Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intrebari
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Modificari si imbunatatiri
costin1314
salut, sunt nou pe acest forum cat si nou posesor de renault

din multe si diverse motive nu prea am timo sa umblu prin oras pentru chestii legate de masina asa ca apelez la ajutorul vostru

as dori sa schimb nuca schimbatorului si clema din plastic care tine torpedoul in pozitie orizontala

- unde gasesc un schimbator pentru clio model 2002 si daca trebuie sa tin cont de ceva anume cand il aleg(nu vreau sa cumpar din hypermarket si nici din magazinele auto de la coltul blocului)
- unde gasesc aceasta clema, am intrebat in dreapta si in stanga dar cam fara succes

prefer opinia voastra decat polologhia vanzatorilor din magazine care ar vinde si geamurile de la paravalie

in speranta ca nu pare hilar ceea ce va solicit va multumesc anticipat pentru ajutor
Danezu
Bine ai venit pe forum!
Cel mai bine cauti pe la dezmembrari,la magazinele renault cred ca sunt destul de scumpe!
Poti sa cauti pe forum erau niste anunturi cu dezmembrari de clio!

Bafta!
MACYU
AM UN RENAULT ESPACE V6 DIN 1991 SI AM UN CEAS IN BORD CARE NU STIU CE ESTE " ESTE LINGA CEL DE APA SI NU STIU CONSUMUL LA ASA MOTOR POATE MA AJUTA CINEVA
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.