
Oricine e bine venit.
cosminclc
ma bag si eu
astept sa stabiliti data si ora
numai bine
B o g d a n
Se mai baga cineva?
Catalinmodena
Eu
B o g d a n
Propuneti o zi.
Catalinmodena
Nu stiu,vorbiti cei care sunteti din Craiova si va stiti.
Insa eu vad ca-s multi din Dolj pe forum,dar putini intra si pe topicul asta.Ar trebui sa le dam cumva de veste.

Eu pot venii pe 14,17,18,21,22,25,26,27,28,29,30,31.

Hai cu data!!!!! wub.gif
mitzunator
eu vin oricand numai fixati data ce naiba noi suntem mai prejos de restu? haidetio o data fixata si sa ne intallnim
cosminclc
eu zic ca in week-end, poate duminica pe la 13- 14, ceva de genul asta, cat despre locatie nu am nici o idee
B o g d a n
Eu zic sambata pe la 13-14,dar ma supun si majoritati.
Catalinmodena
Maine sunt la lucru! sad.gif
B o g d a n
Atunci duminica.
Dan P
Ora si locatia?
B o g d a n
La multi ani craioveni.Poate anul acesta reusim sa ne intalnim.
Catalinmodena
Baieti,noi ce naiba facem?
demin2609
frecam menta pe burta goala!
apsydude
salut. as fi si eu dispus la o intalnire. macar vara asta tongue.gif
S4b1n
Treaba e ca nu citesc prea multi sectiunea asta.. ca membri din craiova am mai vazut. Chiar ar fi misto sa facem niste intalniri, acum ca e cald afara... hai.. cine e pentru o intalnire weekendul asta sau urmator.. sambata/duminica seara ? Locatia nu e o problema, ca sunt suficiente parcari vacante in weekend..
Catalinmodena
Puteti conta si pe mine,insa numai sambata viitoare.
S4b1n
Ooo suntem deja 3. Poate pana atunci mai apare cineva pe-aici. Atunci sa ramana pe sambata viitoare... pe la un 7-8 seara ar fi ok?
Catalinmodena
Da
Mariusik_84
Si cu mine 4 suntem hai sa stabilim o data?
S4b1n
Pai cam ramasese pentru maine dupamasa (orele 19 sau 20, cum ziceti si voi). Catalin, apysdude? Locatia poate fi aeroport? (ma refer la pista abandonata, de langa fabrica de avioane).
Alte variante de locatie la care m-am gandit eu: parcarea Kaufland Calea Bucuresti (langa Pan Group) - in general zona dinspre Calea Bucuresti este destul de libera, nu prea am vazut masini parcate pentru ca e prea departe de magazin; apoi ar mai fi inca o parcare pe Rocada, cum se face dreapta de la Emma Est spre Caracal, imediat pe dreapta. Goala 99% din timp. Dar parca pentru prima intalnire ar fi numai bine pista de pe aeroport.
Catalinmodena
Cum ramane?
S4b1n
Hai sa ne intalnim la Kaufland pe Calea Bucuresti, ca oricum fiind doar 4... nu sunt probleme de locuri de parcare. Orele 20 zic eu. Las si nr meu de mobil aici, poate ne gasim mai usor: 0756 195 655.

EDIT: Intalnire amanata. Doar Catalin a raspuns si am decis sa o amanam. Saptamana viitoare, poate aceeasi ora 20, fie parcarea Kaufland Calea Bucuresti, fie parcarea de pe Bvd Decebal (rocada), vizavi de Licelul Traian Demetrescu si Facultatea de Electrotehnica : http://www.craiovamap.ro/harta-craiovei?x=...m=0.3&sel=52302
apsydude
pai e mai bine asa.
sambata viitoare e ok.

tot orele 20, imi pun reminder de pe acum. e ok la kauflandu de langa fabrica de paine.

anuntu de sapt asta acum l'am vazut, porea tarziu smile.gif
S4b1n
Ok, atunci ramane sambata, 20, Kaufland Calea Buc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.