Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului-Ploiesti
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
dumid
Propun o intalnire saptamanala la Ploiesti ( pt ploiesteni sau toti cei din zona care nu pot ajunge la Bucuresti vineri seara).
vick20
sa vedem cati se strang....eu as fi pentru, ca nu e mare greutate....dar daca suntem 2-3 insi ca la intalnirile dacia......
C a t a l i n
Ba pardon... La Dacia suntem 5-6 smile.gif

http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopi...70&#entry984220
BigEdy
Eu ajung si la Bucuresti dar nu foarte des asa ca daca ma duceam pana acolo pentru intalnire la asta nu am cum sa nu vin!
Si ca sa fim mai multi putem sa o facem comuna cu Dacia!
Si asa nu se discuta la intalniri prea mult de masini,mai degraba lumea vine pentru atmosfera(cel putin asa a fost la intalnirile la care am fost eu prezent)biggrin.gif
dumid
Normal ca putem uni intalnirile ca sa nu fim doar 3-4. Eu lucrez in Bucuresti si fac naveta zi de zi, dar ca sa ajung la intalnirea de vineri seara, ar insemna sa stau peste program la munca. Plus ca, de 2 luni nu mai fac naveta cu masina ci cu trenul.
C a t a l i n
Sună bine... smile.gif

O zi și o oră?
dumid
Eu prefer vineri seara in jur de 9, dupa ce ajung de la Bucuresti.!!!
BigEdy
Si eu zic ca vineri e ok
Poate facem saptamana asta o incercare
Si eu votez tot asa mai spre seara! Pe la 8-9 tongue.gif
xcristina
Văd că numai în trei-patru oameni vorbiți... Dacă iese bine mai tentați și pe alții!
Ajung și eu acasă cam o dată pe lună, poate reușesc să vin și la întâlnire. Un loc ceva, sau e-n deliberări?
dumid
Vineri seara la 9 ramane , adica maine. Unde?
BigEdy
Eu zic ca diseara daca ne intalnim sa ne intalnim unde se duc si cei de la Dacia si acolo sa stabilim cum vom face la urmatoarele intalniri!

Asta bineinteles daca vom fi mai mult de doi trei oameni diseara sad.gif
C a t a l i n
La început 2-3...apoi poate mai mulți... smile.gif

La sala e cam aglomerat, acum toată lumea fuge din blocuri...
dumid
Facem cu Dacia impreuna, no pb! Diseara la 9. Unde? unde se in talnesc cei de la Dacia?
C a t a l i n
N-am vorbit cu cei de la Dacia, noi ne-am întâlnit marți... E cam din scurt...

Dar o întâlnire autentică Reno în seara asta cred că merge...
dumid
Pai hai, ne hotaram sau nu? E posibil pt mine si la 8.30 intrucat nu pot sta mai mult de 9.30 (ma duc sa batem bradul -cred ca asa ii zice, pt un prieten care se insoara maine).

Deci cum facem?
C a t a l i n
Pai eu vin, nu contează ora sau locația, dar nu pot decide, sunt în inferioritate, am Dacie tongue.gif .
BigEdy
Decideti o locatie oricare nu conteaza si dupa ce ne cunoastem stabilim unde ne vedem saptamanile care urmeaza!
Probabil la parc nu e loc da poate gasim ceva mai ferit nu stiu exact unde da ma gandesc smile.gif
dumid
Atunci iau io initiativa: la 8.30 la capatul troleibuzului 201 (iesirea Targoviste, Podul Inalt pe stanga cum iesi din PL) alt loc nu mi-a venit in minte. Sper ca eok. DC nu, sunt deschis la orice propunere. Eu voi veni cu Renoul RRO, al meu inca nu a venit!!!!!

20 Jul 2007, 12:43:
E ok?
C a t a l i n
Da.
BigEdy
Da e ok!
Se poate in zona si in parcarea RAR la ora aia nu e nimeni si e mai retrasa!
vick20
daca nu se investe nimic neasteptat, vin si eu....dar vin cu masina murdara:D
dumid
Hai sa ne intalnim de data asta la Podul Inalt si vom stabili un loc permanent pt viitoarele intalniri!!
C a t a l i n
20.30 la Podul Înalt.
kata_voiku
si v-ati intalnit ?
BigEdy
Bineinteles mai tovarase se putea sa spunem una si sa facem alta!
Am fost o gramada radmasa.gif (adica patru) dar a fost frumos cel putin din punctul mau de vedere biggrin.gif
vick20
subscriu la ce a zis si BigEdy smile.gif ....numai ca trebuie sa gasim un alt loc de intalnire, nu la autobuze biggrin.gif

C a t a l i n
...trebuie să apară și niște poze...
dumid
Si mie mi-a placut mult. In maxim 1 ora pun si pozele!!!

23 Jul 2007, 10:40:
Iata si pozele!!!
bogdan.dumitru
Dragos, baieti,

Data aviatoare poate ajung si eu. Deocamdata DSN, in plan Megane Sedan.

Ave !
dumid
Esti binevenit! Sa speram ca se va alatura si Alex cu Symbolul cel nou!
C a t a l i n
Propun includerea unui link în banner-ul cu Întâlniri Reno de pe prima pagină... pentru mai multă publicitate... smile.gif
dumid
E o idee foarte buna. Ni se aproba?
cmandrei
Se va rezolva curand smile.gif
dumid
Multam fain!!!
BigEdy
Diseara vine cineva?
Si daca da mergem in parcare la RAR?
dumid
Eu sunt amator! La 8 e bine?Cine se mai inscrie?
vick20
la fel, daca nu se iveste vreo problema, vin si eu.
dumid
Cred ca mai sigur ar fi 8.30 ca sa nu intarzii!
BigEdy
Pai atunci ramane pentru 8.30 in parcare la RAR.
dumid
Perfect!
C a t a l i n
I'll be there...

L.E.: Câteva poze...

27 Jul 2007, 23:10:
...

27 Jul 2007, 23:11:
...
dumid
A fost frumos!!!!!
ssilviu
Cine are RRO la numar?
C a t a l i n
De ce? taci.gif
kata_voiku
cine poate sa aibe decat renault romania? biggrin.gif
ssilviu
Pai de asta intrebam. Credeam ca e cineva de la reno romania sub acoperire pe forum. Vroiam sa-i zic niste vorbe de dulce. Sa le transmita mai sus. Evident.
dumid
Eu am numere de RRO, mai exact B94RRO.Este masina data de RRO pana imi vine a mea (este in intarziere de aprox 1luna), data livrarii 28.08.
Pana atunci ma folosesc de masina RRO. Mi-ar place si mie sa le transmit muuuuulte vorbe dulci, crede-ma!!
ssilviu
ph34r.gif Renault Romania a dat masina gratis pana vina masina comandata? ph34r.gif A inghetat iadul?!!?!
dumid
Incredibil dar foarte adevarat!!!!!!! Citeste in topicul cu data livrarii de pe Megane! Am ramas singurul care mai scrie pe acolo! So, din 04.07 am masina de schimb! Pana cand, nu se stie, nici macar RRo nu stie. Ei zic ca vine pe 28. Io chiar sper!
BigEdy
Si daca tot e topic de intalniri....
Silviule fa bine si puneti c..u in masina si vino si tu maine seara sa mai populam intalnirea tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.